Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Δεν είναι μεγάλος χώρος αλλά το θέμα είναι θα πιάνει και τους κοινόχρηστους που επικοινωνούν με το σαλόνι...Το σαλόνι είναι περίπου 25τμ και στο τέλος έχει πόρτα που βγαίνει στο διάδρομο και πας στα άλλα δωμάτια...Αλλα δεν ειναι στενός ο διαδρομος είναι μεγάλος....

Rikaki mou epimeno oti to klimatistiko einai i kaliteri lisi.

Mpori na mpei ston toixo apenanti apo tin porta pou vgeneis sto hol?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα τοτε το ιδιο λεμε ναι.Απλα μοιαζουν εμφανισιακα μεταξυ τους και ο κοσμος μπερδευεται...

Καλα εγω με θερμοπομπους παλια σε 2αρι (τους κλασικους παλιους) με νυχτερινο ρευμα μια χαρα ρευμα πληρωνα.Τωρα που εχει ακριβινει με τη σομπα αλογονου ηρθε πολυ:?

Εκείνοι πρέπει να ήταν με πυροτουβλο. .. μαζεύουν τη νύχτα και δεν χρειάζεται να είναι αναμμενοι...

Η αλογόνου ρε συ καίει τα μαλλιά της κεφαλής μου. . .. τη βάζαμε εμείς το 2007 το χειμώνα και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει. ..

Πάντως η αλήθεια είναι πως και εγώ με τα air condition σώθηκα. ..


url]
Link to comment
Share on other sites

τον ρώτησα...τον ρώτησα....μου είπε μπορείς αλλά να μην κουράζεσαι....πήγα στο μαγαζί.....ήταν και η ολγίτσα εκεί...ήθελε να την πάρω αγκαλιά....και να περπατήσουμε.........αλλά δεν την πήρα και λυπήθηκα που δεν μπορούσα να πάρω το μωρό αγκαλιά....:(:(:(

Γλιτωσες και τα μικροβια:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Geia sou Nantiaki mou ... Krima pou den tha se doume avrioooooo !!!

Ala ta genethlia tis mamas einai opote den mporis na to arnithis ...

Και εγώ στεναχωρήθηκα που δεν θα σας δω,αλλά πραγματικά δεν μπορώ να πω στην μαμά μου κάτι.Πάντως έχει πλάκα που θέλει να γιορτάζει τα γενέθλιά της.Δεν είναι βέβαια μεγάλη,θα γίνει 61.Αν μάθει όμως ότι σας είπα την ηλικία της θα με φάει ζωντανή.Γιορτάζει γενέθλια,αλλά δεν σβήνει ποτέ κεράκια.Τι να πω ο καθένας με το βίτσιο του.Βέβαια εγώ πιστεύω ότι το κάνει γιατί το βλέπει σαν μια ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκείνοι πρέπει να ήταν με πυροτουβλο. .. μαζεύουν τη νύχτα και δεν χρειάζεται να είναι αναμμενοι...

Η αλογόνου ρε συ καίει τα μαλλιά της κεφαλής μου. . .. τη βάζαμε εμείς το 2007 το χειμώνα και ακόμα το φυσάω και δεν κρυώνει. ..

Πάντως η αλήθεια είναι πως και εγώ με τα air condition σώθηκα. ..

Δεν εχουμε ομως αιρ κοντισιον.Οποτε αντι για κονβεκτορα πηρα την αλογονου.Το ιδιο καινε βασικα απλα νομιζω θερμαινεται καλυτερα ο χωρος με το κονβεκτορα.Θα δω τωρα μαλλον φετος με το ιδιο θα συνεχισω...Εχουμε αυτονομη αλλα δεν θα παρουν πετρελαιο μαλλον...Τι λεει;;;Θα δωσουνε επιδομα θερμανσης ακουσα και οχι πετρελαιου.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Που να με πετύχεις ρε κοπέλα μου???

Σάπμως είμαι και σπίτι το τελευταίο διάστημα???Μόνο αργά το βράδυ εμφανίζομαι και αυτό για λίγο γιατί νυστάζω.

Μπορεί τώρα να είναι κουραστικό,αλλά όταν αρχίσουν τα σχολεία θα πηγαίνω από το μεσημέρι και μετά,οπότε θα είναι πιο καλά.Τουλάχιστον έχω δουλειά,οπότε δεν παραπονιέμαι.

Καλά δεν το συζητάμε. ... ευτυχώς που έχεις δουλίτσα. .. αλλά βρε παιδάκι μου πέρασες στο άλλο άκρο εσύ. .. Μπορεί να πέρασες και τη Μορφω...

Αντε να ανοίξουν τα σχολεία να ξεκουραστείς και λίγο.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αη μαρή...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Σε θυμηθηκα προχθες.Μια φιλη μου αλλαξε πανα στη μικρη της και μετα αφου εκλεισε τη πανα και εψαχνε να βρει που θα την πεταξει γτ ειμασταν εξω κρατουσε κι αλλα πραγματα και την επιασε με το στομα:shock::|:neutral::| Αντε και στα δικα σου :-D:-D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στεναχωρήθηκα που δεν θα σας δω,αλλά πραγματικά δεν μπορώ να πω στην μαμά μου κάτι.Πάντως έχει πλάκα που θέλει να γιορτάζει τα γενέθλιά της.Δεν είναι βέβαια μεγάλη,θα γίνει 61.Αν μάθει όμως ότι σας είπα την ηλικία της θα με φάει ζωντανή.Γιορτάζει γενέθλια,αλλά δεν σβήνει ποτέ κεράκια.Τι να πω ο καθένας με το βίτσιο του.Βέβαια εγώ πιστεύω ότι το κάνει γιατί το βλέπει σαν μια ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί.

Μη στενοχωριεσαιθα βρεθουμε μονες μας οι δυο μας εμεις:tongue:Ουτε κι εγω θα ερθω


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στεναχωρήθηκα που δεν θα σας δω,αλλά πραγματικά δεν μπορώ να πω στην μαμά μου κάτι.Πάντως έχει πλάκα που θέλει να γιορτάζει τα γενέθλιά της.Δεν είναι βέβαια μεγάλη,θα γίνει 61.Αν μάθει όμως ότι σας είπα την ηλικία της θα με φάει ζωντανή.Γιορτάζει γενέθλια,αλλά δεν σβήνει ποτέ κεράκια.Τι να πω ο καθένας με το βίτσιο του.Βέβαια εγώ πιστεύω ότι το κάνει γιατί το βλέπει σαν μια ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί.

Έλα βρε γιατί να μην γιορτάζει η γυναίκα. .. να τα εκατοστήσει και να είναι γερή να τα γιορταζετε κάθε χρόνο. Για μένα πολύ καλά κάνει.

Δεν εχουμε ομως αιρ κοντισιον.Οποτε αντι για κονβεκτορα πηρα την αλογονου.Το ιδιο καινε βασικα απλα νομιζω θερμαινεται καλυτερα ο χωρος με το κονβεκτορα.Θα δω τωρα μαλλον φετος με το ιδιο θα συνεχισω...Εχουμε αυτονομη αλλα δεν θα παρουν πετρελαιο μαλλον...Τι λεει;;;Θα δωσουνε επιδομα θερμανσης ακουσα και οχι πετρελαιου.

Σιγά μην δώσουν. .. Εγώ πέρσι έκανα την αίτηση και πήρα τα παπάκια μου.... μου φάγανε το 50 που και καλά θα έπαιρνα πίσω. ... γκρρρρ


url]
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε γιατί να μην γιορτάζει η γυναίκα. .. να τα εκατοστήσει και να είναι γερή να τα γιορταζετε κάθε χρόνο. Για μένα πολύ καλά κάνει.

Σιγά μην δώσουν. .. Εγώ πέρσι έκανα την αίτηση και πήρα τα παπάκια μου.... μου φάγανε το 50 που και καλά θα έπαιρνα πίσω. ... γκρρρρ

Χμμμμ τωρα δε θα δωσουν πετρελαιου Ζεττα.Θα δωσουν θερμανσης γενικα και θα παρουν περισσοτεροι.Ε αλοιμονο αμα δεν μου δωσουν θα ειναι μ@λ@κες.Με μηδενικο εισοδημα και 2 χρονια καρτα ανεργιας:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...