Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Αυτη θα ηταν η ερωτηση μου αλλα με προλαβες: μηπως κουραστηκες εχθες με τιποτα δουλειες, η μηπως εγινε τιποτα πονηρο τη νυχτα??

Παντως αν στην αρχη ειχες αποκκοληση και ησουν ξαπλα ειναι ενας σημαντικος λογος για να προσεχεις αυτος. Και απορω που μας ειχες πει οτι ογιατρος σου σε αφηνει να εχεις σχεσεις υστερα απο αυτο.

Εμενα αυτη η εγκυμοσυνη παει παρα πολυ καλα, χωρις καφε υγρα χωρις τιποτα, γι'αυτο μου εχει δωσει και το οκ για σχεσεις, αλλα εγω με το ιστορικο των παλλινδρομων που εχω φοβαμαι και ο αντρας μου ακομα περισσοτερο!!!

και καλα κανεις και φοβασαι εγω απο την αρχη της εγκυμοσυνης μια φορα ειχα και μετα απο 2 μερες επαθα την αποκολληση και το οκ να δωσει η γιατρος καποια στιγμη δεν εχει τιποτα:shock::shock::shock:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αυτο ειναι σωστο μακαρι να το εφαρμοζα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου μαλλον θα ειχα αποφυγει την αποκολληση θελει πολυ προσοχη κοριτσακια μου

Ουφ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ..Το κατα δυναμην!Αν δεν τα κανουμε και εμεις, ποιος θα τα κανεις?Αλλα να..χθες ηρθε η μαμα μου και με βοηθησε.Πολυ λιγα πραματα εκανα!!

ΜΙΝΑΚΙ και εμενα η εγκυμοσυνη δεν ξεκινησε καλα..Δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος και μας περνουσα φυσικο αεριο στο σπιτι..Δεν ξερω αν γνωριζετε τι σημαινει αυτο..Ενας πανικος γινοταν!Μεχρι και μπαλκονια βαψαμε!Οποτε καπως ετσι ξεκινησε και η γνωριμια μου με τα ουτρο..

Αλλα εχω και χαμηλη προγεστερονη γενικοτερα!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πως περασες Κασσανδρα στις διακοπες σου??

Βρες τη λιστα και μπες και εσυ και κανε την copy να τη δουμε!!

Πολύ ωραία πέρασα στις διακοπές μου. Βέβαια δεν είχα πολλές αντοχές για περπάτημα και εξερευνήσεις αλλά και αυτά που είδα στη Ρόδο καλά ήταν.

Βρήκα μια λίστα και έβαλα ελπίζω να είναι η σωστή.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κασσανδρα στο Αλεξανδρα ειναι και ο δικος μου γιατρος, αλλα ξεγενναει και στο Ιασω οπου και παω εγω. Εμενα λεγεται Μεσογιτης, μη μου πεις οτι εχουμε τον ιδιο???


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ..Το κατα δυναμην!Αν δεν τα κανουμε και εμεις, ποιος θα τα κανεις?Αλλα να..χθες ηρθε η μαμα μου και με βοηθησε.Πολυ λιγα πραματα εκανα!!

ΜΙΝΑΚΙ και εμενα η εγκυμοσυνη δεν ξεκινησε καλα..Δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος και μας περνουσα φυσικο αεριο στο σπιτι..Δεν ξερω αν γνωριζετε τι σημαινει αυτο..Ενας πανικος γινοταν!Μεχρι και μπαλκονια βαψαμε!Οποτε καπως ετσι ξεκινησε και η γνωριμια μου με τα ουτρο..

Αλλα εχω και χαμηλη προγεστερονη γενικοτερα!

μην αγχωνεσαι πιστευω οτι δεν θα ειναι τιποτα απλα ξεκουρασου σημερα μην κανεις τιποτα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1,female πητ 19/1/2012 στο Μητέρα Κρήτης κοριτσακι

2,toulala -πητ 30/1/2012 άγνωστο που αγοράκι

3.fouskitsa82 -πητ 30/01/2012 σε ιδιωτική κλινική της Κοζάνης κοριτσι

4.sophie jolie -πητ 3/2/2012 Ελενα αγορακι

5.minaki - πητ 3/2/2012

6.morfia -πητ 6/2/2012 Ιασω Λαρισας αγορακι-κοριτσακι

7.dolphin73 -πητ 10-02-2012 λογω προγραμμ.καισαρικης Ιασω (αγνωστων λοιπων στοιχειων)χι,χι,χι!!

8.tsourekimou -πητ 11/2, προγρ. Κ.Τ. - Θεσ/νικη - φυλλο δεν ξερουμε!

9.labc81 -πητ 12/2 Μητερα κοριτσάκια

10.xristina83 -πητ 14/2 ΡΕΑ αγορι Φ.Τ(ελπιζω)

11.taspaa-πητ 16/2, Iπποκρατειο Θεσ/νικης-Ελπιζω Φ.Τ.,κοριτσι..(κατα 80%)

12.ggwgw-πητ 24/2/12 κλινικη Υγεια-Λαρισα-κοριτσακι(μαλλον)

13.margo4-4 -πητ περιπου 25/2/12 μαλλον λογω καισαρικης (δεν ξερω ακομα τι ειναι)

14.november rain - πητ: τελη φλεβαρη προγρ.καισαρικη Π.Γ.Ν.Αλεξανδρουπολης, αγνωστων στοιχειων προς το παρον και εμεις!

15.Blublu - πητ τελη Φλεβαρη,προγρ. Κ.Τ. -Θεσ.νικη- φυλο...?!!!

16.εφακη!!πητ 18/2/2012 καισαρικη αχιλλειων λεμεσο-αγορακι!!!!

17. Kassandra81 πητ 04/03/2012 μάλλον Φ.Τ. Νοσ. Αλεξάνδρα φύλο άγνωστο ακόμα

18. nikou 2/2/2012 φύλο σε 2 εβδομάδες θα ξέρω


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Θελω και εγω να παρω μια ψηστιερα για να τη χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση, δλδ αν θελω να ψησω 4 μπριζολες για το μεσημερι να μη χρειαζεται να αναψω φωτια στο barbeque ασε που ειναι και μπελας αυτο και δεν ανακατευομαι εγω μονο ο αντρας μου οταν καλουμε.

Αυτο ειναι ηλεκτρικο?? και που θα το βρω??

ναι ηλεκτρικο ειναι... εμενα δωρο μου το εκανε η πεθερα...

α το βρηκα αλλα πρεπει να υπαρχουν διαφορα. φανταζομαι σε μεγαλα καταστηματα με ηλεκτρικα ειδη θα εχει http://www.123market.gr/product_info.php?products_id=99210


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία πέρασα στις διακοπές μου. Βέβαια δεν είχα πολλές αντοχές για περπάτημα και εξερευνήσεις αλλά και αυτά που είδα στη Ρόδο καλά ήταν.

Βρήκα μια λίστα και έβαλα ελπίζω να είναι η σωστή.

στο νησακι μου ησουν καλη μου? που μενατε?


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτη θα ηταν η ερωτηση μου αλλα με προλαβες: μηπως κουραστηκες εχθες με τιποτα δουλειες, η μηπως εγινε τιποτα πονηρο τη νυχτα??

Παντως αν στην αρχη ειχες αποκκοληση και ησουν ξαπλα ειναι ενας σημαντικος λογος για να προσεχεις αυτος. Και απορω που μας ειχες πει οτι ογιατρος σου σε αφηνει να εχεις σχεσεις υστερα απο αυτο.

Εμενα αυτη η εγκυμοσυνη παει παρα πολυ καλα, χωρις καφε υγρα χωρις τιποτα, γι'αυτο μου εχει δωσει και το οκ για σχεσεις, αλλα εγω με το ιστορικο των παλλινδρομων που εχω φοβαμαι και ο αντρας μου ακομα περισσοτερο!!!

Το οκ μου το εδωσε εφοσον ειδαμε οτι ηταν ολα καλα με την αποκολληση, οτι ηταν στη σωστη θεση το μωρο και οτι η εγκυμοσυνη πηγαινε καλα!

Ξαπλα ημουν κανα 2 εβδ συνολο...

Και οταν λεω οτι μου εδωσε το οκ..δεν μου ειπε αιντε αβερτα!

Απλα μου ειπα προσεκτικα και σε μειωμενη συχνοτητα!Μου ειπε επισης οτι οταν δεν θα κανει να κανω, θα το καταλαβω και θα με εωοχλει το σεξ.

Και μεχρι στιγμης δεν ειχα προβλημα με το σεξ..Να φανταστεις τωρα που ειδα την σταγονα, εχω να κανω 1,5εδβ περιπου...

Μπας και για αυτο να ειδα τη σταγονα ωρε????:D


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το οκ μου το εδωσε εφοσον ειδαμε οτι ηταν ολα καλα με την αποκολληση, οτι ηταν στη σωστη θεση το μωρο και οτι η εγκυμοσυνη πηγαινε καλα!

Ξαπλα ημουν κανα 2 εβδ συνολο...

Και οταν λεω οτι μου εδωσε το οκ..δεν μου ειπε αιντε αβερτα!

Απλα μου ειπα προσεκτικα και σε μειωμενη συχνοτητα!Μου ειπε επισης οτι οταν δεν θα κανει να κανω, θα το καταλαβω και θα με εωοχλει το σεξ.

Και μεχρι στιγμης δεν ειχα προβλημα με το σεξ..Να φανταστεις τωρα που ειδα την σταγονα, εχω να κανω 1,5εδβ περιπου...

Μπας και για αυτο να ειδα τη σταγονα ωρε????:D

χαχχαχαχχαχα λες?????:confused::confused::confused:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ..Το κατα δυναμην!Αν δεν τα κανουμε και εμεις, ποιος θα τα κανεις?Αλλα να..χθες ηρθε η μαμα μου και με βοηθησε.Πολυ λιγα πραματα εκανα!!

ΜΙΝΑΚΙ και εμενα η εγκυμοσυνη δεν ξεκινησε καλα..Δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος και μας περνουσα φυσικο αεριο στο σπιτι..Δεν ξερω αν γνωριζετε τι σημαινει αυτο..Ενας πανικος γινοταν!Μεχρι και μπαλκονια βαψαμε!Οποτε καπως ετσι ξεκινησε και η γνωριμια μου με τα ουτρο..

Αλλα εχω και χαμηλη προγεστερονη γενικοτερα!

Πάντως όπως σου είπαν και να κορίτσια να προσέχεις και χαλαρά οι δουλειές. Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν τελειώνουν. Προέχει η υγεία μας. Βέβαια όπως είπε και κάποια κοπέλα πριν έχω ακούσει ότι αυτό συμβαίνει στην αλλαγή του μήνα. Αλλά μην αγχώνεσαι. Μπορεί να μην ήταν και τίποτα. Το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχχαχα λες?????:confused::confused::confused:

τι να πω...μαλλον η κορη μου θα θελει να εχει πολυ στενη επαφη με τον μπαμπα της!!!:tongue:

Καλα μη βαρατε...για να γελασουμε τα λεω...χαχαχα ε????


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το οκ μου το εδωσε εφοσον ειδαμε οτι ηταν ολα καλα με την αποκολληση, οτι ηταν στη σωστη θεση το μωρο και οτι η εγκυμοσυνη πηγαινε καλα!

Ξαπλα ημουν κανα 2 εβδ συνολο...

Και οταν λεω οτι μου εδωσε το οκ..δεν μου ειπε αιντε αβερτα!

Απλα μου ειπα προσεκτικα και σε μειωμενη συχνοτητα!Μου ειπε επισης οτι οταν δεν θα κανει να κανω, θα το καταλαβω και θα με εωοχλει το σεξ.

Και μεχρι στιγμης δεν ειχα προβλημα με το σεξ..Να φανταστεις τωρα που ειδα την σταγονα, εχω να κανω 1,5εδβ περιπου...

Μπας και για αυτο να ειδα τη σταγονα ωρε????:D

Εμεις με τον αντρα μου δε φοβομαστε το sex αυτο καθεαυτο γιατι ξερουμε οτι θα προσεξει .Αλλα τι γινεται μετα με τις συσπασεις της μητρας??? Γι'αυτο καθομαστε ησυχοι!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες...!!!!

Κασσανδρα καλως σε δεχτήκαμε πάλι!!

Μαργαρίτα, τι ωραία νοικοκυρεμένα πραγματάκια είναι αυτά που ετοιμάζεις σήμερα?? Μιαμ.!

Βουλίτσα,να προσέχεις βρε κοπέλα μου δεν θέλει πολλά πολλά!! Κι εγώ μια φορά πριν κανένα μήνα είχα ροζ βλέννα και τον πήρα και μου είπε αν δεν είναι αόμα δεν μας ανησυχεί.. Αν έχεις ακόμα πάρτον τηλ!

Νίκη η πεθερά στο εξωτερικό πως το πήρε το όλο θεμα της εγκυμοσύνης?? Άντε με το καλό να δεχτείς τον ανθρωπό σου!!!

Κορίτσια έχω πάλι γάμο σήμερα... Βαρέθηκα λέμε... Και αύριο βάφτιση... Ουφ..

Α!! Δεν σας είπα... Χτες πηγα και ειδα κρεβατάκια και καροτσακια... Αχ τι καλά....


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όπως σου είπαν και να κορίτσια να προσέχεις και χαλαρά οι δουλειές. Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν τελειώνουν. Προέχει η υγεία μας. Βέβαια όπως είπε και κάποια κοπέλα πριν έχω ακούσει ότι αυτό συμβαίνει στην αλλαγή του μήνα. Αλλά μην αγχώνεσαι. Μπορεί να μην ήταν και τίποτα. Το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος.

Μπορει και απο το αγχος!Αγχωθηκα με το κρεβατακι του μωρου!:mad:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...