Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εμεις ειμαστε. εγω=ικα, παυλος=τεβε.

ξερει καμμια αν δικαιουνται κ τα παιδια εισητηρια? γιατι οταν ειχε γεννηθει ο νικηφ. θυμαμαι οτι μου ειχαν πει, απο 5 ετων κ πανω δικαιουνται. δλδ ουσιαστικα, δικαιουμε ενα εισητηριο. το εισητηριο της μανας! δεν ξερω σε ποιο προορισμο θα ηταν καλυτερα. Δαφνι ή Λερο κατευθειαν????

το πλυντηριο χαλασε κ δεν ανοιγει, με την πλυση μεσα. υδραυλικο να φωναξω ή κλειδαρα? το παιδι μου με ειπε παλιομλκα επειδη δεν του εβαζα dvd να δει τα τερατα παλι να μου ξυπναει απο το αγριο χαραμα, κ η χριστιανα επεσε πανω στα παιχνιδια στον παιδικο κ εχει σκισει τα χειλια της!

πω πω ρε ελενη....................αυτο που σου ειπε η ελενη βαλτο στο off.

τα παιδια αν τα εχει ο παυλος δικαουνται απο αυτον και αν εσυ απο εσενα.

διαβασε το λινκ που εδωσα δικαουστε ολοι,ακομα και εσενα μπορει να παρει ο παυλος,απλα δεν θα παρεις εσυ απο το ικα.

α μεχρι μια ηλικια νομιζω δεν πληρωνουν


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν κοπηκε. το εχω βαλει 3 φορες να ξεβγαλει μπας κ δουλεψει το σκ@το κουμπι! καλα... το πλυντηριο ειναι για πεταμα γενικα... το εχω απο το 2002 που παντρευτηκα. τωρα ομως, πλενουμε καθε μερα! κ σιδερωνω επισης καθε μερα... αυριο μου φαινεται ειμαι για να ψαχνω ε? αλλα τα ρουχα τι θα τα κανω? προσπαθησα κ με μαχαιρι, μπας... αλλα τπτ.

τα παιδια ειναι στο ΙΚΑ. αλλα παρολο που ειναι τοσο μικρα??

ασε που μου ειχαν σπασει τα νευρα οταν ειχα βρει αλλο ενα να παμε με τον παυλο, πριν τα παιδια, κ κανεις δεν εκλεινε για αυγουστο, φυσικα...

ε, ναι... αλλα τι να κανω? κ εκεινη λεει οτι επεσε πανω στα παιχνιδια. καλα... τι παιχνιδια εχουν εκει περα?

μηπως λεω μηπως εχεις κρατημενα καπου τα χαρτια του πλυντηριου?λογικα θα γραφει μεσα πως να το ανοιξεις.τι μαρκα ειναι?

επισης μπορειτε να πατε καπου με του ικα που εχεται οι περισσοτεροι και να πληρωσεται το μεριδιο του παυλου ή να βρεις καπου που να δεχονται και τα 2.

επισης να κλεισεις κατευθειαν με το που παρεις το βιβλιο θα βρεις.

εγω ειχα κλεισει ζακυνθο τοτε παλια.....την πρωτη εβδομαδα του αυγουστου.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν κοπηκε. το εχω βαλει 3 φορες να ξεβγαλει μπας κ δουλεψει το σκ@το κουμπι! καλα... το πλυντηριο ειναι για πεταμα γενικα... το εχω απο το 2002 που παντρευτηκα. τωρα ομως, πλενουμε καθε μερα! κ σιδερωνω επισης καθε μερα... αυριο μου φαινεται ειμαι για να ψαχνω ε? αλλα τα ρουχα τι θα τα κανω? προσπαθησα κ με μαχαιρι, μπας... αλλα τπτ.

Να πάρεις αυτό το καινούργιο το κόκκινο που διαφημίζει η Χρουσαλά.Είναι πλυντήριο στεγωτήριο και κοστίζει 1500.Συμφέρει!Το άλλο βγάλτο απο την μπρίζα,μετά ξαναβάλτο(μην σου μπαίνουν ιδέες!Δεν πήγε ακόμη 3π.μ.!) και μετά πτοσπάθησε να το ανοίξεις με τα νερά.Από κάτω βάλε μια λεκάνη να φύγουν τα νερά.

τα παιδια ειναι στο ΙΚΑ. αλλα παρολο που ειναι τοσο μικρα??

ασε που μου ειχαν σπασει τα νευρα οταν ειχα βρει αλλο ενα να παμε με τον παυλο, πριν τα παιδια, κ κανεις δεν εκλεινε για αυγουστο, φυσικα...

Εγώ νομίζω για τα δυο μεγάλα οτι μπορείς.θα ρωτήσω και θα σου πω σε λίγο.Καλά ρε,είστε σοβαροί?Βάλτε τα παιδίά στο ΤΕΒΕ!

ε, ναι... αλλα τι να κανω? κ εκεινη λεει οτι επεσε πανω στα παιχνιδια. καλα... τι παιχνιδια εχουν εκει περα?

Τουβλάκια και γενικά ό,τι έχει σχέση με κατασκευές υποθέτω

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να παρω τα ποδια μου σημερα...θα σας καληνυχτισω νωρις...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να παρω τα ποδια μου σημερα...θα σας καληνυχτισω νωρις...

Μπα!!!Γιατί ρε Αλέκα,τόσο ξεκούραστη που είσαι???Εμ,εμένα δεν μ'ακούς!Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση νομίζω!!!!Πάνε τα χρόνια που τα άντεχες όλα,Αλέκααααααα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως λεω μηπως εχεις κρατημενα καπου τα χαρτια του πλυντηριου?λογικα θα γραφει μεσα πως να το ανοιξεις.τι μαρκα ειναι?

επισης μπορειτε να πατε καπου με του ικα που εχεται οι περισσοτεροι και να πληρωσεται το μεριδιο του παυλου ή να βρεις καπου που να δεχονται και τα 2.

επισης να κλεισεις κατευθειαν με το που παρεις το βιβλιο θα βρεις.

εγω ειχα κλεισει ζακυνθο τοτε παλια.....την πρωτη εβδομαδα του αυγουστου.

τωρα δεν βλεπω τη μυτη μου οχι να το ανοιξω. θα παρω αλλο. χεστο. βαρεθηκα με το κολοπλυντηριο. μου εχει φαει τη ζωη μου...

πολυπλοκα μου τα λες, κ δεν καταλαβαινω τπτ τωρα! θα ξαναδιαβασω αυριο.

στη Ζακυνθο ειχα παει κ εγω. δεν εχω περασει πιο χαλια! καθε μερα ηταν κ μια περιπετεια σ'αυτο το νησι!!!!!!!!!!!! μεχρι κλησεις κοβανε στις παραλιες να τρεχεις τωρα με τη σαγιοναρα μες στην αμμο, κ το παρεο, για να προλαβεις τον τροχονομο! ελεος!!!!!!!!

Τουβλάκια και γενικά ό,τι έχει σχέση με κατασκευές υποθέτω

αυτη τη Χρουσαλα δεν την χωνευω καθολου. λεω να παρω bosch. το 7κιλο. γιατι τωρα εχουμε 4κιλο που ανοιγει κ απο πανω. της candy ειναι...

Δε μπορω να παρω τα ποδια μου σημερα...θα σας καληνυχτισω νωρις...

χαλια ειμαι... λες να μας ματιασανε μαρη?

θα παω για υπνο με τις κοτες τις φιλες μου... αυτες με το ζουμι, ξερεις...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

τωρα δεν βλεπω τη μυτη μου οχι να το ανοιξω. θα παρω αλλο. χεστο. βαρεθηκα με το κολοπλυντηριο. μου εχει φαει τη ζωη μου...

πολυπλοκα μου τα λες, κ δεν καταλαβαινω τπτ τωρα! θα ξαναδιαβασω αυριο.

στη Ζακυνθο ειχα παει κ εγω. δεν εχω περασει πιο χαλια! καθε μερα ηταν κ μια περιπετεια σ'αυτο το νησι!!!!!!!!!!!! μεχρι κλησεις κοβανε στις παραλιες να τρεχεις τωρα με τη σαγιοναρα μες στην αμμο, κ το παρεο, για να προλαβεις τον τροχονομο! ελεος!!!!!!!!

αυτη τη Χρουσαλα δεν την χωνευω καθολου. λεω να παρω bosch. το 7κιλο. γιατι τωρα εχουμε 4κιλο που ανοιγει κ απο πανω. της candy ειναι...

χαλια ειμαι... λες να μας ματιασανε μαρη?

θα παω για υπνο με τις κοτες τις φιλες μου... αυτες με το ζουμι, ξερεις...

Ναι μαρη!Εμείς σας ματιάσαμε!!!

Φτου-φτου!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

η βρωμογρια και η θηλαζουσα:D

χεχεχε καλα ρε ετσι με εχετε ταξινομισει???Αλλα μεταξυ μας καλυτερο το θηλαζουσα απο το βρωμογρια :tongue::tongue::tongue:

το πλυντηριο χαλασε κ δεν ανοιγει, με την πλυση μεσα. υδραυλικο να φωναξω ή κλειδαρα? το παιδι μου με ειπε παλιομλκα επειδη δεν του εβαζα dvd να δει τα τερατα παλι να μου ξυπναει απο το αγριο χαραμα, κ η χριστιανα επεσε πανω στα παιχνιδια στον παιδικο κ εχει σκισει τα χειλια της!

Περαστικα ρε...τι αλλο θα σε βρει νυχτιατικα δεν ξερω...ελπιζω ο Νικηφορος να εφαγε τιμωρια για αυτο που ειπε...ειπαμε ανεκτικοι ανεκτικοι αλλα εως ενα σημειο...:rolleyes::rolleyes:

τωρα δεν βλεπω τη μυτη μου οχι να το ανοιξω. θα παρω αλλο. χεστο. βαρεθηκα με το κολοπλυντηριο. μου εχει φαει τη ζωη μου...

πολυπλοκα μου τα λες, κ δεν καταλαβαινω τπτ τωρα! θα ξαναδιαβασω αυριο.

στη Ζακυνθο ειχα παει κ εγω. δεν εχω περασει πιο χαλια! καθε μερα ηταν κ μια περιπετεια σ'αυτο το νησι!!!!!!!!!!!! μεχρι κλησεις κοβανε στις παραλιες να τρεχεις τωρα με τη σαγιοναρα μες στην αμμο, κ το παρεο, για να προλαβεις τον τροχονομο! ελεος!!!!!!!!

αυτη τη Χρουσαλα δεν την χωνευω καθολου. λεω να παρω bosch. το 7κιλο. γιατι τωρα εχουμε 4κιλο που ανοιγει κ απο πανω. της candy ειναι...

χαλια ειμαι... λες να μας ματιασανε μαρη?

θα παω για υπνο με τις κοτες τις φιλες μου... αυτες με το ζουμι, ξερεις...

εγω εχω της bosch το επτακιλο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη...να το παρεις δεν ειναι και ακριβο...βεβαια τα κορυφαια ειναι της miele αλλα το 1200 δεν το γλιτωνεις...οι διακοπες που περιγραφεις ακουγονται ειδιλλιακες...καθε χρονο ετσι τις περνατε???:tongue::tongue:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ποναει η πλατη μου!!! θα τα πουμε αυριο.

εχω να δω κατι ονειρα αποψε, θεου θελοντος κ ομορφακιων επιτρεποντος, που δεν λεγονται...

χρρχρρρ!!!!!

καληνυχτα!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε καλα ρε ετσι με εχετε ταξινομισει???Αλλα μεταξυ μας καλυτερο το θηλαζουσα απο το βρωμογρια :tongue::tongue::tongue:

Περαστικα ρε...τι αλλο θα σε βρει νυχτιατικα δεν ξερω...ελπιζω ο Νικηφορος να εφαγε τιμωρια για αυτο που ειπε...ειπαμε ανεκτικοι ανεκτικοι αλλα εως ενα σημειο...:rolleyes::rolleyes:

εγω εχω της bosch το επτακιλο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη...να το παρεις δεν ειναι και ακριβο...βεβαια τα κορυφαια ειναι της miele αλλα το 1200 δεν το γλιτωνεις...οι διακοπες που περιγραφεις ακουγονται ειδιλλιακες...καθε χρονο ετσι τις περνατε???:tongue::tongue:

τωρα θηλαζουσα θα την ακουσεις! κουρασμενη, ξεκουρασμενη...

μηπως, λεω μηπως, θυμασαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που το εκανες???

εφαγε τιμωρια! εννοειται! κ μετα ακουσε κ το κηρυγμα του! για αυτη τη στιγμη ζω... που του τα πρηζω μετα!!!

εμεις δεν παμε διακοπες στον μαγευτικο Λαγκαδα! σορυ ειρηνουλα μου, σε αυτην ηθελα να τη πω...:D τη κοσμογυρισμενη!!!!

καληνυχτα... τα υπολοιπα θα στα σουρω απο κοντα, καποτε!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και κατι ακομα...η Αλεκα βαζει τον μικρο και κοιμαται μπρουμητα και καποια αλλη απο εδω δεν θυμαμαι ποια μου ειπε να τον βαζω ετσι χωρις φασκιωμα για ευκολια..εχω τις εξης ενστασεις...πρωτον ο παιδιατρος ειπε οτι εχει απαγορευτει δια ροπαλου το μπρουμητα μονο πλαγια λεει να το βαζω το μωρο και δευτερον το βιβλιο που διαβαζω ελεγε για το συνδρομο αιφνιδιου βρεφικου θανατου (SIDS) καποιες προφυλαξεις και μεσα σε αυτες ηταν και ποτε το παιδι να μην κοιμηθει μπρουμητα...ρε συ Αλεκα το εχεις ακουσει αυτο???Και εμενα η μανα μου μπρουμητα με εβαζε και κοιμομουν...και κατι αλλο εχεις ανακλιση στο κρεβατακι του???Και αν ναι πως τον βαζεις μπρουμητα να κοιμηθει??


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα θηλαζουσα θα την ακουσεις! κουρασμενη, ξεκουρασμενη...

μηπως, λεω μηπως, θυμασαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που το εκανες???

εφαγε τιμωρια! εννοειται! κ μετα ακουσε κ το κηρυγμα του! για αυτη τη στιγμη ζω... που του τα πρηζω μετα!!!

εμεις δεν παμε διακοπες στον μαγευτικο Λαγκαδα! σορυ ειρηνουλα μου, σε αυτην ηθελα να τη πω...:D τη κοσμογυρισμενη!!!!

καληνυχτα... τα υπολοιπα θα στα σουρω απο κοντα, καποτε!!!

Μην φευγεις!!!!Πρεπει να σου απαντησω...

Καλα μαρη δεν ντρεπεσαι να πατας το ευαισθητο σημειο μου που ειναι και μειον μου???Προσεχε μαρη γιατι αν εμεις τα νιατα αρχισουμε παλι το σπορ μετα το ποπ δεν θα εχει στοπ...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Οσο για τις διακοπες ξερεις τι ωραια λουτρα εχει ο Λαγκαδας???Εχει και μια πισινα ολυμπιακων διαστασεων :tongue::tongue::tongue: Αλλα πανω απο ολα εχει την πρασινη θαλασσα...ξερεις ποια ειναι αυτη???ΚΑΠΝΑ...θα σου εξηγησω το ονειρο καποια αλλη φορα...για να δεις μεχρι που εφτασα για τον Παυλιτο...και αγροτισσα η θηλαζουσα...:tongue::tongue::lol::lol:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα...η Αλεκα βαζει τον μικρο και κοιμαται μπρουμητα και καποια αλλη απο εδω δεν θυμαμαι ποια μου ειπε να τον βαζω ετσι χωρις φασκιωμα για ευκολια..εχω τις εξης ενστασεις...πρωτον ο παιδιατρος ειπε οτι εχει απαγορευτει δια ροπαλου το μπρουμητα μονο πλαγια λεει να το βαζω το μωρο και δευτερον το βιβλιο που διαβαζω ελεγε για το συνδρομο αιφνιδιου βρεφικου θανατου (SIDS) καποιες προφυλαξεις και μεσα σε αυτες ηταν και ποτε το παιδι να μην κοιμηθει μπρουμητα...ρε συ Αλεκα το εχεις ακουσει αυτο???Και εμενα η μανα μου μπρουμητα με εβαζε και κοιμομουν...και κατι αλλο εχεις ανακλιση στο κρεβατακι του???Και αν ναι πως τον βαζεις μπρουμητα να κοιμηθει??

Εγω τον βαζω μπρουμητα και τους 2 ετσι τους εβαζα απο 40 ημερων και μετα γιατι ανασκελα πεταγοντουσαν και ξυπνουσαν 1000 φορες.

Ετσι δεν ξυπνανε και ειναι πιο ηρεμα γιατι ζεστενεται και η κοιλιτσα τους!

Και στο μαιευτηριο στα νεογνα τα προωρα ολα ειναο μπρουμητα γιατι?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον βαζω μπρουμητα και τους 2 ετσι τους εβαζα απο 40 ημερων και μετα γιατι ανασκελα πεταγοντουσαν και ξυπνουσαν 1000 φορες.

Ετσι δεν ξυπνανε και ειναι πιο ηρεμα γιατι ζεστενεται και η κοιλιτσα τους!

Και στο μαιευτηριο στα νεογνα τα προωρα ολα ειναο μπρουμητα γιατι?

Ελενη εχεις ανακλιση στο κρεβατακι του???Εσενα ο δικος σου ο γιατρος σου εχει πει οτι μπορεις να τον βαζεις μπρουμυτα???Τι περιεργο τρενο που ειναι ο δικος μου...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελενιτσα διαβαστο αυριο και οτι θες σε βοηθαω.

η μπεμπουλα που ηταν στη θερμοκοιτιδα το στωματακι ηταν με ανακλησει,τις περισοτερες φορες την εβρισκα μπρουμυτα και ρωτησα και μου επαν την γυρνανε και ανασκελα αλλα γυρναει μονη της.και οντως μετα που την ηπηρα σπιτι ειδα οτι το εκανε συνεχεια,τωρα σιγα σιγα το εκοψε.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...