Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι ρε γέλα...τον προηγούμενο μήνα είχα μόνο 2 μέρες αίμα και τις υπόλοιπες καθάριζα...γιατί συνέβει αυτό μου λες?

πρωτα από όλα να ζητησω συγγνωμη γιατι το πηγαινα για χιουμορ και μαλλον σε προσεβαλα. δεν το ηθελα!! Συγγνωμη και πάλι. Αυτό που περιγραφεις μου συνεβει κι εμενα μια περιοδο της ζωης μου (στα 32-33) αλλά μετα επανηλθε και γι'αυτο το θεωρησα υπερβολή...για άλλη μια φορα συγγνωμη


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

SOS

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ.....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΧΑΙΡΙ..???? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ..??????

την περασμενη φορα ειχα κατεψυγμενα οποτε τα εκοψα αμεσως (δεν επαιρνα και πολλά). Τωρα δεν ξερω, θα μου πει την Τεταρτη


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρωτα από όλα να ζητησω συγγνωμη γιατι το πηγαινα για χιουμορ και μαλλον σε προσεβαλα. δεν το ηθελα!! Συγγνωμη και πάλι. Αυτό που περιγραφεις μου συνεβει κι εμενα μια περιοδο της ζωης μου (στα 32-33) αλλά μετα επανηλθε και γι'αυτο το θεωρησα υπερβολή...για άλλη μια φορα συγγνωμη

Πας καλά ρε κοριτσάκι προς Θεού δεν παρεξηγήθηκα...Αλήθεια σου λέω...δεν μου αρέσει να μου ζητάνε συγνώμη....Σου στέλνω πολλά φιλάκια μωρό μου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην κορίτσια σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τη βοήθεια και τη συμπαραστάση σας!!

Ναι ειμαι πολύ ευχαριστημενη με τη γιατρο μου, απλα θα αφησω να περασει κανένας μήνας και μετα θα παω να τη δω..θέλω λίγο να χαλαρώσουμε..

Ηταν δύσκολο 3μηνο...:(

Μετα τη βιοχημική με τα κατεψυγμενα τον νοέμβριοο...πολυ τρεξιμο και πολλα προβληματα. Έκανα ΑΜΗ βγήκε χαλια, δε μπορύσα να κανω σαλπιγγογραφια λόγω στενωσης τραχήλου άρα ούτε να περάσω επιτροπή :(, ψαχναμε νεο γιατρο και πηγαινοερχομασταν να βλεπουμε γιατρους, μας εβγαλαν και οτι μπορει να εχουμε κατατμημη στο σπερμα αρα αναβαλεται η εξωσωματικη....Τελικα μπορεσα εκανα σαλπιγγογραφια, πέρασα επιτροπή, έκανα ΝΕΑ ΑΜΗ που βγηκε διπλασια απο την 1η :shock:...καναμε κατατμηση βγηκε οτι δεν ειχαμε...αλλα λιγο πριν ξεκινησουμε εγω ειχα μηκυτες και σταφυλοκοκκο...Αλλο αγχος εκει...Περασαν με 1000 ζορια...Μετα ειχαμε το αγχος να μεγαλωσει το ενδομητριο γιατι εχω πολυ λεπτο.......το φτασαμε ενα 8,5 και ενω νομιζαμε ολα τελειωσαν..ειδαμε λιγα ωοθυλακια..ειπαμε καλα και τα 6...:shock: αλλα εγινε η ωοληψια με τα 4 κυστικα που πηραμε μονο 2....Αλλο αγχος να δουμε ειναι ωριμα...θα γονιμοποιηθούν..θα διαιρεθούν...

Και μετα απο ολα αυτα οχι η χοριακη ειναι 8,5...οχι πήγε 18...ηλπιζε παλι...και μετα να πέφτει πάλι.....:(:(:(:(:(

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ κορίτσια....:(:(:(:(:(

Οσο αφορα επομενη προσπαθεια θα το αφησω λιγο...ΚΑΙ ΜΕΝΑ με αγχώνουν ΠΟΛΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ και θελω να αφηνω 4-5 μήνες...Καλυτερα κοριτσια να αφηνετε ενα διάστημα. Στο εξωτερικο μετα από 6 μηνες ξανακάνουν....Μονο αν εχεις βαλει κατεψυγμένα μπορεισ να κανεισ την επομενη πιο κοντα γιατι στα κατεψυγμενα δε παιρνεις ορμονες...

Εγω το σκεφτομαι τον σεπτεμβριο για φυσικους κύκλους να αποφυγω τα πολλά φάρμακα...

Αρχισα να σκεφτομαι οτι ισως να μην το πετυχουμε και ποτε...

ΑΝΤΕ να βρουμε γιατι γινεται αργα εμφυτευση και γιατι πεφτει μετα η χοριακή...

Κούκλα μου θα σου πω κάτι...

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις την ιστορία μου.

Με λίγα λόγια:

-ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι του 2009

-φυσιολογική εγκυμοσύνη - παλλίνδρομη το Σεπτεμβρη του 2010

-προσπάθεις με τεστ οωρηξίας 13 μήνες

-σπερματεύγχηση 2 φορές Οκτώβριο και Νοέμβριο του 2011

-εξωσωματική - θετική αλλά με κενό σάκο το Δεκέμβρη του 2012

.................................................................................

Ναι λοιπόν σε καταλαβαίνω πάρα πολύ!!! ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...

Σα να με ακούμπησε ένα μαγικό ραβδάκι όταν έχασα και το 2ο μωρό και ...... λυτρώθηκα.

Είπα στον εαυτό μου και στον άντρα μου ότι θα δεχθώ ότι και αν είναι το τυχερό μου να γίνει.

Η ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!!

Λυτρώθηκα όταν το αποφάσισα αυτό καλή μου Leuta...

Δε σου λέω ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ - ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Εγώ όμως οφείλω να σου πω ότι (όσο τρελό κι αν ακούγεται με τόσο προβλήματα που έχουμε) ότι πλέον....

Ναι! Είμαι ευτυχισμένη! Έχω υγεία και τον άντρα που λατρεύω δίπλα μου.

Θα προσπαθώ και για τα υπόλοιπα χαλαρά και με ένα φραπέ στο χέρι αλλά.....

χαλλλλλλαρά.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mimitraki οχι δεν θα έλεγα ότι είναι τούμπανο το στήθος, ενώ θα έπρεπε γιατί εγω πριν την περίοδο από πεπόνια που είναι στα φυσιολογικά τους γίνονται καρπούζια(πολύ βυζί ρε αδερφάκι μου), ξέρεις τι φοβάμαι?Μη με κράξεις...ότι δεν θα μου ξανάρθει και ότι θα περάσω κλιμακτήριο...

Όχι ρε χαζούλα!

Αυτό θα φαινόταν στις ορμονολογικές!

STAY COOL HONEY! :cool:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου θα σου πω κάτι...

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις την ιστορία μου.

Με λίγα λόγια:

-ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι του 2009

-φυσιολογική εγκυμοσύνη - παλλίνδρομη το Σεπτεμβρη του 2010

-προσπάθεις με τεστ οωρηξίας 13 μήνες

-σπερματεύγχηση 2 φορές Οκτώβριο και Νοέμβριο του 2011

-εξωσωματική - θετική αλλά με κενό σάκο το Δεκέμβρη του 2012

.................................................................................

Ναι λοιπόν σε καταλαβαίνω πάρα πολύ!!! ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...

Σα να με ακούμπησε ένα μαγικό ραβδάκι όταν έχασα και το 2ο μωρό και ...... λυτρώθηκα.

Είπα στον εαυτό μου και στον άντρα μου ότι θα δεχθώ ότι και αν είναι το τυχερό μου να γίνει.

Η ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!!

Λυτρώθηκα όταν το αποφάσισα αυτό καλή μου Leuta...

Δε σου λέω ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ - ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Εγώ όμως οφείλω να σου πω ότι (όσο τρελό κι αν ακούγεται με τόσο προβλήματα που έχουμε) ότι πλέον....

Ναι! Είμαι ευτυχισμένη! Έχω υγεία και τον άντρα που λατρεύω δίπλα μου.

Θα προσπαθώ και για τα υπόλοιπα χαλαρά και με ένα φραπέ στο χέρι αλλά.....

χαλλλλλλαρά.

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!! no comments


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου θα σου πω κάτι...

Δεν ξέρω αν γνωρίζεις την ιστορία μου.

Με λίγα λόγια:

-ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι του 2009

-φυσιολογική εγκυμοσύνη - παλλίνδρομη το Σεπτεμβρη του 2010

-προσπάθεις με τεστ οωρηξίας 13 μήνες

-σπερματεύγχηση 2 φορές Οκτώβριο και Νοέμβριο του 2011

-εξωσωματική - θετική αλλά με κενό σάκο το Δεκέμβρη του 2012

.................................................................................

Ναι λοιπόν σε καταλαβαίνω πάρα πολύ!!! ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...

Σα να με ακούμπησε ένα μαγικό ραβδάκι όταν έχασα και το 2ο μωρό και ...... λυτρώθηκα.

Είπα στον εαυτό μου και στον άντρα μου ότι θα δεχθώ ότι και αν είναι το τυχερό μου να γίνει.

Η ΕΜΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ!!

Λυτρώθηκα όταν το αποφάσισα αυτό καλή μου Leuta...

Δε σου λέω ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ - ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Εγώ όμως οφείλω να σου πω ότι (όσο τρελό κι αν ακούγεται με τόσο προβλήματα που έχουμε) ότι πλέον....

Ναι! Είμαι ευτυχισμένη! Έχω υγεία και τον άντρα που λατρεύω δίπλα μου.

Θα προσπαθώ και για τα υπόλοιπα χαλαρά και με ένα φραπέ στο χέρι αλλά.....

χαλλλλλλαρά.

ΠΕΣΤΑ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά ρε ανιτάκι δεν έχεις μιλήσει με το γιατρό?Την κορτιζόνη την κόβουμε πάντα σταδιακά...Δεν σε πηρε τηλέφωνο?????

ΟΧΙ ΔΕ ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΦΤΙΛΗΣΑ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ..!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...