Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Γιατί δεν γράφεις ελληνικά κ στραβώνομαι να σε διαβάσω; Όσο για το γυμναστήριο είναι η κουβέντα που έκανα με τον άντρα μου σήμερα. Σαν να άρχισα να ψήνομαι. Για πες λεπτομέρειες κ το συζητάμε, γιατί όχι;

Σε ποιο π'αρκο πάτε, μπας κ συναντηθούμε

Φιλάκια

Καλημέρα κωτινα,

Θα γράψω σε οποια γλώσα θελήσεις αρκεί να με διαβάσεις , Εχω η/υ εκ Αμερικής και να βάλω Ελληνικά είναι ολοκληρη διαδρομή ΒΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ !

Τα άλλα κορίτσια τι κάνουν, λυπάμε για τις κουκουβάγιες, δεν μπορώ να τις καταλάβω γιατί η Λιλα απο 40 ημερών κοιμώταν σερί 8 ώρες και τώρα μερικές φορές την ξυπνάω εγώ για νερό η τσίσα κατά τις 12 και μετά ξανακοιμάται δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον ύπνο, το μόνο πρόβλημα που τελικά το λύσαμε φέτος ήταν ότι κοιμόταν στο κρεβάτι μας και μετά εγώ την πήγαινα στο δικό της κρεβάτι.

Αγγελικούλα πως πας , δυσκολα με διαβασμα + μωρά ? Κατερίνα εσύ ??

Κοτίνα πάμε μερικές φορές στο πάρκο στην εκκλησία και μερικές φορές στην αστυνομία, αστα να πάνε για να πάμε στο πάρκο θέλουμε αυτοκίνητο !! Εσείς σε ποιο πάτε ?

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια ΓΚΟΛΝΤ, ΝΤΙΝΑΓΚΕΝ, ΣΕΦΙ, ΟΛΙΝΑ, ΜΑΕΛΕΝΗ , ΜΑΕΣΤΡΙΑ 77 ..


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια γρήγορη καλησπέρα και από μένα, γιατί με περιμένει ΠΟΛΥ διάβασμα και το κακό είναι ότι δεν μπορώ να συγκρατήσω τίποτα, με φαίνεται θα πατώσω σε αυτές τις εξετάσεις. Το σαβ/κο κάναμε διάλειμμα και πήγαμε στην Ξάνθη και πολύ ωραία περάσαμε, η μικρούλα ήταν κυρία, σαν να μην είχαμε παιδί μαζί μας. Αλλά από χθες, τα κεφάλια μέσα. Αντε να τελειώσω με το διάβασμα, με έχει κουράσει πολύ και μόνο που το σκέφτομαι.


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

mamina, πού χάθηκες βρε ψυχή!!!

Κ εμείς στο πάρκο της αστυνομίας πηγαίνουμε, αν και όχι πολύ συχνα, γιατί έχει στην οικοδομή μας πολλά παιδάκια κ το απόγευμα γίνεται Ο χαμός στο πάρκινγκ.

Περάσαμε ένα όμορφο σ/κ κ περιμένω πως κ πως το τριήμερο που έρχεται. Θα φύγω στη μαμα μου. Με έχει πρήξει η μικρή "θελω τη γιαγιά μου".

Α! κ τα βράδια πλέον κοιμόμαστε κανονικότατα!!!!

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

mamina, πού χάθηκες βρε ψυχή!!!

Κ εμείς στο πάρκο της αστυνομίας πηγαίνουμε, αν και όχι πολύ συχνα, γιατί έχει στην οικοδομή μας πολλά παιδάκια κ το απόγευμα γίνεται Ο χαμός στο πάρκινγκ.

Περάσαμε ένα όμορφο σ/κ κ περιμένω πως κ πως το τριήμερο που έρχεται. Θα φύγω στη μαμα μου. Με έχει πρήξει η μικρή "θελω τη γιαγιά μου".

Α! κ τα βράδια πλέον κοιμόμαστε κανονικότατα!!!!

φιλάκια

Άντε, ΜΠΡΑΒΟ! Να ξεκουραστείς λίγο.

Για ποια περιοχή μιλάτε; Ποια πάρκα;;

Εγώ πηγαίνω στο μεγάλο πάρκο πίσω από το γήπεδο του ΑΡΗ. Ωραίο και μεγάλο. Το κακό ότι έχει πολλά σπασμένα γυαλιά σε ορισμένα σημεία (τα πίνουν οι οπαδοί εκεί) και μεγάλα σκυλιά, που τα φοβάμαι ΕΓΩ, όχι ο μικρός :tongue:.

Αχ, νυστάζω αφόρητα τέτοια ώρα κορίτσια.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Άντε, ΜΠΡΑΒΟ! Να ξεκουραστείς λίγο.

Για ποια περιοχή μιλάτε; Ποια πάρκα;;

Εγώ πηγαίνω στο μεγάλο πάρκο πίσω από το γήπεδο του ΑΡΗ. Ωραίο και μεγάλο. Το κακό ότι έχει πολλά σπασμένα γυαλιά σε ορισμένα σημεία (τα πίνουν οι οπαδοί εκεί) και μεγάλα σκυλιά, που τα φοβάμαι ΕΓΩ, όχι ο μικρός :tongue:.

Αχ, νυστάζω αφόρητα τέτοια ώρα κορίτσια.

Γεια σου maestria!! Μιλάμε για το πάρκο στην Πυλαία, βασικά παιδική χαρά είναι. Διαβασα για τον παιδικό σταθμό ότι δεν έχει άλλες θέσεις. Κρίμα θα είμασταν κ συμμαθητές!!!

Όσο για την μικρή κατάφερα να τη βάλω κ μεσημέρι για ύπνο!!! Έκλεισα κ γω τα ματάκια μου για κανένα μισάωρο κ μετά με πήρε ο καλός μου τηλ κ φυσικά δεν ξανακοιμήθηκα. Πού να το φανταστεί ο καημένος!

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου maestria!! Μιλάμε για το πάρκο στην Πυλαία, βασικά παιδική χαρά είναι. Διαβασα για τον παιδικό σταθμό ότι δεν έχει άλλες θέσεις. Κρίμα θα είμασταν κ συμμαθητές!!!

Όσο για την μικρή κατάφερα να τη βάλω κ μεσημέρι για ύπνο!!! Έκλεισα κ γω τα ματάκια μου για κανένα μισάωρο κ μετά με πήρε ο καλός μου τηλ κ φυσικά δεν ξανακοιμήθηκα. Πού να το φανταστεί ο καημένος!

Φιλάκια

Για ποιον; :roll:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Για την καραμελίτσα, στο αντίστοιχο θέμα στο parents. Αν κάνω λάθος συγνώμε κ ξέχασε το.

Καλημέρα

Οχι, όχι, δεν έκανες λάθος, απλά δεν κατάλαβα :tongue:.

Ναι, δεν έχει θέσεις! Μόνο αν μπω μέσω του ΟΕΕ. Αλλά δεν λέει να βγει η πρόσκληση φέτος :(.

Εκεί πάτε κι εσείς; Πως είναι; Σ' αρέσει; Γιατί δεν πήγα να τον δω από κοντά.

Να τον δηλώσω λες στο επιδοτούμενο;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Οχι, όχι, δεν έκανες λάθος, απλά δεν κατάλαβα :tongue:.

Ναι, δεν έχει θέσεις! Μόνο αν μπω μέσω του ΟΕΕ. Αλλά δεν λέει να βγει η πρόσκληση φέτος :(.

Εκεί πάτε κι εσείς; Πως είναι; Σ' αρέσει; Γιατί δεν πήγα να τον δω από κοντά.

Να τον δηλώσω λες στο επιδοτούμενο;

Στέλνω τη μικρή δευτερη χρονιά κ την έγραψα να συνεχίσει κ του χρόνου. Δεν έχω κάνει ελέγχους-εφόδους σε ανύποπτο χρόνο που ακούω απο άλλες κοπέλες, ούτε θεωρώ τις σκάλες μείον, άλλωστε έχουμε κ εμείς στο σπίτι μας σκάλες. Με ενδιαφέρει που όταν παίρνω το παιδί μου είναι χαρούμενο κ μου λέει "πέρασα καλά μαμα". Φέτος που μιλάει, μας έχει τσακίσει στα τραγουδάκι κ ποιηματάκια. Πρόσφατα άρχισε να ξεχωρίζει το αριστερό από το δεξί. Της αρέσει εκεί κ αυτό μου αρκεί, στο στάδιο που είμαστε.

Αυτά, φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω τη μικρή δευτερη χρονιά κ την έγραψα να συνεχίσει κ του χρόνου. Δεν έχω κάνει ελέγχους-εφόδους σε ανύποπτο χρόνο που ακούω απο άλλες κοπέλες, ούτε θεωρώ τις σκάλες μείον, άλλωστε έχουμε κ εμείς στο σπίτι μας σκάλες. Με ενδιαφέρει που όταν παίρνω το παιδί μου είναι χαρούμενο κ μου λέει "πέρασα καλά μαμα". Φέτος που μιλάει, μας έχει τσακίσει στα τραγουδάκι κ ποιηματάκια. Πρόσφατα άρχισε να ξεχωρίζει το αριστερό από το δεξί. Της αρέσει εκεί κ αυτό μου αρκεί, στο στάδιο που είμαστε.

Αυτά, φιλάκια

Άντε, ωραία, θα το δηλώσω, ΑΝ ποτέ βγει η πρόσκληση!

Έκανα και σε δημοτικούς, τον έγραψα και σ' έναν άλλο ιδιωτικό, μη μείνω χωρίς θέση!

Αν μπει με τον ΟΕΕ, τότε θα είμαστε μαμάδες "συμμαθητών"!

Αχ, μεγάλωσα!! Θα κάνω παρέα με μαμάδες :tongue::tongue::mrgreen:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε, ωραία, θα το δηλώσω, ΑΝ ποτέ βγει η πρόσκληση!

Έκανα και σε δημοτικούς, τον έγραψα και σ' έναν άλλο ιδιωτικό, μη μείνω χωρίς θέση!

Αν μπει με τον ΟΕΕ, τότε θα είμαστε μαμάδες "συμμαθητών"!

Αχ, μεγάλωσα!! Θα κάνω παρέα με μαμάδες :tongue::tongue::mrgreen:!

Τι να πω κ γω που από Σεπτέμβρη αλλάζουμε τμήμα κ πάμε στο παιδικό, από το βρεφονηπιακο:P:p:p

Κ ναι λοιπόν θα κάνουμε παρέα με μαμάδες κ θα καλούμε κ συμμαθητές στα πάρτυ μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κ γω που από Σεπτέμβρη αλλάζουμε τμήμα κ πάμε στο παιδικό, από το βρεφονηπιακο:P:p:p

Κ ναι λοιπόν θα κάνουμε παρέα με μαμάδες κ θα καλούμε κ συμμαθητές στα πάρτυ μας!!!

A, πα πα πα!

Καλέ, πως θα κάνουμε και πάρτυ;

Και τώρα θα πρέπει να τα κάνουμε στο σπίτι, που λεφτά για παιδότοπους;

Άσε, εδώ έκανα τα 1α γενέθλια, με κοντινούς φίλους και οικογένεια μόνο και ΨΟΦΗΣΑ στην κούραση. Που τα είχα όλα παραγγελία, δεν ετοίμασα τπτ :mrgreen:.

Αχ, δύσκολη η μαμαδική!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Και εγώ περιμένω πότε θα ανακοινωθεί το προγραμμα για τους παιδικούς σταθμούς να κάνουμε αίτηση.

Γενεθλια εμείς τα τελευταία 2 χρόνια κάνουμε στην Αρετσού στο αναψυκτίριο , στις 24 Αυγούστου . Εκεί παίζουν όλα τα παιδιά με σαγιονάρες, κουβαδάκια και περνάνε μια χαρά, και συγκριτικά με το παιδότοπο είναι πολύ πιο φθηνά . Την πρώτη χρονιά τα κάναμε τα γενεθλια στο σπίτι αλλά όταν το παρτι τελείωσε έπαθα νευρικό κλονισμό απο την ακαταστασία.

Μαελενη πως είναι το δόντι σου ?

Σήμερα είχα οδοντίατρο, μου αφαίρεσε ένα φρονημίτη μετά απο χίλιες προσπάθειες και είμαι πρισμένη ως το μάτι.

Καλό βράδυ σε όλεςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια.

Maminaki μου περαστικά σου κούκλα. Εγώ είμαι πάρα πολύ καλά, ούτε κατάλαβα ότι το αφαίρεσα!!!! Πάμε για άλλα τώρα χαχαχα. Μόνο ασπιρίνη δεν κάνει να πάρεις σαν παυσίπονο να ξέρεις, α και όχι γαλακτοκομικά, κάπνισμα, αλκοόλ για 24 ώρες.

Περαστικά και πάλι.

Τι κάνετε υπόλοιπα κορίτσια? Εμείς περάσαμε άσχημη ίωση με 40 πυρετό, αλλά τώρα είμαστε πολύ καλύτερα ευτυχώς.

Δώρα τελικά τα τηλέφωνα δεν τα ανταλλάξαμε.

Φιλιά σε όλες.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ελενίτσα,

Μου έκοψες την χαρά μου τώρα, εκεί που σκεφτόμουν να καπνίζω ένα πούρο Χαβάνας συνοδευόμενο με ενα ουισκακι, χα χα χα χα

Η Αγγελικούλα πως είναι , μίλησες καθόλου ?

Καλό βράδυ σε όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Εκτός απο την Δώρα, θα φύγει και καμια άλλη μανούλα για 3 μερο ??


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...