Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλε Ευα την απορια μου δεν μου την ελυσες!:-( φιλια στο χελωνακι μας! Μας λειπετε!

Τώρα πήγα και τις Πήρα τις είχε πάρει ο μπαμπάς μου (μένει απο κάτω) :oops:

Είναι ΦΟΒΕΡΕΣ!!!! Και πάλι να σου ζήσει ο Λασκαρης:-P


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

τι κανετε? παει και ο Ιουλιος,μας αφηνει γεια, σιγα σιγα...

αλλα μας ταραξε στη ζεστη κ το κουνουπι,τι πραγμα ηταν αυτο φετος..

ευτυχως την εχει γλιτωσει η Μιλλυτσα μου, δεν ειναι φαινεται τοσο γλυκοαιματη οσο η μαμα της..χιχι:P:p

χθες, εφαγε το πρωι ενα μικρο μηλο και μιση μπανανα, εμεινα ευχαριστημενη μπορω να πω, αν και μετα,δεν ηπιε ολο το γαλα της, 150μλ μονο, να το αποδωσω στη φρουτοκρεμα ε?

σημερα,θα της δωσω αργοτερα το φρουτο, για να πιει γαλα γιατι και το πρωι μου εκανε κονξες κ δεν το ηπιε ολο..

σκεφτομαι απο βδομαδα να κανω την αποπειρα της χορτοσουπας, να δω τι ψαρια θα πιασουμε.., σκεφτηκα οτι να περιμενω μετα τις διακοπες παει μακρυα η βαλιτσα...

να ρωτησω,καθε ποτε βραζετε τα λαχανικα σας? ανα 2ημερο?

ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΙ,

ειδα τις φωτος, εισαι πραγματι μια κουκλα, με τελειες ματαρες, που τις πηρε κ ο γιος σου, να σας χαιρεται ο καλος σου!!! πως να μην του λειπετε...

ΕΥΑ,

wellcome back!! το χελωνακι ανοιξε το στομαχακι του και τρωει απ'ολα!! μπραβο,ποια κρεμα του δινεις απογευμα? ρυζαλευρο?

με το καλο η βαφτιση!!

ΜΑΡΟΥΣΚΑ,

πως περασατε χτες?? ελπιζω να μη μεθυσατε με τα μοχιτο..αχ τι ωραια θα ητανε, αυτο ειναι βραδια καλοκαιριου..μπαλκονι, ποτακι και ο,τι ηθελε προκυψει..

ΚΟΥΚΛΕΣ,

οι υπολοιπες τι κανετε?? εμενα μου μειναν αισιως 2 εβδομαδες δουλεια κ μετα για 2 βδομαδουλες, μπανια, ξεκουραση, χαλαρωμα!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες καλη μου δουλευες πριν τον γαμο;

Χαιρετω ολες μου τις διαδικτυακες φιλεναδες!

Βικυ μου εμενα ρωτησες λογικα ε?

Και να μην ρωτησες εμενα εγω σου απαντω..:rolleyes:

Δουλευα πριν τον γαμο ναι, μαλλον λιγο πριν κανουμε τον γιο μας.

Ημουν δασκαλα χορου, σε λατιν, ευρωπαικους και οριενταλ. Επισης ειχα αναλαβει και χρεη διευθυντριας, πιο πριν γραμματειας, οργανωσης και οτι αλλο μπορει να κανει κανεις σε μια σχολη χορου. Ο χορος ειναι η αλλη μου μεγαλη αγαπη, οπως και του αντρα μου, που το εκανε σαν χομπι τον καιρο που ηταν στην Ελλαδα. Ετσι γνωριστηκαμε κιολας.

(Εδω κανω μια παρενθεση για να πω πως αν δεν ειχα πατησει ποδι και δεν ειχα πει στην μανουλα μου οτι εγω θα το κανω κι ας χτυπαει τον 'ποπο' της κατω...δεν θα τον ειχα γνωρισει ποτε...Κοιτα πως τα φερνει η ζωη ε....και κλεινω την παρενθεση)

Βασικα για διοικηση επιχηρ. ξεκινησα να παω..αλλα αλλου με πηγε ο δρομος μου..

Σε γενικες γραμμες να πω μου αρεσε πολυ αυτη η δουλεια, οι υποχρεωσεις και οι ευθυνες που ειχα..οι οποιες ολο και επεκτεινονταν βεβαια χωρις να το καταλαβαινω. Αφου εφευγα απ'το σπιτιο στις 8.30 και επεστρεφα 11.30 το βραδυ :shock::shock: Αρκετη κουραση αλλα ευχαριστη κατα κυριον λογο γιατι εχεις να κανεις με ανθρωπους που κανουν κατι που τους διασκεδαζει, τους ανεβαζει ψυχολογικα.

Κατεήξα ομως στο συμπερασμα πως κατι που αγαπας πολυ να κανεις καλυτερα να το κανεις ως χομπι και οχι ως επαγγελμα γιατι σιγα σιγα, οσο και να μην το θελεις, αυτη η ''αγαπη'' φθειρεται. (και μου το'λεγε ο αντας μου,πριν ακομα ειμαστε μαζι, αλλα εγω σαν πεισματαρα που ειμαι επεμενα στο δικο μου).

Για να μην πολυλογω, τωρα δεν εχει νοημα να δουλεψω (μιλωντας για αλλο επαγγελμα βεβαια πια) γιατι δεν υπαρχει και καποιος να κραταει τον μικρο μας, και το να προσλαβουμε καποιον να τον προσεχει αδικος κοπος θα ειναι αφου τα λεφτα που θα βγαζω θα πηγαινουν ολα εκει. Και το βασικοτερο ειναι πως απο τη στιγμη που, δοξα τον Θεο, τα βγαζουμε περα χωρις να εργαζομαι εγω, θελω εγω να μεγαλωσω τον γιο μου.

Αυτα Βικακι μου γλυκο..:D

Πες μου και για σενα..


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα!!!

τι κανετε? παει και ο Ιουλιος,μας αφηνει γεια, σιγα σιγα...

αλλα μας ταραξε στη ζεστη κ το κουνουπι,τι πραγμα ηταν αυτο φετος..

ευτυχως την εχει γλιτωσει η Μιλλυτσα μου, δεν ειναι φαινεται τοσο γλυκοαιματη οσο η μαμα της..χιχι:P:p

χθες, εφαγε το πρωι ενα μικρο μηλο και μιση μπανανα, εμεινα ευχαριστημενη μπορω να πω, αν και μετα,δεν ηπιε ολο το γαλα της, 150μλ μονο, να το αποδωσω στη φρουτοκρεμα ε?

σημερα,θα της δωσω αργοτερα το φρουτο, για να πιει γαλα γιατι και το πρωι μου εκανε κονξες κ δεν το ηπιε ολο..

σκεφτομαι απο βδομαδα να κανω την αποπειρα της χορτοσουπας, να δω τι ψαρια θα πιασουμε.., σκεφτηκα οτι να περιμενω μετα τις διακοπες παει μακρυα η βαλιτσα...

να ρωτησω,καθε ποτε βραζετε τα λαχανικα σας? ανα 2ημερο?

ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΙ,

ειδα τις φωτος, εισαι πραγματι μια κουκλα, με τελειες ματαρες, που τις πηρε κ ο γιος σου, να σας χαιρεται ο καλος σου!!! πως να μην του λειπετε...

ΕΥΑ,

wellcome back!! το χελωνακι ανοιξε το στομαχακι του και τρωει απ'ολα!! μπραβο,ποια κρεμα του δινεις απογευμα? ρυζαλευρο?

με το καλο η βαφτιση!!

ΜΑΡΟΥΣΚΑ,

πως περασατε χτες?? ελπιζω να μη μεθυσατε με τα μοχιτο..αχ τι ωραια θα ητανε, αυτο ειναι βραδια καλοκαιριου..μπαλκονι, ποτακι και ο,τι ηθελε προκυψει..

ΚΟΥΚΛΕΣ,

οι υπολοιπες τι κανετε?? εμενα μου μειναν αισιως 2 εβδομαδες δουλεια κ μετα για 2 βδομαδουλες, μπανια, ξεκουραση, χαλαρωμα!!!

Ασε Ελενακι μου, φευγει το καλοκαιρακι και να σου πως δεν το καταλαβα καν πως περασε το διμηνο..κι ο Αυγουστος τρεχοντας θα φυγει :tongue:

Ευτυχως απο κουνουπια δεν ειχαμε και πολλα πραγματα.

Οσο για το φαγητο συμφωνω με την Βικυ. Καλυτερα να ξεκινησεις απο τωρα και στην πορεια βλεπεις.

Και ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια:D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Τι κανατε σημερα κοριτσια?

Κανα μπανακι εκανε καμια σας?

Εγω σπιτι...δουλιτσες..αγκαλιτσες με το νινακι μου..παιχνιδακια..και το μεσημερι ριξαμε και κατι υπνους...

Αυριο θα παμε παλι στο Ιασω να δω την κουνιαδουλα μου και το πρωτο μου ανηψακι... Αχ θα γινω εγω μια θεια..μα μια θεια!!!!!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!!!

Καλη εβδομαδα και καλο μηνα φυσικα!

Ηρθε κι ο Αυγουστος..


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! καλο μηνα κουκλιτσες!

τοση ωρα προσπαθουσα να μπω κ το ατιμο το ασυρματο δεν με αφηνε! κ τωρα δεν εχει μπαταρια το Laptop κ δεν ξερω που ειναι ο ατιμος ο φορτιστης....αχ αχ!

Λιτσακι τελεια τα ανεκδοτακια λεμε!!

τι εγινε με τις εξετασεις?

Αννα μου αυριο θα στο στειλω το λαδακι που ειπαμε απο το τηλ.

Μαρουσκακι μου ελπιζω να ηπιες κ για μας κανα μοχιτακι!! εγω παλι χτες ηπια μπυριτσα ειχαμε παρεα κ ο πιπιλας ειπε να ειναι καλο παιδακι!χαχαχα!

βεβαια Αννα τα φυτα τα εχει ξεπατωσει λεμε!!χαχαχαχα!!

η Εφη γραφτηκε κ κολυμβητηριο στην Χιο σιγα μην ερθει τωρα πισω νωρις!

ωχ θα κλεισει σας φιλω ολες γλυκα!θα ξαναμπωωωωω!!

κ μην ξεχναμε σας αγαπωωωω λεμεεε

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες Ιανουαριου που ειστεεεεε?????

Μπας και απεργειτε κι εσεις??? Οχι να μου το πειτε αν ειναι να συμμετασχω κι εγω .. :tongue:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω ειμαι καθηγητρια Αγγλικων καλη μου ,διορισμενη σε Γυμνασιο αλλα τωρα εχω αδεια για τον Λασκαρη! Βεβαια με 3 παιδια μονο ξεκουραση δεν κανω...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα και καλη εβδομαδα!!!

κουκουτσακι μου, εγω χαθηκα γιατι ημουν δουλεια το πρωι και απο την ωρα

που γυρισα σπιτι στις 14,30, μολις κοιμηθηκε η μικρη κ ειπα να διαβασω νεα...

αν και βλεπω οτι ο Αυγουστος μας ξεκινησε με απουσιες!

ειμαι αρκετα ευχαριστημενη με την ανταποκριση της Μιλλυς στη φρουτοκρεμα.. τουλαχιστον σημερα..εβαλα ενα μικρο μηλο, μιση μπανανα κ ενα αχλαδι και εφαγε τουλαχιστον τα 3/4..γιουπιιιιι!!

σε λιγο θα παω σουπερ κ θα ψωνισω τα λαχανικα για τις πρωτες μας χορτοσουπες-λεω απο αυριο!

κουκουτσακι,

μου αρεσει πολυ ο χορος,αν και απο ρυθμο..αστο καλυτερα,δεν τοχω καθολου..ωραιο παντως να εχεις το χομπυ σου επαγγελμα..εστω για λιγο τελοσπαντων..

οι αλλες τι κανετε? διακοπευετε σιγα σιγα??


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα τσούπρες!Περιμένω να βγούνε τα γεμιστά από το φούρνο για να πάω να την ρημαδοπέσω αφού για άλλη μια μέρα τα είδαμε όλα με τα 5!Ο μικράκιας έφαγε σήμερα μισό μήλο, μισό αχλάδι και μισό νεκταρίνι βρασμένα (μιλάμε γίνονται πάρα πολύ τέλεια και μοσχοβολάνε!)και ναι, αντικατέστησε αυτό το γεύμα πλήρως, γάλα μετά από 3 ώρες:P:p:p:p Λαχανικούλια φάγαμε αλλά όχι τόσα πολλά καρότο-πατάτα-κολοκύθι και πιπεριά.Δε θυμάμαι ποια ρώτησε :confused::confused::confused:αλλά τα βράζουμε ανά 2 μέρες!Καλό μήνα σε όλες μας και καλές διακοπές σε όσες πάνε κι όσες δεν πάνε...καλά είναι και σπίτι άμα έχεις το μωρό σου!!!Καληνύχτα σας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...