Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

1.κωνκων ΠΗΤ 10/08/2010 - ΙΑΣΩ

2.giota. ΠΗΤ 14/08/2010- ΙΑΣΩ - ΔΙΔΥΜΑ

3.mary13 ΠΗΤ 14/08/2010 – ΙΑΣΩ - ? φύλλo

4.Ιndie ΠΗΤ 15/08/2010 - ??? - KOΡΙΤΣΙ

5.athina.al ΠΗΤ 16/08/2010 - ΙΑΣΩ - ΑΓΟΡΙ

6.nikolina78 ΠΗΤ 17/08/2010 – ΙΑΣΩ - μάλλον κορίτσι

7.μπου μπου ΠΗΤ 18/08/2010 - ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ

8.olympia99 ΠΗΤ 19/08/2010 - Kaiserswerther Diakonie Duess - μαλλον αγορι

9.nikijo ΠΗΤ 21/08/2010 - ΚΟΜΟΤΗΝΗ(ΚΛΙΝΙΚΗ) – ΑΓΟΡΙ(με καισαρικη μαλλον στις 7/08/2010)

10.happiness ΠΗΤ 25/08/2010 - Aσκληπιειο Kρητης

11.galat ΠΗΤ 30/08/2010 - ΑΤΤΙΚΟ - μαλλον κοριτσι

12.theolvas ΠΗΤ 2/09/2010 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ

13.nano79 ΠΗΤ 3/09/2010 -

14.maroulita29 ΠΗΤ 26/09/2010- ΛΗΤΩ - ΤΡΙΔΥΜΑ

15. zouzounel ΠΗΤ 22/08/2010 - ΛΗΤΩ


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ο μικρός το βράδυ είχε λίγο πυρετούλι τωρα είναι καλύτερα! Θα δούμε πως θα πάει...

Λοιπόν το μενού σήμερα... Χοιρινό με γλυκόξυνη σάλτσα και ρύζι. Το έφαγα την Κυριακή σε μια φίλη μου και ξετρελάθηκα! Μου τρέχουν τα σάλια απο τώρα.

happiness αντε με το καλό να έρθει το αντράκι σου!:D

nano79 βάζε κρεμα ενυδατική και δεν θα έχεις φαγούρα. Εγω βάζω απο αυτή που βάζω και στην κοιλιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ιndie μαθατε το φύλο,ε? Αντε με το καλό!!!! Ετσι εχουμε απαντηση στο αγοράκι της χαπινες!

Σημερα αν και κοιμηθκαμε σερι, ξυπνησα πτωμα...μιλάμε κομμάτια...αφου λεω να φτιάξω καφε που εχω να πιω 5 χρονια...θα συνελθω μαλλον ομως πριν φτιάξω...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Αν και ήταν πολύ έντονο το feeling που είχα ότι θα είναι αγόρι, τελικά το φυστίκι μου θα κάνει καθιστό τσίσα!!!

Από τώρα θα αρχίσω να ψάχνω για τη διακόσμηση του δωματίου...!!!! Φυσικά έχω απορρίψει το ροζ και το φουξ.... (τα σιχαίνομαι σα χρώματα..) αλλά κλίνω στο πράσινο, κίτρινο, βεραμαν.... ότι ιδέα έχετε ευπρόσδεκτη!!!


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια με τις ομορφες κοιλουμπες...τι κανετε???

εγω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα...εχω εντονες ζαλαδες και εξαγωγες....αντι να τα εχω αυτα στο 1ο τριμηνο,τα εχω στο δευτερο...ουτε νερο δεν μπορω να πιω...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερεςςςςςςςςςςςςσε οοοοοοοοοοοοοοολες τις κοιλιτσες !!!!!!!!!τι κανετε ομορφιες μου?????? εγω μια χαρα βλεπω ολασ τα κοριτσια μαθανε το φυλο μονο εγω πρεπει να περιμενω αλλεσ 15 μερες κλαψψψψψψψψψψψψψ ιντι αντε ρε με το καλο το κοριτσακι τι ωραια για πειτε ρε κοριτσια πως νιωσατε οταν μαθατε το φυλο??????????


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!happines και εγω μια απο τα ιδια ειχα και μου ειπε ο γιατρος μου οτι το παθανε πολλες γιατι κυκλοφορει γαστρεντεριτιδα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...