Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Angot είπε:

      τρέχα γύρευε! @linaa ο άντρας μου και κάθε ο αντρασ κάθε κοπέλας που είναι ναυτικός (πλέον γραφείου) το γνωρίζει  πως μέχρι  πριν μερικά χρόνια που ήταν η αλληλεγγύη επέδιδαν φορολογία 45% στο κράτος και πλέον 35% άρα γιατί να μην τα πάρουν; επισης εγώ πριν παντρευτώ δούλευα 12 χρόνια και πλήρωνα τον φόρο μ όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, γιατί να μην τα πάρω; ναι μεν δόξα το θεό δεν είναι ότι περιμενω αυτά τα χρήματα για να ζήσω αλλά δεν θεωρώ σωστο ενώ αποδίδεις φόρο να μην έχεις ισα δικαιώματα λόγω του μισθού! και άσε τον μισθό στην άκρη , τα 12 χρόνια που εγώ πλήρωνα τον φόρο μ τι τα διαγράφουμε; χωριά ότι εχω ψυχολογικά, νιώθω ανασφάλεια άμα δεν παίρνω τον μισθό μ 🤣 δεν ξέρω ίσως το βλέπω εγώ λάθος….  

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ -ΦΟΡΕΜΑΤΑ


Recommended Posts

ΓΟΒΕς ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΑΥΡΗ ΟΧΙ ΜΥΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΓΟΒΕς ΧΑΜΗΛΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΜΥΤΗ

ΠΕΔΙΛΟ ΑΣΗΜΙ ΑΦΟΡΕΤΟ

ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΜΠΕΖ

ΤΙΜΕς ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ

ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΩς ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΡΕΜΕΝΑ

ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ Ας ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΦΩΤΟ

user_online.gifreport.gif edit.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΓΟΒΕς ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΑΥΡΗ ΟΧΙ ΜΥΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ

ΓΟΒΕς ΧΑΜΗΛΟ ΤΑΚΟΥΝΙ ΜΥΤΗ

ΠΕΔΙΛΟ ΑΣΗΜΙ ΑΦΟΡΕΤΟ

ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΜΠΕΖ

ΤΙΜΕς ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ

ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΩς ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΡΕΜΕΝΑ

ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ Ας ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΦΩΤΟ

user_online.gifreport.gif edit.gif

Καλημέρα,

Τι νούμερα είναι τα παπούτσια?

Link to comment
Share on other sites

αφου φευγουν τα πρωτα

προλαβαινεις τα δευτερα πλατρφορμες γυναικειες νο 36

οποια μανουλα θελει να μου στειλει πμ με το mail γθα να δει φωτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οι ντουλαπες ειναι γεματες θελω να κανω εκκαθαριση βοηθηστε κοριτσια - ολα μεχρι 15ε οποια μανουλα θελει να δει παρακαλω στειλετε το μαιλ σας με πμ για να δειτε φωτο

Link to comment
Share on other sites

κλασσικο μαυρο σατεν ποτε δεν χανει την αξια του δενει λαιμο

κλασσικο μαυρο με στρας που γιαλιζουν στο μπουστο

φουστα κατω απο το γονατο ψυπικη

φουξια φορεμα φοβερη εφαρμογη τελειο

μπλουζα καθημερινη ανετη οκ

αν υπαρχει κατι που να σας αρεσει στειλετε πμ το μαιλ σας για φωτο

Επεξεργάστηκαν by lianastil
διαγραφη
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΕΤΕ...ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΦΟΡΕΤΑ

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΑ

ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΟ ΜΑΙΛ ΣΑς ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ παρακαλω να αναφερετε την περιγραφη μηνυματος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οι ντουλαπες ειναι γεματες θελω να κανω εκκαθαριση βοηθηστε κοριτσια - ολα μεχρι 15ε οποια μανουλα θελει να δει παρακαλω στειλετε το μαιλ σας με πμ για να δειτε φωτο

παρακαλω ανφερετε στο μαιλ και την περιγραφη προιοντος

Link to comment
Share on other sites

οποια μανουλα θελει να μου στειλει πμ με το μαιλ της να δει φωτο παρακαλω γραψτε στο μαιλ τι θελετε να δειτε πχ γυναικεια ρουχα γυναικεια παπουτσια η παιδικα η χειμερινα

κανω εκκαθαριση φευγουν ολα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...