Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κι από μένα! είμαι 18 εβδ.+4ημ. κι έχω ΠΗΤ 6/6/14 αλλά λόγω διδύμων θα γεννήσουμε λίγο νωρίτερα..μου είπε ο ντοκ να υπολογίζω μετά τις 25/5 περίπου! άντε κοριτσάκι μαζευτείτε να τα λέμε!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

myheart καλωσόρισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Με το καλό τα διδυμακια σου!!

Είναι και τα πρώτα παιδάκια σου να υποθέσω???? Με το καλό!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε!!

Διανύω τη 15η εβδομάδα. Πητ τέλος του μήνα 29/06 μέχρι στιγμής αλλά με βλέπω για προγραμματισμενη καισαρική καμιά εβδομαδούλα πριν να πάνε όλα καλά :)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

myheart καλωσόρισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Με το καλό τα διδυμακια σου!!

Είναι και τα πρώτα παιδάκια σου να υποθέσω???? Με το καλό!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε!!

Διανύω τη 15η εβδομάδα. Πητ τέλος του μήνα 29/06 μέχρι στιγμής αλλά με βλέπω για προγραμματισμενη καισαρική καμιά εβδομαδούλα πριν να πάνε όλα καλά :)

Καλώς σε βρήκα κοπέλα μου!! Σ'ευχαριστώ!! καλή εγκυμοσύνη να έχουμε και να κρατήσουμε γερά τα μωράκια μας!!! τα πρώτα μου είναι, εσένα?γιατί σε βλέπεις για νωρίτερα?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω γιοκα 2μιση χρονών!! Καισαρική γιατί και το πρωτο με καισαρική μετά από ταλαιπωρία και ειχα πάει 41εβδ. Δεν θα ταντέξω αυτή τη φορά τόση αναμονή :D. Εαν ερθει από μόνο του εχει καλώς όμως!!!

Τα χεις νοιώσει;;; Φύλλο ξέρεις;;;

Φιλάκια κουκλίτσα μου


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω γιοκα 2μιση χρονών!! Καισαρική γιατί και το πρωτο με καισαρική μετά από ταλαιπωρία και ειχα πάει 41εβδ. Δεν θα ταντέξω αυτή τη φορά τόση αναμονή :D. Εαν ερθει από μόνο του εχει καλώς όμως!!!

Τα χεις νοιώσει;;; Φύλλο ξέρεις;;;

Φιλάκια κουκλίτσα μου

Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου!! τα έχω νιώσει και αυτές τις τελευταίες μέρες όλο κ περισσότερο!! 2 αγοράκια έχουμε!! θα πήξουμε στα σώβρακα χαχαχχα δεν μας έκανε την χάρη έστω το 1 να είναι κορίτσι!! αλλά δεν πειράζει γερά να είναι :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα

εγώ θα χαρώ να ναι αγοράκι αλλά ότι και να ναι γερά να ειναι!!!

Είναι να μη συνηθίσεις στο σώβρακο έχεις να ζήσεις μεγάλες χαρές!!

Σε ευχαριστώ πολύ μεγάλο καμάρι!!!! Κου κου βααααααααα

Η κοιλίτσα μεγάλη;; εγώ έχω φουσκώσει πολύ φοβάμαι μη με σκάσει κανείς κι εκτοξευτώωωω!!! Εεεεε φταινε οι κουραμπιεδοκαταστάσεις!! Κάτι αισθάνομαι αραια όμως και περιμένω το βραδύ που ηρεμώ μπας και υπάρξη connection αλλά μάλλον την πέφτει νωρίς:) :) :)


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

λες να τα συνηθίσω τα σώβρακα κ να μου αρέσουν ε?:lol::lol::lol:

η κοιλίτσα μου ναι είναι αρκετά μεγάλη για τις εβδομάδες μου θεωρώ!! άρχισε να φουσκώνει κ νωρίς!! στις 7-8 εβδομάδες!! και τα δικά μου συνήθως το βράδυ που ξαπλώνω τα νιώθω αλλά αυτές τις μέρες τα νιώθω κ κάποιες στιγμές μέσα στη μέρα!!

αχ αυτοί οι κουραμπιέδες κι όλα τα υπόλοιπα!! αν κ κρατιέμαι πάρα πολύ γιατί τελευταία φορά που πήγα στον ντοκ 19/12 ήμουν +4 (+3) απ'την προτελευταία εξέταση, κ με μάλωσε :-( και τώρα έβαλα γύρω στο 1,5 κιλό κι έχω ραντεβού στις 15/1!! θα μου την πει πάλι κ θα εκνευριστώ!! πες μου σαν πιο έμπειρη είναι πολλά τα κιλά που έβαλα ως τώρα??


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

853843rvry1mf74v.gif

Καλημέραααααααα myheart!!!!!!!!!

Ωραία φωτογραφία ouaaaouuuu ;)!! xixixi Εντάξει δε χρειάζεται να αγχώνεσαι για τα κιλά. όμως πρέπει να ακούς τον γιατρό σου λόγω του ότι κυοφορεις διδυμα πρέπεια να προσέχεις διπλά!! Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική όπως και κάθε εγκυμοσύνη. Στον μικρό μου είχα χάσει κιόλας αλλά είχα τότε περιττά κιλά. Τωρα που τα είχα χάσει σχεδόν όλα ξεκίνησα φουριόζα η δικιά σου και έχω ξεπεράσει και σένα προσς το παρόν. Κι έχω ένα μωράκι μόνον ε??? Δεν είναι σωστό και καλό αλλά είχα τόσες ζαλάδες ναυτίες και ανακατωσύρες που μόνο το φαγητό με ηρεμούσε.....και μη φανταστείς ότι τρώω και όλη μέρα αλλά έπεσα και στα γλυκά τώρα στις γιορτές!! Άμα πάω σε λίγες μέρες στο γιατρό θα πάθει σοκ!!! Είμαι βέβαια πιο χαλαρή από ότι την πρώτη φορά αλλά αυτό δε σημαίνει και πολλά.

15/01 έχω κι εγώ ραντεβού!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου!! σ'ευχαριστώ!!την βγάζω φωτό κάθε βδομάδα την κοιλίτσα μου!!

εντάξει με άχωσε γιατί μου την είπε κ περισσότερο στεναχωρέθηκα! λέω ε εντάξει με 2 μωρά δλδ δεν γίνεται να μην πάρω κ καθόλου! κ γενικά ως επί το πλείστον τρώω σωστά,δλδ μαγερεύω κάθε μέρα κ γλυκά προσπαθώ με μέτρο! σίγουρα κάποιες φορές θα φάω κ την πίτσα μου π.χ ή το παγωτάκι μου αλλά μια στο τόσο! κ γενικά επειδή προσέχω αρκετα κ δουλειές κάνω ελάχιστες κ πολύ όρθια δεν μπορώ κουράζομαι, πιστεύω τα παίρνω ακόμη πιο εύκολα!

Ίδια μέρα θα τα δούμε τα ζουζούνια μας!! άντε ωραία!!εγώ ανυπομονώ, τελευταία τα είδα 19/12..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ το είδα στις 16/12!! Σαν αιώνας είναι!!! Αντε να περάσουν οι ημέρες..

Σήμερα ένοιωθα λίγο καλύτερα από πτωματέξ και έκανα και 2-3 πραματάκια πήγαμε βόλτα με τον μικρούλη γυρίσαμε ξεστολίσαμε σιγά σιγά..παντού το χάος τώρα κι εγώ κόκκαλο πονάνε όλα όμως!!! Μέση χέρια ποδια..Κούτες από δω κούτες από κει τα φτυσα η γυναίκα!! Αύριο η συνέχεια...

...και τώρα που ηρέμησα και κοιμάται η ζωούλα μου περιμένω να ακούσω κανα κτύπο μα τπτ....νοιωθω που και που αλλά πολύ πολύ απαλή αίσθηση τόση ώστε να νομισω ότι ήταν παραίσθηση....μα πόση αγωνία πια...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σαν αιώνας δεν λες τπτ!! αχ κι εγώ έλεγα να ξεστολίσω σήμερα αλλά μετά πήγα μέχρι το σ/μ, μαγείρεψα, έβαλα ένα πλυντήριο, έπλυνα τα πιάτα κ μετά τα έφτυσα κι εγώ! μέση-πλάτη πονάνε όλα! γενικά παρατήρησα αν κουραστω λίγο παραπάνω ή μείνω περισσότερη ώρα όρθια μετά δεν μπορώ να κουνηθώ!! αύριο ελπίζω να είμαι καλύτερα κ να ξεστολίσω..τουλάχιστον έχω κ βοήθεια απ'τον άντρα μου...άμα σου πω κι εγώ ξαπλώνω το βράδυ με την ελπίδα να τα νιώσω..κάποιες μέρες είναι πιο ζωηρά κάποιες λιγότερο...πάντως είναι πολύ ωραία αισθηση κι ανυπομονώ να γίνει εντονότερη κ συχνότερη :D


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...