Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

που πλατσουριζεται;;;

Αν εννοεις πλατσουρισμα το πηξιμο απο την πρωτη μερα στη δουλεια, εγω επεσα ...... στα βαθεια.

Τι 'ναι τουτο μωρε ακομα δεν μπηκα στο γραφειο????? Ουτε νερο δεν προλαβα να παρω!!!!! Αι στα δι@αλα. Μετα σου λενε να αντεξω μεχρι του χρονου τον Αυγουστο. Δεν με βλεπω!!!!!

HELP!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!!!!

Που ειστε καλε γοργονες?????? ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ??????? Βουλιαζω!!!!! Και τα σωσιβια (ξερετε, αυτα στη μεση και λιγο παραπανω και λιγο παρακατω) δε με βοηθουν να σωθω.

Δεν μπορω να ψαξω και γκλιτερακι για να .... παρηγορηθω!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Georgiamami λατρευω τη Φλωρινα!! Δεν εχω παει ποτε αλλα για δικους μου λογους ;) ειναι ενα απο τα μερη που εχω μεσα στην καρδια μου... Σκεφτομαι να αρχισω το "ψηστηρι" για να παμε.. :mrgreen: Θα δειξει!

Προτεινω γοργονοσυναντηση στο νομο Φλωρινας για χειμερινες διακοπες.

Σας ειπα πως στον Αχερωντα συναντηθηκα με 2 μελη του φορουμ? Τελεια. Δεν ηταν γοργονες αλλα .... ισως γινουν στην κατηγορια των fan γιατι και οι δυο ηταν κορμαρες. Η μια μαλιστα εχει κατι κοινο με την γκουρου μας.

Η αλλη, μαλλον ο συζυγος της αλλης ηταν γνωστος ενος συμαθητη μου απο το δημοτικο. Χαχαχαχα υπηρξαν και τετοια χρονια......

Ωραι ηταν!!!!! Φανταζεστε αν συναντηθουμε εμεις τι εχει να γινει??? Θα εξαφανισθουν ολοι απο τον χωρο μας, κρατωντας τις κοιλιες τους απο τα γελια. Χαχαχαχααχαχαχα

γιωργια επεσε πολυ δουλεια????

Ασε βρε Ελιζακι μου, τιμωρια μου ηταν?????

Φαιη, σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω σε ποιο θεμα ειχαμε ξανασυναντηθει αλλα μαλλον με πλησιαζει το Αλτσχαϊμερ. Λετε?????

Ντινα, αν η μια βαφλα σου προσθεσε μισο κιλο, εγω που εφαγα 2 επρεπε να βαλω 1 ολοκληρο κιλο. Γιατι εβαλα παραπανω??? Αφου δεν αφαγα αλλες βλακειες!!!! Αληθεια λεω!!!! Και αν ξερατε ποσο νερο ηπια!!!! Ολοι απορουσαν.

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες γοργονουμουσιτσες.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το πω κι αυτο τωρα που το θυμαμαι και να συνεχισω δουλιτσα.

Μπαινει στο αυτοκινητο μου ενα παλικαρακι γιος μιας γνωστης παχουλης φιλεναδας μου της οποιας της εδωσα τυπωμενα τα γοργονοtips. Βλεπει το αγορι ενα αντιτυπο που ειχα στο ΙΧ και ρωταει εκπληκτος:

Θεια Γεωργια, εισαι κι εσυ γοργονα σαν τη μαμα μου?????????????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

γοργονες μου σημερα η μερα ειναι πολυ καλητερη απο την χθεσινη δεν εχω πονοκεφαλο χαχαχαχαχα!!!!

τωρα τι να πω οτι εχω πολυ καλη διαθεση ναι την εχω βεβαια πρεπι να πω οτι μου εχουν λειψει πολυ οι κουβεντουλες μου μαζι σας και χθες παλι καλα που βρικα την ελιζα χιχιχιχι!!! λιγο ελλι μετα λιγο χαμομιλακια ενα γρηγορο αρχηγο που μας πεταξε κατι γλυκα φιλακια στην μουρη και μια γωγο που την ειδατε εσεις λιγο το απογευμα !!!

τι να πω !! τι να πω !! χαχαχαχαχα!!!! αρχιζω την παραλα μου βαση γλυκια μου γωγο εχω να πω οτι δεν εφαγα μονο βαφλα αλλα και απο 2 κομματια τουρτα απο τα δυο παρτυ του γιο μου ενα ταναγρα και ενα γαλαξιδι παραλια τρελλα κουκις κοριτσια δεν μπορουσα να συγκρατηθω μου εφευγαν τα σαλια απο το στωμα τι να σας λεω !! μετα κατι ποτακια τα βραδυ εξω αφου ο γλυκος μου ο αντρουλης ηθελε να με βολταρι τι να επεινα σοδα σε μπαρακι δεν παει βρε κοριτσια πηρα και εγω ενα - δυο - τρεια ------- στο εφτα σταματαγα μαρτινακια !!! χαχαχα!! δεν ειμαι μπεκρου αλλα ειναι να πειω θα πειω !! :mrgreen: :mrgreen:

αλλα κατα αλλα εκανα καρατει αρχηγε μην βαρας αλλα τα παιδια το πρωι μου εβγαζαβ το λαδι και απο ποσοτητα εχω η ατημη να λεγεται !!!

οσο για τις κριφες συναντισουλες πολυ θα ηθελα να ημουνα και εγω ετσι βρε κοριτσια να σας δω λιγακι να πουμε καμια γοργονοκουβεντα αλλα απο βοιωτια μονο εγω ο κουκος κραταω χαχαχαχα!!!

ελιζακι μου εσυ καλη μου εχεις πατριδα την ιδια με τον αντρα μου αλλα δεν το λαλισες λιγο νωρητερα μπας και καναμε κανενα ντου να βρεθουμε αλλα μαλλον οταν εγω εφευγα εσυ γυρναγες χιχιχιχι!!!

σημερα θελω επιστροφη και επανενταξη καλε η ζωη που κυκλοφορει ξερεται ψαξε ψαξε δεν θαν την βρεις την ζωη που κυκλοφορεις εεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα καλημερααααααααααααα...

να σας πω οτι με τη διαιτουλα παω σουπερ...συνηθησα τωρα πια και δεν πειναω και ολα καλα...

μονο ενα κακο οτι ειμαι ηδη στην 9η ημερα και ζηγιστηκα και δεν εχω χασει γραμμαρειο...γιατι ρε γμτ????αφου τα εχω κανει ολα καλα...δεν ξεφυγα αληθεια σας λεω...ειναι να μην απογοητευομαι???οχι πειτε μου...

εκτος αν παιζει και καποιο ρολο που αδιαθετησα σημερα και δεν μου φανερωνεται η οποια απωλεια μου...σνιφ κλαψ...

παντως αν τελειωσει η περιοδος ζηγιστω και ειμαι παλι τα ιδια θα τον κανω τον φονο να το ξερετε...γιατι να πεδευομαι τσαμπα εεεεε...

Ντινακι πολυ χαιρομαι που εισαι μες την τρελη χαρα σημερα...

λαλαλαλαλαλαλα στρουμφοτραγουδω λαλαλαλαλαλαλα στρουμφοραγουδω...

οσο για τα μερη του αντρα σου και τα δικα μου...εμεις δεν πηγαμαι καθολου εκει...πηγαμαι στην ανδρο...εμεις δεν παταμε σε βουνο τους καλοκαιρινους μηνες...ο αντρας μου που ειναι θαλασσινος βγαζει καντηλες με το βουνο...τον παρακαλω να παμε εστω μια φορα το χρονο στο χωριουδακι μου αστααααα...

Γιωργιτσα ευχομαι σημερα να ειναι πιο αναλαφρη η μερα σου στη δουλεια...

στα υπολοιπα γοργονοκοριτσια ενα γκλουπ και ενα γλυκο φιλι...

παω σουπερ μαρκετ να παρω γαλατακι και μωρομαντηλακια γιατι αν κανουμε πουφου κακα την εβαψα δεν εχω ουτε ενα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1396007mo5w44o7hs.jpg

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, και καλοχρονες οι εορταζουσες της παρεας!

Διακοπες τελος, ωρα να επιστρεψουμε στην καθημερινη μας πραγματικοτητα και διατροφη. Ετρωγα τα παντα, σουβλακια, πιτσες, παγωτα σχεδον σε καθημερινη βαση, το περιεργο ειναι οτι δεν πηρα γραμμαριο! Το εχω παρατηρησει ξανα αυτο μετα απο διαιτα. Υπαρχει ενα χρονικο περιθωριο που τρως οτι θελεις και δεν παιρνεις κιλα. Προφανως εχει παρει φωτια ο μεταβολισμος! Ειμαι σταθερη λοιπον στα κιλα μου και επανερχομαι στην ισορροπια της διατροφης μου.

Αρχηγε πώς πανε οι προετοιμασιες?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

1396007mo5w44o7hs.jpg

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, και καλοχρονες οι εορταζουσες της παρεας!

Διακοπες τελος, ωρα να επιστρεψουμε στην καθημερινη μας πραγματικοτητα και διατροφη. Ετρωγα τα παντα, σουβλακια, πιτσες, παγωτα σχεδον σε καθημερινη βαση, το περιεργο ειναι οτι δεν πηρα γραμμαριο! Το εχω παρατηρησει ξανα αυτο μετα απο διαιτα. Υπαρχει ενα χρονικο περιθωριο που τρως οτι θελεις και δεν παιρνεις κιλα. Προφανως εχει παρει φωτια ο μεταβολισμος! Ειμαι σταθερη λοιπον στα κιλα μου και επανερχομαι στην ισορροπια της διατροφης μου.

Αρχηγε πώς πανε οι προετοιμασιες?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙ ΚΑΛΟΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ και χερομαι που δεν πηρες βαρος μπραβο !!! φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας τι κανετε κοριτσακια;;

Νυσταζω πολυ, παω για υπνο κατευθειαν, βλεπω οι πρωτες εκδρομεις επεστρεψαν, γεωργια περαασες καλα;

Δεν κοιμηθηκα σχεδον ολο το βραδυ κλεινουν τα ματακια μου, θα σας διαβασω αργοτερα!!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονακια μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιωργια , Ελλη , Ταρα καλως ηρθατε!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συγχαρητηρια που δεν βαλατε ουτε κιλο !!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελληηηηηηηηηηηηηηηηη 69 βρε θηριο???? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ταρα μου ετσι ειναι δουλευει ο μεταβολισμος στο φουλ....τωρα θελει προσοχη όμως ;)

Γιωργία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μη στεναχωριεσαι για τις παρασπονδιες....διακοπες ησουν βρε καλο μου...σιγα σιγα θα μπεις στους ρυθμους σου....και με το μαλακο με το διαδρομο μην πιαστεις κιολας ;)

Ελιζακι μου καλο μου αφου αδιαθετησες πως να δειξει μειον?????.....να ξαναζυγιστεις οταν σου τελειωσει η περιοδος μετα απο 3-4 μερες που δεν θα εχεις κατακρατηση ;)

Jeniaaaaaaaaaaaaa τρελοκοριτσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

περασατε καλα ειδα ε???....10000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ για το πρωινο σου τρεξιματακι !!!!!...δεν εχεις ιδεα ποσο καλο εκανες στο μεταβολισμο σου!!!!!!!!....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μινουλα.....ονειρα γλυκα χαχαχαχαχχα

τι κανεις???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα γοργονακια μου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιωργια , Ελλη , Ταρα καλως ηρθατε!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συγχαρητηρια που δεν βαλατε ουτε κιλο !!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελληηηηηηηηηηηηηηηηη 69 βρε θηριο???? ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ταρα μου ετσι ειναι δουλευει ο μεταβολισμος στο φουλ....τωρα θελει προσοχη όμως ;)

Γιωργία μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μη στεναχωριεσαι για τις παρασπονδιες....διακοπες ησουν βρε καλο μου...σιγα σιγα θα μπεις στους ρυθμους σου....και με το μαλακο με το διαδρομο μην πιαστεις κιολας ;)

Ελιζακι μου καλο μου αφου αδιαθετησες πως να δειξει μειον?????.....να ξαναζυγιστεις οταν σου τελειωσει η περιοδος μετα απο 3-4 μερες που δεν θα εχεις κατακρατηση ;)

Jeniaaaaaaaaaaaaa τρελοκοριτσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

περασατε καλα ειδα ε???....10000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ για το πρωινο σου τρεξιματακι !!!!!...δεν εχεις ιδεα ποσο καλο εκανες στο μεταβολισμο σου!!!!!!!!....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μινουλα.....ονειρα γλυκα χαχαχαχαχχα

τι κανεις???

καλοστηνε βρε αρχηγε τι εγινε που χαθηκες που κικλοφορεις σε ποια λοιμερια χιχιχι!!! περασα καλα δεν το συζηταω λιγο στο τελος μου την εσπασε η συνηφαδα μου γιατι ειχε το παιδι της αρωστο και εμενα δεν το ειπε και αρωστησαν και τα δικα μου με 39 πυρετο της 3 τελευτεες ημερες ο καλος μου το ειχε κανει και περσι το ιδιο που ειχαμε βρεθει στο χωριο του αντρα μου . ο καλος μου εγινε φουρνος αλλα ολα καλα τωρα ευτηχως παμε καλα .

να σας πω τι εκαναν το ζουζουνια μου σημερα πηγαν στο χωραφι με τον μπαμπα κα μου κε του καναν ενα χωραφι να θελει να το ξανα σπυρει απο την αρχη το μου ελεγε ο κακομηρης τι φασολιες ξεριζοσανε τι μπεκακια βγαλανε αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα ακουτε απο μεσα και να μου λενε τι εχει κανει το καθενα αλλα το ωραιο ηταν οτι δεν το θεωρουσαν ζημια αλλα κατωρθομα χαχαχαχα!! ελειωσα σας λεω γοργονες μου !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλοστηνε βρε αρχηγε τι εγινε που χαθηκες που κικλοφορεις σε ποια λοιμερια χιχιχι!!! περασα καλα δεν το συζηταω λιγο στο τελος μου την εσπασε η συνηφαδα μου γιατι ειχε το παιδι της αρωστο και εμενα δεν το ειπε και αρωστησαν και τα δικα μου με 39 πυρετο της 3 τελευτεες ημερες ο καλος μου το ειχε κανει και περσι το ιδιο που ειχαμε βρεθει στο χωριο του αντρα μου . ο καλος μου εγινε φουρνος αλλα ολα καλα τωρα ευτηχως παμε καλα .

να σας πω τι εκαναν το ζουζουνια μου σημερα πηγαν στο χωραφι με τον μπαμπα κα μου κε του καναν ενα χωραφι να θελει να το ξανα σπυρει απο την αρχη το μου ελεγε ο κακομηρης τι φασολιες ξεριζοσανε τι μπεκακια βγαλανε αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα ακουτε απο μεσα και να μου λενε τι εχει κανει το καθενα αλλα το ωραιο ηταν οτι δεν το θεωρουσαν ζημια αλλα κατωρθομα χαχαχαχα!! ελειωσα σας λεω γοργονες μου !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ελα ρε συ!!! περαστικα στα μωρουλια!!! :mrgreen:

χαχαχαχχαχαχαχαχα....καλοκαιρινο του το εκαναν εεεε??? χαχαχαχαχχαχα

βρε τα ζιζανια!! :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε συ!!! περαστικα στα μωρουλια!!! :mrgreen:

χαχαχαχχαχαχαχαχα....καλοκαιρινο του το εκαναν εεεε??? χαχαχαχαχχαχα

βρε τα ζιζανια!! :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

το καλοκαιρινο δεν λεει τιποτα αχ μπαμπουλι μου τι τραβας με τα ζουζουνια μου ααααααα!! η μικρη μπηκε και σε μια λακουβα με λασπη απο ξανθια εγινε σωκολατη χαχαχαχα!! θα ξεραθει και η λασπη μια χαρα σπα θα κανει το παιδι μου καλε απο τωρα προσεχει την επειδερμηδα της τι παιδι και αυτο!!!

Link to comment
Share on other sites

να μαι και γω παλι κουναμενη συναμενη χιχιχιιχι...

αρχηγε καλημερουδια...

εχεις δικαιο και εσυ και η ντινα που μου λετε οτι αφου αδιαθετισα πως να δειξει μειον αλλα μη βαρατε...ηθελα και εγω το κακομοιρο να δω τον κοπο μου να πιανει τοπο...

θα περιμενω να τελειωσει και μετα θα σας πω τα πραγματικα αποτελεσματα και το καλο που τις θελω τις παλιοζυγαριας να καταιβει αλλιως θα την κατεβασω απο τον τριτο οροφο με ασχημο τροπο:twisted::twisted::twisted:βουτια θα κανει στο κενο χιχιχιχιχιχιχιχι

λοιπον και ας αναλαβει καποια με το καλο οταν γυρισουν και οι τελευταιες να βρεθουμε επιτελους γιατι ολο το λεμε και ακομα να το κανουμε...

μαρακι μηπως θυμηθηκες να κοιταξεις για κανενα dvdακι για αρχαρειους για zumba μπας και αρχισω να κουνιεμαι λιγο????

φιλακια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...