Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επιτέλους τα κατάφερα!!!

Με γεια το καινούριο μας καφε ... και καλά να περάσουμε!!!

Ελάτε και οι υπόλοιπες!!!!;)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλενάδα μου..πάω για greys anatomy..i love DEREK!!!!

Μη μου πεις ότι δεν παρακόλουθείς!!!????


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..εννοείται..θα στα πω από κοντά όταν βρεθούμε..αν ήταν όλοι οι γιατροί σαν αυτους θα τρέχαμε από πίσω...


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Daf μου καλως ήρθες για το καφεδάκι μας!!!

Ευχαριστώ και για τις συμβουλές που μου έγραψες χθες το βράδυ...όντως δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά ήμασταν στην 36η βδομάδα και εδώ και δυο μέρες κάπως καλύτερα τα πράγματα. Μου το ανέφερε και η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ προχθες στο καφεδάκι μας απλά δεν είχα χρόνο να το ψάξω, θα το ρωτήσω και στο παιδίατρο να δω ποια είναι η άποψή του..πάντως κακησυχάστηκα πολυ..:cool:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


"Hello!!!!Anybody here?

Μου πήρε 3 μέρες να καταφέρω να συνδεθώ και ούτε μιά σας μέσα???

Βγάλαμε δόντι και έκλεισε το φορουμ μου φαίνεται!!!ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ Ειναι γεγονός...το πρώτο δόντι έκανε την εμφάνιση του!!!!

Τέλος η φαφουτιά κορίτσια!!!!

Παρεπιπτοντως είμαι χάλια άρρωστη!!!! "

Αυτά εγραψα κορίτσια αλλα...στον Μαρτιο 2008 !!!!

Καλως σας βρήκα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Τι, θα χωριστούμε τώρα Φεβρουάριος Μάρτιος δηλαδή?...Εγώ τον έχω άρρωστο τον καημενούλη, χτες κοιμηθήκαμε μαζί γιατί η μύτη του είναι μπουκωμένη και δεν μπορεί να πάρει ανάσα... Δύσκολες οι αρρώστιες για τα μωρά...

Αύπνη όπως καταλαβαίνετε, και με το κεφάλι τούμπανο!!

Έχω τόσα να σας πω που δεν ξέρω από που να ξεκινήσω, οπότε δεν θα ξεκινήσω τώρα, αλλά το βράδυ που θα έχω περισσότερο χρόνο.

Φιλιά!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!!!

gio μου πού είσαι κοπέλα μου χαμένη??? Και αρρωστούλα διαβάζω, περαστικούλια και προσοχή μη κολλήσεις το παλικαράκι μας..μα τι μας έχει πιάσει όλες κολλητικο είναι?? Και μένα ο Νικόλας με μύξες και λιγο βήχα και κόλλησε και μένα, αλλά ευτυχως το περνάμε ελαφριά αυτή τη φορά.

katerina περαστικά σας και σε εσάς..όντως δύσκολες οι αρρώστιες με τα μικρούλια, αλλά από δω και πέρα συνέχεια με κάτι τέτοια θα έχουμε να κάνουμε αν κρίνω από φίλες μου μαμάδες..:rolleyes:

Εμείς βρε κορίτσια πρώτο βράδυ ύστερα από τόσο καιρό που κοιμηθήκαμε ωραία και ξεκουραστήκαμε, εύχομαι να ήταν τελικά αυτό το παλιοάλμα ανάπτυξης και να ηρεμήσουμε μόνιμα από δω και πέρα. Χθες ξύπνησε στις 3 και μισή όχι με γκρίνια όμως του έδωσα λίγο τσαγάκι και κοιμήθηκε ώς τις 6.30 όπου ψιλοκουνιόταν και του έδωσα το γαλατάκι του (μη χάσουμε το γεύμα) και ξυπνήσαμε μαμά και γιος στις 10.30 με το ζόρι παρακάλώ..ευνοεί και ο καιρός , βροχούλα, ότι πρέπει για χουζούρι!!;)

Είμαι συγκρατημένα χαρούμενη και ελπίζω να μειώσω το ξύπνημα στη μια φορά..

Α..του έβαλα στη φρουτόκρεμα και δαμασκηνάκι σήμερα μια χαρά την έφαγε και ηταν και μεγάλη σε ποσότητα....ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ μου άνοιξες τα μάτια με τις τροφές και τα φρούτα, από δω και πέρα θα του δοκιμάζω και άλλα πράγματα εκτός από τα κλασσικά..


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...