Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

μωρε ολο μπεμπα και μπεμπα ειμαι!!!!!!!!!το συνηθησα τωρα!!!!!!!!!!!!αν μου πει τελικα αγορακι αντε να συνηθησω στην ιδεα παλι!χαχαχαχαχαχα!!!!

μωρε γερο να ειναι!!!!!σιγουρα!!!!!!!!!!

απλα και αυτη η αβεβαιωτητα ειναι.......:confused:

Γερα να ειναι ολα τα παιδακια μας αλλα κι οι γιατροι μην παιζουν με τα νευρα μας γιατι τα μωρακια μας ακουνε τωρα,δεν θα τα βγαλουμε τρελα εξω!!!

Αμα δεν εισαι σιγουρος μεσιε γιατρε,γιατι μας ταραζεις τις δολιες συμπεθερες???

Εγω παντως πουλι ειδα,αν αυτο τωρα αλλαξει δεν πιστευω παλι τιποτα!!:confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

[/color]

Κι εγω κατα τις 6 κοιμηθηκα με χιλια ζορια.Δεν ξερω αν αυτες οι μπουρμπουληθρες ειναι ο μπεμπης μου!Που να ξερω,μηπως μου εχει ξανατυχει??Ειναι και τα εντερα που δεν μπορω να ξεχωρισω!

Την Πεμπτη θα παω στον γιατρο και στις 29 του μηνα εχω κλεισει για β'επιπεδου!!!!

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!αντε σε 4 μερες θα δεις τον μπεμπακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελειααααααααααα!!!!!!!!!!εγω δεν αισθανομαι μπουρμπουλιθρες......αλλα κατι αγγιγμα...........!αμυδρα....


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα της πανε!!!!!!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!απλα αυτη η ταλαιπωρια.......ειναι οσο να ναι...............!!!!!!!!!!θα καθησει μερες στο νοσοκομειο?????????σου ειπε?????????

περαστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!καλη αναρωση να εχει το κοαλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν μου ειπε μωρε,αλλα απ'οτι αφησε να εννοηθει θα κατσει μεχρι να βρουνε τι συμβαινει.Και καλυτερα δηλαδη,απλα οπως λες ειναι ταλαιπωρια.Το δυσκολο της υποθεσης ειναι που της λειπει το φουρτουνακι της.

Δεν μιλαμε,μηνυμα της στελνω και μου απαντα γιατι δεν θελω να την κουραζω και να την ενοχλω εκει που ειναι.

Μακαρι μωρε να ερθει γρηγορα κοντα μας!!

Τι ηταν κι αυτο τωρα στα καλα καθουμενα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

[/color]

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!αντε σε 4 μερες θα δεις τον μπεμπακο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελειααααααααααα!!!!!!!!!!εγω δεν αισθανομαι μπουρμπουλιθρες......αλλα κατι αγγιγμα...........!αμυδρα....

Τωρα παλι εχει αρχισει και με πιανει το αγχος για την β'.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γερα να ειναι ολα τα παιδακια μας αλλα κι οι γιατροι μην παιζουν με τα νευρα μας γιατι τα μωρακια μας ακουνε τωρα,δεν θα τα βγαλουμε τρελα εξω!!!

Αμα δεν εισαι σιγουρος μεσιε γιατρε,γιατι μας ταραζεις τις δολιες συμπεθερες???

Εγω παντως πουλι ειδα,αν αυτο τωρα αλλαξει δεν πιστευω παλι τιποτα!!:confused::confused::confused:

ναι ναι οπως τα λες!!!γερα να ειναι!!!!!!!!!

οταν πηγα στις 14+5 μου λεει κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....και δεν μου ειπε!

ξαναπηγαμε με τη μαμα μου,μετα απο 10 μερες περιπου,μας λεει μετα...μαλλον κοριτσακι εχουμε!αλλα θα το δουμε και στο επομενο ραντεβου!

το πουλι δεν αλλαζει!!!τελος!!!!!!!!αχχαχααχαχχαχχα!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα παλι εχει αρχισει και με πιανει το αγχος για την β'.

και εμενα με χεις πιασει μποτσακι μου απο τωρα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι οπως τα λες!!!γερα να ειναι!!!!!!!!!

οταν πηγα στις 14+5 μου λεει κατι βλεπω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος....και δεν μου ειπε!

ξαναπηγαμε με τη μαμα μου,μετα απο 10 μερες περιπου,μας λεει μετα...μαλλον κοριτσακι εχουμε!αλλα θα το δουμε και στο επομενο ραντεβου!

το πουλι δεν αλλαζει!!!τελος!!!!!!!!αχχαχααχαχχαχχα!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Μαναρακι μην το λες!!!Εχω μια φιλη η οποια εχει δυο κοριτσακια κκαι στις δυο εγκυμοσυνες της ειπε ο γιατρος οτι εχει αγορι γιατι ηταν πολυ πρησμενα τα πουλακια τους.Στη μια το ειδαν μολις γεννησε και στην αλλη στον 7ο μηνα.

Και μου ελεγε:-Αφου το ειδα παιδι μου σου λεω,ειχε πουλι!!!χαχαχαχααχαχαχαααααααααα!!!!!!

Παντως ο γιατρος μου ειναι σιγουροτατος τοσο πολυ που μου ειπε αν ειναι κοριτσι θα το δωσεις σε μενα!!χαχαχααχχαααααααααα!!!!

-Ναι οπωσδηποτε μην το ξεχασεις!!!Του λεω.:D:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απο τον φοβο μου οταν παω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου μεχρι να το δουν οτι κουνιεται και να ακουσω την καρδουλα του και τοτε τα ανοιγω!!

Δεν ειμαι καλα ε???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απο τον φοβο μου οταν παω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου μεχρι να το δουν οτι κουνιεται και να ακουσω την καρδουλα του και τοτε τα ανοιγω!!

Δεν ειμαι καλα ε???

και γω το ιδιο κανω μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!;););););););)κοιταω στον τοιχο και του λεω του γιατρου μου,πρωτα θα ακουσω καρδουλα και μετα γυρναω!με εμαθε πια!

ουτε εγω παω καλα!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαναρακι μην το λες!!!Εχω μια φιλη η οποια εχει δυο κοριτσακια κκαι στις δυο εγκυμοσυνες της ειπε ο γιατρος οτι εχει αγορι γιατι ηταν πολυ πρησμενα τα πουλακια τους.Στη μια το ειδαν μολις γεννησε και στην αλλη στον 7ο μηνα.

Και μου ελεγε:-Αφου το ειδα παιδι μου σου λεω,ειχε πουλι!!!χαχαχαχααχαχαχαααααααααα!!!!!!

Παντως ο γιατρος μου ειναι σιγουροτατος τοσο πολυ που μου ειπε αν ειναι κοριτσι θα το δωσεις σε μενα!!χαχαχααχχαααααααααα!!!!

-Ναι οπωσδηποτε μην το ξεχασεις!!!Του λεω.:D:D:D:D:D:D:D

ελα!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!πωπωπωππωωωω......σε μενα λογικα δεν ηταν κατι πρησμενα......τι να πω!!!!χααχχαχαχααααχαχ!!!!!!!!!!!υπομονη!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

και γω το ιδιο κανω μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!;););););););)κοιταω στον τοιχο και του λεω του γιατρου μου,πρωτα θα ακουσω καρδουλα και μετα γυρναω!με εμαθε πια!

ουτε εγω παω καλα!!!!!!!!!!!!!

Ε,τι εμεις φταιμε???Με αυτο που μας συνεβη φυσικο ειναι!!

Εδω πανε ολα καλα απο την αρχη και χωρις καμια αποβολη,και ειναι μεσα στο αγχος και το φοβο,και δεν θα ειμαστε εμεις??

Αν δεν υπηρχε αυτο το αγχος μπορει να εκανα και 10 παιδια!:P:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε,τι εμεις φταιμε???Με αυτο που μας συνεβη φυσικο ειναι!!

Εδω πανε ολα καλα απο την αρχη και χωρις καμια αποβολη,και ειναι μεσα στο αγχος και το φοβο,και δεν θα ειμαστε εμεις??

Αν δεν υπηρχε αυτο το αγχος μπορει να εκανα και 10 παιδια!:P:p:p:p

ελα μου ντε!!!!!!αλλα πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!οσο μπορουμε!!!:D:D:D:D:D

και εγω μη νομιζεις!!!να μου παει!!!!!!!!!!!!!!!μες το φοβο ειμαι!!!!!!!!!!!

και γω τη σκεφτομαι τη β'επιπεδου!!!!καθημερινα και με πιανει αγχος!!!!!!!!!θα ειναι ολα καλα????θα εχουν δημιουργηθει ολα τα οργανακια της?η καρδουλα της?ο εγκεφαλος της?

λες να δουμε καμια συνδρομια για νταουν????ολα αυτα σκεφτομαι!!!!!!

:confused::confused::confused::confused:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα μου ντε!!!!!!αλλα πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!οσο μπορουμε!!!:D:D:D:D:D

και εγω μη νομιζεις!!!να μου παει!!!!!!!!!!!!!!!μες το φοβο ειμαι!!!!!!!!!!!

και γω τη σκεφτομαι τη β'επιπεδου!!!!καθημερινα και με πιανει αγχος!!!!!!!!!θα ειναι ολα καλα????θα εχουν δημιουργηθει ολα τα οργανακια της?η καρδουλα της?ο εγκεφαλος της?

λες να δουμε καμια συνδρομια για νταουν????ολα αυτα σκεφτομαι!!!!!!

:confused::confused::confused::confused:

Κι εγω βρε πατουσιτσα μου!!!

Ναι πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να το εμπεδωσουμε και να το πιστεψουμε οτι θα κανουμε Χριστουγεννα μαζι με τα μωρα μας!!

Ο αντραςμου εχει αδεια τελος Ιουλιου και θελει να βαψει το παιδικο κι εγω φοβαμαι και δεν τον αφηνω και τσακωνομαστε.

Και ουτε καν σκεφτομαι για πραγματα του μωρου!!Μετα τον 7ο,εκτος αν βρω κατι αξιολογο στις εκπτωσεις!!

Δεν παω καθολου καλα λεμε!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...