Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

τι να πω...μαλλον η κορη μου θα θελει να εχει πολυ στενη επαφη με τον μπαμπα της!!!:tongue:

Καλα μη βαρατε...για να γελασουμε τα λεω...χαχαχα ε????

αχ αυτες οι κορες με τους πατεραδες τους:rolleyes:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

στο νησακι μου ησουν καλη μου? που μενατε?

Εκεί μένεις; Τι ωραία! Εμείς μέναμε έξω από το Φαληράκι.

Αλλά όπως είπα και πριν δεν άντεχα πολύ να περπατήσω ούτε στην παλιά πόλη της Ρόδου, ούτε στην Λίνδο. Αλλά ό,τι είδα ήταν πολύ ωραίο.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπορει και απο το αγχος!Αγχωθηκα με το κρεβατακι του μωρου!:mad:

Ναι είδα ότι είχατε ανοίξει κουβέντα για επιπλάκια παιδικά. Αλλά τι ακριβώς σε αγχώνει με το κρεβατάκι;


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μαργαριτα μου, λες να βολεψει??? Αν ψησεις ταυτοχρονα και σαγανακι απο κατω!!!Μιαμ, μιαμ, μιαμ!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Εκεί μένεις; Τι ωραία! Εμείς μέναμε έξω από το Φαληράκι.

Αλλά όπως είπα και πριν δεν άντεχα πολύ να περπατήσω ούτε στην παλιά πόλη της Ρόδου, ούτε στην Λίνδο. Αλλά ό,τι είδα ήταν πολύ ωραίο.

ε να ξαναερθετε να πας οπου δεν μπορεσες να πας αξιζει ειναι πολυ ωραια και οχι επειδη ειμαι απο δω:tongue::tongue:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ ωραία πέρασα στις διακοπές μου. Βέβαια δεν είχα πολλές αντοχές για περπάτημα και εξερευνήσεις αλλά και αυτά που είδα στη Ρόδο καλά ήταν.

Βρήκα μια λίστα και έβαλα ελπίζω να είναι η σωστή.

Αχ δεν πρεπει να ειναι σωστη... Γιατι η τελευταία που ειχα κανει δεν ηταν αρηθμημενη για να μην χρειαζεται πολλες αλλαγες καθε φορα...


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μαργαριτα μου, λες να βολεψει??? Αν ψησεις ταυτοχρονα και σαγανακι απο κατω!!!Μιαμ, μιαμ, μιαμ!!!

αααααα τωρα θα σας μαλωσω χαχαχαχα εγκυες γυναικες τι συζητηση ανοιξατε χαχαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες...!!!!

Κασσανδρα καλως σε δεχτήκαμε πάλι!!

Μαργαρίτα, τι ωραία νοικοκυρεμένα πραγματάκια είναι αυτά που ετοιμάζεις σήμερα?? Μιαμ.!

Βουλίτσα,να προσέχεις βρε κοπέλα μου δεν θέλει πολλά πολλά!! Κι εγώ μια φορά πριν κανένα μήνα είχα ροζ βλέννα και τον πήρα και μου είπε αν δεν είναι αόμα δεν μας ανησυχεί.. Αν έχεις ακόμα πάρτον τηλ!

Νίκη η πεθερά στο εξωτερικό πως το πήρε το όλο θεμα της εγκυμοσύνης?? Άντε με το καλό να δεχτείς τον ανθρωπό σου!!!

Κορίτσια έχω πάλι γάμο σήμερα... Βαρέθηκα λέμε... Και αύριο βάφτιση... Ουφ..

Α!! Δεν σας είπα... Χτες πηγα και ειδα κρεβατάκια και καροτσακια... Αχ τι καλά....

Καλώς σας βρήκα πάλι!

Πάντως ναι αυτή την εποχή γάμοι - βαπτίσεις πολύ συχνό φαινόμενο.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι να πω...μαλλον η κορη μου θα θελει να εχει πολυ στενη επαφη με τον μπαμπα της!!!:tongue:

Καλα μη βαρατε...για να γελασουμε τα λεω...χαχαχα ε????

Τρελοκομείο!!!!!!

:D:D:D:D


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις με τον αντρα μου δε φοβομαστε το sex αυτο καθεαυτο γιατι ξερουμε οτι θα προσεξει .Αλλα τι γινεται μετα με τις συσπασεις της μητρας??? Γι'αυτο καθομαστε ησυχοι!!!

Εγω βασικα σε ολα τα θεματα ειμαι πιο..."ελαστικη" να το πω!??

Γενικα δεν ειμαι και πολυ τον ακρων.Αν υπαρχει προβλημα εννοειται οτι δεν υπαρχει συζητηση για σεξ..Αλλα γενικα δεν εχω ακουσει και κανενα γιατρο να το απογορευει αν ειναι καλη η εγκυμοσυνη..Και οπως ειπατε ειναι και οι περισσοτεροι αυστηροι.Αλλα πανω απόλα ειναι και θεμα ψυχολογιας και να αισθανομαστε καλα με αυτο που κανουμε..

Βασικα μαλλον το να μην κανεις καθολου θα ειναι και το πιο σωστο..

:P


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ δεν πρεπει να ειναι σωστη... Γιατι η τελευταία που ειχα κανει δεν ηταν αρηθμημενη για να μην χρειαζεται πολλες αλλαγες καθε φορα...

Για ταχτοποιησε το πραγμα Δωρα μου, σα γραμματεας της παρεας που εισαι!!!!:tongue::tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

ε να ξαναερθετε να πας οπου δεν μπορεσες να πας αξιζει ειναι πολυ ωραια και οχι επειδη ειμαι απο δω:tongue::tongue:

Ναι πραγματικά. Εγώ μένω στην Κρήτη και έχει παλιά πόλη και Χανιά και Ρέθυμνο. Αλλά της Ρόδου καμία σχέση. Ολόκληρη πολιτεία. Νομίζεις ότι είσαι σε άλλη εποχή.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω βασικα σε ολα τα θεματα ειμαι πιο..."ελαστικη" να το πω!??

Γενικα δεν ειμαι και πολυ τον ακρων.Αν υπαρχει προβλημα εννοειται οτι δεν υπαρχει συζητηση για σεξ..Αλλα γενικα δεν εχω ακουσει και κανενα γιατρο να το απογορευει αν ειναι καλη η εγκυμοσυνη..Και οπως ειπατε ειναι και οι περισσοτεροι αυστηροι.Αλλα πανω απόλα ειναι και θεμα ψυχολογιας και να αισθανομαστε καλα με αυτο που κανουμε..

Βασικα μαλλον το να μην κανεις καθολου θα ειναι και το πιο σωστο..

:P

Εγώ πάντως κάνω πολύ σεξ...!!!! Στον υπνο μου!!! Μα το κακό είναι οτι βλεπω και αλλους που δεν τους ξερω να συμμετεχουν!! Ελεος!!! :rolleyes:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...