Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!Ο δικος μου παλι στην κυριολεξια εχει κανει το κινητο σκουλαρικι.Πρωτη φορα τον βλεπω να ανησηχει ετσι.Συνεχεια περνει τηλ.συναδελφους σε αλλα μερη και τους ρωταει αν υπαρχει καμια εξελιξη στην μονιμοποιηση των ΕΜΝΘ.Αν δεν ερθει η ωρα να κανει τα χαρτια δεν θα ηρεμιση.Οσο για την αποζημιωση εγω τους εχω ικανους να πουν οτι δεν εχουν και να μην δωσουν σε κανεναν τιποτα.12 χρονια περιπου δουλειας θα πανε χαραμη!!!!!!!!!!!!Ας ελπισουμε οτι δεν θα γινει κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Και ο δικός μου απαθέστατος ειναι και με νευριάζει πολυ!!! Ή μαλλον το παίζει απαθέστατος!! Εχω αρχίσει και αγχώνομαι πολύ κορίτσια. Εγω άνεργη, με ένα μωρό παιδι και ενα αλλο που έρχεται και θα πέσει πάνω στην μετάθεση. Πως μας εχουν καταντήσει ετσι; Αντι να χαιρόμαστε με τις χαρές, μαυρίζει η ψυχή μας απο το αγχος της επιβίωσης. Γιατι για επιβίωση μιλάμε οχι για καλοπέραση!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://kranosgr.blogspot.com/2010/12/blog-post_1002.html

αντε να δουμε τι θα γινει γιατι θα μας τρελανουν στο τελος κοριτσια!

μακαρι να ισχυουν αυτα που λεει ο βεν.

Εγω θελω να τον πιστεψω παντως γιατι ετσι με συμφαιρει..Παντως παραπανω γραφει οτι και στο μελλον μπορει να μπουν και αλλοι ΕΠΟΠ,αρα δεν θα διωξουν κανεναν...

Μια κοπελα στο fb πηρε τηλ.στο ΓΕΣ και ρωτησε και της ειπαν πως η 1η,2η και 3η σειρα δεν κινδυνευει για τους υπολοιπους δεν ειναι σιγουροι ακομη τι θα γινει... η 1η και η 2η εγιναν ηδη μονιμοι οποτε λογικο ειναι να ειναι σιγουροι.. η 3η σειρα παιζοτανε αλλα της ειπαν πως και εμεις θα γινουμε μονιμοι..ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Σαν να περιγραφεις τον αντρα μου ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο κανει ....

αυτοι πρεπει να γνωριστουν και να κανουν παρεα.....

Κρυβουνε τοσο καλα το αγχος τους τι να πω η οντως γινανε ''γιαουδουρια''

Και ο δικός μου απαθέστατος ειναι και με νευριάζει πολυ!!! Ή μαλλον το παίζει απαθέστατος!! Εχω αρχίσει και αγχώνομαι πολύ κορίτσια. Εγω άνεργη, με ένα μωρό παιδι και ενα αλλο που έρχεται και θα πέσει πάνω στην μετάθεση. Πως μας εχουν καταντήσει ετσι; Αντι να χαιρόμαστε με τις χαρές, μαυρίζει η ψυχή μας απο το αγχος της επιβίωσης. Γιατι για επιβίωση μιλάμε οχι για καλοπέραση!!!!!!

οντως και εγω σαν επιβιωση το βλεπω εδω και καιρο δυστυχως

εσυ μη σκεφτεσαι δυσαρεστα και αγχωνεσαι μονο θετικες σκεψεις να μην ταραζεται και το νινι σου στην κοιλιτσα!

μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

http://kranosgr.blogspot.com/2010/12/blog-post_1002.html

αντε να δουμε τι θα γινει γιατι θα μας τρελανουν στο τελος κοριτσια!

μακαρι να ισχυουν αυτα που λεει ο βεν.

θελω να τον πιστεψω αλλα αν τα ειπε για να θολωσει τα νερα και να μας καθυσηχασει επειδη ''μαθευτηκαν'' τα νεα???????


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δήλωση ΥΕΘΑ κ. Ευ. Βενιζέλου σχετικά με δημοσιεύματα για ΕΠ.ΟΠ

www.evenizelos.gr

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ- Καλωσήρθατε στην προσωπική ιστοσελίδα του Ευάγγελου Βενιζέλου

Ετσι μπας και ηρεμησουμε λιγο


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εξακολουθουν τα μπλογκς να αμφισβητουν αυτην την διαψευση και να θεωρουν σιγουρο την απολυση των ΕΠΟΠ..

Σημερα το πρωι στην ΝΕΤ βγηκε καποιος απο το υπουργειο και το διεψευσε οτι θα τους απολυσουν..το ειδατε;

το ειδε μια φιλη μου και μου το ειπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...