Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Καλησπέρα Ελενίτσα,

Μου έκοψες την χαρά μου τώρα, εκεί που σκεφτόμουν να καπνίζω ένα πούρο Χαβάνας συνοδευόμενο με ενα ουισκακι, χα χα χα χα

Η Αγγελικούλα πως είναι , μίλησες καθόλου ?

Καλό βράδυ σε όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Εκτός απο την Δώρα, θα φύγει και καμια άλλη μανούλα για 3 μερο ??

Αμάν η κακούργα τι έκανα!!! Σου έκοψα την φόρα????? Αύριο μωρέ το πούρο και το ουισκάκι ;) Κάνε λίγη υπομονή!!!

Η Αγγελικούλα τρέχει και δεν προλαβαίνει η μικρούλα μας κοπέλα.

Θα φύγετε 3ήμερο βλέπω, κάποιες όχι όλες? Καλά να περάσετε κοριτσάκια!

Σας φιλώ μου ζητάει μωμί(=ψωμί)!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελένη, πού ησουν τόσες μέρες; Ελπίζω να είναι καλά ο μικρούλης σου!!

Ναι, εμείς θα λείπουμε για το τριήμερο, λέμε να το εκμεταλλευτούμε, αν τα καταφέρουμε. Κατι βηχάκια έχει αυτές τις μέρες, θα δούμε. Ξεκινήσαμε κ προσπάθεια να κόψει την πάνα. Δευτερη μέρα κορίτσια κ ο κάδος των απλύτων γεμάτος. Όσο για να καθήσει στην τουαλέτα ή στο γιογιο, όταν κ όποτε θέλει. Τι να κάνω, υπομονη.

mamina περαστικούλια!! Α κ το πούρα αβάνας παρεϊτσα κ γω θέλω. Θα σε πάρω τηλ από βδομάδα να παίξουν τα μικρούλια μας.

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, πού ησουν τόσες μέρες; Ελπίζω να είναι καλά ο μικρούλης σου!!

Ναι, εμείς θα λείπουμε για το τριήμερο, λέμε να το εκμεταλλευτούμε, αν τα καταφέρουμε. Κατι βηχάκια έχει αυτές τις μέρες, θα δούμε. Ξεκινήσαμε κ προσπάθεια να κόψει την πάνα. Δευτερη μέρα κορίτσια κ ο κάδος των απλύτων γεμάτος. Όσο για να καθήσει στην τουαλέτα ή στο γιογιο, όταν κ όποτε θέλει. Τι να κάνω, υπομονη.

mamina περαστικούλια!! Α κ το πούρα αβάνας παρεϊτσα κ γω θέλω. Θα σε πάρω τηλ από βδομάδα να παίξουν τα μικρούλια μας.

Φιλάκια

Τώρα είμαστε καλά, αλλά μέχρι το Σάββατο, από την Τρίτη ψηνόμασταν στον πυρετό Δωρίτσα μου.Κι εγώ όπως είπε και η Ιωάννα είχα πάρε-δώσε με τον οδοντίατρο! Μου έδωσε τον φρονιμήτη στο χέρι ε στο σακουλάκι ήθελα να πω!

Με την πάνα θέλει αρκετή προσπάθεια. Στο καφέ μας αρκετές μανούλες τα κατάφεραν, αλλά έκαναν πολύ προετοιμασία πριν μέχρι να καταλάβουν τα παιδάκια ότι το γιογιό είναι γι' αυτό το πράγμα. Και σκέψου δεν έχουν κλείσει τα 2 τα πιο πολλά! Εμείς αργούμε ακόμα. Προς το καλοκαίρι λέω να το επιχειρήσω.

Καλή σας επιτυχία!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Να'μαι παλι,

πονάει το στώμα μου και δεν με βλέπω να κοιμάμαι , την Λιλα την έστειλα στη μαμά μου γιατί αυριο οι δασκάλες απεργούν, ήθελα και λίγο να ξεκουραστώ .....θα πάρω ένα παυσίπονο τώρα γιατί δεν αντέχω άλλο.

Δώρα, εγώ την μικρή την έπαιρνα μαζί μου όταν πήγαινα τουαλέτα και της έδειχνα την διαδικασία, στην αρχή με έβλεπε περίεργα, μετά την έδειχνα πως να κάνει και αυτή το ίδιο στο γιογιο. Πέρναμε μαζί και το σκυλάκι να κάνει τσίσα και τον βάζαμε στη λεκάνι έκανα εγώ ηχητικά να φανεί ότι το σκυλάκι κατουράει , πολύ γέλιο.....πιστευω ομως ότι μεσα απο παιχνίδι μάθαινουν πιο εύκολα την διαδικασία. Τότε καμια εβδομάδα κατουρούσε παντού (ευτυχώς το σαλονι μας είναι δερμάτινο) ήταν καλοκαίρι λίγο πριν κλείσει τα 2, και δεν δυσκολευτηκα ιδιαίτερα.

Ελενιτσα πουλάμε τους φρονιμήτες μας ? Ως άνεργη να βγάλω και κάτι χιχιχιχιχιχιχι

Ονειρα γλυκούλια σε όλεςςςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σ ολα τα κοριτσια του κεντρου κι ανατολικης Θεσσαλονικης!

Αληθεια καμια αλλη μανουλα εκτος απο μενα μενει κεντρο?:?::D

Περαστικουλια στα δοντακια σας κοριτσια!ελπιζω τωρα να ειστε καλυτερα,ο πονοδοντος κι η εξαγωγη ειναι αλλο πραγμα..

προχθες εφυγε το σφραγισμα απο της αδερφης μου το δοντι,εδω στο σπιτι μας και χθες η θηκη του ανηρ μου,ωχ!λεω σειρα μου ειναι:mrgreen:

Σημερα ειχαμε εδω στη γειτονια τις πορειες,αλλα δοξα τον Θεο εξελιχθηκαν ειρηνικα.

νομιζω και αργοτερα εχει αλλη μια.

Απο παρκα η περιοχη του κεντρου κοριτσια ειναι πολυ φτωχη,δυστυχως ο Δημος δεν μεριμνησε για τα παιδακια του κεντρου καθολου..

ομως εχω κατα νου να προτεινω καποια σημεια που επισημαινα για παιδ.χαρες να γινουν ,αν αυτο ειναι εφικτο φυσικα.

Τωρα πινω το απογευματινο μου καφεδακι,ειναι εδω καμια γειτονισσα να με κανει παρεα?


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα σ ολα τα κοριτσια του κεντρου κι ανατολικης Θεσσαλονικης!

Αληθεια καμια αλλη μανουλα εκτος απο μενα μενει κεντρο?:?::D

Περαστικουλια στα δοντακια σας κοριτσια!ελπιζω τωρα να ειστε καλυτερα,ο πονοδοντος κι η εξαγωγη ειναι αλλο πραγμα..

προχθες εφυγε το σφραγισμα απο της αδερφης μου το δοντι,εδω στο σπιτι μας και χθες η θηκη του ανηρ μου,ωχ!λεω σειρα μου ειναι:mrgreen:

Σημερα ειχαμε εδω στη γειτονια τις πορειες,αλλα δοξα τον Θεο εξελιχθηκαν ειρηνικα.

νομιζω και αργοτερα εχει αλλη μια.

Απο παρκα η περιοχη του κεντρου κοριτσια ειναι πολυ φτωχη,δυστυχως ο Δημος δεν μεριμνησε για τα παιδακια του κεντρου καθολου..

ομως εχω κατα νου να προτεινω καποια σημεια που επισημαινα για παιδ.χαρες να γινουν ,αν αυτο ειναι εφικτο φυσικα.

Τωρα πινω το απογευματινο μου καφεδακι,ειναι εδω καμια γειτονισσα να με κανει παρεα?

Εγώ βέβαια γειτόνισσα δεν είμαι, αλλά παρέα θα σε κάνω. Αμα κερνάς κ καφέ, κολλητές θα γίνουμε:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειστε σε προσπαθεια για να κοψετε την πανα απ οτι διαβασα ε?

πως τα πηγαινετε?

Ωραίος καφές!!!

Αχ!! Δύο μέρες που την είχα χωρίς παμπερς, πλένει το πληντύριο τα ρούχα της τώρα, καταλάβατε.

Τη διαδικασία την ξέρει, απλά δε θέλει. Αλλά θα θελήσει, πού θα πάει, στην αρχή είμαστε ακόμα.

(Τώρα ήρθε στην αγκαλιά μου κ παραπονιέται, οπότε, θα πιούμε αλλη φιρά καφέ)

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια,

Και εγώ περιμένω πότε θα ανακοινωθεί το προγραμμα για τους παιδικούς σταθμούς να κάνουμε αίτηση.

Γενεθλια εμείς τα τελευταία 2 χρόνια κάνουμε στην Αρετσού στο αναψυκτίριο , στις 24 Αυγούστου . Εκεί παίζουν όλα τα παιδιά με σαγιονάρες, κουβαδάκια και περνάνε μια χαρά, και συγκριτικά με το παιδότοπο είναι πολύ πιο φθηνά . Την πρώτη χρονιά τα κάναμε τα γενεθλια στο σπίτι αλλά όταν το παρτι τελείωσε έπαθα νευρικό κλονισμό απο την ακαταστασία.

Μαελενη πως είναι το δόντι σου ?

Σήμερα είχα οδοντίατρο, μου αφαίρεσε ένα φρονημίτη μετά απο χίλιες προσπάθειες και είμαι πρισμένη ως το μάτι.

Καλό βράδυ σε όλεςςςς

Εμένα ο δικός μου έχει γιορτή 7/1 (Γιάννης) και γενέθλια 17/1, οπότε η Αρετσού μάλλον αποκλείεται :tongue::tongue::tongue:!

Καλησπέρα κοριτσάκια της γειτονιάς μου :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα,

Gold τα αυτοκολητα σου ειναι ΄τρέλα , τα βλέπει η Λιλα και μου λέει ότι τα θέλει για να τα κολλήσει στο κρεβάτι της.

Μαεστρία Γενάρη γέννησες εεε ? Μπρρρρρρρρρρρ,........... όλα καλά με τον μικρό , κάτι με το πόδι του, που θα τον εξετάζατε ? Φιλάκια δώσε στον συνονοματο μου.

Σήμερα ευχόμαστε :

- Στη Μαελένη Χρόνια Πολλά για την εορτή της, ότι επιθυμεί στην αγκαλιά της να το βρεί και να χαιρεται την οικογένεια της

-Στην Κοτινα λέμε Χρόνια Πολλά για την μικρή Κωνσταντίνα , να μεγαλώσει γερή και όμορφη σαν τα κρύα τα νερά !

Καλό ξημερωμα σε όλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ελενίτσα μου

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ό,τι ποθείς, να δεις τον μικρουλι σου να μεγαλώνει κ να είναι ακόμα πιο χαμογελαστός!!!1

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές σας!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...