Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts

Biggi, μην του το κανεις χειρότερο! Ζηλεύουν που ζηλεύουν. Εγω του λέω μπούρδες ότι το μωρο κλωτσαει κατευθείαν μόλις ακούει την φωνή του ενώ είναι ήσυχο όλη μέρα και έτσι θα το παω για να μην το βλέπει ανταγωνιστικά.

Μπαααα ο δικός μου δεν ζηλεύει. Περισσότερο ανησυχεί αυτός αν ζηλεύω εγώ καθότι ο μικρός είναι μεγάλος μπαμπάκιας. Όταν είναι ο μπαμπάς στο σπίτι, εγώ είναι σαν να μην υπάρχω :rolleyes:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπιγκι εμενα προσπαθει να με μουτζωσει αλλα δε το κανει καλα και ειναι σα να κανει το φλας που αναβοσβηνει

Η αλήθεια είναι ότι η μούτζα είναι θέμα τεχνικής. Εμένα την κάνει σωστά, με απλωμένα δάχτυλα, αλλά δεν τεντώνει αρκετά το χέρι.

Το ξεσκίσαμε το θέμα.... Μήπως πρέπει να μεταφερθούμε σε ένα καινούριο με θέμα Ελληνίδες με ξένους άντρες ή ελληνικός πολιτισμός στο εξωτερικό ή κάτι τέτοιο; :tongue:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Από το να μιλάμε για μπάφους... καλύτερη η μούτζα :lol:

Κορίτσια σας αποχαιρετώ κι εγώ γιατί αρχίζουν να κλείνουν τα μάτια μου. Φιλιά και καλό ξημέρωμα xxx


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ελένη δεν εχω πολυ καιρο εδω, τον Οκτώβριο ήρθα, αλλα δεν μου πολυαρεσει... Αλλα και πάλι σου λέω δεν ειμαι πολυ καιρο εδω, ίσως για αυτο δεν εχω εγκλιματισθει.

Σε ότι έχει πει η biggi συμφωνώ απόλυτα, μου λείπουν τα ίδια πράγματα. Μου λειπει και η δουλεια μου που είναι χειρότερο... Ίσως όταν ξεκινήσω να εργάζομαι να προσαρμοστω. Η Ελλάδα του αρέσει παρα πολυ - θα ζούσε άνετα εκει. Αλλα δουλεια? Αυτο είναι το θέμα.

Πιο πολυ μου λειπει η κοινωνική ζωη που είχαμε στην Ελλάδα. Εδω μου φαίνονται κοιμισμενοι, ψυχοπλακωμενοι. Δεν ξέρω. Μπορει να μην εχω γνωρίσει τα κατάλληλα άτομα.

Καληνύχτα Biggi.

Όλες για ύπνο θα σας βάλω? Επόμενη.....


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη δεν εχω πολυ καιρο εδω, τον Οκτώβριο ήρθα, αλλα δεν μου πολυαρεσει... Αλλα και πάλι σου λέω δεν ειμαι πολυ καιρο εδω, ίσως για αυτο δεν εχω εγκλιματισθει.

Σε ότι έχει πει η biggi συμφωνώ απόλυτα, μου λείπουν τα ίδια πράγματα. Μου λειπει και η δουλεια μου που είναι χειρότερο... Ίσως όταν ξεκινήσω να εργάζομαι να προσαρμοστω. Η Ελλάδα του αρέσει παρα πολυ - θα ζούσε άνετα εκει. Αλλα δουλεια? Αυτο είναι το θέμα.

Πιο πολυ μου λειπει η κοινωνική ζωη που είχαμε στην Ελλάδα. Εδω μου φαίνονται κοιμισμενοι, ψυχοπλακωμενοι. Δεν ξέρω. Μπορει να μην εχω γνωρίσει τα κατάλληλα άτομα.

Καληνύχτα Biggi.

Όλες για ύπνο θα σας βάλω? Επόμενη.....

Kαι εγω μαζι σου ειμαι. Μ αρεσει το πρασινο και τα παρκα αλλα θα ηθελα και κατι αλλο στη ζωη μου. Ασε που με αυτον τον καιρο δε λεει το παρκο...

Κι εμενα ο αντρας μου τρελλαινεται για ελλαδα. Οταν κατεβαινουμε εχουμε αλλη ζωη, φιλους, κανουμε πραγματα αυθορμητα...εδω για ενα φαι να παμε στους γονεις του το κανονιζουμε 2 εβδομαδες.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Όλες για ύπνο θα σας βάλω? Επόμενη.....

Ευχαριστήσου το τώρα που μπορείς! Κι εγώ όσο ήμουν έγκυος όλους τους έβαζα για ύπνο. Τώρα όμως.... zzzzzzzzzzzzzzzzz


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω μαζι σου ειμαι. Μ αρεσει το πρασινο και τα παρκα αλλα θα ηθελα και κατι αλλο στη ζωη μου. Ασε που με αυτον τον καιρο δε λεει το παρκο...

Κι εμενα ο αντρας μου τρελλαινεται για ελλαδα. Οταν κατεβαινουμε εχουμε αλλη ζωη, φιλους, κανουμε πραγματα αυθορμητα...εδω για ενα φαι να παμε στους γονεις του το κανονιζουμε 2 εβδομαδες.

Καταλαβαίνω απόλυτα. Σήμερα μας πήραν φίλοι τηλ. και μας έλεγαν έχει full moon, καθόμαστε στο μπαλκόνι και σας σκεφτόμαστε, μακάρι να είσασταν εδω και με έπιασε η ψυχή μου. Αλλα και σε εκείνον λείπουν οι φίλοι μου που σιγά σιγά έγιναν φίλοι του. Το αντίθετο δεν έχει συμβεί εδω. Μόνο η αδερφη του είναι έξω καρδια και έχουμε δέσει. Οι αποστάσεις είναι φοβερές, πρέπει να έχεις κανονίσει κάτι καιρο πριν, ναι έχεις δίκιο.

Μου λέει αν γίνει redundant θα πάμε Ελλάδα μόνιμα, γιατι στην εταιρεια ειναι 18 χρονια και θα παρει αρκετά χρήματα. Αλλα τι redundant, αυτός πήρε τώρα κι άλλη προαγωγή.


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αραγε να ναι ανοιχτοι οι αρχαιολογικοι χωροι σημερα που εχει πανσεληνο? Ξερω οτι ανοιγουν τη μεγαλη Πανσεληνο του Αυγουστου αλλα αν δεν κανω λαθος εχει πανσεληνο και στις 28 του μηνα.

Ποσο χρονων ειναι ο αντρας σου Τραβελ? 18 χρονια ειναι οντως μεγαλο διαστημα και δικαιουται γενναια αποζημιωση. Βεβαια το καλο θα ηταν να ειχε και καποια ιδεα για δουλεια στην Ελλαδα αν κ δε ξερω ποιος ειναι ο τομεας του.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πλακα εχετε... Δεν πηρα χαμπαρι οτι ειχε τοσο χοτ συζητηση με μωρα, μωρακια και αντρες... Εγω εδώ και 20 λεπτά προσπαθώ να κοιμήσω το δικό μου μωρό ( το νεογέννητο για να μην παρεξηγούμαι) αλλά το μάτι της γαρίδα... Μάλλον την επιρρεασε η πανσέληνος. Τυχερές τώρα κοιμόσαστε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα ο δικός μου δεν ζηλεύει. Περισσότερο ανησυχεί αυτός αν ζηλεύω εγώ καθότι ο μικρός είναι μεγάλος μπαμπάκιας. Όταν είναι ο μπαμπάς στο σπίτι, εγώ είναι σαν να μην υπάρχω :rolleyes:
Και ο μεγάλος μας το ίδιο :cool:

Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου λέει αν γίνει redundant θα πάμε Ελλάδα μόνιμα, γιατι στην εταιρεια ειναι 18 χρονια και θα παρει αρκετά χρήματα. Αλλα τι redundant, αυτός πήρε τώρα κι άλλη προαγωγή.

Κι εμένα ο δικός μου αυτό το redundancy περιμένει για να φύγουμε, αλλά εις μάτην. Εύχομαι εσείς να έχετε καλύτερη τύχη ;)

Peekaboo, ο μικρός φαντάζομαι ακόμα είναι της μαμάς ε;

Eugie, εμ μπες κι εσύ να δεις τι λέμε, μην κοιτάς μόνο τον τίτλο του θέματος, προφανώς είναι παραπλανητικός :-P χεχεχε


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...