Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Ταξιδιάρες μαμάδες (και μπαμπάδες)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είχα μείνει στο λουτράκι εδώ -------> http://www.gaiakaimaktsalan.gr/

Πάρα πολύ ωραία δωμάτια κ καλή εξυπηρετηση κ από τιμές γύρω στα 70 ευρώ με πρωινό πριν 2 χρόνια! Στον Αγιο Αθανάσιο δεν έχω μείνει γιατί είναι φωτιά οι τιμες το χειμώνα!:mad:

Άννα μου σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!Αυτό με τις τιμές για τον Άγιο Αθανάσιο μου το χουν πει και άλλοι, εγώ είχα δει μόνο τους ξενώνες δεν είχα πάρει τηλ να ρωτήσω!Πάντως πολύ ωραίο το ξενοδοχείο που μένατε θα το χω υπόψιν...Εμείς θα πάμε ούτως ή άλλως μετά την Πρωτοχρονιά, γύρω στων Φώτων και έτσι δεν έχω αποφασίσει ακόμα...Να δω τι θέλουν και η αδερφή μου με το γαμπρό μου..


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι και το couchsurfing :) Αν δε σε πειράζει να φιλοξενείσαι και να φιλοξενείς, είναι ένας ωραίος τρόπος να ταξιδεύεις με το ατού ότι έχεις ανθρώπους που ξέρουν το μέρος, έχουν παρόμοια οικογενειακή κατάσταση (μωρά κλπ) και μοιράζονται κοινά ενδιαφέροντα με τα δικά σου. Για παράδειγμα οι ομάδες οικογενειών που ανταλλάσουν επισκέψεις σε όλο τον κόσμο.

Καλή Χρονιά!!

ΓιάννηςΚ

Link to comment
Share on other sites

καρ μαλλον αυτο θεωρειται διαφημιση, δεν ξερω αν θα το διαγραψουν οι αντμινς, αλλα εγω αυτο ακριβως εψαχνα!!!!!!!ειναι τρελο, με το που ειδα το θεμα, λεω , να ρωτησω καμια μαμα μπας και ξερει τιποτα!!!!!!πωπωωωω ευχαριστω!!!:D

....με την ερατω το καλοκαιρι πηγαμε κρητη, λιγο αχαια, ηπειρο, διασχισαμε πινδο και φτασαμε θεσσαλια. μειναμε παντου σε συγγενικα κ φιλικα σπιτια (+σπιτι γιαγιας...)

....θα το θελα πολυ να παμε εξωτερικο οι 3 μας κ να τη βολεψουμε οικονομικα γιατι απο χρημα...δεν παιζει τιποτα...:(

....εχω παει αρκετα ταξιδια στην ευρωπη, αλλα το καλυτερο ταξιδι που εχω κανει ηταν ισπανια, μαδριτη και γραναδα που πηγα με μια φιλη φοιτητριες ακομα ...πολλη τρελα!!:D περασαμε υπεροχα!!!

...το χειροτερο, δυστυχως το γαμηλιο...θα πηγαιναμε ιταλια, αλλα προεκυψε η εγκυμοσυνη και προτιμησαμε την κω (δεν ξαναπαταω ΠΟΤΕ) που ειχαμε γνωστους, χαλια παραλιες, χαλια χωρια, μετριο φαγητο....μονο η χωρα αξιζε...ευτυχως με προσεξαν πολυ γιατι δεν ειχα κ την καλυτερη εγκυμοσυνη (εμετοι κτλ...)

το απωθημενο μου ειναι βορεια αφρικη, θιβετ, κινα, ιαπωνια, νοτια αμερικη....:rolleyes: κ μαλλον απωθημενο θα μεινει....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το θέμα, DaF, ότι όλη η προσπάθεια είναι εθελοντική :-) Το καουτσέρφιν είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός, άρα δεν υπάρχει ζήτημα διαφήμησης. Στην ουσία προωθεί τη αλληλοβοήθεια αλλά κυρίως την αλληλοκατανόηση και τη φιλοξενία. Enjoy!!

ΓιάννηςΚ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ είναι το θέμα, DaF, ότι όλη η προσπάθεια είναι εθελοντική :-) Το καουτσέρφιν είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός, άρα δεν υπάρχει ζήτημα διαφήμησης. Στην ουσία προωθεί τη αλληλοβοήθεια αλλά κυρίως την αλληλοκατανόηση και τη φιλοξενία. Enjoy!!

ΓιάννηςΚ

τελεια λοιπον!!!θα το κοιταξω εκτενως!!!χιλια ευχαριστω!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Είναι και το couchsurfing :) Αν δε σε πειράζει να φιλοξενείσαι και να φιλοξενείς, είναι ένας ωραίος τρόπος να ταξιδεύεις με το ατού ότι έχεις ανθρώπους που ξέρουν το μέρος, έχουν παρόμοια οικογενειακή κατάσταση (μωρά κλπ) και μοιράζονται κοινά ενδιαφέροντα με τα δικά σου. Για παράδειγμα οι ομάδες οικογενειών που ανταλλάσουν επισκέψεις σε όλο τον κόσμο.

Καλή Χρονιά!!

ΓιάννηςΚ

Πολύ ενδιαφέρον!!! Νταφ όταν το μελετήσεις κάνε μία πρόχειρη μετάφραση στο αμόρφωτο;)

Το καλοκαίρι που έμεινα έγκυος σκεφτόμασταν να πάμε με τη μηχανούλα Νότια Ιταλία - Σικελία αλλά αναβλήθηκε για ευνόητους λόγους και βολευτήκαμε με Σύρο.

Όνειρο τρελό (όνειρο απατηλό) είναι Λατινική Αμερική με πρώτη επιλογή Περού αλλά και Αφρική (π.χ Αιθιοπία)... ειδικά όμως το ταξίδι στην Αφρική μάλλον ψυχοβγαλτικό θα είναι...

Και θέλω πολύ να ξαναπάω Παλαιστίνη!!!

Link to comment
Share on other sites

τι διαβαζουν τα μπιρμπιλωτα ματακια μου;;;;;πηγες παλαιστινη ωρε θηριο;;;πες τα ΟΛΑ!!

Σικελία πραγματι εχω κ εγω ενα κολλημα, ελπιζω να παμε με ερατω!!!

αντε πες για παλαιστινη θα πω κ εγω μετα για κατασκηνωση σε φινλανδια:tongue: παρισια και λονδινα ειναι μπαναλ, οπως κ να το κανουμε:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα Παλαιστίνη πριν τέσσερα χρόνια με τον Σύλλογο Ιντιφάντα... ήταν μακράν το πιο δυνατό ταξίδι που έχω κάνει και αυτό που με εντυπωσίασε ότι παρόλο που η κατάσταση είναι πολύ ζόρικη δεν σε πιάνει μαυρίλα. Απίστευτός λαός!!! Θέλω να ξαναπάω οπωσδήποτε... Επίσης εκεί έφαγα το πιο κολασμένο γλυκό, κνάφε λέγεται:cool:

Για πες εσύ για φιλανδία:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποιες έχουν πάει Βουλγαρία; Θέλω ότι πληροφορία μπορείτε να δώσετε

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ, έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό και μετά μου ζήτησε κωδικό και δεν ανέβηκε το ποστ. Φτου!!

Πληροφορίες εγώ μανδάμ, δεν είπαμε ότι είναι η φίλη μου?

Ηθελα πολύ καιρό να γράψω για την Τυνησία και ότι εκεί βρήκαμε αληθινούς ανθρώπους, ελπίζω να καταφέρω να ξαναγράψω το βράδυ.


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε Κατ, κι εγω πληροφοριες δεν της εδωσα χθες? Ειπαμε, τζιν παντελονι αποκλειεται να βρει ν΄αγορασει!:lol:

Εχει παει και ο αδερφος μου, θα τον ρωτησω αν θυμαται τιποτα παραπανω, αλλα δε νομιζω...κι αυτος στις Βουλγαρες θα εστιασε την προσοχη του!!!:lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε Κατ, κι εγω πληροφοριες δεν της εδωσα χθες? Ειπαμε, τζιν παντελονι αποκλειεται να βρει ν΄αγορασει!:lol:

Εχει παει και ο αδερφος μου, θα τον ρωτησω αν θυμαται τιποτα παραπανω, αλλα δε νομιζω...κι αυτος στις Βουλγαρες θα εστιασε την προσοχη του!!!:lol:

Χαχαχαχα, οι πληροφορίες σου δεν νομίζω να βοηθήσουν στον σκοπό του ταξιδιού!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει Ρουμανία και Σερβία από Βαλκάνια αν σας κάνει... Υπέροχα και τα δύο ταξίδια και στη Σερβία έχει πολλές συναυλίες το καλοκαίρι ;) Θέλω να ξαναπαω και στις δύο χώρες... ουφ να δω που θα πρωτοπάμε!

Την άνοιξη αν όλα είναι καλά ψήνω τον Γιωργάκη να πάρουμε τα πιτσιρίκια και να πάμε Βερολίνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...