Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,επεστρεψα και γω,τι κανετε;Τα δικα μου νεα ειναι και καλα και κακα, πηγα στην γιατρο[Ζετα ειναι καλη να πας]και μου ειπε να ξεχασω οτι θα κανω μωρο χωρις δανεικα,η μονη λυση ειναι αυτη,για εμενα που δεν εχω προβλημα [με τα δανεικα]δεν με πειραζει αρκει να κανω μωρο.παει το ενα,λοιπον οταν μου εκανε υπερηχο μου λεει αυτον τον μηνα δεν θα εχεις περιοδο,ταμπλας εγω,λεω γιατι αφου ειχα περιοδο 31/3,μου λεει αυτο που βλεπω απο τον υπερηχο ειναι γυναικα σε εμμηνοπαυση,δευτερος ταμπλας,το ενδομητριο μια λεπτη γραμμη δεκατη πεμπτη μερα περιοδου,μου εδωσε να κανω Ε2 ΚΑΙ FSH και θα δουμε.μετα μου ειπε για το κεντρο που εκανα εξωσωματικη με δανεικα οτι δεν εχει προγραμμα με δοτριες,δηλαδη περνουν ωαρια απο γυναικες που δεν τα θελουν,τριτος ταμπλαςεγω εδινα μονο για την δοτρια 2,500 χιλιαδες  που πηγαινανε αυτα τα λεφτα οεο που;.τωρα περιμενω τα αποτελεσματα των εξετασεων να δουμε τι θα κανουμε,σας κουρασα αλλα ειχα να πω πολλα.

Geia sou koritsaki !!!!

Pola ta nea sou.

Egw den mporo na sou pw kati epeidi den nomizo oti tha ekana me daneika (vevea pote min les pote) ...

Kai an den exoun programa gia dotries apo pou pernan ta oaria, den to katalava auto ...

Ginete na dokimasis me fisiko kiklo ;;;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

A ξεχασα να πω οτι η κυστη που ειχα ειναι ακομα στη θεση της ουτε καν μικραινε χιλιοστο,παρολο που εκανα θεραπεια 7 μηνες χωρις περιοδο,αλλα μου ειπε οτι την αφηνουμε ετσι οπως ειναι,δεν μας ενοχλει.

Link to comment
Share on other sites

A ξεχασα να πω οτι η κυστη που ειχα ειναι ακομα στη θεση της ουτε καν μικραινε χιλιοστο,παρολο που εκανα θεραπεια 7 μηνες χωρις περιοδο,αλλα μου ειπε οτι την αφηνουμε ετσι οπως ειναι,δεν μας ενοχλει.

Ti AMH exis vre koritsaki mou;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα επαιρναν απο γυναικες που εβγαζαν πολλα και δεν τα ηθελαν,τι φυσικο ρε dada εδω παιζεται αν θα εχω περιοδο.Και μιλαμε στον εξωσωματικο με εστειλε ογυναικολος μου που τον εχω 20 χρονια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ..????

ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ..????

ΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ....ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΘΡΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΙΜΑ..!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω ενα σεντονι!!!!!!!

Σαν τον παλιό καλό καιρό. .. :-)

Χαίρομαι πολύ πολύ!

Εγώ τώρα σχολασα και ειχα ξεχάσει και το κινητό σπίτι!

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ..????

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΠΟΛΥ...!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα επαιρναν απο γυναικες που εβγαζαν πολλα και δεν τα ηθελαν,τι φυσικο ρε dada εδω παιζεται αν θα εχω περιοδο.Και μιλαμε στον εξωσωματικο με εστειλε ογυναικολος μου που τον εχω 20 χρονια

ΤΕΛΙΚΑ....ΜΑΚΑΚΑΣ ΚΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ...ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα ΤΣΣΑΑΑΑΑ ......

σας έλειψα? ............

Εμένα μου λέιψατε πολύ όλες σας ανεξαιρέτως, ΟΛΕΣ.

Τι κάνετε ζουζούνες?

Εγώ ξεκίνησα το τρέξιμο ..... κέντρο για το τι έφταιξε ..... ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ !!!!

ΤΑ ΝΕΎΡΑ ΜΟΥ .....

Ανοσολόγο (αυτόν που λέγαμε Leuta, φοβερός ο άνθρωπος) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ,

δεν μου έδωσε καμία εξέταση να κάνω γιατί όλες τις βασικές αρχικές τις έχω κάνει και είμαι υγιέστατη, σου λέει κάτι αυτό Leutaki? ναι, ακριβώς όπως και εσύ στην αιματολόγο.

Μετά απο 3 τουλάχιστον αποτυχημένες ψάχνουν πιο βαθιά .....

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ.....

Αναστασάκι και εγώ σήμερα δουλειές είπα να κάνω και πως βαριέμαι ......

Leuta, στο ξαναείπα οι κύστες φαίνονται στον υπέρηχο, πάνε αν έχεις αμφιβολίες στην γυναικολόγο σου και κάνε υπέρηχο. Επίσης οι πολυκυστικές φαίνονται στις ορμονικές εξετάσεις αίματος.

Ευμορφία τι έκανες με την γιατρό? όλα οκ?

MIMITROULA μου, τι έκανες με την εργασία σου, ολα οκ?

Φιλάκια σε όλες .....;)

Κουκλίτσα μου, την έστειλα αλλα δεν είμαι ευχαριστημενη.

Αφιερωσα πολύ λίγο χρόνο οπότε ας μην εχω και πολλές απαιτήσεις.

Αυτό που μου αξίζει θα παρω..

Εχω δίκαιη καθηγήτρια.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα επαιρναν απο γυναικες που εβγαζαν πολλα και δεν τα ηθελαν,τι φυσικο ρε dada εδω παιζεται αν θα εχω περιοδο.Και μιλαμε στον εξωσωματικο με εστειλε ογυναικολος μου που τον εχω 20 χρονια

Dld tora pou eixes periodo 31/3 den ekanes ooriksia;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ, ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ..????

ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ..????

ΣΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ....ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΘΡΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΙΜΑ..!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ..!!!!!!!

31 Ιουλιου[σας το λεω για να ξερετε και να με παρετε δωρο]θα γινω 39,απο τις πολλες επεμβασεις η μια ωοθηκη εχει εξαφανιστει και η αλλη εχει κυστη,να σου πω οτι μου αρεσε που μου ειπε τα πραγματα ετσι παρα να μου ελεγε παμε να κανουμε προσπαθεια,δεν θα μου την κανει αυτη γιατι ειναι στο κεντρο που σας ειπα, με εστειλε αλλου.Την ρωτησα αξιζει να προσπαθησω;και μου λεει ναι γιατι εχεις μια τελεια μητρα.
Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι καλό ταξίδι!!!

Δημητρούλα εχασα σε 1 εβδομάδα 1.100 αλλα η ζυγαρια κολλησε τώρα...:( καμια αλλαγή...Λέει βεβαια για τη διαιατα μας στο ιντερνετ:

Τα πλεονεκτήματα: Θεωρείται καλή για τους καρδιοπαθείς και τους διαβητικούς. Σε γενικές γραμμές, είναι ασφαλής. Τα τρόφιμα που προτείνει συνιστούν μια υγιεινή διατροφή, καθώς είναι πλούσια σε φυτικές ίνες και θρεπτικά συστατικά απαραίτητα για τον οργανισμό.

Τα μειονεκτήματα: O περιορισμός συνηθισμένων τροφών, όπως τα ζυμαρικά και οι πατάτες, καθιστά σχεδόν ανέφικτη την εφαρμογή της για μεγάλο χρονικό διάστημα. Δεν συμφωνούν όλα τα επιστημονικά δεδομένα ότι οδηγεί σε απώλεια βάρους αποτελεσματικότερα από ό,τι ένα διαιτολόγιο με τροφές υψηλού Γ.Δ.

Θα χάσω βάρος; Αν την ακολουθήσετε πιστά, θα αδυνατίσετε. H απώλεια βάρους που υπόσχεται δεν ξεπερνά το ένα κιλό την εβδομάδα.

Αρα ειναι αναμενομενο το 1 κιλο τη βδομάδα...Απλά ελπίζω να χάσω ακόμα 1 αυτη τη βδομάδα...

Λετάκι μου καλό εχω μια απορία....

Ήθελα χθες να σε ρωτήσω για τη δίαιτα, αλλα δε θυμαμαι αν το έκανα. :shock:

Η ερώτηση μου είναι η εξης: τελικά σε ρώτησα πως τα πας με τη δίαιτα; ή μόνη σου μου είπες πως τα πας?:shock:

Δε θυμάμαι τελικά. .

Είμαι πολύ αφηρημένη ..:shock:

Anyway είτε σε ρώτησα είτε οχι, χαίρομαι που εγραψες πως τα πας!

Εγω την κανω ακριβώς 2 1/2 εβδομάδες και εχω χασει ακριβώς 2, 600!!!

Επιβεβαιωνεται λοιπόν ο κανόνας του 1 κιλο τη βδομαδα..

Επίσης το καλό είναι οτι δεν πεινας!

Λιγουρευεσαι βέβαια κάποια πράγματα, δε λεω, αλλά αξίζει τον κόπο.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,επεστρεψα και γω,τι κανετε;Τα δικα μου νεα ειναι και καλα και κακα, πηγα στην γιατρο[Ζετα ειναι καλη να πας]και μου ειπε να ξεχασω οτι θα κανω μωρο χωρις δανεικα,η μονη λυση ειναι αυτη,για εμενα που δεν εχω προβλημα [με τα δανεικα]δεν με πειραζει αρκει να κανω μωρο.παει το ενα,λοιπον οταν μου εκανε υπερηχο μου λεει αυτον τον μηνα δεν θα εχεις περιοδο,ταμπλας εγω,λεω γιατι αφου ειχα περιοδο 31/3,μου λεει αυτο που βλεπω απο τον υπερηχο ειναι γυναικα σε εμμηνοπαυση,δευτερος ταμπλας,το ενδομητριο μια λεπτη γραμμη δεκατη πεμπτη μερα περιοδου,μου εδωσε να κανω Ε2 ΚΑΙ FSH και θα δουμε.μετα μου ειπε για το κεντρο που εκανα εξωσωματικη με δανεικα οτι δεν εχει προγραμμα με δοτριες,δηλαδη περνουν ωαρια απο γυναικες που δεν τα θελουν,τριτος ταμπλαςεγω εδινα μονο για την δοτρια 2,500 χιλιαδες ? που πηγαινανε αυτα τα λεφτα οεο που;.τωρα περιμενω τα αποτελεσματα των εξετασεων να δουμε τι θα κανουμε,σας κουρασα αλλα ειχα να πω πολλα.

Κοιτα ψαξτο λιγάκι γιατι ισως να μην είναι ενημερωμένη η γιατρός. Μπορεί να αλλαξε κατι στο κέντρο. Πάντως το σίγουρο είναι οτι 2500 για τη δότρια, μιλάμε για μεγάλο ποσο!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...