Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

καλημερα σας κοριτσια τι κανετε?

ειμαστε μια χαρουλα.συγνωμη αν σας ανησυχησα δεν το ειχα σκοπο.

δεν γραφω τις τελευταιες μερες γιατι απλα δεν υπαρχει λογος να γραψω αφου ποτε δεν μου απανταει καμια μανουλα οποτε αρκουμαι στο να σας διαβαζω.φιλια πολλα

Το ξέρεις ότι λες χαζομάρες έτσι :rolleyes: ... Και επειδή δεν μπορούμε χωρίς τα πειράγματά σου, καλά θα κάνεις να συνεχίσεις τα "νυχτοπερπατήματα" στο φόρουμ ;):wink::wink::wink:, αλλά να μας επισκεφτείς και το πρωί να γράφουμε παρέα δηλ. γιατί το βράδυ εγώ πέφτω για ύπνο με την Κυριακή... Σου στέλνω φιλάκια για να αισθανθείς καλύτερα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φυσικα και δεν το βλεπω ως καταναγκαστικο εργο αν αυτο εννοεις! Εγω ετσι κι αλλιως δεν μπορω να φανταστω το καφε μας χωρις τα μεταμεσονυχτια ποστ σου!

Αναφερομαι στη δικη μου περιπτωση και εξηγω (για να το εχουν και οι υπολοιπες κατα νου) πως απο οταν "πληθυναμε" εδω μεσα :lol: ξεχναω να απαντησω, ειδικα οταν ανοιγω να σας διαβασω και βλεπω 2 σελιδες κατεβατα! Γι' αυτο πιανω οσες εχω συγκρατησει προσφατα και απαντω αναλογως!

Αλλα φιλεναδι, μετα απο αυτα που σκεφτομουν τις τελευταιες μερες, οχι να απαντησω δεν ειχα κουραγιο.... Ουτε να αναπνευσω δεν ηθελα, πιστεψε με! Δεν στα λεω ολα αυτα για να απολογηθω, και ουτε θεωρω πως το να σου απαντησω ειναι ψυχαναγκασμος! Αν δεν ενιωθα πως θελω να γραφεις οποτε μπορεις κι εσυ δεν θα στα ελεγα καν! Ξερω πως νιωθεις, κι εγω ενιωσα ετσι καποιες φορες εδω μεσα, αλλα στο κατω - κατω ξερω πως δεν γινεται να αρεσουμε σε ολους και γραφω για εκεινους που ξερω πως θα με διαβασουν και θα σκασουν ενα χαμογελο με οσα γραφω!

Κι επειδη εγω χαμογελαω οταν σε διαβαζω, δεν θελω να σταματησεις! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

σοφια μην ανησυχεις .απλα εκανα μια παρατηρηση.δεν ειπα οτι δεν θα μπαινω.απλα καμια φορα σκεφτομαι γιατι να γραψω κατι......

οποτε γραφω ενα γεια και ειμαστε ολοι καλα αφου δεν περιμενω καμια απαντηση.

αυτα!!!!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήραμε , πήραμε λόγω ονομαστικής γιορτής!! Τους πήρα κάτι hot wheels και νερομπογιές και έχουνε πάθει μια πλάκα!!! Έρχονται το μεσημέρι και πάνε και τα δυο στο τραπεζάκι τους να ζωγραφίσουνε!!! Και μαζί τους εκφράζω και εγώ τις καλλιτεχνικες μου ανησυχίες!!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Ειρηνούλα που μας τρόμαξες :P Τι να πει και η αλεξία βρε που γράφει στις 5 η ώρα το πρωί και περιμένει και απάντηση χαχαχαχα

Λοιπόν εγώ δεν ξέρω τι θα πάρω της μικρής μου! Αλλά σήμερα έψαχνα για το τι δώρο θα της πάρουν οι νονοί της :lol: γιατί με ρώτησαν! Και επειδή έχω βάλει στο μάτι ένα τραπεζάκι με καρεκλίτσα της είπα αν τους παίρνει να της πάρουν αυτά:

1628996.jpg

Οπότε αν της το πάρουν... εγώ δεν ξέρω τι δώρο θα της πάρουμε χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω της εχω παρει κατι ακομα! Βασικα κι εγω ηθελα να της παρω ενα τραπεζακι με καρεκλιτσα γιατι τωρα που ασχολειται με τη ζωγραφικη στραβολαιμιαζει η κακομοιρα να σκυβει στο τραπεζακι του σαλονιου. Αλλα δυστυχως δεν εχω χωρο... Εκτος αν βγαλω τη σκηνη της απο το δωματιο της που μπαινει εκει μεσα και κρυβεται και καθεται παιζοντας με τα μπαλακια της... Δεν ξερω, θα δειξει...

Αλλιως περα απο αυτο, δεν εχω σκεφτει καθολου τι να της παρω! :roll:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως το συγκεκριμενο τραπεζακι ειναι φανταστικο! Εγω βεβαια βολευομουν και με ενα απο τα jumbo!! Αναθεματισμενος χωρος παιδι μου!! :lol:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

51BYkMLb1hL._SL500_AA300_.jpgεμεις πηραμε αυτο τρελο οχημα.πλακα εχει κρεμιεται πανω σαν τον μεθυστακα και παει για λιγο μετα το γυρναει αναποδα

πηγαμε στον μουστακα .εχει εκπτωση αναλογα με τις αγορες σου δινουν καποιο εκπτωτικο κουπονι αναλογα με το ποσο που πληρωσεις.εμεις πηραμε για τα ανηψια μας παιχνιδια αξιας 119 ευρω.και μετα περασα και την στρατουλα του και απο 29.90 που κοστιζε πληρωσαμε 6 ευρω.

και το καλυτερο απο ολα ειναι οτι δεν ειχε καθολου κοσμο και τελειωσαμε στον μισο χρονο αφου στο τζαμπο πιο πολυ ωρα περιμενουμε στα ταμεια παρα για να ψωνησουμε.

μαρια ελπιζω τις ανησυχιες να τις εξωτερικευσουν μονο στο χαρτι και οχι σε τοιχους.

χριστινακι τελειο το καθιστικο της μικρης!!

στον μουστακα ειχε εναν διαδρομο που ηταν γεματο με hello kitty .ωραιο για κοριτσακια.ειχα και εγω οταν ημουν μικρη


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ούτε εμείς της έχουμε πάρει δώρο ακόμα... και έχω τόσα πολλά πράγματα στο μυαλό μου και δεν ξέρω ακόμα.. με ρωτάνε και οι νονοί της & οι παππούδες της και δεν ξέρω τι να προτείνω. Καλή ιδέα αυτό με το τραπεζάκι, γιατί όλο στο κεντρικό τραπεζάκι κάθεται, εκεί φτιάχνει τα puzzle της, εκεί ζωγραφίζει, εκεί μπορεί και να ξαπλώσει....μέχρι να το σπάσει καμία μέρα. Για δώστε και άλλες ιδέες!!! Εσύ Ειρήνη που έκανες και την ερώτηση, δεν απάντησες για τον ευατό σου, τι του πήρες του μπεμπάκου σου;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειρηνακι με καλυψαν τα κοριτσια εννοειται πως θελω να γραφεις χαιρομαι καθε φορα που διαβαζω τα ποστς σου.εγω δυστυχως μπαινω συγκεκριμενες ωρες πλεον κ διαβαζω βιαστικα κ γραφω ακομα πιο βιαστικα πελον δεν εχω τον χρονο που ειχα στη δουλεια να καθομαι(ας προσεχα:?) κ γυρναω σπιτι κ σερνομαι.

πολυ ωραιο το οχημα που πηρες θα το ευχαριστηθει ο γατζος σιγουρα!μεγεια!εγω της εχω παρει ενα αεροδρομιο της φισερ πραις (εχει μια μανια μ αυτοκινητακια κ πετουμενα πιστευω να της αρεσει-τις κουκλες ουτε να τις φτυσει ν αρχισω ν ανησυχω κ γ αυτο??:roll::lol:) κ μια φαρμα με ζωακια.μενει να της παρει ο αντωνης τωρα για τις γιορτες και ο αδερφος μου ειπε θα παρει μια κουζινα.

χριστινα φοβερο το τραπεζακι πολυ μ αρεσει!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...