Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Είμαι τόσο πτώμα που δεν θέλω να κοιμηθώ. Στέλνω θετικά βαιμπς και πολλά ταπ ταπ στην πλάτη προς λέγκ και γκαλατούλα...

δανάη χαίρομαι που πάτε τόσο καλά!

Χτες το πρωί έπεσε ο μπαμπάς μου και έσπασε το ισχίο του, το απόγευμα χειρουργήθηκε, κατά την διάρκεια του χειρουργείου εμφάνισε και καρδιολογικά, όλη νύχτα χτες τον φτιάχναμε με φάρμακα, το πρωί είχε αναταχθεί η μαρμαρυγή αλλά άρχισε να μου λέει σάχλες διάφορες και τον έχω σήμερα όλη μερα να λέει βλακείες με λίγες περιόδους διαύγειας, ευτυχώς τον έβαλα να καθήσει και τα πήγε καλά. Βέβαια εκδικήθηκα και την μάνα μου που την άφησα όλο το απόγευμα με τον νταντυ να της λέει βλακείες να πήξει λίγο και αυτή, αλλά δυστυχώς χάσαμε το κοστα ναυαρίνο που ήταν να πάμε... αυτάαααααα

φιλιά


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωχ Τατιάνα σιδερένιος γρήγορα ευχομαι.... πωπω να είχα την ψυχραιμία σου πως θα το ήθελα.... μου δίνεις δύναμη χωρίς να το ξέρεις!

Δεν πειραζε λε για το κοστα ναυαρίνο ο άνθρωπος να γίνει καλά και ξαναπάτε.

Περαστικά και πάλι!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

Τατιανα περαστικά στον μπαμπά σου!!

Είδατε χθες το πρώτο επεισόδιο απ'το Επειγόντως τη μαμή; Καλά από κει που γέννησε αυτή με τα 24 :shock: παιδιά το νεκρό μωρό (που αναστήθηκε τελικά) και μετά έκλαιγα συνέχεια.... φαίνεται καλή σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Τατάκι περαστικά σας!

Καλά βγήκαν τα χρώματα κουμπάρα;

Το χωλ τι χρώμα το βάψατε τελικά;

Δεν το είδα Μαριλού, ωραίο ε;

Ακούσατε για την άλλη σειρά του bbc, το Dowton Abbey που κόψανε το ομοφυλλικό φιλί για να μην θηγούν τα χρηστά ήθη;

Ζήτω η Ταλιμπανική Δημοκρατία της Ελλάδας!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Τατι, περαστικα και καλη δυναμη οικογενειακως, πακετο μεγαλο φαγατε...

Γιατί όμως είμαστε τόσο σίγουροι ότι δεν έχουν παρενέργιες; ποιος το εγγυαται; τα συστατικά τα γνωρίζουμε; δεν κάνω το δικηγόρο του διαβόλου απλά δεν γνωρίζω.

Και εσύ μιλάς για συμπληρωμα στη συμβατική θεραπεία και όχι αντικατάσταση, αυτό είναι άλλο, δεν διαφωνώ. Θέλω πρωτα όμως να δω τι συμβαίνει ακριβώς στον πιτσιρικά μου και αυτό ένας μη παιδονευρολόγος δεν μπορεί να μου πει.

Πολύ χάρηκα με το μυρτάκι σου!!! Μπράβο βρε κοριτσι που πήγαν τόσο καλά τα πράγματα... ταλαιπωρηθηκε όμως το γατάκι σας αλλά και εσεις. Τουλάχιστον όμως το αποτέλεσμα σας δικαίωσε

Κοιτα, εγω το εχω διαβασει αρκετα το θεμα και νιωθω σιγουρη οτι δεν πειραζει που προσπαθω με αλλους τροπους, δεν θα αντεχα την αμφιβολια αλλωστε. Ομως αυτο ειναι που σιγουρα μπορει να σου εξηγησει ενας καλος ομοιπαθητικος ασχετα απο την ειδικοτητα του και μετα να δεις τι κανεις και αν πρεπει να πας σε πιο εξειδικευμενο η οχι. Μπορεις δηλαδη να κλεισεις ενα ραντεβου στο οποιο να πας μονη σου και να ρωτησεις ολες σου τις αποριες. Και μονο αν πειστεις οτι ειναι ασφαλες να το δοκιμασεις.

Σου ξαναλεω, δεν ισχυριζομαι οτι η Μυρτω παει καλα λογω ολων αυτων, μπορει ετσι κι αλλιως αυτη να ηταν η πορεια της. Δε με νοιαζει ομως, και ξερω οτι αν δεν πηγαινε τοσο καλα θα τρωγομουν απιστευτα για το τι αλλο μπορω να κανω, τι δεν εκανα κλπ. Εμεις αλλωστε εχουμε πααααρα πολυ δρομο μπροστα μας, δεν ειναι κατι που περναει. Προς το παρον εχει κανει 8 ναρκωσεις για μετρησεις που βγαινουν καλες, μπορει ομως αυτο να αλλαξει σε οποιαδηποτε επομενη και τοτε θα αρχισει το πραγματικο τρεξιμο.


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρεεε, τι ωραια μερα! Βγειτε εξω!

(εγω μεχρι τη βεραντα εφτασα, αλλα ειναι τελεια!)


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Ρεεε, τι ωραια μερα! Βγειτε εξω!

(εγω μεχρι τη βεραντα εφτασα, αλλα ειναι τελεια!)

ρεεε, μας δουλέυεις???? Γαμω τον εγκλεισμό μου... Αυριο ομως με την απεργια θα του δωσω να καταλάβει!!!

Μπραβο Δαναη που παει καλα το μικρούλι σου! παντα τετοια!

Τατι, περαστικα και απο δω!

Που ειστε ωρε κοπελες?


Link to comment
Share on other sites

Χαλόοοοοοοοοο

Ωραια μερα όντως αλλά ο σπόρος ήθελε να διαβασουμε (λεμε τώρα) βιβλια..είχε φαει κολλημα κ ετσι κατσαμε μεσα...

Ντανσεμακι, Λεγκούλι είστε πολύ σπουδαίες μαμαδες!!!!Μπράβο σας!!

Λεγκούλι ουτε εγω εχω πεισθει για ομοιο αλλά κανουμε...βεβαια εσυ θελεις να πεισθεις για το οτι δεν δημιουργει παρενεργειες κιολας...λογικο..

Πάντως εμας σε λίγο πιο "σοβαρά" θεματα δεν εχει βοηθησει τα κοριτσια μου..ούτε με τις αλλεργίες τους κ σε μια σοβαρή μολυνση που ειχε πάθει η μικρούλα στο πιπι της το καλοκαιρι τιποτα δεν εκανε....

Με κρυα καρδια την κανω στα κοριτσια λοιπόν....

Αφρούλι...εχω αγχωθει με το καρεκλάκι σου...το χρειάζεσαι άμεσα???

Αυτη κ μαλλον κ την άλλη εβδομαδα ο γιούπης τρεχει σαν τρελός κ αργει πααααααααααρα πολύ...κ δεν θελω να τον πιεσω κι αλλο για να βρει τροπο να συναντηθειτε...

αν ομως υπάρχει καποιος λόγος τότε πες μου πλιζ να τον στριμωξω:P

Παρλιαρε με εβαλες σε τρελο τριπάκι κ εχω αρχισει να κοιταω τουρτες για τη Λ που γενεθλιαζει τον Γεναρη!!Ελα παναγια μου:shock::shock::shock:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑα αυτο με τη μαμη το ειδα στη φαση που μολις ειχε γεννησει μια γυναικα ενα προωρο κ παρολες τις οδηγειες το κρατησε κ το αναστησε εκεινη!!!

Κολλησα μου αρεσε πολύ αλλά δεν ηξερα πως ειναι σειρά..............!!!!!!

Θυμηθηκα που οταν γεννησα τη μικρουλα μου μου ελεγαν να δωσω το μωρο στο θαλαμο να το ταιζουν εκεινοι κ δεν το δεχτηκα κ τελικα ολα καλα!!!!

Φιλακιαααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Γιουπι σιφουνα, μηπως να αλλαζες ομοιοπαθητικό? Κι εγω δεν ειχα πεισθει, αλλα δεν ειχα θεματα με μολυνσεις αλλεργιες κλπ, μια φοα μονο που σφαδαζε στον πονο στο αυτι η Ειρηνη μετα απο την καψουλα ηταν περδικι σε 1 ωρα. Ε εκει ειπα να δωσω και αλλη ευκαιρία.

Μια φιλη μου επίσης δεν εμεινε ικανοποιημενη με την ομοιοπαθητικη παιδιατρο της, γιατι τα περισσοτερα τα ελεγα απο το τηλ, οποτε πηγε τα μικρα στον δικό της, και την ρωτησε αααααααπειρες λεπτομερεςι κοιταξε το παιδι κλπ και ειδε μαγάλο καλό.

Δηλ εγω ειαμι της αποψης οτι πρεπει αν εισαι τυχερος να σου κατσει καλος ομοιοπαθητικός. Ο οποιοε ειανι γιατρός εννοείται και μπορει να συνεργαστεί ανετα με τον συμβατικο και να συζητησουν για το ιστορικο του παιδιου.

Εγω σοτν καρδιολογο το καλοκαιρι, τολμησα και ρωτησα τι γνωμη του για ομοιοπαθυητικη σε περιπτωση που χρειαστω αγωγη υπερτασης, και μου ειπε, δεν ειμαι αρνητικός, απλα δεν γνωριζω περι του θεματος, σιγουρα ο,τι μπορει καποιος να κανει συνδυαστικά αξίζει δοκιμη. Και πανω που λεεω, πως κι ετσι χαχαχα μου πεταξε και το πλασιμπι εφεκτ, αλλα λεει ακομα και πλασιμπο να ειναι, αν ετσι ηρεμεις και σου πεφτει η πιεση, εμας μας κανει. χαχααχαχα

Τωρα ειδικα στην περιπτωση σου λεγκω θελει πολυ ψαξιμο, και νομιζω δεν θα χρειαστει καν να κανετε τιποτα συμβατικο ή μη....

Παντως γενικά λένε οτι δεν εχουν παρενέργειες γιατι αφενός ειναι φυτικα(δηλ εγω θα φοβομουν τις παρενεργειες των χημικων περισσοτερο ιδιως αν ειναι για πολυ καιρο) αυτο ομως δεν τα κανει ακίνδυνα χαχαχαχα(και το κονιο φυτο ηταν) αφετερου γιατι η αριαωση του ειναι απρα πολυ μεγάλη και ετσι ειναι πρακτικά αδυνατο να προκαλεσουν κατι.

Το μονο που πρεπει να σιγουρεψεις ειανι τυχον αλληλεπιδραση με συμβατικα()που δεν εχουν συνηθως)

Αλλα αυτο δεν χρειαζεται απο τωρα να το σκεφτείς....οταν και αν χρειαστεί ειμαι σιγουρη οτι θα τα δεις ολα τα ενδεχομενα.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

http://www.onalert.gr/stories/kokkinos-synagermos-sthn-athina-dyo-bouleutes-sto-estelle

Mέσα είναι και ο συμφοιτητής μου και φίλος της Λέγκως, Κοδέλας! Ελπίζω να έχει αίσιο τέλος η ιστορία!


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Μετα τα youtube, facebook και twitter μας κόψανε και το προσωπικό μας email. Δλδ hotmail, gmail, yahoo κτλ... Σε λιγο, θα μπαινουμε στην εισοδο θα αφηνουμε κινητα, ρολόγια και λοιπα προσωπικα αντικειμενα, θα βγαζουμε τα ρουχα μας και θα φοραμε ποδια εργασίας και θα μπαινουμε!

Ετσι γιατι αλλιως δεν μας αγοράζει κανένας!

Αντε σας αφηνω γιατι θελω να λιμάρω τα νύχια μου!


Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε Αφδοριτη, ελπίζω να μην σας κοψουν και το παρεντς!!!!

Καλημερα καταρχήν, μολις γυρισα απο τον υπερηχο...

τα πρώτα αποτελέσματα ειναι φυσιολογικά, βεβαια θελει περαιτερω ψαξιμο. Νεφρα, νεφρικες αρτηριες όλα οκ, επινεφριδια οκ, αλλα λεει αν υπαρχει καποιο αδενωμα πολυ μικρο, που δεν ξεφευγει απο τα ανατομια ορια του επινεφριδιου, ο υπερηχος δεν το πιανει και θελει μαγνητικη με σκιαγραφικό.

Οποτε προς το παρον περιμενω τις ειδικες εξετασεις ουρων, που εχουν καποιες ουσιες που εκκρινονται αν υπαρχει τετοιο αδενωμα, αυτες βγαίνουν τριτη απογευμα, θα με φαει η αγωνια μεχρι τοτε!!!!

Επισης σημερα το απογευμα θα παρω και τις αιματολογικες, που ειναι γενικο τσεκ απ και καποιες ορμονες....και για αυτα εχω αγωνια, γενικα μες το αγχος ειμαι χα χα χα

η ταχυπαλμια και το κοκκινο μαγουλακι συνεχιζονται καθημερινως παντως....(χωρις να εχω και τοσο αγχος πια.... ξουτ) χαχαχαχαχα τι να πω....

ο γιατρος μου ελεγε χαλαρωσε θα μου σπασεις το μηχανημα με τους παλμους σου χαχαχαχαχα

τωρα καθομαι σε αναμενα καρβουνα μεχρι το απογευμα γιατι ολα μου περνανε παλι απο το μυαλο οτι εχω, ζαχαρο κλπ.... παρανοιααααααααα

αμαν πια αυτος ο φοβος μου με τα ιατρικοεξεταστικα, με το καλο αν περασουν ολα θα το ψαξω αυτο δεν γινεται με εχει κουρασει....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γαλατουλι, τιποτα δεν θα εχεις... Το ξερω δεν ειναι κουμπακι, αλλα ολα απο το αγχος ειναι. Και εισαι το τριτο ατομο μεσα σε αυτη την εβδομαδα που εχει θεμα με αρυθμιες κτλ που συνδεονται με το αγχος. Το πρωτο ειναι το αδερφι μου που ειναι κ πιτσιρικι 25 χρονων!!! Και τον χαπακωσε και ο γιατρος... Γραψτα όλα κοριτσαρα! Φιλια πολλα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...