Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

Σας παρακαλώ βοηθήστε: Χάθηκε ο σκυλάκος μας


daphne

Recommended Posts

Χάθηκε ο σκύλος μας ο Ερμής, αρσενικό κόκερ σπάνιελ, χρώμα καφέ (κανελί) χθες 08/11/2009 στο Πάρκο της Κρήτης, περιοχή Μαρτίου. Τελευταία φορά τον είδανε στη Μπότσαρη με Όλγας στις 2 τα ξημερώματα της Δευτέρας. Φοράει ένα μπλέ κολάρο στο λαιμό.

Μαμάδες και μπαμπάδες αν μένετε εκεί κοντά και τον δείτε εσείς ή τα παιδάκια σας, σας παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μου στο 6941405584 ή στο 2310452858. Η μικρή μας είναι πολύ δεμένη μαζί του και είναι απαρηγόρητη!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Δάφνη

Φωτογραφία μπορείτε να δείτε εδώ:

http://picasaweb.google.co.uk/dchristof/DafPublic#


xJh0p3.png

aoS4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας καλησπεριζω κι εγω απο την ανατολικη Θεσσ/νικη,daphne σε καταλαβαινω γιατι εχω κι εγω ενα σκυλακι που το αγαπω πολυ,μανουλα βεβαια δεν ειμαι ακομη,φυσικα και αν δω κατι θα εποικοινωνησω μαζι σου

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκαμε το σκυλάκι μας ! Στην άλλη άκρη της πόλης, το είχε περιμαζέψει ένας καλός κύριος και μας ειδοποίησαν και πήγαμε και τον πήραμε. Ευχαριστώ πολύ όσους ψάξανε!


xJh0p3.png

aoS4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκαμε το σκυλάκι μας ! Στην άλλη άκρη της πόλης, το είχε περιμαζέψει ένας καλός κύριος και μας ειδοποίησαν και πήγαμε και τον πήραμε. Ευχαριστώ πολύ όσους ψάξανε!
Ωραια daphne,χαιρομαι!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...