Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Κοριτσακια, καλο χειμωνα!!!!

Ελπιζω να εισαστε ολες καλα και να ξαναβρεθουμε εδω οπως παλια.

Εφακη εισαστε καλα?

Καρπουζακι, ευχομαι να εισαι καλα.

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

εφάκηηηηηη με το καλό κοπέλα μου αγορακι ε???σουπεεεεεεεεεεεερ!

βενουσακι ξεψαρωσαμε και βάλαμε τικερακι?????επιτελους καταλαβες οτι εισαι εγκυος βρεεεεεεεεεεεεεε???γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (καλε ποτε πηγες 9 εβδομαδες???)

Link to comment
Share on other sites

Πάει...το κλεισαμε το μαγαζι :tongue:
Τ ΕΛ Ε Ι Α ΝΕΑ ΕΦΑΚΗ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. 3 ΑΝΤΡΕΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ.ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ.

καλημερααααααααααααααααααααααααααααααα

κοριτσακι μου γλυκο εισαι εγκυοσ!!!!μπραβο συχγαρητηρια,θα σε μαλλωσω ομωσ σε εμενα γιατι δεν το ειπες ολα τελευταια να τα μαθαινω????

μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νενουκο, δεν ξερω τι ειναι ολα αυτα τα συμπτωματα. Γιατι δεν περνεις την γιατρο ενα τηλ??? Τελικα της αρεσει να μας ακουει στο τηλ...Εμενα χτες με ρωταγε, τι επαθα και να ειμαι καλα...Οταν την ρωτησα γιατι ρωταει, μου ειπε: Πριν μεινεις εγκυος με επαιρνες 1000 τηλεφωνα, τωρα που εισαι δεν με παιρνεις κανενα...Επαθε συνδρομο στερητικοτητας.

Οσο για το ποτε περασαν οι 9 εβδομαδες, ενα εχω πω... Φ Ε Τ ΑΑΑΑ (αργα και βασανιστηκά). Θα το βγαλω το τικερακι γιατι ειναι πολυ μεγαλο...

Εφακη, δεν το κρατησα κρυφο καλο μου κοριτσι. Σε ολα τα κοριτσια μεσα στο fb...Εδω δεν μπαινει και καμια πλεον για να πιασουμε κουβεντουλα.

Εν το μεταξυ,ρε κοριτσια ακομη δεν το πιστευω...Αχ ας αναπτυσσεται σωστα εκει μεσα..

Φιλια σε ολες (παρουσες και απουσες). Να ξερετε οτι το κουνελακι σας εχει πεθυμησει τα μαλλα.

Link to comment
Share on other sites

κουνελι θελω τικερακι για να μην σε δειρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω. την γιατρο τι να την παρω ρε θα βρισει τι να της πω ????χαχαχαχα οτι ειναι θα δειξει σε λιγες μερες! μαλλον απο την οωρρηξια θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νενουκο, δεν ξερω τι ειναι ολα αυτα τα συμπτωματα. Γιατι δεν περνεις την γιατρο ενα τηλ??? Τελικα της αρεσει να μας ακουει στο τηλ...Εμενα χτες με ρωταγε, τι επαθα και να ειμαι καλα...Οταν την ρωτησα γιατι ρωταει, μου ειπε: Πριν μεινεις εγκυος με επαιρνες 1000 τηλεφωνα, τωρα που εισαι δεν με παιρνεις κανενα...Επαθε συνδρομο στερητικοτητας.

Οσο για το ποτε περασαν οι 9 εβδομαδες, ενα εχω πω... Φ Ε Τ ΑΑΑΑ (αργα και βασανιστηκά). Θα το βγαλω το τικερακι γιατι ειναι πολυ μεγαλο...

Εφακη, δεν το κρατησα κρυφο καλο μου κοριτσι. Σε ολα τα κοριτσια μεσα στο fb...Εδω δεν μπαινει και καμια πλεον για να πιασουμε κουβεντουλα.

Εν το μεταξυ,ρε κοριτσια ακομη δεν το πιστευω...Αχ ας αναπτυσσεται σωστα εκει μεσα..

Φιλια σε ολες (παρουσες και απουσες). Να ξερετε οτι το κουνελακι σας εχει πεθυμησει τα μαλλα.

καλημερααααααααααααααααα

εγω δεν μπορω να μπω στο facebook απο την δουλεια το εχουν πλοκαρισμενο για αυτο σας εχασα:(:(:(!!!!τεσπα

καλα να εισαστε και καθε τοσο ενημερωνετε και μενα με τα νεα σας!!:rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

Εχουμε γεννητουρια το μπιφτεκακι μας γενναει τα αγγελουδια της απο λεπτο σε λεπτο!!!!!!

Αργοτερα θα εχουμε περισσοτερα νεα!!!:-D:grin::-D:grin:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι μετα απο πολυ καιρo καταφερα να μπω να σας πω ενα γεια...

Εφάκι μου εχω καιρoνα σου μιλησω...αγορακι ε...αντε με το καλο κουκλα μου...

Κουνελακι μου ..ποσο μου εχεις λείψει...χαιρομαο μωρο μου που παν ολα τελεια...ειδες με την υπομονη τα ξεπεράσαμε ολα...

(εχω χασει το τηλεφωνο σου..σκεφτομαι μερες να σου γραψω να μου τοστειλει...οταν το δεις στειλε μου ενα μηνυμα να σε εχω..οκ)


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Νενουκο, δεν ξερω τι ειναι ολα αυτα τα συμπτωματα. Γιατι δεν περνεις την γιατρο ενα τηλ??? Τελικα της αρεσει να μας ακουει στο τηλ...Εμενα χτες με ρωταγε, τι επαθα και να ειμαι καλα...Οταν την ρωτησα γιατι ρωταει, μου ειπε: Πριν μεινεις εγκυος με επαιρνες 1000 τηλεφωνα, τωρα που εισαι δεν με παιρνεις κανενα...Επαθε συνδρομο στερητικοτητας.

Οσο για το ποτε περασαν οι 9 εβδομαδες, ενα εχω πω... Φ Ε Τ ΑΑΑΑ (αργα και βασανιστηκά). Θα το βγαλω το τικερακι γιατι ειναι πολυ μεγαλο...

Εφακη, δεν το κρατησα κρυφο καλο μου κοριτσι. Σε ολα τα κοριτσια μεσα στο fb...Εδω δεν μπαινει και καμια πλεον για να πιασουμε κουβεντουλα.

Εν το μεταξυ,ρε κοριτσια ακομη δεν το πιστευω...Αχ ας αναπτυσσεται σωστα εκει μεσα..

Φιλια σε ολες (παρουσες και απουσες). Να ξερετε οτι το κουνελακι σας εχει πεθυμησει τα μαλλα.

Μαρήήήήήήήήή??????????? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ FB... ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ????????????

Κοριτσάκι μου με το καλό... δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που λιγοστεύετε εδώ μέσα!!!:D:D

Μακια μάκια μάκια μάκια μάκια στην κοιλίτσα :D


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μετα απο πολυ καιρo καταφερα να μπω να σας πω ενα γεια...

Εφάκι μου εχω καιρoνα σου μιλησω...αγορακι ε...αντε με το καλο κουκλα μου...

Κουνελακι μου ..ποσο μου εχεις λείψει...χαιρομαο μωρο μου που παν ολα τελεια...ειδες με την υπομονη τα ξεπεράσαμε ολα...

(εχω χασει το τηλεφωνο σου..σκεφτομαι μερες να σου γραψω να μου τοστειλει...οταν το δεις στειλε μου ενα μηνυμα να σε εχω..οκ)

εεεεεσύ πρέπει να αλλάξεις τικεράκι και καφέ... για να μετακομίζουμε παρακάτω περικαλώ ;)

πώς τα πας? πες κανα νέο ντες!


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...