Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμένα!!!

Lisaki μην στεναχωριέσαι βρε. Θα πάνε όλα μια χαρα.Θα το δεις!!! Σε καταλαβαινω να εχεις τοση αγωνια, αλλα μην το βάζεις μέσα σου, γιατι θα πάνε όλα υπέροχα...!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια!

πως ειστε? εγω ειμαι λιγο καλυτερα απο χτες, δεν ειχα πολυ καουρα το βραδυ, ευτυχως.

τωρα περιμενω τον αντρουλη να ξυπνησει για να παμε σουπερ μαρκετ και να παω να δω και για σουτιεν θηλασμου και να ρωτησω για λατεξ.

μανουλες ποτε πρεπει να αρχισουμε να φοραμε λατεξ?

Πηρα κ ολα τα καλλυντικα του κ τα πραγματα για την βαλιτσα μου,μονο παντοφλακια μου λειπουν.Απο Δευτερα θα εχω γυναικα να ξεστρωσει κ να καθαρισει κ μετα να τα πλυνω ολα σιγα σιγα.Εσεις ετοιμασατε βαλιτσες;;;Μαρακι ακομα εμετους;

Εγω για τις καουρες πινω σοδα,καπως με ανακουφιζει.Ελπιζω να σε βοηθησει.

Λενε οτι βοηθαει κ μια κουταλια σουσαμι.Περαστικα σου κουκλα.Κατι τελευταιο,εσας εχουν γυρισει τα μωρακια σας;Εμενα οχι ακομα.φιλια

Αντουλα τι κανεις κοπελα μου?

ειχα να κανω εμετο 2 μηνες αλλα χτες δεν ξερω τι με επιασε. μαλλον απο την πολυ καουρα..

τι μαρκα καλλυντικα πηρες για το μωρο?

εμενα δεν ξερω αν εχει γυρισει, την ακουω σε διαφορα σημεια.. την τριτη θα μαθω!

παπακι4501 τι κανεις καλη μου, ολα καλα ε?

Εγώ μια είμαι αισιόδοξη, μια με πιάνουν τα κλάματα. Θα συναντήσουμε τη Δευτέρα έναν πολυ καλο παιδοχειρουργο που μας συνέστησαν κι ελπίζω να πανε όλα καλα

αχ, αυτες οι ορμονες τι μας κανουν!!! ολα καλα θα πανε, κοιτα να ενηρωθειτε σωστα και μολις ερθει ο κουκλος θα ειστε ετοιμοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαρακι!

Χθες δεν σας διαβασα..Ειχες καούρες καλή μου? πω πω! Υπομονη! Θα περάσουν....

Να ξέρεις ότι μετα τον πρώτο καιρο, τα σουτιν θηλασμου θα τα αντικαταστήσεις με τα κανονικά σου(ειδικά αν εχεις μικρο στήθος)..Οποτε μην παρασυρθεις και πάρεις 2-3. Ενα ισως να ειναι και αρκετα.

Οσο για το λάτεξ...χμ δεν θυμάμαι. Αν κάνεισ φυσιολογικό νομιζω στις 20 μερες...αχ δεν θυμάμαι καλε καθόλου(μηπως το φόρεσα κιόλας;;; χι χι )


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

μικρο στηθος δεν εχω, ενα θα παρω τωρα και μετα βλεπουμε.

για λατεξ θα ρωτησω και τον γιατρο μου.

ασε οι καουρες πανε και ερχονται, σημερα ειμαι καλυτερα αλλα δεν με εχουν αφησει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ...μολις έφαγα ψωμι με καρμελάδα(ε, αυτο μου 'ηρθε...χα χα) και νιωθω κιόλας καουρες!

Και εγώ δεν έχω μικρο στήθος, αλλα του θηλασμου πραγματικά δεν μου άρεσαν καθολου. Και όσες έχω ρωτήσει, στο τέλος βάζουν τα κανονικά τους. Αρκει να ειναι μαλακα για να μπορεις να το κατεβάζεις!!!

Αυτο το ΣΚ θα ειμαι μονη μου...Ο άντρας μου και ο γιος μου φύγανε για Ροδο(βαφτισια) και εγώ έμεινα εδω...Και δεν ξέρω τι θα κάνω χωρις τα αντράκια μου...κλαψ κλαψ...

σε 1 βδομάδα κορίτσια μπαινω στο μήνα μου και το πολύ σε 5 βδομάδες θα έχω στα χέρια μου την κόρη μου..Αδυνατώ να το πιστέψω...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

πως περασε ο καιρος... και εγω δεν το πιστευω οτι εμειναν 2 μηνες, μπηκα και εγω στον 8ο τωρα..

αχ τι ωραια!

Ροδο ε? εχω ζησει εκει με τον αντρουλη μου καποιους μηνες, πολυ ωαριο μερος!

εγω εφαγα πασχαλινα κουλουρακια με γαλα, τωρα πρεπει να παρω και τα φαρμακα, τα μισω πια......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!!

Τελευταία μέρα του Απρίλη σήμερα!!! Άντε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά ;)

LisaH θυμήθηκα όταν είχα πρωτοεγγραφεί στο φόρουμ και ήμουνα γεμάτη άγχος επειδή είχα αργήσει να νιώσω το μωρό, ήσουν αυτή που μου είπε οτι όλα θα πάνε καλά και οτι θα πρέπει να κάνω υπομονη...ε λοιπόν κυρία μου εσύ το είπες!!!! υπομονή και ΟΛΑ θα πάνε καλα... :)

maria-elpida και σε μένα επέστρεψαν οι καούρες και μάλιστα δριμύτερες... :( το μόνο που με βοηθάει είναι να μασάω παγάκια, δε χάνεις τπτ να το δοκιμάσεις...φιλιά!!!


an1cJQqVM2J0000MDAwMDYxMmR8MDAwMDExMWRhfHRvIG1wb3VtcG91a2kgbW91IGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Τελευταία μέρα του Απρίλη σήμερα!!! Άντε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά ;)

LisaH θυμήθηκα όταν είχα πρωτοεγγραφεί στο φόρουμ και ήμουνα γεμάτη άγχος επειδή είχα αργήσει να νιώσω το μωρό, ήσουν αυτή που μου είπε οτι όλα θα πάνε καλά και οτι θα πρέπει να κάνω υπομονη...ε λοιπόν κυρία μου εσύ το είπες!!!! υπομονή και ΟΛΑ θα πάνε καλα... :)

maria-elpida και σε μένα επέστρεψαν οι καούρες και μάλιστα δριμύτερες... :( το μόνο που με βοηθάει είναι να μασάω παγάκια, δε χάνεις τπτ να το δοκιμάσεις...φιλιά!!!

παγάκια????? Για να το δοκιμάσω και εγώ!!!! Σημερα υποφέρω...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Τελευταία μέρα του Απρίλη σήμερα!!! Άντε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά ;)

LisaH θυμήθηκα όταν είχα πρωτοεγγραφεί στο φόρουμ και ήμουνα γεμάτη άγχος επειδή είχα αργήσει να νιώσω το μωρό, ήσουν αυτή που μου είπε οτι όλα θα πάνε καλά και οτι θα πρέπει να κάνω υπομονη...ε λοιπόν κυρία μου εσύ το είπες!!!! υπομονή και ΟΛΑ θα πάνε καλα... :)

maria-elpida και σε μένα επέστρεψαν οι καούρες και μάλιστα δριμύτερες... :( το μόνο που με βοηθάει είναι να μασάω παγάκια, δε χάνεις τπτ να το δοκιμάσεις...φιλιά!!!

χαχα Linjaki σε ευχαριστώ που μου το θύμησες!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εσεις ετοιμασατε βαλιτσες;;;

.Κατι τελευταιο,εσας εχουν γυρισει τα μωρακια σας;Εμενα οχι ακομα.φιλια

Εγω τωρα ξεκινησα κ αγοραζω πραγματα βαλιτσας !Πηρα παντοφλιτσες χτενα επιθεματα νυχτικο ρομπα κ θα συνεχισω !:P

Μεχρι το τελευταιο ραντεβου δεν ειχε γυρισει η παλιοθκατουλα μου... ευχομαι τωρα να εκανε την τουμπα της ... θα δουμε στις 19 που θα ξαναπαμε !

Εγώ μια είμαι αισιόδοξη, μια με πιάνουν τα κλάματα. Θα συναντήσουμε τη Δευτέρα έναν πολυ καλο παιδοχειρουργο που μας συνέστησαν κι ελπίζω να πανε όλα καλα

Ελα κοριτσακι μου ολα μια χαρα θα πανε ! Μη στεναχωριεσαι:!::!:

Και εγώ..σε 1 βδομάδα κορίτσια μπαινω στο μήνα μου και το πολύ σε 5 βδομάδες θα έχω στα χέρια μου την κόρη μου..Αδυνατώ να το πιστέψω...

κι ομως κοριτσακι ειναι αληθεια !!! εσυ που εχεις κ ηδη ενα παιδακι αδυνατεις να το πιστεψεις ???? αχ γλυκουλα μου περασε βρε ο καιρος !!!!!!

με το καλοοοοοοο!!!!!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...