Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερες!!!! Τι κανετε?

Εμεις ειχαμε λιγο δυσκολη νυχτα.Εχει μπουκωσει η μυτουλα του Μαρινακου και εχει γκρινια και εκνευρισμο.Αργησε να κοιμηθει, κι αυτο εγινε στο κρεβατι μας κατα τις 2, μετα τον πηγα στην κουνια του και κοιμομουν διπλα του για να τον ακουω καλυτερα, κατα τις 6 ξυπνησε και τον πηρα μαζι μου στο κρεβατι, οπου ηρεμησε με το παιχνιδι που φωτιζει στο ταβανι και ξανακοιμηθηκε 7-8. Τον πλακωσα στον ορο αλλα φυσικα δεν περναει.Δεν εχει ξανασιναχωθει τοσο πολυ..

Οσες τα χετε περασει, εχετε βαλει ποτε otrivin παιδικο? Μου ειχε πει καποια αλλη φορα ο γιατρος να του βαλω αλλα φοβαμαι μηπως ειναι υπερβολικο για το μωρο.

Να δουμε πως θα παει σημερα...

Ριτακι αυτο για την πρωτομαγια το χω ξανακουσει...

3xmama κι εγω συμφωνω να κανετε το τραπεζι για τα 40 ατομα! Θα το ευχαριστηθειτε καλυτερα απ'οτι να στε μονοι με τους νονους!

Εγω ειχα κανει για 200 στο χωριο μου ομως, οπου παιζουν αλλες τιμες.Στο 2ο δεν νομιζω να το επαναλαβω...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ sue μου δυστυχως θα σε καλοσωρισω στο κλαμπ με τα μπουκωμενα παιδακια :| ευτυχως εμεις μετα ποα 10 μερες καπως ειμαστε καλυτερα η σημερα τον εβγαλε κ βολτα μικρη ο μπαμπας του .........απτις 7.30 ειναι ορθιο κ τωρα καπως ηρεμησε κ παιζει στο παρκο.ελπιζω μετα το φαι να κοιμηθει(συνηθως το κανει κανενα 2ωρο)

οχι δεν μου εχει πει η γιατρος μου ποτε για οτριβιν να σου πω την αληθεια ..... ακομα κ τωρα που ηταν πργματικα χαλια κ πηγαμε 2 φορες(φοβομουν μην τυχον κανει ακροαστικα κ χρειαστει αντιβιωση) μου ειπε να αλλαξω τον φυσιολογικο ορο.....απο απλο σε εναν αλλο με φυσικο θαλασσινο αλατι......φυσικο προιον κ οχι φαρμακο. ισως με οτριβιν να μας περναγε πιι γρηγορα, δεν ξερω ........

παντως καλα εκανες κ κοιμηθηκες κοντα του κ γω μεσα μαζι του κοιμαμαι αυτες τις μερες.......

περαστικα σας κοριτσακι μου.............η κοιλιτσα?καλα???????

για την εκλησια λοιπον........... ειπαν του αγγελου εχτες οτι δεν υπαρχει νομος που το απγορευει απλα αποφευγουν απο μονοι τους να κανουν μυστηρια εκεινη την μερα (βεβαια κατι δεν παει καλα γιατι πριν 10 μερες που ειχαμε τηλεφωνησει μας ειπαν πως ολα ηταν κλεισμενα για εκεινη την μερα, εκτος απτην ωρα που θελαμε) τελος παντων υποτιθεται θα ρωτησουν καποιον ανωτερο κ θα μας πουν.αφησαμε ολα τα χαρτια εκι κ δεν χρειαζεται ειπε να ξαναπαμε ......... θα τηλεφωνησουμε ξανα γιατι μολις επιβεβαιωσω την ημερομηνια θελω να κλεισω τον φωτογραφο(να φυγει αυτο) πιστευω οτι θα γινει η βαφτιση 1 μαιου 12(κ οχι 12.30 που σας ειχα πει) αν παρολα αυτα κατι αλλαξει επειδη μου αρεσει η εκλησια θα το κανουμε 8μαιου


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Εφαγα φλασια! Ριτα γιορταζες εχτες? Εισαι Μαργαριτα?

αχ γλυκια μου καλοσυνη σου που το σκεφτηκες αλλα δεν γιορταζα εχτες ...........αλλιως ειναι το βαφτιστικο μου κ η γιαγια μου την γιορταζε των αγ.παντων.............απο τοτε που εφυγε απτην ζωη δεν την γιορταζω καθολου .............. :rolleyes:

ευχαριστω παντως

,ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜακια


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ριτακι! Καλως σας βρηκα στο κλαμπ των μπουκωμενων μωρων! Αν και ο Γιωργης σου ειναι καλα τωρα οπως λες! Αν δω οτι ζορισουν τα πραγματα θα τον παω κι εγω στο γιατρο... H κοιλιτσα ειναι μια χαρα, φουσκωνει, αλλα μαζι της φουσκωνει και η περιφερεια!!!Το χω ριξει στο φαι και δεν πρεπει!!!!

Μακαρι να σας κατσει η 1μαγια! Θα ναι πολυ ωραια!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ γλυκια μου καλοσυνη σου που το σκεφτηκες αλλα δεν γιορταζα εχτες ...........αλλιως ειναι το βαφτιστικο μου κ η γιαγια μου την γιορταζε των αγ.παντων.............απο τοτε που εφυγε απτην ζωη δεν την γιορταζω καθολου .............. :rolleyes:

ευχαριστω παντως

,ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜακια

Να σαι καλα κοριτσακι!!! :tongue::tongue:


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

sue μου θα σου δωσω μια συμβουλη επειδη γινεται χαμος απο ιωσεις καλυτερα θα ηταν αν τυχον κ πατε στον παιδιατρο τον μαρινο, εσυ να μεινεις σπιτι.αν μπορει ας τον παει αλλος η εσυ μεινε στο αμαξι ......γινεται χαμος κ στην καστασταση σου κ ειδικα με ολα αυτα που κυκλοφορουν μην μπεις στο ιατρειο ............. φαντασυ οτι εγω σε λιγες μερες εχω εμβολιο κ θα της ζητησω να ερθει εδω να του το κανει ............... :?:?:?:?(την υπερβολικη μαμα Θεε μου που ειμαι ! ελεος!)

νομιζω οτι θα γινει πρωτομαγια........... γιατι επεφτε σε αντιφασεις (σου ειπα παραδειγμα) τι την μια ειναι φουλ οι ημερομηνιες την αλλη δεν ξερει αν γινονται???? απλα μας το παιζει δυσκολος μαλλον για λογους που δεν θελω να σκεφτομαι .........


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσακι για τη συμβουλη, εχεις δικιο.Γενικως οταν τον παμε στον παιδιατρο φροντιζουμε να ειμαστε πρωτοι και γλιτωνουμε την αναμονη οπου μπορει να εχει κοσμο. Μπορει τις επομενες φορες να του πω κι εγω να ρθει σπιτι γιατι εχουμε κι αλλο μικροτερο μωρακι να προστατεψουμε!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

sue όλα τα παιδάκια είναι καλά αλλά τα κορίτσια έχουν άλλη χάρη βρε παιδί πως να το κάνουμε, μου μακάρι να είναι ένα υγιέστατο κοριτσάκι:tongue:

Σας φιλώ πάω super πριν ξυπνήσουν τα ζζνια :wink:

Aννικο για να το λες εσυ που εχεις και τα δυο, κατι θα ξερεις!!! Παντως η κορουλα σου ειναι μια κουκλα!!! Και ο γιος φυσικα!!! Αλλα η μικρη εχει και μια αδυναμια στο φακο απ οτι καταλαβαινω!!! Να τα χαιρεσαι!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

suedaki αυτο που λεει το ριτακι ειναι σωστο...

κι εμενα ορο με θαλασσινο αλατι μου εχει δωσει.....ειναι ειδικος για μωρα...

φιλακια στην κοιλιτσα και περαστικα στον Μαρινακο...

ριτακι με το καλο να κλεισετε να ξεμπερδευετε!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


331472rjvdkgugrh.gif

Γ@μώτο Γ@μώτο Γ@μώτο μπούκωσα και μου έχουν σπάσει τα νεύρα γιατι την Κυριακή βαπτίζει ο αδελφός μου την ζζνα του και αν κολλήσουν τα μικρά πως θα πάμε.....2219102fbb01jeqnj.gif1836529uy0u5jsdq5.gif 742464cc4v17m1t1.gif 1503361hed3wm5vte.gif

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa, ευχαριστω πολυ!!!! Ο δικος σου ειναι καλα?

Αννικο μεινε αλλου αυτες τις μερες για να μην κολλησουν τα παιδια!! χιχι! - πλακα κανω.. Φορα μασκα καλου κακου και ευχησου να ειστε ολοι καλα την Κυριακη!! Στο ευχομαι!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa, ευχαριστω πολυ!!!! Ο δικος σου ειναι καλα?

Αννικο μεινε αλλου αυτες τις μερες για να μην κολλησουν τα παιδια!! χιχι! - πλακα κανω.. Φορα μασκα καλου κακου και ευχησου να ειστε ολοι καλα την Κυριακη!! Στο ευχομαι!

περαστικά σας μπουκωμένοι

θα φόραγα μάσκα... ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ κανένα φαρμακεία ΑΝΟΙΧΤΟ. Μήπως σου περισσεύει καμία να μου στείλεις:D:D:D

Πάω να δω αν έχει στο super

Link to comment
Share on other sites

γεια σας τσουπρες!!! κρυα μερα κ η σημερινη κ συννεφιασμενη, αλλα πηγα για καφεδακι με το γιο μου...ποσο καιρο ειχαμε να το κανουμε...μεγαλωσε το αντρακι μου κ παραγγελνει κ αυτος...χιχιχ...πηρε γιαουρτακι σημερα :)

καναμε κ κατι ψωνακια...πηρα παντελονακια για τη δουλεια, κ κατι αλλες χαζομαρες κ γυρισαμε....

Αννικο μου ευχομαι περαστικα γρηγορα...πλακωθειτε στη βιταμινη C ...χεχε

πολλα φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

περαστικαα!!!

παιρνουν και δίνουν τα κρυολογήματα ε? εγώ ευτυχώς είμαι καλύτερα και πιστεύω δεν κόλλησα τη μικρή (κάτι ρουθουνίσματα τα κανει που και που...)

καλά πασχαλίτσα το γαλάζιο-καφέ υπέροχη ιδέα!!!!

φιλάκια!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...