Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν εκανα catering για περιπου 70 ατομα ποσο θα κοστιζε μεσο ορο το ατομο????ξερει καμια,εχει κανει ερευνα αγορας?

εγ΄ω να σου πω την αλήθεια δε ρώτησα σιγουρα όμως είναι πιο οικονομικό απο το τραπέζι, ο θείος του άντρα μου έχει εστιατόριο και αναλαμβανουν και catering οπότε θα πάμε σε εκεινον δεν ρωτησα όμως για τιμές!λογικά παιζει ρόλο και τι θα βάλεις για κεράσματα!

Link to comment
Share on other sites

εγ΄ω να σου πω την αλήθεια δε ρώτησα σιγουρα όμως είναι πιο οικονομικό απο το τραπέζι, ο θείος του άντρα μου έχει εστιατόριο και αναλαμβανουν και catering οπότε θα πάμε σε εκεινον δεν ρωτησα όμως για τιμές!

στην επαρχια ειναι πολυ πιο φθηνα,εδω βαρανε.

Link to comment
Share on other sites

στην επαρχια ειναι πολυ πιο φθηνα,εδω βαρανε.

πραγματικά, αφού βλέπω μεγαλη διαφορα ακόμα κ στη φωτογραφηση

πάντως στο γάμο΄όταν ρωτούσα στην αρχή έλεγαν κάτι τιμ΄ς εξωφρενικές αλλά με το ψαξε ψαξε κάναμε ωραιους στολισμούς με τα μισα λεφτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aλεκα την πηρα......δεν μου φαινεται ιδιαιτερα αυστηρη.....μονο τις μερες τις αποτοξινωσης....προς το τελος εχει για βραδινο 4 καλαμακια κοτοπουλο+ σαλατα? εγω στα καλα μου δεν τα τρωω τοσα πολλα! και ποσα λεει οτι χανεις ??? και κατι αλλο βρε κοριτσι....δηλαδη λεει το βραδι φρουτα...απεριοριστα...αν φαω εγω 4-5 μηλα θα παρω 800 θερμιδες μονο απο τα μηλα!!!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Αν σας πω τι έπαθα δεν θα το πιστεύετε !!!!!!!!!

Νωρίτερα πέρασα από το μαγαζί που έπρεπε να κάνω κάτι δουλειές και έλεγα στο Γιώργο την περίπτωση της Μαρίνας με τον ΟΑΕΔ.(ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω...)

Πάνω που του εξηγούσα το ότι είναι ασφαλισμένη στη δουλειά του άντρα της και οτι πληρώνουν τα ένσημά της ...κλπ...άρχισα να νευριάζω για την κοροϊδία....προσπαθούσα εν το μεταξύ να ανοίξω μία logo που δεν άνοιγε....της πατάω κι εγώ μια δαγκωνιά και σε δευτερόλεπτα κόλλησαν η γλώσσα μου και τα δόντια μου !!!!!!!:shock::shock::shock::shock:


Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον cupcakes θα κανω!(εννοω για να δωσω στην εκκλησια,τραπεζι δεν θα κανουμε)

http://yummy-yummy.gr/cakes.php

Πολλή καλή ιδέα.

αχ το χειρότερο μου!!! μικρη με φωναζαν ρηνουλα...

μαρεσουν πολυ αλλα αμα μου δωσουν σε βαφτιση θα λυπηθω να το φαω!!!

Εγώ πάλι καθόλου !!!!!!

Λοιπον, καναμε τα εμβολιακια μας και εχουμε να σας πουμε πως ειμαστε 66 εκ και 6800!! Κλαψαμε λιγακι και τωρα κοιμομαστε!.........Εβαλα και καποιες φωτο στο προφιλ μου!

Με τις υγείες σας !

Ψηλός ψηλός ο little Nicolas !!!

Πολύ όμορφες οι φωτό σου Μαράκι.

κοριτσια θα κανετε τραπεζι μετα;;;

Εμείς θα κάνουμε.

Βρε κορίτσια,εμείς που έχουμε γενέθλια κοντά στα Χριστούγεννα θα κάνουμε γενέθλια με κάποιο θέμα ή Χριστουγεννιάτικα??

Doraki μας πάντα βιαστική !!!! ακόμα δεν έχουμε σκεφτεί τα της βάφτισης....

Εσύ για τη βάφτιση τα έχεις κανονίσει ?

Αν σας πω τι κανω τωρα θα παθετε πλακα................πλεκω εσαρπα μοχερ παρακαλω

μιλαμε για τετοια χρυσοχερα

Τ'ακούσαμε κι αυτό !!!!!!!

marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

Συνήθως κάνουν.

κατι πηρα σημερα!!! 45 χμ ειναι οχι 70!!!
δεν πειραζει ............και ο κομποστας 4 1/2 ετων ειναι:P:p:p:p:p!
αυτο ακριβως σκεφτηκα!!!

Χαχαχα :P:p:p τί ληγμένο σε κέρασε η συμπεθέρα ??? :P:p:p

αν εκανα catering για περιπου 70 ατομα ποσο θα κοστιζε μεσο ορο το ατομο????ξερει καμια,εχει κανει ερευνα αγορας?

Εδώ σε μας ξεκινάνε περίπου από 35 το άτομο.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


sorry δεν διευκρινησα!!!

ελεγα για catering εξω απο την εκκλησια!κοιταξα στο φορουμ και ειχε μια κοπελα catering με 9 ευρω το ατομο με τα αναψυκτικα και τα γλυκα μεσα.ο συζηγος δεν θελει καθολου αλλα ισως τον ψησω.

Link to comment
Share on other sites

marina δεν πας καλα!!!! :-D

κι εγω θα ηθελα να κανω τραπεζι σε καμια 30αρια ατομα...αλλα...δεν θα κανω κι εδω διπλα την βαφτιση, στην αναβυσσο θα γινει, ψιλοντρεπομαι να τους φωναξω μεχρι εκει χωρις να τους ταισω..τι γνωμη εχετε; (για οσες δεν ξερουν ειναι 70χμ μακρια απο το σπιτι μου)

Ινακι η αποψη μου ειναι πως μαλλον δεν θα αποφυγεις το τραπεζι...

Link to comment
Share on other sites

ινακι και εμεις μακρια θα την κανουμε την βαφτιση (οχι για εμας,για τους καλεσμενους)αλλα τι να κανω που δεν βγαινουμε για τραπεζι οεο?????γι"αυτο ελεγα για catering,τουλαχιστον να μην φανουμε τελειως γυφτοι.:-(:sad::-(:sad:

καλα ειπα του αντρα μου να κανουμε βαφτιση μονο με τις 2 οικογενειες αλλα δεν ακουει το αγυριστο κεφαλι!

Link to comment
Share on other sites

sofou πολύ μου αρέσει το όνομα Αθηνά και νομίζω ότι της πάει πολύ!! γιορτάζει 1/9, σωστά??? Εμείς Θάνο (Αθανάσιο δηλ)...Θάνος και Αθηνά=πολύ ταιριαστό ζευγάρι!!!!

Τί έκανες καλέ με την κόλλα????? Πώς ξεκόλλησες???

inaki πολύ ωραίες οι τούρτες, από τιμές όμως???? Όσο για το τραπέζι εεεεε, 70χλμ είναι αυτά!!! Χαχαχαχα!!!! Κι εσύ Σοφάκι στο club του δουλέματος, ε????? ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΑΑΑ!!!

Για τιμές catering δεν ξέρω, αλλά δοκίμασα το "ΑΥΡΑ" σε 2 γαμοβαφτίσεις και ήταν πολύ ωραία τα φαγητά και ζεστά και το προσωπικό ΕΠΑΡΚΕΣ και ευγενέστατοι!!!!! Στη μία ήταν σε κέντρο και στην άλλη έξω από την εκκλησία!!!

Sofia μπορείς να μου στείλεις όνομα και τηλ φωτογράφου με πμ...ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...άτιμη οικονομική κρίση...

maliv με τις υγείες σας! Παίδαρος ο Νικόλας!!!! Τέλειες οι φωτογραφίες, έγραψα και σχολιάκια!!!!

doraki βιάζεσαι!!!!

marina μόνο το πλέξιμο σου είχε ξεφύγει...Κοφτά με βελονάκι κάνεις????

EvitaT έχει κάτι πολύ ωραίες παιδικές το site που μας έγραψες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...