Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλώς τες!!!!!

Εγω μολις εδωσα το γαλα του μικρου αλλα δεν τον βλεπω να κοιμαται...σαν να εχει πολυ ορεξη....περιμενω να ακουσω και τα διδυμακια αλλα προς το παρον ησυχια.....

Ανυπομονω παντως να τα ακουσω να καθυσηχαστω λιγακι.....

Εσυ BLUBLU ποτε τα ακουσες???

Εσυ Jasmini τα ακουσες????


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια κάτι περίεργα πράγματα που νιώθω δεν έχω καταλάβει αν είναι τα μωράκια μου ή κανένας μυς που πάλλεται ή το έντερο μου ή απλά η ιδέα μου... αχ τι να πω..


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάλλον τα μωράκια είναι....στην αρχή έτσι το καταλαβαίνεις,δεν είσαι ποτε σίγουρη αλλά μοιαζει σαν γουργουρητο του εντέρου!!!!

Εγω ακομη εν αναμονη....


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λες ε? θα περιμένω μέχρι να σιγουρευτώ ότι είναι τα μικρούλια μου, να τα ακούσω πιο σίγουρα. Βέβαια ακόμα και η σκέψη ότι μπορεί να τα καταλαβαίνω και τώρα με κάνει να χαμογελάω. Λένε ότι ούτως ή άλλως είναι νωρίς ακόμα. Σίγουρα μετά την 20η εβδομάδα θα τα ακούμε κάθε μέρα έτσι? υπομονή, ο καιρός περνάει.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κορίτσια κάτι περίεργα πράγματα που νιώθω δεν έχω καταλάβει αν είναι τα μωράκια μου ή κανένας μυς που πάλλεται ή το έντερο μου ή απλά η ιδέα μου... αχ τι να πω..

Αυτό το υπέροχο εντεράκι που παλλεται δεν είναι εντεράκι αλλά τα κούτσικα που τα νιώθεις σαν να είναι εντεράκι :tongue: Σιγά-σιγά, που λες, αυτό το εντεράκι θα πάλλεται όλο και πιο πολύ, μέχρι που θα ρίχνει κανονικότατες κλωτσιές και η κοιλίτσα σου θα πηγαίνει μέσα-έξω και θα διαπραγματεύεσαι μαζί τους για να σ'αφήσουν να ηρεμήσεις και να κοιμηθείς λιγάκι :D:wink:


wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε εδω ειστε και εξαφανιστηκατε απο το αλλο?????

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

βρε κοριτσια που εχετε ηδη γεννησει πολυ αίμα βρε παιδι μου.Για ποσο ακόμη?Τα νευρα μουυυυυ


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...