Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

παιδάκια αν όλα πάνε καλά και συμφωνήσουμε με την ιδιοκτήτρια λογικά αύριο θα το κλείσουμε το καινούργιο σπιτάκι!!!!!!!! :)

μακάρι να προχωρήσουμε !!!!!

ξέρω ότι θα μου βγει ο π..ος αλλά τουλάχιστον θα είναι για καλό!

Με το καλόοοοοοοοο!!!!!!!!τσιπουρίτσα!!!!

Αλλαγή σπιτιού-αλλαγή διάθεσης!!!;)

όλα καλά θα πάνε!:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

παιδάκια αν όλα πάνε καλά και συμφωνήσουμε με την ιδιοκτήτρια λογικά αύριο θα το κλείσουμε το καινούργιο σπιτάκι!!!!!!!! :)

μακάρι να προχωρήσουμε !!!!!

ξέρω ότι θα μου βγει ο π..ος αλλά τουλάχιστον θα είναι για καλό!

Καλορίζικοοοοοοοο!

Διαμέρισμα είναι τσιπουρίδιον; Μεγάλο; Σε όροφο; (έχεις πει λεπτομέρειες και δεν πρόσεχα; :tongue:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Mpap σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου τις διάβασα πίνοντας το πρώτο μου μπουκάλι με νερό!! Σίγουρα θα τις ακολουθήσω!

Το κακό με εμένα έιναι ότι δεν μπορώ να κάνω δίαιτα για πολύ καιρό και άμα δεν βλέπω αποτέλεσμα πέφτω και τα παρατάω. Θυμάμαι τότε στη διαιτολόγο στους 6 μήνες είχα φτάσει να χάνω 300 γρ το 15ήμερο!! Κουράστηκα και τα παράτησα.

εγω λεω να κανεις μια νέα αρχη...χωρις πιεση και αγχος για αμεσα αποτελεσματα...και χωρις να πεινασεις!!!!

ξεκινα με το να ελλατωσεις λιγο το αλατι , πινοντας παραπανω νερακι , να μην αφηνεις αδειο το στομαχι σου περισσοτερο απο 4 ωρες....τσιμπα ενα φρουτακι , μια φρυγανια...κατι ενδιαμεσα απο τα κυριως γευματα , ελλατωσε γλυκα -αναψυκτικα.....και βαλε στο προγραμμα το βραδινο σου να ειναι παντα ελαφρυ...μια σαλατα με τονο , ενα μπωλ γαλα με δημητριακα...κτλ κτλ.....και να δεις πόση δοαφορα θα δεις με απλα πραγματακια χωρις ιδιαιτερη πιεση και αγχος !!!!!

καλη επιτυχια ....και εδω ειμαστε ΟΛΕΣ για οτι χρειαστεις....:D:D:D

ΕΠΙΣΗΣ ξεχασα να ρωτησω απο ασκηση κανεις κατι???...εστω περπατημα???...πολυ βασικο για τη σωστη λειτουργια του μεταβολισμου.....ρε κοριτσιαααααα......βαρεστε μεεεεεε :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο τσιπουραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσα θες ακομα???

ρε παιδια, διαβασα την διαιτα σκαρ.... κατι και αηδιασα!!!!ευχαριστω πολυ, εννοειται οτι χανεις κιλα με αυτο το πραγμα, λιμοκτονεις σου γινονται τα νευρα τσαταλια, χτυπας και ενα διαζυγιακι, πλακωνεσαι με τους συναδελφους....τελεια!


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαεστρια κιεγω εχω εξοδο αποψε!γαμος τρομαρα μου!!!!εξοδος ομως, το παιδι στην γιαγια, το μονο που φοβαμαι ειναι μην πιω κανενα μαρτινακι παραπανω και ΠΩΣ ΙΣΣΟΡΟΠΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΜΕΤΑ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΕΛΟΟΥ!ΗΡθε και η κουτση!

χαχααχαχαχα....καλως την !!!!

πως εισαι????????????????????...ο π@πος???? ΟΚ ???:tongue:

παιδάκια αν όλα πάνε καλά και συμφωνήσουμε με την ιδιοκτήτρια λογικά αύριο θα το κλείσουμε το καινούργιο σπιτάκι!!!!!!!! :)

μακάρι να προχωρήσουμε !!!!!

ξέρω ότι θα μου βγει ο π..ος αλλά τουλάχιστον θα είναι για καλό!

αντε ρεεεεεεεεεεεε ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!! :D:D:D...καλοριζικο να ναι!!!

σιγα μη σου φυγει ο π@πος...ρωτα και την Αλεξια που τον εχει τσακισει καθε μερα ανεβα-κατεβα τις σκαλες :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλόοοοοοοοο!!!!!!!!τσιπουρίτσα!!!!

Αλλαγή σπιτιού-αλλαγή διάθεσης!!!;)

όλα καλά θα πάνε!:D

:) πάντα θετική διάθεση !!!!!

Καλορίζικοοοοοοοο!

Διαμέρισμα είναι τσιπουρίδιον; Μεγάλο; Σε όροφο; (έχεις πει λεπτομέρειες και δεν πρόσεχα; :tongue:)

καλό ειναι , διαμέρισμα 100 μ2 στον 2 όροφο και κοντά σε μετρό!!!!!!!!!!

(το βασικότερο γιατί δεν οδηγώ και δουλεύω μακριά.......)

ΧΕΛΟΟΥ!ΗΡθε και η κουτση!

καλώς την !

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια κιεγω εχω εξοδο αποψε!γαμος τρομαρα μου!!!!εξοδος ομως, το παιδι στην γιαγια, το μονο που φοβαμαι ειναι μην πιω κανενα μαρτινακι παραπανω και ΠΩΣ ΙΣΣΟΡΟΠΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΜΕΤΑ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

χαχαχαχαχχαα.....μετα δεν ισορροπουν οι πατεριτσες....εχει κουβαλημα ο χασμπαντ στην πλατη :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:....εμμμμ...να παντρευτει δεν ηθελε???...συζηγικα καθηκοντα....ΠΙΕΣ αφοβα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια κιεγω εχω εξοδο αποψε!γαμος τρομαρα μου!!!!εξοδος ομως, το παιδι στην γιαγια, το μονο που φοβαμαι ειναι μην πιω κανενα μαρτινακι παραπανω και ΠΩΣ ΙΣΣΟΡΟΠΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΜΕΤΑ?ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

...αναλαμβάνει ο καλός σου φυσικά!σε παίρνει αγκαλιά!!;):D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχχαα.....μετα δεν ισορροπουν οι πατεριτσες....εχει κουβαλημα ο χασμπαντ στην πλατη :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:....εμμμμ...να παντρευτει δεν ηθελε???...συζηγικα καθηκοντα....ΠΙΕΣ αφοβα :tongue::tongue::tongue:
...αναλαμβάνει ο καλός σου φυσικά!σε παίρνει αγκαλιά!!;):D

εισαι νομιζω η χαμενη μου αδερφη ετσι??? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...