Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερουδια κι απο μενα..

εγω κλασσικα εχω το προβλημα της φρουτοκρεμας...και οχι δεν εβαλα ακομη φαριν λακτε..βριστε με....σημερα εδωσα μονο μηλο μπανανα...η μπεμπα εφαγε μιση με το ζορι...ο μικρος καμια 5-6 κουταλιες..:(:(τι θα κανω με αυτα τα παιδια...το μεσημερι θα δωσω πατατα!!!!αιντε να δουμε!!!

πρπει να παω να κανω αναγνωση..και εδω γνεται ο κακος χαμος...:(:(


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα μπηκε και μπαμπας για στεφανιγραφημα...βρηκανε οτι εχει κλεισει το στεντ που το ειχανε βαλει...κι επειδη αν το ξανανοιξουν πρεπει να παιρνει σαλοσπιρ και κατι ακομη-που τοτε του ειχαν προκαλεσει γαστρορραγια-πρεπει πρωτα να ελεγξουν το στομαχι με γαστροσκοπηση...ζησε μαη μου δηλαδη...θα φανει...μεχρι το απογεμα θα τονβ πουν ποτε θα κανει...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααα

Εμεις δεν εχουμε ιδιαιτερα νεα, χαλια ο καιρος εδω και ολο μεσα ειμαστε......

Ειναι καμια μεσα να κανει μια περιληψη οσων εγιναν??????????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λιτσακι μακαρι να τελειωσει συντομα η ταλαιπωρια του πατερουλη σου............

ουτε γω θα βαλω απο νωρις φαριν λακτε, γιατι να σε βρισουμε??????? εχεις δοκιμασεις να βαλεις μεσα στη φρουτοκρεμα μια κουταλια βανιλια, ή ρυζαλευρο βανιλια ή κατι τετοιο τελος παντων για να γλυκανει η γευση μηπως το φανε??????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κι απο μενα..

εγω κλασσικα εχω το προβλημα της φρουτοκρεμας...και οχι δεν εβαλα ακομη φαριν λακτε..βριστε με....σημερα εδωσα μονο μηλο μπανανα...η μπεμπα εφαγε μιση με το ζορι...ο μικρος καμια 5-6 κουταλιες..:(:(τι θα κανω με αυτα τα παιδια...το μεσημερι θα δωσω πατατα!!!!αιντε να δουμε!!!

πρπει να παω να κανω αναγνωση..και εδω γνεται ο κακος χαμος...:(:(

υπομονη θα κανεις οπως παντα!πηγαινε να κανεις τις δουλιτσες σου κουκλα, παω κ εγω!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στον μπαμπούλη σου και όλα να πάνε καλά.

Εμείς έχουμε θέμα με το φαγητό. Την φρουτόκρεμα μπορεί να μας πήρε σχεδόν 15 μέρες αλλά τώρα ανοίγουμε το στόμα μας και την τρώμε όλη μια χαρά. Το ίδιο ελπίζουμε να γίνει με το φαγητό. Εκεί είμαστε στις 10 μέρες. Το Σάββατο της έβαλα μέσα και κοτοπουλάκι αλλά πρόοδο δεν είδαμε.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

λιτσακι μακαρι να τελειωσει συντομα η ταλαιπωρια του πατερουλη σου............

ουτε γω θα βαλω απο νωρις φαριν λακτε, γιατι να σε βρισουμε??????? εχεις δοκιμασεις να βαλεις μεσα στη φρουτοκρεμα μια κουταλια βανιλια, ή ρυζαλευρο βανιλια ή κατι τετοιο τελος παντων για να γλυκανει η γευση μηπως το φανε??????

εχω βαλει ρε συ!!τιποτα..αρνουνται...στομα ερμητικα κλειστο~!!!!!

περαστικά στο μπαμπούλη σου Λιτσάκι...
ευχαριστω ρε κοριτσια...ελπιζω να μην κρετησει πολυ για να μην αναγκαζομαι κι εγω συνεχεια να πηγαινοερχομαι στα νοσοκομεια...
υπομονη θα κανεις οπως παντα!πηγαινε να κανεις τις δουλιτσες σου κουκλα, παω κ εγω!
καλα λες...τωρα παω...διαβασα ολα τα προηγουμενα σχεδον και ειμαι κομπλε!!
Περαστικά στον μπαμπούλη σου και όλα να πάνε καλά.

Εμείς έχουμε θέμα με το φαγητό. Την φρουτόκρεμα μπορεί να μας πήρε σχεδόν 15 μέρες αλλά τώρα ανοίγουμε το στόμα μας και την τρώμε όλη μια χαρά. Το ίδιο ελπίζουμε να γίνει με το φαγητό. Εκεί είμαστε στις 10 μέρες. Το Σάββατο της έβαλα μέσα και κοτοπουλάκι αλλά πρόοδο δεν είδαμε.

αστα ιωαννα!!!!σημερα κι εγω θα δωσω πατατουλα!!!

νεωτερα αργοτερα!!!φευγω..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις πήγα και είδα και τις φωτο από την συνάντηση των βορείων. Καρακουκλάρες όλες τους !!!! Δεν φτάνει που έχουμε κάνει τα ωραιότερα παιδιά του Νοεμβρίου (και της χρονιάς ολόκληρης), δεν φτάνει που είμαστε λαλίστατες, είμαστε και όλες κούκλες (φτου μας).


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ουφ τελείωσα με το διάβασμα.

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μπεμπάκια.

Ομορφάκια έχω και εγώ τελικά την ίδια απορία με την Μέφη για το ποιο φόρεμα αγόρασες.

Μαρλεν να σου ζήσει η νεοφώτιστη.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια κ απο μενα.Τιποτε απο νεα,μονο οτι εχουμε απιστευτη γρινια οπως τωρα που εχω γραψει αυτο το ποστ 1000 φορες...υπομονη θα αντεξω........

οσο για την φρουτοκρεμα κ εμεις εχουμε απιστευτο θεμα.3-4 κουταλιες με πολυ ζορι κ αφο κανουμε χαλια το σπιτι σε ακτινα 200 μετρων.....Αντε να δουμε τι θα κανουμε με την χορτοσουπα,αν κ την ξερω την συνεχεια.


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθααααα...καλημερα, καλη εβδομαδα κοριτσακια μου...εχθες ξεραθηκα τελικα...ειχαμε και πολυ ησυχιες και με ψιλοπηρε.....

Στο δικαστηριο αθωωθηκαμε φυσικα και ειμαι πολυ χαρουμενη....αλλα πιο χαρουμενη ειμαι επειδη βρηκα φορεμα για τη βαφτιση που θα γινω νονα -κουμπαρα.... Ενα μπλε-ηλκετρικ....πολυ ωραιοα για τα δεδομενα μου τωρα....οποτε ΕΥΗ Γ, δεν χρειαζεται αν μου κανετε κππλιμεντα για να ατα ακουω :tongue: θα τα πω μονη μου....Ειναι ωραιο φορεματακι, λιγο τσιμπμενο, μπλε ηλεκτρικ , τιραντε, μακρυ φυσικα...το εβαλα και ημουν σουπερ...με φανταζομαι στη βαφτιση και θα θυμιζω την παλια αλεκα...πόσο χαιρομαι...εννοειται θα βαλω και τους μπλε φακους μου και σκεφτομαι να παραγγειλω και τρεσσες για τα μαλια (αυτα που μπαινονβγαινουν και δεν ειναι μονιμα)..ειμαι πολυ χαρουμενη.....

Αλλο, η ξαδερφη μου τελικα δεν παντρευεται...δεν ξερουμε και αν χωριζει αλλα σιγουρα δεν παντρευεται,...οποτε παει η Κρητη...καλυτερα...τελη αυγουστου ομως θα κατεβω ελαφοννησο που βαφτιζει ο ξαδερφος μου....

απο τοτε που ξεκιμησαμε στερεα και εμενα τα κακα ειναι πιο πολυ πρασινα με λιγο κιτρινο:D

και του δικου μου...το μηλο μιλαμε το κατεβαζει σε χρονο ντε τε...αυριο θα του βαλω και αχλαδι....

κοιταξε...ειμαι 1,74 εχω και πολύ μυαλό...εφτασα τα 74 και ουτε που το κατάλαβα...μπουχαχαχαχα

και εγω 1.74...αλλα με 9 κιλα παραπανω μυαλο απο εσενα :tongue::tongue:

Σας βάζω το κειμενάκι του προσκλητηρίου που δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία. Θεωρείστε ότι ισχύει για όλες σας.

"Όλα τ' αστέρια τ' ουρανού κοιτούν την ομορφιά μου

και όλες οι σταρ του σινεμά τα χάνουνε μπροστά μου.

Αυτό δεν είναι βάπτιση θα είναι πασαρέλα

και μανεκέν μόνο εγώ μια όμορφή κοπέλα.

Το ραντεβού μας είναι την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου 2010 και ώρα 12 το μεσημέρι

στην Εκκλησία Μεταμόρφωσης του Σωτήρος στο Ζούμπερι Αττικής"

με το καλο ιωαννα μου, να χαιρεσαι τις κουκλες σου

σημερα μπηκε και μπαμπας για στεφανιγραφημα...βρηκανε οτι εχει κλεισει το στεντ που το ειχανε βαλει...κι επειδη αν το ξανανοιξουν πρεπει να παιρνει σαλοσπιρ και κατι ακομη-που τοτε του ειχαν προκαλεσει γαστρορραγια-πρεπει πρωτα να ελεγξουν το στομαχι με γαστροσκοπηση...ζησε μαη μου δηλαδη...θα φανει...μεχρι το απογεμα θα τονβ πουν ποτε θα κανει...

καλα αποτελεσματα να εχετε περαστικα να ειναι...

Κιμι ελπιζω σημερα να εισαι καλυετρα και εσυ και η μπουμπουκα.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εστειλε μηνυμα η Κιμι...θα μπει σε κανα μισαωρο λεει...αντε να δουμε....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...