Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1)KLiMT πητ 6/4 κοριτσι

2)Pola πητ 16/4 αγορι

3)Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

4) ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι

5)Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

6)Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις εχω πριβε για εναν κακοβουλο παλιο χρηστη:evil::evil::evil:

καλα κανεις τοτε και εγω γι αυτο εχω κρυφο το προφιλ μου και δεν με εβρισκες :D το ειχα ξεχασει να μην βλεπει ο καθενας !

εγω θα γεννησω euromedica στην ροδο


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις τοτε και εγω γι αυτο εχω κρυφο το προφιλ μου και δεν με εβρισκες :D το ειχα ξεχασει να μην βλεπει ο καθενας !

εγω θα γεννησω euromedica στην ροδο

Ασε γιατι δεν ξερεις και ποιος βλεπει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια!!

Αννούλα καλά αποτέλεσματα αύριο!!:)

Γεννάω στο μητέρα, είναι εκεί ο γιατρός μου, αλλιώς θα προτιμούσα δημόσιο...:mrgreen::mrgreen:

Εχω φέις, κατερίνα θα σου στείλω πμ με το mail μου...


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, καλή χρονιά , με υγεία, και με το καλό να έρθουν τα νέα μωράκια, καλή δύναμη κ καλή γέννα σε όλες ...

Εγώ είμαι η άνια, έχω ήδη έναν παίδαρο 21 μηνών κ μέχρι 6 Απριλίου περιμένουμε και τον δεύτερο. Θα γεννήσω στο Αλεξανδρα όπως και τον Άγγελο .

Διάβασα λίγο τα νέα σας , φυσικά δεν έχω ακόμα καταφέρει να σας μάθω όλες απ΄ εξω αλλα αμα μας θέλετε στη παρέα σας θα τα καταφέρω :P

Φιλάκια πολλά


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...