Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μαγεία! Η γνώμη σας-οι εμπεριές σας από περιστατικά.


angel25

Recommended Posts

μήπως βαφτίζει και τον κεφτέ στη νηστεία καλαμαράκι??? Γιατί το έχω δει και αυτό...τί αλλο θα ακούσουμε...

Επίσης μια γνωστή μας η οποία καταριέται ολημερής και ολονυχτής τη νύφη της, είναι στα μέσα και στα έξω στην εκκλησία της ενορίας μας!!!! Ελεος!!!!

για την πεθερα μου μιλας?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κυρια κυρια εγω μπορω να τα ενωσω..δεικτη και μικρο δαχτυλακι...τι κερδιζω???:P:p:p

θα επανελθω μετα με μια ιστορια που ακουσα χτες και σας θυμηθηκα γιατι τωρα μου μιλαει το μικρο αγουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:D:D

ασχετο να τα ενωσω απο τη κατω ή απο την πανω μερια???ο αντρας μου μπορει και απο τις δυο....


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

κυρια κυρια εγω μπορω να τα ενωσω..δεικτη και μικρο δαχτυλακι...τι κερδιζω???:P:p:p

θα επανελθω μετα με μια ιστορια που ακουσα χτες και σας θυμηθηκα γιατι τωρα μου μιλαει το μικρο αγουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:D:D

ασχετο να τα ενωσω απο τη κατω ή απο την πανω μερια???ο αντρας μου μπορει και απο τις δυο....

!!!οεο!!!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

κυρια κυρια εγω μπορω να τα ενωσω..δεικτη και μικρο δαχτυλακι...τι κερδιζω???:P:p:p

θα επανελθω μετα με μια ιστορια που ακουσα χτες και σας θυμηθηκα γιατι τωρα μου μιλαει το μικρο αγουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:D:D

ασχετο να τα ενωσω απο τη κατω ή απο την πανω μερια???ο αντρας μου μπορει και απο τις δυο....

Μάλλον κερδίζεις το ότι αμα θες μπορείς να μάθεις το ξεμάτιασμα της γιαγιάς μου! :tongue::tongue::tongue:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όλα εκτός από το Νο 3, γιατί δεν έχω ούτε γνώση ούτε άποψη γι' αυτό.

Τα εχω διαβασει, τα περισσοτερα πριν να παντρευτω καν, τα εχω και σπιτι μου, οποτε διαμορφωσα αποψη ξεκαθαρη με αυτον τον τροπο! Ενδιαφερον εχουν, διαβασα τα, γιατι οχι! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον τωρα που βρηκα χρονο και το θυμηθηκα να σας πω τι εγινε....γνωστος μας παει στο σπιτι γνωστης μας....και αυτη του εχει αρχισει ενα ψηστηρι του τυπου εχω μεταφυσικες δυναμεις και τετοια....παρον και ενας αλλος γνωστος μας ...και αρχιζει λοιπον η τυπισσα να κανει σοου...αναβει ενα καντηλακι και αρχιζει να μιλαει και καλα με πνευματα ...και καλα με τα ''πεθαμενες''κορες του γνωστου μου που αυτος δεν ηξερε οτι καποια γκομενα του εχασε στο πρωτο τριμηνο και εριξε ...(ολοκληρη ιστορια ...μαριαντινος σαν μουφα ακουγεται :tongue:)και αρχιζει να του λεει διαφορα του τυπου χτες με τη γυναικα σου εκανες σεξ και σε εβλεπε η κορη σου και πολυ το χαρηκε και κατι τετοια...το αλλο το βλημμα να τα πιστευει κανονικα και να τα επιβεβαιωνει ομως (οχι χτες αλλα προχτες ναι εγινε ) οταν τρεμοπαιζε το καντηλακι ελεγε η τυπισσα ωχ φευγει τωρα θελει να σου μιλησει η αλλη κορη....με τα πολλα υποτιθεται ερχεται το ''πνευμα'' για τον αλλο γνωστο ( ο οποιος ειναι συγγενικο μας προσωπο και ξερουμε οτι δε λεει αηδιες)..και του αρχιζει..εχεις τρια παιδια το ενα το ριξατε με τη γυναικα σου.τωρα σου μιλαει ο ταδε που ητανε ετσι γιουβετσι...τα παιρνει ο γνωστος μας τη βριζει και της λεει στα εχω πει αυτα και μου τα ξεφουρνιζεις τωρα και μη μου ξαναμιλησεις. ποτε....και εφυγε...ο αλλος σαν χανος εκατσε εκει και μετα μας ελεγε κατι κουλα του τυπου ανταλλαξανε αιματα κατι τετοιο και κατι αηδιες τετοιες....το θεμα ποιο ειναι τωρα και το παραθετω....δυο ανθρωπους πηγε να κοροϊδεψει ...ο ενας τσιμπησε και ο αλλος οχι....οποτε το θεμα με τα μαγια και ολα αυτα ειναι καθαρα θεμα υποκειμενικο πως θα τα αντιμετωπισεις....(βεβαια και εγω δε πιστευω αλλα μετα απο αυτα που ακουσα επειδη αυτη εχει ερθει μια φορα σπιτι μου οταν ελειπα διακοπες μπηκα στο τριπακι λες να ψαξω το σπιτι μηπως και εχει κανει κατι???)

αλλη μια ιστορια...η πεθερα μου οταν ειχει τον αντρα μου μωρο στο παιδων με αφυδατωση διπλα ητανε μια μανα με ενα βρεφος που νοσηλευοτανε γιατι για καποιο λογο ειχε παραλυσει απο το λαιμο και κατω....οι γιατροι δε βρισκανε τι εχει και τις λεγανε οτι το παιδι θα πεθανει και οτι ετσι γεννηθηκε....αυτη ελεγε οχι το παιδι γεννηθηκε μια χαρα ..ξαφνικα το επαθε...με τα πολλα σκαει μια μερα η μανα της και της φερνει ενα κουκλακι-μωρο με καρφιτσες πανω....το ειχε βρει κατω απο τις σκαλες στο υπογειο (κατι τετοιο)...το πηγανε σε ενα μοναστηρι σε ενα παπα και το διαβασε και το παιδακι αρχισε να συνερχετε....τυχαιο????δε ξερω....αλλα πολυυυυυυ κουλοοοοοοοοοοοοοο:confused:


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τωρα που βρηκα χρονο και το θυμηθηκα να σας πω τι εγινε....γνωστος μας παει στο σπιτι γνωστης μας....και αυτη του εχει αρχισει ενα ψηστηρι του τυπου εχω μεταφυσικες δυναμεις και τετοια....παρον και ενας αλλος γνωστος μας ...και αρχιζει λοιπον η τυπισσα να κανει σοου...αναβει ενα καντηλακι και αρχιζει να μιλαει και καλα με πνευματα ...και καλα με τα ''πεθαμενες''κορες του γνωστου μου που αυτος δεν ηξερε οτι καποια γκομενα του εχασε στο πρωτο τριμηνο και εριξε ...(ολοκληρη ιστορια ...μαριαντινος σαν μουφα ακουγεται :tongue:)και αρχιζει να του λεει διαφορα του τυπου χτες με τη γυναικα σου εκανες σεξ και σε εβλεπε η κορη σου και πολυ το χαρηκε και κατι τετοια...το αλλο το βλημμα να τα πιστευει κανονικα και να τα επιβεβαιωνει ομως (οχι χτες αλλα προχτες ναι εγινε ) οταν τρεμοπαιζε το καντηλακι ελεγε η τυπισσα ωχ φευγει τωρα θελει να σου μιλησει η αλλη κορη....με τα πολλα υποτιθεται ερχεται το ''πνευμα'' για τον αλλο γνωστο ( ο οποιος ειναι συγγενικο μας προσωπο και ξερουμε οτι δε λεει αηδιες)..και του αρχιζει..εχεις τρια παιδια το ενα το ριξατε με τη γυναικα σου.τωρα σου μιλαει ο ταδε που ητανε ετσι γιουβετσι...τα παιρνει ο γνωστος μας τη βριζει και της λεει στα εχω πει αυτα και μου τα ξεφουρνιζεις τωρα και μη μου ξαναμιλησεις. ποτε....και εφυγε...ο αλλος σαν χανος εκατσε εκει και μετα μας ελεγε κατι κουλα του τυπου ανταλλαξανε αιματα κατι τετοιο και κατι αηδιες τετοιες....το θεμα ποιο ειναι τωρα και το παραθετω....δυο ανθρωπους πηγε να κοροϊδεψει ...ο ενας τσιμπησε και ο αλλος οχι....οποτε το θεμα με τα μαγια και ολα αυτα ειναι καθαρα θεμα υποκειμενικο πως θα τα αντιμετωπισεις....(βεβαια και εγω δε πιστευω αλλα μετα απο αυτα που ακουσα επειδη αυτη εχει ερθει μια φορα σπιτι μου οταν ελειπα διακοπες μπηκα στο τριπακι λες να ψαξω το σπιτι μηπως και εχει κανει κατι???)

αλλη μια ιστορια...η πεθερα μου οταν ειχει τον αντρα μου μωρο στο παιδων με αφυδατωση διπλα ητανε μια μανα με ενα βρεφος που νοσηλευοτανε γιατι για καποιο λογο ειχε παραλυσει απο το λαιμο και κατω....οι γιατροι δε βρισκανε τι εχει και τις λεγανε οτι το παιδι θα πεθανει και οτι ετσι γεννηθηκε....αυτη ελεγε οχι το παιδι γεννηθηκε μια χαρα ..ξαφνικα το επαθε...με τα πολλα σκαει μια μερα η μανα της και της φερνει ενα κουκλακι-μωρο με καρφιτσες πανω....το ειχε βρει κατω απο τις σκαλες στο υπογειο (κατι τετοιο)...το πηγανε σε ενα μοναστηρι σε ενα παπα και το διαβασε και το παιδακι αρχισε να συνερχετε....τυχαιο????δε ξερω....αλλα πολυυυυυυ κουλοοοοοοοοοοοοοο:confused:

Συγκλονιστικό το τελευταίο...:eek:


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!εμενα μια γνωστη μου τις εχουν κανει μαγια και εχει πολλα προβληματα με τον αντρα της!μια μερα της επιτεθηκε να την πνιξει!πηγαν σε μεντιουμ και τους ειπαν οτι ειναι μαγια που τα εχει κανει συγγενικο προσωπο και θ ατα λυσει αυτος!ομως στα ξορκια του εχει βαριες καταρες για το συγγενικο προσωπο και δεν θελησαν να τα κανουν ,μηπως ξερετε εσεις καποιον ιερεα να λυνει μαγια!χρειαζεται λεει να ειναι ειδικος σε κατι τετοιο οχι ποιοοσδηποτε παπας!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...
λοιπον εγω, στα 15 μοθ τα εφτιαξα με ενα παιδι κ κρατησε η σχεση 5 χρονια,

οταν πηγεναμε σπιτι του εβλεπα στο σαλονι που το ειχε κλειδωμενο η μανα του (χωρισμενη η ΚΥΡΙΑ χρονιααα) στη γωνια μια φωτογραφια ενος κυριου κ μπροστα απο την φωτο 2 κερια αναμενα που ηταν μπλεγμενα ο ενα με το αλλο(σαν στριφτα ηταν τα κερια) , μια αλλη μερα ειδα πανω στην κουζινα ενα ταψακι κ ειχε ενα πρασινο σαπουνι με καρφιτσες κ ενα ζουμι απο κρασι που σκηλοβρωμαγε,, αυτη ελλειπε κ εμεις γυρισαμε στο σπιτι χωρις να ξερει οτι θα παμε,, τα πηρε ο γιος τησ κ τα πεταξε στο παρτερι κ απο κατω ειχε μια φωτο κ κατι λογια γραμμενα,, πηγα σε παπα κ ρωτησα κ μου ειπε οτι ειναι μαγια.. εχω κ αλλα απο αυτη την κυρια αν θελετε σας λεω :)

υποψην καθε κυριακη εκκλησια ηταν κ το σπιτι γεματο χριστουσ κ παναγιες :)

που μπορω να βρω αυτην την κυρια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εγω βρε παιδιά τα ψιλοκοροιδεύω αυτά...πιστεύω όμως οτι αν κάνεις κάτι και το εννοείς θα πιάσει...αν δηλαδή κάποιος σου κάνει ή σου πεί κάτι κακό με την ψυχή του θα σου συμβεί κάτι άσχημο..


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...