Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

εδω δωρα Πασχα απο το Ικα πηρα 280?

και ολο τον χρονο φετος δεν εχω παρει τιποτα μονο δωρο χριστουγεννων ολοκληρο.

τωρα για την αδεια μου ουτε εχω παρει τιποτα αλλα κανονικα θα την παρουμε μετα την λοχεια.

ασε πακετο τα πραγματα..

Μαρακι εφοσον καθεσαι απο την αρχη της χρονιας απο τη δουλεια επρεπε να σου ειχαν δωσει τη διαφορα της ανναρωτικης γιατι απο το Ικα δεν παιρνουμε ολοκληρο μισθο..οποτε οι πρωτες 25 μερες του χρονου πληρωνονται κ απο τον εργοδοτη ! Αυτα ειναι τα χρηματα που πηρα εγω κ δεν εχουν σχεση με την αδεια που δικαιουμαστε το χρονο για διακοπες ας πουμε !!! επρεπε να εχεις παρει κ συ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρακι εφοσον καθεσαι απο την αρχη της χρονιας απο τη δουλεια επρεπε να σου ειχαν δωσει τη διαφορα της ανναρωτικης γιατι απο το Ικα δεν παιρνουμε ολοκληρο μισθο..οποτε οι πρωτες 25 μερες του χρονου πληρωνονται κ απο τον εργοδοτη ! Αυτα ειναι τα χρηματα που πηρα εγω κ δεν εχουν σχεση με την αδεια που δικαιουμαστε το χρονο για διακοπες ας πουμε !!! επρεπε να εχεις παρει κ συ !!!

α! σοβαρα θα παρω τον λογιστη της εταιρειας να τον ρωτησω..

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαι σιγουρη γι αυτο που σου λεω ! στην ουσια δεν το ηξερα ουτε κ γω αλλα μια μερα με πηραν τηλ κ μου ειπαν να παω να παρω χρηματα ! αγχωθηκα μην ηταν η απολυση μου ! χαχαχα!! αλλα ρωτησα κ μου ειπαν τα παραπανω που σου εγραψα !!!

Ασχετο ! εχεις καταληξει μηπως σε φωτιστικο ?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το αλλαξω, ειχαμε βαλει ενα απλο λευκο και μαλλον θα αφησω αυτο.

τωρα για πανω στην αλλαξιερα θελω να βαλω ενα φωτιστικο και μαλλον θα παρω κανα απλο σε χρωμα με ριγες ισως, αν βρω.

θελω επισης να παρω ενα λευκο καλαθι για τα απλυτα και ενα καλαθι για την αλλαγη της μπεμπας που να το βαλω πανω στην αλλξιερα.

αλλα δεν βρισκω..

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα τα εχει το τζαμπο ! εχεις κοιταξει ? χμ.λευο καλαθι για απλυτα μονο δεν ξερω αν εχει αλλα κ σε αποθηκη με χαρτικα να πας θα βρεις λογικα !!!!

Θες baboo μαλλον ε ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειχαμε ενα φοβερο μαγαζι με μπαμπου αλλα πηρε συνταξη και εκλεισε ο τυπος.

ναι μπαμπου θελω, στο τζαμπο ειναι μικρα ρε γμτ.

εσυ τι θα κανεις με φωτιστικο?

επισης απο ενδοεπικοινωνια εχεις? εμεις θα παρουμε καμερα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα φωτιστικο στα υποψιν αλλα επειδη το δωματιο εχει γινει του ματς(πως το γραψα ετσι χαχαχα) ελεγα μπας κ βαλω κ γω κατι απλο ! Αλλα θελω να ναι κ οικονομικο βασικα !!! Τεσπα ! Θα δω τι θα κανω κ με αυτο !!!!!

ενδοεπικοινωνια δεν εχω ακομη, κ νομιζω δεν θα χρειαστω για την ωρα μιας κ θα κοιμαται μαζι μου αλλα κ τις υπολοιπες ωρες θα την βαζω στην καλαθουνα σε οποιο χωρο θα βρισκομαι ! Μολις ξεπεταχτει κανα διμηνο κ μετα θα ψαξω κ γι αυτο !

Η μαμα μου που λες θελει να παρω με καμερα αλλα το βρισκω υπερβολη κ μονο υστερικες θα μας καταντησει μου φαινεται κ τιποτ'αλλο ! χωρις βεβαια να το εχω αποκλισει σαν ενδεχομενο αγορας ! απλα για σκεψου ! θα κολλησουμε κ ολο εκει θα κοιταμε !!!

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα φωτιστικο στα υποψιν αλλα επειδη το δωματιο εχει γινει του ματς(πως το γραψα ετσι χαχαχα) ελεγα μπας κ βαλω κ γω κατι απλο ! Αλλα θελω να ναι κ οικονομικο βασικα !!! Τεσπα ! Θα δω τι θα κανω κ με αυτο !!!!!

ενδοεπικοινωνια δεν εχω ακομη, κ νομιζω δεν θα χρειαστω για την ωρα μιας κ θα κοιμαται μαζι μου αλλα κ τις υπολοιπες ωρες θα την βαζω στην καλαθουνα σε οποιο χωρο θα βρισκομαι ! Μολις ξεπεταχτει κανα διμηνο κ μετα θα ψαξω κ γι αυτο !

Η μαμα μου που λες θελει να παρω με καμερα αλλα το βρισκω υπερβολη κ μονο υστερικες θα μας καταντησει μου φαινεται κ τιποτ'αλλο ! χωρις βεβαια να το εχω αποκλισει σαν ενδεχομενο αγορας ! απλα για σκεψου ! θα κολλησουμε κ ολο εκει θα κοιταμε !!!

σορρυ, βιργινακι μου εφυγα ξαφνικα το μεσημερι γιατι απο την πολυ καουρα εκανα εμετο, ειμαι χαλια ρε γμτ...

μετα κοιμηθηκα καμια ωριτσα αλλα αλλα και τωρα σκατα ειμαι..

εμενα το φωτιστικο ειναι απλο και λευκο και ταιριαζει, δεν χρειαζεται να το αλλαξω...

να σου πω τι γνωμη μου γαι την καμερα, μιας και την εχουν φιλοι μας και την εχω δει να δουλευει..

ειναι πολυ καλη, μπορεις να καθεσαι σε οποιοδηποτε σημειο του σπιτιου και να βλεπεις το μωρακι σου πολυ καθαρα.

ειναι καλυτερα να βλεπεις παρα να ακους μονο.

εμεις την πηραμε δωρο και στα ξαδελφια μου και τους βολεψε πολυ.

και για το βραδυ ειναι οκ, ανοιγεις τα ματια σου, βλεπεις αν το μωρο κουνιεται ή αν ειναι ξεσκεπαστο.. εμεις θα παρουμε μιας και τον πρωτο καιρο θα την εχω μαζι αλλα μετα θα την παω στο δωματιο της..

Link to comment
Share on other sites

Μωρε ενταξει το βραδυ ετσι κ αλλιως θα σηκωνομαστε να ριχνουμε ματιες πιστευω ακομα κ αν ειναι στα δωματια τους ! ειναι οτι βολευει την καθε κοπελα !!!

Δεν την αποριπτω σαν ιδεα μωρε αλλα γνωριζοντας εμενα σκεφτομαι πως θα γινω ιστερικη με κατι τετοιο κ μονο την καμερα θα κοιταω οτι κανω κ οπου βρισκομαι....κ ισως μετα απο καιρο που η ενδοεπικοινωνια δεν θα χρειαζεται μου κανει κακο στον τροπο προσαρμογης μου κ στο πως θα ελεγχω το μωρο.. δεν ξερω αν με καταλαβαινεις !!!!

Αλλα κ παλι τιποτα δεν αποκλειω !!!!

χεχε !!!

Μωρε εισαι τοσο χαλια απο καουρες ε ? ποπο υπομονη ρε μαρακι εχεις ταλεπωρηθει πολυ με εμετους κ τετοια απο την αρχη εσυ ! Σε κυνηγαει ακομα μου φαινεται ολο αυτο !!!!

Ελπιζω τωρα να εισαι καλυτερα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κ απο εμενα κοριτσακια μου.

Κατερινακι μου τα συλληπητηρια μου.Κουραγιο κοπελα μου να ζησεις να τον θυμασε.Ξερω πως ειναι να χανεις τον μπαμπα σου γιατι τον εχασα κ εγω πολυ νωρις κ ηταν ο μονος ανθρωπος που ειχα.Κ τωρα λυπαμαι πολυ οταν σκεφτομαι οτι δν ειναι μαζι μου να δει τον μπεμπη μου αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα τον δει κ απο εκει που ειναι κ θα χαμογελαει.

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν;Μαρακι κ Βιργινακι εχω παρει κ εγω την ενδοεπεικοινωνια με την καμερα για να μην πηγαινοερχομαι συνεχεια στο δωματιο του,αν κ για διαιτα μια χαρα χιλιομετρο θα εκανα.Πηρα κ ολα τα καλλυντικα του κ τα πραγματα για την βαλιτσα μου,μονο παντοφλακια μου λειπουν.Απο Δευτερα θα εχω γυναικα να ξεστρωσει κ να καθαρισει κ μετα να τα πλυνω ολα σιγα σιγα.Εσεις ετοιμασατε βαλιτσες;;;Μαρακι ακομα εμετους;

Εγω για τις καουρες πινω σοδα,καπως με ανακουφιζει.Ελπιζω να σε βοηθησει.

Λενε οτι βοηθαει κ μια κουταλια σουσαμι.Περαστικα σου κουκλα.Κατι τελευταιο,εσας εχουν γυρισει τα μωρακια σας;Εμενα οχι ακομα.φιλια


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολα τα κοριτσάκια.....

μάλλον πρέπει να αρχίσω να συμαζεύομαι και εγώ με τα πραγματάκια που εχω κάνει ελάχιστα..........

Κατερίνα καλή δύναμη.........θα σου χρειαστεί πολύ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κουκλες μου τι κανετε;;;

τι κανουν τα μπεμπακια σας;;;

φουσκωνουν οι κοιλιτσες μας ε;;

αχ τι ωραια που ειναι κοντευουμε κοριτσια!!!!!

κατερινακι συλληπητηρια κουκλα μου,αχ ειναι πολυ ασχημο να χανεις καποιον που αγαπας πολυ.κουραγιο και δειξε δυναμη για το μωρακι σου!

εμενα ο μπεμπης ηταν για πανω απο 2 μηνες με το κεφαλακι κατω και την τριτη που πηγαμε στο γιατρο ηταν ορθιος.αλλα μαλλον ξαναγυρισε γιατι νιωθω σα να ειναι τα ποδαρακια του ψηλα αλλα δεν παιρνω και ορκο.

εχουμε χρονο ομως μην αγχωνεστε!

απο ψωνια;;;τι κανετε;;εγω εχω ακομα παρα πολλα να παρω και να βαψω και το δωματιο.πρεπει να αρχισω σιγα σιγα!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

λινακι 70 μερες μας εμειναν ε;;;

την αλλη παρασκευη μπαινουμε στον 8ο....απιστευτο ε;;;


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου, εχω λίγες μερες να γράψω αλλα σας διαβάζω.

Κατερίνα μου, συλληπητηρια για τον μπαμπά σου, καλοταξιδος να είναι και να αναπαυτει.

Εγώ μια είμαι αισιόδοξη, μια με πιάνουν τα κλάματα. Θα συναντήσουμε τη Δευτέρα έναν πολυ καλο παιδοχειρουργο που μας συνέστησαν κι ελπίζω να πανε όλα καλα


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...