Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πες μου οτι μαδας τα χείλη σου, να πέσω κατω απο τα γελια, γιατι νόμιζα οτι μονο εγω εχω αυτην αυτοκαταστροφικη τάση....

Oχι δυστηχώς το έχω και εγώ αυτό το κακό συνήθειο και όποτε τα ματώσω γερά μετά μου γυρνάει σε έρπη ......Τόσο καλά!!!!!!!!!!:P:p:p


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια κι εμεις μονο στο καρεκλακι βλεπουμε και τα παιδικα μας και τρωμε!

κοριτσια στα ΙΚΕΑ μου αρεσαν αυτα

546907982large.jpg 546907981large.jpg

ikeahemnes300.jpg

Vatraxaki ωραία φαίνονται θυμάσαι καθόλου τιμές???


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο και πρακτικο βατραχακι μου αρεσε πολυ το λευκο!

Εγω παλι πιστευω οτι απο μονα τους αποκλειεται να θελουν να κατσουν ουτε στο καρεκλακι ,ουτε στο καροτσι,ουτε στο γιογιο ουτε πουθενα το θεμα ειναι να μην τους περναει το δικο τους.

Στις αρχες διαφωνουσα πολυ με τη μανα μου σε αυτο το κομματι μολις γκρινιαζε τσουπ τον σηκωνε οχι ρε παιδια δε γινεται να τους περναει παντα ...για αυτο αποφασισα να μην ανακατευεται κανεις αλλος σε ταισμα ,υπνμο κτλ και ετσι τα εχω φερει εκει που θελω.

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oχι δυστηχώς το έχω και εγώ αυτό το κακό συνήθειο και όποτε τα ματώσω γερά μετά μου γυρνάει σε έρπη ......Τόσο καλά!!!!!!!!!!:P:p:p

Αμα δεν τρεξει αίμα.....δεν λέει!!!!Και ναι κορίτσια σας παρουσιαζω τα vampire του καφέ..... STONE & EVA!!!

99167im1bbp2uvq.jpg


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

αληθεια την ειδες ο συζυγος την πατεντα του δικου μου , γινεται στα δικα σας καγκελα ?

Ιωάννα του τα έδειξα..Μου λέει "καλή μαγκια έκανε ο παίχτης" και του λέω "εσύ εκτός από μαγκια, μερακι εχεις;;;".. και αρχισε να γελάει, πήρα την απάντηση μου..

Θα το κάνει.. στο 3ο παιδακι όμως!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα,

σήμερα δεν είμαι πολύ καλά γιατί ο μικρούλης μου δυστυχώς έκλεισε μια εβδομάδα με την αμυγδαλίτιδα και ακόμα δεν λέει να περάσει , ίσα ίσα που χειροτέρεψε μπορώ να πω.Ενω μας είπε ο γιατρός να μην πάρει φάρμακα γιατί δείχνει να την ξεπερνάει , εχθές τον άκουγα ακόμα πιο βραχνιασμένο και το βράδυ από τις 3 η ώρα ήταν στο πόδι. Δεν μπορεί να κοιμηθεί ο καημενούλης μου, τον έπιασε βήχας και όταν είναι ξάπλα δεν μπορεί να ανασάνει. Λέω να τον πάρω τηλέφωνο το γιατρό μήπως μου δώσει κάτι να ανακουφιστεί γιατί δεν μπορώ να τον βλέπω έτσι το μαναράκι μου.

Εγώ δε κοιμάμαι όρθια , έχω κοιμηθεί μόνο 3 ώρες. Ευτυχώς που αύριο έχω άδεια μητρότητας και ελπίζω να είναι καλύτερα για να ξεκουραστούμε όλοι.

Αρμάκι μου να'σαι καλά με παρηγόρησες αρκετά με την φαφουτίτσα την κορούλα σου και εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κικο μου καλα να λεμε να μη δινουμε φαρμακα χωρις λογο αλλα το παιδι αφου μπορει να αναρρωσει πιο γρηγορα γιαιτ να μην τα παρει?

Ε δεν ειναι και ενηλικας να το ξεπερασει απο μονος του..

Τι αλλο να πω περαστικα και κοιτα να παρεις το γιατρο να σας δωσει αγωγη.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

, εχθές τον άκουγα ακόμα πιο βραχνιασμένο και το βράδυ από τις 3 η ώρα ήταν στο πόδι. Δεν μπορεί να κοιμηθεί ο καημενούλης μου, τον έπιασε βήχας και όταν είναι ξάπλα δεν μπορεί να ανασάνει.

Κiko, καμια βελτίωση,ε; Γιατι δεν ρωτας το γιατρό να τον βάλετε λίγο στο οξυγονο..Το μωρο υποφερει..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ ωραιο και πρακτικο βατραχακι μου αρεσε πολυ το λευκο!

Εγω παλι πιστευω οτι απο μονα τους αποκλειεται να θελουν να κατσουν ουτε στο καρεκλακι ,ουτε στο καροτσι,ουτε στο γιογιο ουτε πουθενα το θεμα ειναι να μην τους περναει το δικο τους.

Στις αρχες διαφωνουσα πολυ με τη μανα μου σε αυτο το κομματι μολις γκρινιαζε τσουπ τον σηκωνε οχι ρε παιδια δε γινεται να τους περναει παντα ...για αυτο αποφασισα να μην ανακατευεται κανεις αλλος σε ταισμα ,υπνμο κτλ και ετσι τα εχω φερει εκει που θελω.

κοίταξε Ριτάκι όταν έχεις κάποιους άλλους και σε κρατάνε το παιδί ότι και να λες εσύ θα κάνουν αυτό που μπορούν οι άνθρωποι .Άλλό να είσαι όλη μέρα εσύ με το παιδί σου και άλλο να σου το κρατάνε άλλοι.Τη Ραφαέλλα αν θελήσει να ανέβει πάνω στο τραπεζάκι από το καρεκλάκι δεν την κατεβάζεις με τίποτα θα χτυπιέται και εγώ δεν την αφήνω να κλαει τόσο πολύ είναι κρίμα.Θα που πεις υπάρχει και η λύση να την δέσεις πάλι όταν θα θελήσει να κατέβει θα γίνεται χαμός .και γιατί να το ταλάιπωρήσω εκείνη την ώρα που μπορεί και από το πεισμα της να μην φάει ???? Γι αυτό την βάζω πάνω στον πάγκο της κουζίνας ούτε λερώνουμε και το σημαντικό ούτε κλαίμε!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι και παλι στο παιδι τονιζω μαργαριτα ...εμας ο δικος μας και δεμενος σηκωνεται ορθιος στο καθισμα στο λεπτο και ειναι επικυνδυνο για την ασφαλεια του ,σε σενα ειναι ευκολο να μην ανακατευεται κανεις στον υπνο και στο ταισμα αλλα σε αρκετες απο εμας αυτο ειναι αδυνατο ..

βατραχακι εμενα μου αρεσει το πρωτο κρεβατακι ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

κικο μου τοσο βραχνιασμα ...μηπως ειναι λαρυγγιτιδα ???ξερω οτι δεν θες να δωσεις φαρμακα αλλα εμεις αναγκαστηκαμε να δωσουμε και ο μικρος εγινε σε 2 μερες καλα ...ευχομαι να πανε ολα καλα ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...