Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Το κύησης και το λοχειας έχει προϋπόθεση 200 ένσημα τα τελευταία 2 έτη. Αν περνεις αυτό αυτόματα εγκρίνεται και το 9μηνο προστασίας μητρότητας.

      2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Λόγω δίδυμης κύησης επιβαρύνεται πιο πολύ η μήτρα. Όλα πάνε x2 πλακουντες, σακοι, αμνιακό υγρά.. επίσης το βάρος ανά μέρα αυξάνεται x2  οπότε μην αγχώνεσαι είμαι άλλη περίπτωση....

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

μόλις ξυπνησε ο μπεμπακος μου και θηλάζει!! μετα θα ετοιμαστουμε για την απογευματινη μας βολτίτσα!!:D η βαπτιση μας ειναι στις 8 Ιουλίου!! και εγω ανυπομονω πολύ Ιωαννακι μου!!

κρεμούλες δεν ξεκινησαμε ακόμη!!! θα κλείσουμε κ τον 6ο κ μετα!! για αυτο κ αν δεν ανυπομονω!!!:P:p:p:p

Κι εγώ μόλις τον έκανα μπάνιο και τον ταϊζει ο άντρας μου! Θα πάμε μέχρι τον αδερφό της μαμάς μου για καφεδάκι και να τους καλέσουμε και στη βάφτιση! Εμείς κρεμούλες στον 5ο μας είπε και όταν τον ρώτησα αν πρέπει να τον κλείσει πρώτα μου είπε θα δούμε μέχρι τότε την ανάπτυξή του και ίσως φάει νωρίτερα! Πάντως φιλενάδα μεγάλη καψούρα το παιδί! Πολύ μεγάλη! Όσο μεγαλώνει και μου κάνει και χαρούλες τόσο τρελαίνομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ μόλις τον έκανα μπάνιο και τον ταϊζει ο άντρας μου! Θα πάμε μέχρι τον αδερφό της μαμάς μου για καφεδάκι και να τους καλέσουμε και στη βάφτιση! Εμείς κρεμούλες στον 5ο μας είπε και όταν τον ρώτησα αν πρέπει να τον κλείσει πρώτα μου είπε θα δούμε μέχρι τότε την ανάπτυξή του και ίσως φάει νωρίτερα! Πάντως φιλενάδα μεγάλη καψούρα το παιδί! Πολύ μεγάλη! Όσο μεγαλώνει και μου κάνει και χαρούλες τόσο τρελαίνομαι!

εγω ξερω πως τις κρεμουλες τις βαζουν πριν κλεισει τον 5ο μονο αν υπαρχει θεμα βαρους.. με εσας δεν υπαρχει...


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωω:tongue:

ο μεγαλςο κοιμαται κ ο μικρουλης ξυπνησε κατα της 9 απο της 8 κ κατι που κοιμηθηκε υποτιθεται για βραδυ!:rolleyes:σε καμαι ωριτσια ισως κ δυο θα τον ξανακοιμησω!τον ματιαξα:tongue:

Γιωτακι μου εμεις δεν ξερω ακομα αλα σκεφτομαι κανενα ρολοι η καμαι ωραια τσαντα ειναι κ μιρκη η νονα μας!17 χρονων//βεβεα αν την δεις θα την πεις 23 καπου εκει καμια σχεση με 17,.τι αναπτυξη εχουν τωρα τα κοριτσια ε~πωπωω~εειναι κ το πως ντυνονται κ βαφονται!

Αναστασακι μου εσεις τι κανετε?κανατε την βολτιτσα σας!κ μεςι την καναμε;)

υπερκινητικος ο μπεμπακος~κ μενα παρα πολυ..ακοαμ δνε πουσουλαει αλα κυλιεται μια εωδ μια εκει ο σκατουλης!ειδα κ την φωτο που εβαλες!~ενας κουκλος ειναιιιιιιι!φτου σας;)

Ιωαννακι μου καλο πως ειστε?ετοιμαζεστε κ σεις ;)να μου φιλισεις τον μπεμπακο σου τον κουκλο..γεμισαμ εκουκλαι εδω μεσα;)

κ πολες κουκουβαγιες μανες χιχιχιχιχ:tongue:

τι αντρακια καναμε ομως ε!αλα κ οι νυφες μας κουκλες ολες!:tongue::tongue:

καλο βραδυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααα:D

τι κανετε?

πιο χαλια υπνο δεν θα μπορουσαμε να ειχαμε χθες!ξυπνησε αρκετες φορες ενω κοιμηθηκε στης 11 παρα το βραδυ κ τελικα ξυπνησε στης 6 κ κατι:shock::shock:

τωρα ξανακοιμηθηκε!;)

εγω πινω το καφεδακι μου!ο μιχαλακης κοιταει παιδικα κ ο αντρας μου κοιμαται~θελω κγ ωλιγο υπνο παρααπνωωωωωωωω:tongue:

αυτααααααααα~

σε λιγες ωριτσες θα παρω στο μαγαζι με τα βαφτιστικα να παραγγειλω +30 μπομπονιερες κ γλυκακια~ελπιζω να τα προλαβουμε γιατι μου ειπε πει θελει γυρω στης 20 μερες πιο νωρις να τα παραγγειλεις.για να δουμε~

ανυπομονω να παω γαι φορεμα..μακαρι να βρω κατι που να μου αρεσει~

σημερα τι μαγειρευουμε???????:confused::confused:Αναστασακι μου σημεα ισως να φτιαξω το σουφλε σου..θα δω!απο την μια κρατιεμαι κ αποτην αλη θελω να το φτιαξω:tongue:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βρηακ στο ιντερνετ τις μπουμπουνιερες μας~αυτες ειναι~εχουν κ αυτα πριγκιπα πανω οποτε ειμαι ακοαμ στο θεμα μου απλα δεν μαρεσαν κ πολυ οταν ειδα το τελικο αποτελεσμα:rolleyes:τελος παντων δνε πειραζει~αυτο ηταν μεσα σε αυτα που μπορουσαμε να κανουμε ..τα πιο ωραια ειναι κ πιο αρκιβα!

[/url] BOP1021_thArticle.jpg


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:cry::cry::cry:

ΜΩΛΗς ΒΡΗΑΚ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ:cry::cry::cry:

ΜΟΝΟ 1 ΕΥΡΩ.. Κ ΓΩ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΜΕ 1.55 Κ ΜΕ 1.80 ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩ!

ΤΗΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ~ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑΑΑΑΑΑ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:rolleyes::rolleyes:

http://www.123-mpomponieres.gr/p.KREMASTRA-KORONA-KOD-ZL11E6119-PR-22078-YLIKA-GIA-MPOMPONIERES-VAPTISIS.598912.html


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΝΕΡΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ~

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ν ΤΟ ΑΛΑΞΩ:cry::cry::cry:

ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ Κ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ..Ε ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ!

ΛΕΤΕ ΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΝΑ ΤΙς ΠΑΡΑΓΓΕΛΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕς ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕς Κ ΟΛΟΙ ΑΥΤΕς ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ..ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΑΡ ΕΚΑΝΑΑΑΑΑΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙς ΑΚΥΡΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΥΣΙΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!! Τι κανετε??????

Επιτελους εμφανιστηκα!!!! Χαθηκα η αληθεια ειναι....καλε ποσα εχετε γραψει? Ή εχω καιρο να μπω εγω???? Δεν σας εχω καλοδιαβασει, στα πεταχτα ως συνηθως....Μου λειψατε πολυ!!!! Σας εχω επιθυμησει καλεεεεε!!!!!!!!

Λενιω μου δεν διαβασα σου κατεβηκε η κοκκινη ή θα εχουμε το 3ο θαυαματακι σας???? Τα ζουζουνια σου τι κανουν???? Αχ με εχει πιασει μια μανια για 2ο τον τελευταιο καιρο αλλα ο αντρας μου ουτε να το σκεφτει με ολα αυτα τα εξοδα που εχουμε...και γενικοτερα αν πανε απο το κακο στο χειροτερο τα πραγματα θα αργησουμε πολυ να κανουμε...θελω την κοιλιτσα μου παλι!!!!!!!!! Εγω δεν προλαβα να δω την προσκληση σας...θελω να την δω ξαναβαλ'την please!!!!!!!!Φιλησε μου τα αντρακια σου τα τσουπωτα!!!!!

Ρανια μου κοριτσαρα μου τι κανετε???? Θεα η μπουμπου σας....οσο παει και μοιαζει στον μπαμπα της ε??? Γερη να ειναι!!!!! Με το φαρμακακι πατε καλυτερα διαβασα ε? Μακαρι μωρε...αυτη η παλιοπαλλινδρομιση ειναι μεγαλο αγχος και ειδικα για τον υπνο...να 'ξερες πως σε νιωθω! Παλι καλα που εμας μας σταματησε...ουφφφφ επιτελους! Εκτος απο τον φοβο μην πνιγουν ταλαιπωρουνται κιολας τα μαναρακια μας...ξινιζονται πολυ! Φιλησε μου την νυφαρα μου!

Ιωαννακι μου τι κανει ο παιδαρος??? Μεγαλωνει και τσουπωτευει φανταζομαι! Αχ κοντευετε και εσεις για την βαφτιση σας ε??? Με το καλο! Τελικα εκεινη την τρελογκα την καλεσατε???? Δεν εχω διαβασει και δεν ξερω...για πες...!!!!!

Αναστασακι μου και αντρακλα τι κανετε???? Συνεχιζετε απτοητοι τον θηλασμο ε??? Μπραβο σας καμαρια μου! Ποσο χαιρομαι να 'ξερες! Κι εσυ και το Λενιω καταφερατε να τα θηλασετε για αρκετο καιρο και συνεχιζετε...το καλυτερο συγχαρητηρια! Οσο για τις στερεες τροφες εμεις ξεκινησαμε λιγο πριν κλεισουμε τον 6ο αλλα τα μωρα που θηλαζουν αποκλειστικα ξεκινανε αργοτερα γιατι ειναι πιο σημαντικη τροφη το μητρικο γαλα.Πως πανε οι ετοιμασιες για την βαφτιση σας??? Φανταζομαι τρελαμενη ε???? Με το καλο κι εσεις να παρετε ονοματακι! Φιλησε τον μου ρουφηχτα!

Ελενιτσα μου τι κανει η ομορφη μικρη πεταλουδιτσα μας???? Μια χαρα τα πατε κι εσεις με τον θηλασμο ε? Μπραβο τα κοριτσακια μας...οσο για την πιπιλα που ρωτησες εχω να πω το εξης: Στο 2ο παιδι πρωτα ο Θεος να ειμαστε καλα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα δωσω πιπιλα ειδικα για τους πρωτους 3 μηνες σιγουρα...και μαλλον αν δεν δωσω στους 3 μηνες δεν θα χρειαστει να δωσω καθολου! Εχω εαν ενδοιασμο τελικα γιατι απο τοτε που πηρε πιπιλα ο μπεμπης αρχισε να κοιμαται περισσοτερες ωρες ενω ξυπνουσε για να θηλασει τουλαχιστον στις 2 ωρες! Οταν του την εδωσα εκανε το πρωτο 4ωρο υπνου γιατι μασουλωντας την ξεγελιοταν και δεν πειναγε...ετσι νιωθω και λιγο υπευθυνη που αρχισε το γαλα μου και μειωνοταν...μετα παρατηρησα οτι τα βραδια ξυπνουσε παντα ανa 2-3 ωρες και απο τοτε που κοιμοταν με την πιπιλα αρχισε να ξυπναει στο 6ωρο...οποτε δεν υπηρχε η ζητηση οπως πριν και αρχισε το γαλα και αραιωνε σιγα σιγα! Σε αλλα μωρα μπορει να μην συνεβη αυτο αλλα εγω στο δικο μου το παρατηρησα αλλα οταν αρχισα να μην του την δινω μαλλον ηταν αργα...Οποτε εγω πλεον την πιπιλα την εχω σε 2η μοιρα σε νεογεννητο...οταν την πατας στο 1ο κανεις αλλα πραγματα στο 2ο....κι εμας η παιδιατρος μας ειπε οτι δεν υπαρχει τετοιο θεμα να χανει γευματα δηλαδη βαζοντας του πιπιλα αλλα εγινε! Ο αντρας μου πιο πολυ επεμενε να του δωσουμε γιατι τρομαξε οταν του ειπε η γιατρος οτι θα βαζει τα δαχτυλα στο στομα και σε πολλα παιδια τα δαχτυλα εχουν γινει ατροφικα...και πιο το αποτελεσμα? Πλεον βγαζει την πιπιλα και τα βαζει τα χερια στο στομα ετσι κι αλλιως! Οποτε ειναι αναποφευκτο και ειτε του δωσεις πιπιλα ειτε δεν του δωσεις τα δαχτυλα αν θελει θα τα βαζει στο στομα...ειδικα οταν ξεκιναει η οδοντοφυϊα δεν μπορεις να το αποφυγεις αυτο...θα πρεπει να εισαι συνεχεια πανω απο το μωρο για να του βγαζεις τα χερια απο το στομα ή να το ξεγελας με οτιδηποτε το κανει να ξεχαστει...και παλι θα τα βαλει! Τωρα ειναι στην κριση καθε μαμας και μακαρι η δικια σου να μην χανει κανενα γευμα λογω πιπιλας! Φιλησε την μου ρουφηχτα ρουφηχτα!!!! Α! Ξεχασα να σου πω...πολυ ωραιο το τικερακι σου με την φωτο της πεταλουδιτσας!!!

Γιωτουλα μου, Χρυσανθη μου, Νατασαρα μου, Ποπακι μου, Βασουλα μου και ολες οι υπολοιπες φιλακια πολλα πολλα!

Δεν ειδα αν εχει μπει η Νατασαρα μας, αλλα προσφατα της εστειλα μηνυμα στο φεις και μου απαντησε...την ρωτησα για την αδερφουλα της και μου ειπε οτι βρεθηκε κατι το οποιο ειναι ιασιμο μεν αλλα εχει δρομο μπροστα της! Ας στειλουμε ολη μας την θετικη ενεργεια να πανε ολα καλα!!!!!

Τα δικα μας νεα δεν σας τα ειπα....ειμαστε πολυ καλα και το ζουζουνι μου μεγαλωνει και μας ξετρελαινει!!! Κανουμε κουπεπε και ελα ελα και οποτε θελω να τον παρω αγκαλια και του λεω ελα ανοιγοκλεινει τα δαχτυλακια του...θα τον φαω μωρε σας λεωωωωω!!!!! Εμεις για την βαφτιση δεν εχουμε κανει ακομα τιποτα...ειπαμε πρωτα ο Θεος αυτη την εβδομαδα να αποφασισουμε σε ποια εκκλησια θα γινει και σιγα σιγα να ετοιμαστουμε κι εμεις! Βασικα τωρα λεμε οτι θα την κανουμε εντελως κλειστη οι 2 οικογενειες μονο δηλαδη αλλα βλεποντας και κανοντας! Ειναι δυσκολα τα πραγματα και με το νεο μισθολογιο του αντρα μου μαλλον δεν θα καταφερουμε να καλεσουμε κι αλλους! Η αληθεια ειναι οτι δεν με ενοχλει καθολου γιατι καλυτερα να γινει ετσι παρα μετα να μην εχω να του παρω γαλα...θα κανουμε οτι ειναι καλυτερο για το παιδι...δεν θελω να του λειψει κατι απο τα βασικα οποτε να γινει χριστιανος με ενδιαφερει και η ουσια αυτη ειναι! Μην κοιτατε τοσα χρονια που γινονταν υπερβολες και τρελα εξοδα...την ουσια πρεπει να κοιταμε!!!! Αυτα τα δικα μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ~ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:D

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΜΩΡΕ!ΤΟ ΓΙΑΥΡΑΚΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ~

ΕΜΕΝΑ ΜΥ ΚΑΤΕΒΗΚΞΕ ΝΑΙ~

θελεις δδυτερο ε~αχ σε καταλαβαινω κ γω τοσο συτνομα το ηθελα!ευχομαι Ματινακι μου να καταφερετε να κανετε πολυ συντομα ενα αδερφακι στον μικρουλη σας!ευχομαι ολα να σας πανε καλα..σε καταλβαινω απολυτα.. κ μεις μια απο τα ιδια ειμαστε κ κατσε να ερθει κ ο επομενος χειμωνας..μωλης ξεκινησουν τα πετρελαια θα ξεκινησει παλι η γκριναι του αντρα μου για μετακομιση στη πεθερα κ μονο που το σκεφτομαι φρικαρω:cry:

κ μεςι Ματινακι μου μονο εκκλησια θα κανουμε..τελικα μαζευτικαν 120 ατομα κ να φανταστεςι πολυ λιγοι φιλοι οι πειρσοτεροι ειναι συγγενεις~

ειδες τις μπομπονιερες που διαλεξα κ τελιακ βρηκα αυτη που ηθελα πιο φθηνη:cry::cry:τελικα αξιζει μεσω ιντερνετ..δεν εχω ψωνισει ποτε~

μισο να σου βαλω την προσκληση~!;);)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια βρηακ στο ιντερνετ τις μπουμπουνιερες μας~αυτες ειναι~εχουν κ αυτα πριγκιπα πανω οποτε ειμαι ακοαμ στο θεμα μου απλα δεν μαρεσαν κ πολυ οταν ειδα το τελικο αποτελεσμα:rolleyes:τελος παντων δνε πειραζει~αυτο ηταν μεσα σε αυτα που μπορουσαμε να κανουμε ..τα πιο ωραια ειναι κ πιο αρκιβα!

BOP1021_thArticle.jpg

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:cry::cry::cry:

ΜΩΛΗς ΒΡΗΑΚ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ:cry::cry::cry:

ΜΟΝΟ 1 ΕΥΡΩ.. Κ ΓΩ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΜΕ 1.55 Κ ΜΕ 1.80 ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩ!

ΤΗΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ~ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑΑΑΑΑΑ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:rolleyes::rolleyes:

http://www.123-mpomponieres.gr/p.KREMASTRA-KORONA-KOD-ZL11E6119-PR-22078-YLIKA-GIA-MPOMPONIERES-VAPTISIS.598912.html

ΞΕΝΕΡΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ~

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ν ΤΟ ΑΛΑΞΩ:cry::cry::cry:

ΤΙ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ..ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ Κ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ..Ε ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ!

ΛΕΤΕ ΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΝΑ ΤΙς ΠΑΡΑΓΓΕΛΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕς ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕς Κ ΟΛΟΙ ΑΥΤΕς ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ..ΤΙ ΧΑΖΟΜΑΑΡ ΕΚΑΝΑΑΑΑΑΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙς ΑΚΥΡΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΥΣΙΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Καλημερα κοριτσαρα μου!!!!

Λενιω μου πολυ ωραια ειναι η μπομπονιερα και χρησιμη....θερμομετρο χρειαζεται απαραιτητα στο σπιτι οποτε μην σκας! Κι εμενα μου αρεσουν οι μπομπονιερες που μπορεις να τις χρησιμοποιησεις μετα απο το να τις πετανε και να εχεις δωσει ενα σωρο λεφτα! Και η κρεμαστρα ειναι πολυ ωραια δεν το συζητω αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι μικρη για να την χρησιμοποιησει μια μαμα για το παιδακι της...το θερμομετρο το βρισκω πιο σημαντικο αξεσουαρ για ενα σπιτι! Παντως Λενιω μου κι εγω απ'αυτην την διευθυνση εχω βρει μπομπονιερες...εχει καταπληκτικα πραγματα! Αλλα αν δεν καλεσουμε θα τις παρω ετοιμες απο δω...μαλλον απο το χαμογελο του παιδιου! Θα δουμε καλα να ειμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρα μου!!!!

Λενιω μου πολυ ωραια ειναι η μπομπονιερα και χρησιμη....θερμομετρο χρειαζεται απαραιτητα στο σπιτι οποτε μην σκας! Κι εμενα μου αρεσουν οι μπομπονιερες που μπορεις να τις χρησιμοποιησεις μετα απο το να τις πετανε και να εχεις δωσει ενα σωρο λεφτα! Και η κρεμαστρα ειναι πολυ ωραια δεν το συζητω αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι μικρη για να την χρησιμοποιησει μια μαμα για το παιδακι της...το θερμομετρο το βρισκω πιο σημαντικο αξεσουαρ για ενα σπιτι! Παντως Λενιω μου κι εγω απ'αυτην την διευθυνση εχω βρει μπομπονιερες...εχει καταπληκτικα πραγματα! Αλλα αν δεν καλεσουμε θα τις παρω ετοιμες απο δω...μαλλον απο το χαμογελο του παιδιου! Θα δουμε καλα να ειμαστε!!!

σαρεσαν Ματινακι μου!~κ γω με αυτο το σκεπτικο ειπα θα διλαεξω..κατι που να μην [πεταχτει!

η κρεμαστρα ειναι αρκετα μεγαλη..την ειδακ απο κοντα!αχ ειναι πολυ εντυπωσιακη~!τωρα ειναι αργα..απορω πως δνε σκεφτηκα να το ψαξω πρωτα αλα ολα τελευταια στιγμη εγιναν κ βιαστξηκα να τα κλεισω ολα~

τι να κανω τωρα!βεβεια 1 ευρω εχει η κρεμστρα απο κε ι κ περαθα πρει να φτιαξω κ το τουλι με τα κουφετα που θα συνοδευει την κρεμστρα κ παλι πιο φθηνα θα μου εβγαινε πιστευω αλα δεν ξερω πως θα τα εβρισκα ολα αυτα τουλια κουφετα ε~ας παρηγορισω τον εαυτο μου..αχ τι ηθελα κ το ειδα~ξενερωσα:cry:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

μΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ~ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:D

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΜΩΡΕ!ΤΟ ΓΙΑΥΡΑΚΙ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ~

ΕΜΕΝΑ ΜΥ ΚΑΤΕΒΗΚΞΕ ΝΑΙ~

θελεις δδυτερο ε~αχ σε καταλαβαινω κ γω τοσο συτνομα το ηθελα!ευχομαι Ματινακι μου να καταφερετε να κανετε πολυ συντομα ενα αδερφακι στον μικρουλη σας!ευχομαι ολα να σας πανε καλα..σε καταλβαινω απολυτα.. κ μεις μια απο τα ιδια ειμαστε κ κατσε να ερθει κ ο επομενος χειμωνας..μωλης ξεκινησουν τα πετρελαια θα ξεκινησει παλι η γκριναι του αντρα μου για μετακομιση στη πεθερα κ μονο που το σκεφτομαι φρικαρω:cry:

κ μεςι Ματινακι μου μονο εκκλησια θα κανουμε..τελικα μαζευτικαν 120 ατομα κ να φανταστεςι πολυ λιγοι φιλοι οι πειρσοτεροι ειναι συγγενεις~

ειδες τις μπομπονιερες που διαλεξα κ τελιακ βρηκα αυτη που ηθελα πιο φθηνη:cry::cry:τελικα αξιζει μεσω ιντερνετ..δεν εχω ψωνισει ποτε~

μισο να σου βαλω την προσκληση~!;);)

Αααααα....πολυ ωραια η προσκληση σας! Με το καλο να παρει ονοματακι και να γινει χριστιανακι ο πριγκιπας σας!!!!!

Μου αρεσει πολυ να εχει στιχακι η προσκληση για βαφτιση! Εμεις επειδη θα τον βαφτισει ο αδερφος μου ο οποιος ειναι ναυτικος, βρηκα ενα φανταστικο στιχακι μιας και σκεφτομαι το θεμα της βαφτισης να ειναι ναυτικο!

Είμαι ένα μικρό ναυτάκι,

δίχως όνομα μικρό,

είπα μες την κολυμπήθρα,

να βουτήξω και να βγω!

Καπετάνιος ο νονός μου,

θα σαλπάρουμε μαζί,

και ένας φάρος οι γονείς μου,

που θα φέγγει μια ζωή!!

Μολις το βρηκα ξετρελαθηκα...βεβαια του αντρα μου δεν του αρεσει που λεει ειμαι ενα μικρο ναυτακι....οποτε μπορει να το κανουμε "ειμαι ενα μικρο μωρακι" καλο ειναι κι ετσι θεωρω...θα δουμε! Βεβαια αν δεν καλεσουμε θα τυπωσω προσκλησεις για ενθυμιο...θα δωσουμε στους παπουδογιαγιαδες και θα κρατησουμε κι εμεις να την δει οταν μεγαλωσει! Μπομπονιερες θα κανω αρκετες γιατι ασχετα αν δεν καλεσουμε θελω να δωσουμε στους φιλους μας και στους συγγενεις!

Οσο για το πετρελαιο ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω Λενιω...παλι καλα που βαλαμε την ξυλοσομπα και θα γλιτωσουμε καποια χρηματα! Ουφφφφ...καλα να ειμαστε!!!!!

Μαζευτηκανε 120 ατομα ε? Κι εμεις καπου εκει τα υπολογισαμε και γι'αυτο ειπαμε να μην κανουμε τιποτα...πολλα τα εξοδα ασ'τα! Βεβαια και τα πεθερικα μου και οι γονεις μου μας ειπαν οτι θα βοηθησουν αλλα εμεις σκεφτομαστε οτι αυτα τα λεφτα θα χρειαστουν για χειμερινα ρουχα,γαλα και πανες οποτε καλυτερα να κανουμε κλειστη βαφτιση....θα δουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααααα....πολυ ωραια η προσκληση σας! Με το καλο να παρει ονοματακι και να γινει χριστιανακι ο πριγκιπας σας!!!!!

Μου αρεσει πολυ να εχει στιχακι η προσκληση για βαφτιση! Εμεις επειδη θα τον βαφτισει ο αδερφος μου ο οποιος ειναι ναυτικος, βρηκα ενα φανταστικο στιχακι μιας και σκεφτομαι το θεμα της βαφτισης να ειναι ναυτικο!

Είμαι ένα μικρό ναυτάκι,

δίχως όνομα μικρό,

είπα μες την κολυμπήθρα,

να βουτήξω και να βγω!

Καπετάνιος ο νονός μου,

θα σαλπάρουμε μαζί,

και ένας φάρος οι γονείς μου,

που θα φέγγει μια ζωή!!

Μολις το βρηκα ξετρελαθηκα...βεβαια του αντρα μου δεν του αρεσει που λεει ειμαι ενα μικρο ναυτακι....οποτε μπορει να το κανουμε "ειμαι ενα μικρο μωρακι" καλο ειναι κι ετσι θεωρω...θα δουμε! Βεβαια αν δεν καλεσουμε θα τυπωσω προσκλησεις για ενθυμιο...θα δωσουμε στους παπουδογιαγιαδες και θα κρατησουμε κι εμεις να την δει οταν μεγαλωσει! Μπομπονιερες θα κανω αρκετες γιατι ασχετα αν δεν καλεσουμε θελω να δωσουμε στους φιλους μας και στους συγγενεις!

Οσο για το πετρελαιο ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω Λενιω...παλι καλα που βαλαμε την ξυλοσομπα και θα γλιτωσουμε καποια χρηματα! Ουφφφφ...καλα να ειμαστε!!!!!

Μαζευτηκανε 120 ατομα ε? Κι εμεις καπου εκει τα υπολογισαμε και γι'αυτο ειπαμε να μην κανουμε τιποτα...πολλα τα εξοδα ασ'τα! Βεβαια και τα πεθερικα μου και οι γονεις μου μας ειπαν οτι θα βοηθησουν αλλα εμεις σκεφτομαστε οτι αυτα τα λεφτα θα χρειαστουν για χειμερινα ρουχα,γαλα και πανες οποτε καλυτερα να κανουμε κλειστη βαφτιση....θα δουμε!!!!!

ευχαριστω πολυ Ματινακι μουυυ!κ σεις με το καλο να ξεκινησετε τις ετοιμασιες!;)

τελειοοοοοο το στοιχακιιιιιιιιι~ταιριαζει πολυ..ναι αν δεν αρεσει στον αντρα σου μπορεις ν το κανεις μωρακι ..παλι τελειο αθ ειναι!~θα ξετρελαθει κ ο αδερφος σου!:D

αχ να δουμε τι θα κανουμε ετσι οπως μας κααταντησαν!υγεια πανω απ'ολα να εχουμε//ο θεος ειναι μεγαλςο δνε θα μας αφησει ετσι!:cry:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και οσον αφορα τα εξοδα της βαφτισης με καλεσμενους δεν ειναι μονο προσκλησεις μπομπονιερες και γλυκα....ο φωτογραφος ζηταει 400 ευρω...δεν θα ψωνισουμε και ρουχα για μας για την βαφτιση? Κομμωτηριο δεν θα παω? Ξερεις ποσα μαζευονται? Για οικονομικη βαφτιση το λιγοτερο 1500 ευρω...σε λιγο θα ερθει η εφορια που την περιμενουμε τουλαχιστον τοσα...που θα τα βρουμε?????? Οποτε καθομαστε στα αυγα μας και απλα βαφτιζουμε το μωρο μας για να παρει το ονομα του και να γινει χριστιανος...ρε πως μας καταντησαν....

Προχθες ακουγαμε με τον αντρα μου ειδησεις και ειπαν οτι οποιοι δεν μπορουν να πληρωνουν το δανειο για το σπιτι τους το παιρνει η τραπεζα και απλα θα πληρωνεις ενοικιο για να μενεις στο σπιτι σου....ακουσον ακουσον οι αλητες!!!! Ουφφφφφφφφφφφφ.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...