Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

εγω αυτην κανω..http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-teleio-soufle-sokolatas.html

ειναι παρομοιες απλα αυτη που δοκιμασα εγω εχει δυο ειδων σοκολατες!;)

θα δοκιμασω οπως κδηποτε κ της αργυρως~μαρεσεουν πολυ οι συνταγες της εω κ το βιβλιο της:tongue:

θα ετρωγα ενα τωρα!εκανα ενα καφεδακι τωρα!ζεστο νεσ ντεκαφεινε φυσικα;)εσυ πινεις καφεδακι Αναστασακι μου..εμενα ο γιατρος με αφησε να πινω ντεκαφεινε κ πινω σχεδον καθε μερα..πολυ μαρεσει!;)

ασχετο αλα με τοσα γλυκα που φτιαχνω τελευταια παλι καλα να λεω που εχω κολισει στα 54-55 κιλα κ δεν ανεβαινω..φτου φτου ειμαι τυχερη για την ωρα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω αυτην κανω..http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-teleio-soufle-sokolatas.html

ειναι παρομοιες απλα αυτη που δοκιμασα εγω εχει δυο ειδων σοκολατες!;)

θα δοκιμασω οπως κδηποτε κ της αργυρως~μαρεσεουν πολυ οι συνταγες της εω κ το βιβλιο της:tongue:

θα ετρωγα ενα τωρα!εκανα ενα καφεδακι τωρα!ζεστο νεσ ντεκαφεινε φυσικα;)εσυ πινεις καφεδακι Αναστασακι μου..εμενα ο γιατρος με αφησε να πινω ντεκαφεινε κ πινω σχεδον καθε μερα..πολυ μαρεσει!;)

ασχετο αλα με τοσα γλυκα που φτιαχνω τελευταια παλι καλα να λεω που εχω κολισει στα 54-55 κιλα κ δεν ανεβαινω..φτου φτου ειμαι τυχερη για την ωρα!

ναι! και εγω ντεκαφεινη πινω!!!!:D:D:D και εγω σ'αυτα τα κιλα ειμαι! χαχαχχαχα!! λεει ο αντρας μου μολις σταματησεις τον θηλασμο θα βαλω κλειδαρια στο ψυγειο!!!!!χαχαχχαχαχ!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραια Αναστασακι μου~μακαρ να κοιμουνται ετσι απο δω κ περα~εμενα να φανταστεις κοιμηθηκε 8 κ κατι κ ξυπνησε να φαει στης 2 κ μετα 7 το πρωι κ τωρα ξανακοιμηθηκε~φτου φτου μας~:tongue:

σημερα τι θα κανετε?δουλευει ο αντρας σου..εμενα δουλευει το μεσημερακι κατα της 3 ..θα παμε προν φυγει στη μαμα να φαμε θα ψησει ο μπαμπας εξω μπριζολιτσες!;)

ευχαριστω για την συνταγηηηηηηηη!!!!!:-)

μακαρι!!!!!μμμμ μπριζολιτσες εε?????? καλη σας ορεξη!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι! και εγω ντεκαφεινη πινω!!!!:D:D:D και εγω σ'αυτα τα κιλα ειμαι! χαχαχχαχα!! λεει ο αντρας μου μολις σταματησεις τον θηλασμο θα βαλω κλειδαρια στο ψυγειο!!!!!χαχαχχαχαχ!!!!
μακαρι!!!!!μμμμ μπριζολιτσες εε?????? καλη σας ορεξη!!!!

ευχαριστουμε Αναστασακι μουυυυυυ!:D

εγω αν δεν ειχα κ κοιλια μια χαρα θα ημουν αλα δυστηχω ςμου εμεινε λιγη κοιλια:rolleyes:

ετσιε λεει ο αντρας σου χαχαχα~δε λες παλι καλα που δεν ανεβαινουν τα κιλα αλα παραμενουν στασιμα!πολυ χαιρομαι γιαυτο~αν σταματησω τον θηλασμο δνε ξερω αν θα αλαλξει κατι ..ευχομαι οχι!:tongue:οσο το κσεφτομαι παντως οτι σ ελιγο καιρο θα σταματησιε ο θηλασμος καπως νιωθω..πιστευω θα δυσκολευτουμμμαι αναστασακι μου~εσυ τι λες?

δεν θα του το κοψω με την μαι παντως σιγα σιγα~δεν θα ανταεχα να ζηταει ζιζι κ γω να του το κοβω!ετσι λεω τωρα!για να δουμε..:(


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε Αναστασακι μουυυυυυ!:D

εγω αν δεν ειχα κ κοιλια μια χαρα θα ημουν αλα δυστηχω ςμου εμεινε λιγη κοιλια:rolleyes:

ετσιε λεει ο αντρας σου χαχαχα~δε λες παλι καλα που δεν ανεβαινουν τα κιλα αλα παραμενουν στασιμα!πολυ χαιρομαι γιαυτο~αν σταματησω τον θηλασμο δνε ξερω αν θα αλαλξει κατι ..ευχομαι οχι!:tongue:οσο το κσεφτομαι παντως οτι σ ελιγο καιρο θα σταματησιε ο θηλασμος καπως νιωθω..πιστευω θα δυσκολευτουμμμαι αναστασακι μου~εσυ τι λες?

δεν θα του το κοψω με την μαι παντως σιγα σιγα~δεν θα ανταεχα να ζηταει ζιζι κ γω να του το κοβω!ετσι λεω τωρα!για να δουμε..:(

θα κανω σταδιακο απογαλακτισμο οταν ερθει η ωρα! εχω διαβασει πολλα! για να δουμεε! θα ξεκινησω με το "δεν προσφερω, δεν αρνουμαι!" το εχεις διαβασει καπου?? κ εγω που το σκευτομαι νιωθω καπως!! εννοειτε πως δε θα το κοψουμε μαχαιρι!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Γιωτακι!! σας εφερε δωρακι ο νονος ε?? και μας οταν γεννηθηκε , και ετσι λεω να το φοραω! χεχεχχεχε!! πηγατε στο παρκο ε? φανταζομαι χαρα η μικρη!!!

χαρα μονο??????? τρελαινεται εξω, την πηρε κ ο μπαμπας στους ομους του κ εκανε τρελλες χαρες! κοιμηθηκε κιολας στο καροτσι, μια χαρα!

τι δωρο θα κανετε στον νονο? για ρολοι σκεφτομαστε.

λενακι ξεπατωθηκα στις δουλειες για να τα προλαβω ολα!

μωρε ας εχουμε δουλεια κ θα ερθουν κ οι οικογενειακες βολτες!

εσεις λενακι τι δωρο θα κανετε στον νονο?

εγω παλι ρε κοριτσια μου εχουν μεινει 4 κιλα απο την εγκυμοσυνη κ δεν λεω να τα χασω, λιγο κοιλιτσα εχει μεινει! αλλα πειναω ρε γμτ! κ δεν μπορω να κανω διαιτα!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρα μονο??????? τρελαινεται εξω, την πηρε κ ο μπαμπας στους ομους του κ εκανε τρελλες χαρες! κοιμηθηκε κιολας στο καροτσι, μια χαρα!

τι δωρο θα κανετε στον νονο? για ρολοι σκεφτομαστε.

λενακι ξεπατωθηκα στις δουλειες για να τα προλαβω ολα!

μωρε ας εχουμε δουλεια κ θα ερθουν κ οι οικογενειακες βολτες!

εσεις λενακι τι δωρο θα κανετε στον νονο?

εγω παλι ρε κοριτσια μου εχουν μεινει 4 κιλα απο την εγκυμοσυνη κ δεν λεω να τα χασω, λιγο κοιλιτσα εχει μεινει! αλλα πειναω ρε γμτ! κ δεν μπορω να κανω διαιτα!!!

μόλις γυρισαμε απο τη βόλτα μας και ο μικρος κοιμηθηκε χωρις να φαει!:shock:

γιωτακι εμεις καλο ρολοι του πηραμε στον γαμο! τωρα δεν ξερω! αυτο σκευτομαι αυτες τις μερες!!! σκευτομαι κατι που να μπορω να γραψω σε καποιο σημειο την ημ/νια της βαπτισης και το ονομα του μικρου σαν αναμνηστικο απο το βαπτηστηρι του ας πουμε... μαλλον σε χρυσαφικο θα δω..:rolleyes: η μπορει απο αυτα τα ρουρακια με δερμα αλλα που εχουν και ασημι η λευκοχρυσο σχεδιο... γιατι ειναι νεος και δεν ειναι του στυλ του οι κλασικες αλυσιδες..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μόλις γυρισαμε απο τη βόλτα μας και ο μικρος κοιμηθηκε χωρις να φαει!:shock:

γιωτακι εμεις καλο ρολοι του πηραμε στον γαμο! τωρα δεν ξερω! αυτο σκευτομαι αυτες τις μερες!!! σκευτομαι κατι που να μπορω να γραψω σε καποιο σημειο την ημ/νια της βαπτισης και το ονομα του μικρου σαν αναμνηστικο απο το βαπτηστηρι του ας πουμε... μαλλον σε χρυσαφικο θα δω..:rolleyes: η μπορει απο αυτα τα ρουρακια με δερμα αλλα που εχουν και ασημι η λευκοχρυσο σχεδιο... γιατι ειναι νεος και δεν ειναι του στυλ του οι κλασικες αλυσιδες..

α το παιδακι μας! μαλλον δεν θα πειναγε πολυ, θα ξυπνησει κ θα φαει. εμεις στο γαμο του πηραμε εναν στυλο montblanc συλλεκτικο, πολυ ωραιος κ τωρα σκεφτομαι για ρολοι. δεν θελω να ξεπερασουμε τα 300- 350 ευρω ελπιζω να βρω κατι καλο, ενταξη του γαμου εκανε 650, αλλα τωρα εινια πιο περιορισμενα τα πραγματα.και εμεις κατι μοντερνο θα δουμε εινια στην ηλικια του αντρα μου, (40). τι ρολοι του ειχατε παρει? ωραιο κ το λουρακι που λες, πολυ νεανικο. οι αλυσιδες ειναι too much!πολυ κλασσικουρα!

εγω γυρισα απο την δουλεια στις 1, να ταισω, να αλλαξω, να φτιαξω φαγητο της μπεμπας, να συμμαζεψω, ευτυχως ειχα μακαρονια με κρεας απο εχτες, κ μολις εκατσα, λιωμα ειμαι! περιμενω τον αντρουλη να φαμε!

Link to comment
Share on other sites

α το παιδακι μας! μαλλον δεν θα πειναγε πολυ, θα ξυπνησει κ θα φαει. εμεις στο γαμο του πηραμε εναν στυλο montblanc συλλεκτικο, πολυ ωραιος κ τωρα σκεφτομαι για ρολοι. δεν θελω να ξεπερασουμε τα 300- 350 ευρω ελπιζω να βρω κατι καλο, ενταξη του γαμου εκανε 650, αλλα τωρα εινια πιο περιορισμενα τα πραγματα.και εμεις κατι μοντερνο θα δουμε εινια στην ηλικια του αντρα μου, (40). τι ρολοι του ειχατε παρει? ωραιο κ το λουρακι που λες, πολυ νεανικο. οι αλυσιδες ειναι too much!πολυ κλασσικουρα!

εγω γυρισα απο την δουλεια στις 1, να ταισω, να αλλαξω, να φτιαξω φαγητο της μπεμπας, να συμμαζεψω, ευτυχως ειχα μακαρονια με κρεας απο εχτες, κ μολις εκατσα, λιωμα ειμαι! περιμενω τον αντρουλη να φαμε!

το ρολοι που του πηραμε ειναι HAMILTOΝ αν τα ξερεις γυρω στα 500 εχουν αναλογως..


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πάντως παρατηρησα βρε κοριτσια πως ο μικρος κοιμαται καλυτερα και την ημερα!!:rolleyes::rolleyes: μηπως επειδη εχει ζεστη? η μεγαλωνοντας παιζει περισσοτερο και κουραζεται πιο ευκολα????:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βασικα Γιωτακι τωρα που το λες και το montblanc καλο μου ακουγεται! οχι των 600 ευρω φυσικα... και θα πω να μου γραψουν ημ/νια και ονομα πανω!!! ειναι και λογιστης οποτε θα του πω , κουμπαρε οριστε για να υπογραφεις ισολογισμους!! χεχεχεχχε!!:P:p:p πωπω!! θα παω αυριο κιολας να δω!!!!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Τι ζέστη είναι αυτή; Ευτυχώς σταμάτησαν και οι βροχές! Αμάν! Αναστασάκι μου πότε έχετε βάφτιση; Εμείς στις 24 του μήνα! Ανυπομονώ τόσο πολύ για εκείνη τη μέρα! Αλήθεια ξεκινήσατε κρεμούλες;

Link to comment
Share on other sites

πάντως παρατηρησα βρε κοριτσια πως ο μικρος κοιμαται καλυτερα και την ημερα!!:rolleyes::rolleyes: μηπως επειδη εχει ζεστη? η μεγαλωνοντας παιζει περισσοτερο και κουραζεται πιο ευκολα????:rolleyes:

Ολα παίζουν το ρόλο τους Αναστασακι μου! Εμένα μου έχει τύχει από τον ύπνο που κάνει μέσα στην ημέρα να χάνει και ένα γεύμα! Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε πως δεν πειράζει! Ο δικός μου που είναι και πιο μικρούλης παίζει πλέον με τα παιχνιδάκια του αρκετή ώρα! Ένα αστεράκι που του τραβάμε το κορδόνι και παίζει μουσική το έχει ξεσκίσει! Αλλά τον έχω στο ριλάξ και όλη την ώρα γουγουλίζει και λέει τα δικά του! Φτάνει η ώρα που γκρινιάζει για λίγο και μόλις τον πάρω αγκαλιά κοιμάται! Μεγαλώνουν Αναστασάκι μου καλό! Μεγαλώνουν και χαμπάρι δεν παίρνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Τι ζέστη είναι αυτή; Ευτυχώς σταμάτησαν και οι βροχές! Αμάν! Αναστασάκι μου πότε έχετε βάφτιση; Εμείς στις 24 του μήνα! Ανυπομονώ τόσο πολύ για εκείνη τη μέρα! Αλήθεια ξεκινήσατε κρεμούλες;

μόλις ξυπνησε ο μπεμπακος μου και θηλάζει!! μετα θα ετοιμαστουμε για την απογευματινη μας βολτίτσα!!:D η βαπτιση μας ειναι στις 8 Ιουλίου!! και εγω ανυπομονω πολύ Ιωαννακι μου!!

κρεμούλες δεν ξεκινησαμε ακόμη!!! θα κλείσουμε κ τον 6ο κ μετα!! για αυτο κ αν δεν ανυπομονω!!!:P:p:p:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα παίζουν το ρόλο τους Αναστασακι μου! Εμένα μου έχει τύχει από τον ύπνο που κάνει μέσα στην ημέρα να χάνει και ένα γεύμα! Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε πως δεν πειράζει! Ο δικός μου που είναι και πιο μικρούλης παίζει πλέον με τα παιχνιδάκια του αρκετή ώρα! Ένα αστεράκι που του τραβάμε το κορδόνι και παίζει μουσική το έχει ξεσκίσει! Αλλά τον έχω στο ριλάξ και όλη την ώρα γουγουλίζει και λέει τα δικά του! Φτάνει η ώρα που γκρινιάζει για λίγο και μόλις τον πάρω αγκαλιά κοιμάται! Μεγαλώνουν Αναστασάκι μου καλό! Μεγαλώνουν και χαμπάρι δεν παίρνουμε!

οντως!! χαμπαρι δεν πηρα!!!! εμενα ειναι υπερκινητικος παντως! χεχεχεχε!!σαν σβουρα γυριζει!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...