Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ζωή στην Ευρωκλινική Παίδων την πήγαμε γιατί είναι συμβεβλημένη με την ασφάλεια μας.

Για σοβαρά περιστατικά νομίζω καλύτερο είναι το Παίδων αλλά αν πας εκεί ως επείγον νομίζω περιμένεις νουμεράκι, ενώ στα ιδιωτικά τελειώνεις μπαμ μπαμ

ναι το ξερω θα παω τωρα ΙΑΣΩ που με στελνει η παιδιατρος και αν (θεος να φυλλαει) ειναι κατι σοβαρο μου ειπε ενα παιδι εδω στη δουλεια οτι εχει εναν φιλο που ειναι παιδονεφρολογος στο παιδων...βλεπωντας και κανωντας!!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αμαν βρε παιδι μου! κ εσεις? μας γλωσσοφαγανε...

ΕΛΑ ΝΤΕ ολοι απο κατι εχουμε περαστικα να ειναι παναγια μου να τελειωνουμε...

τελειο κ το θεοδωρα, που ειναι ωραιο κ ως δωρα! ή ντορα! ντορενα δε με αρεσει πολυ γιατι ειναι κριμα να χαλιουνται δυο τοσο ωραια ονοματα!

τη μαμα μου τη φωναζουν ΛΟΛΑ (:confused::confused:) κερκυρα παιδι μου τρελοι ολα τα αλλαζουν..ναι εχεις δικιο ενα θα τη βγαλω και θα τη φωναζω κανονικα...

εμ, ειναι κοτζαμ αντρας! μπραβο κοριτσι!!!

αντρακι σκετο το μαναρι μπραβο μωρε...

εχει τοσο ωραια μερα σημερα...κ να ειμαστε κλεισμενοι στο γραφειο δε λεει...

Εμενα με εχουν στειλει στο -1 να επανδρωσω ενα καινουριο τμημα και καλα υπευθηνη (τωρα με 6ωρο τι σκατα υπευθηνη ειμαι????) ευτυχως το παραθυρο στο δικο μου γραφειο ειναι πανω απο το χωμα και βλεπω γκαζον κ ηλιο...(η τα ραδικια αναποδα)!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με εχουν στειλει στο -1 να επανδρωσω ενα καινουριο τμημα και καλα υπευθηνη (τωρα με 6ωρο τι σκατα υπευθηνη ειμαι????) ευτυχως το παραθυρο στο δικο μου γραφειο ειναι πανω απο το χωμα και βλεπω γκαζον κ ηλιο...(η τα ραδικια αναποδα)!!

:lol::lol::lol:


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Γελας???? ΠΙΚΡΑ σου λεω στο παλιο το γραφειο ειχα και το ΟΑΚΑ θεα και το δρομο και ολα καλα τωρα εδω....ασε!! οσο σκεφτομαι οτι αν ημουν σπιτι θα επαιρνα τη μπουμπου και θα πηγαινα να πιω ενα φρεντοτσινο....οχι οχι μαλλον ενα ουζακι με μεζεδακι στην παραλια....ΑΑΑΑΧΧΧΧ!!! να πεθανω τωρα?? ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ???? Αληθεια που θα πατε φετος??? εγω λεω να αναιβω κερκυρα που εχουμε κ το σπιτι κι ελεγα να συναντησω και την ΙΡΙΔΑ αν ειναι εκει....


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και καπακι doors εεεε τι να πω.....Κιμι τους ξερεις τους doors??? γιατι εσυ μεγαλωσες με παπαριζου αν θυμαμαι καλα που να τα θυμασε?????? (η αληθεια ειναι οτι οι doors ηταν στην εποχη των γονεων μας αλλα ενταξη..)


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισαμε και εμεις,εχει ηλιο και τα τα εβγαλα μια βολτα με το καροτσι εδω στο χωριο!!!!!!

ζωιτσα ουτε εμενα μου αρεσει το ντορενα,το θεοδωρα πολυ πιο ωραιο!!!

συμπεθερα βλεπω σκληρο καρυδι ο κουνιαδος!!!:lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε Ζωή νομίζω δίκιο έχει η Αλέκα, κάντε ένα υπερηχάκι στα νεφρά για πιο σίγουρα.

Ναι μα το εγραψα κ πριν θα κανουμε την Τεταρτη στο Ιασω στην παιδιατρικη κλινικη..


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι μα το εγραψα κ πριν θα κανουμε την Τεταρτη στο Ιασω στην παιδιατρικη κλινικη..

Καλά χαμένα τα έχω

Διαβάζω τώρα για το διπλό πυελοκαλυκικό σύστημα και έχω απορροφηθεί


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά να πάνε Ζηνοβία μου..

Δεν θα είναι τίποτα..!!!:-P

Περαστικα σας!!!!

Ελάφρας μορφης ΓΟΠ εχουν ολα τα μωρακια μεχρι να αρχισουν τις στερεες τροφές!!!!

Δεν ειναι τπτ μην στεναχωριεσε.

Ζωή περαστικά στο μωράκι!!!

Tzia καλά αποτελέσματα!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζωή περαστικά στο μωράκι!!!

Tzia καλά αποτελέσματα!!!

Να ρωτήσω ξέρετε αν όλο τον Αύγουστο γίνονται βαφτίσεις;

ευχαριστω πολυ....νομιζω εξαρταται απο την ενορια...ρωτα καλητερα λογικα γινονται..


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά χαμένα τα έχω

Διαβάζω τώρα για το διπλό πυελοκαλυκικό σύστημα και έχω απορροφηθεί

:lol::lol::lol:

τι ειναι τουτο???? το διπλο πυελοκαλυκικο συστημα???


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...