Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοπελιτσες ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! Χαιρομαι που χαρηκατε με τη χαρα μου!!!!! Ειναι κατι που θελαμε με το συζυγο οποτε....μια χαρα!!!

Μαριγια μου μαζι θα περασουμε τις εγκυμοσυνες μας!!!! Μακαρι να μας πανε ολα καλα!!!!!:P:p:p

Κατερινα μου περαστικα, γαστρεντεριτιδα οτι χειροτερο πραγματικα, να προσεχεις και να παιρνεις υγρα μη ξεχνας!!!

Η αλλη Κατερινα τωρα...το αλλαξα το τικερ μου!!!!;););)

Οσο για τα ρουχα που λετε, προτιμω να τα δωσω σε καποια κοντινη μου φιλη, ή ακομη και στην αδερφη μου ή στον κουνιαδο μου οταν με το καλο κανουν τις οικογενειες τους. Οντως ειδικα τα ρουχα του πρωτου χρονου, ειναι πολλα και ολοκαινουρια οποτε λυπαμαι να τα δωσω καπου αλλου. Τοσα λεφτα μας φυγανε κριμα...οποτε τα προοριζω για κοντινα μου προσωπα! Αλλωστε και εγω απο την κουμπαρα μου εχω παρει πολλα ρουχαλακια απο τα αγορακια της και ετσι παντα εχουμε πλουσια γκαρνταρομπα και δεν βαριομαστε τα ρουχα μας και τα παπουτσια μας;);)

Παντως Κατερινα αν δεν εχεις σε καποιον να τα δωσεις η ιδεα για τις φυλακες ειναι πολυ καλη και σιγουρα θα βοηθηθουν πολλα παιδακια..

Για την πανα που λετε...δεν εχουμε ξεκινησει ακομη προσπαθειες, ουτε γιογιο εχουμε παρει ακομη, το σκεγτομαι μολις βαλω τα καλοκαιρινα χαλια που καθαριζονται πιο ευκολα και καλοκαιριασει ο καιρος ωστε να μην του φοραω ρουχα και ειμαστε πλυνε βαλε με τυχον ατυχηματα.

Νεαμανουλα το χριστινακι σιγουρα θα θελει αδερφακι..αντε βαλε μπρος..ο Νικολας χαρηκε πολυ ολο φιλαει την κοιλια της μανουλας και το νινακι της!!!!!(βεβαια οταν θα το αποκτησουμε με το καλο δεν ξερω τι θα γινει...)!!!!! Το ιδιο ισχυει και για τις υπολοιπες!!!! Πιστευω οτι τα 3 χρονια ειναι υπεραρκετη διαφορα!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια ;)

Εχω λιώσει στο βήχα και δεν μπορώ να κοιμηθώ! Κρατάω και καραούλι για την Πένυ μου που πνίγεται περίπου τέτοια ώρα 3 συνεχόμενα βράδια και έπεσα πάνω στα υπέροχα νέα της ΠΕΖΗΣ!!

Μπράβο βρε κοπέλα!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!! Και ξέρετε πια μου ήρθε αμέσως επόμενη στο μυαλό... dafouuuulaaa....:tongue::tongue:

katerinoul@ και υπόλοιπες διπλομανούλες υπομονή!! Σας τα έγραφα αυτά πριν δυο χρόνια αν θυμάστε λιγάκι... είναι πολύ δύσκολη η πρώτη περίοδος προσαρμογής με το μωρό και το άλλο αδερφάκι.. Προσωπικά πιστεύω οτι δεν υπάρχει παιδάκι που να μην έχει ζηλέψει το μωρό που ήρθε στο σπίτι.. Μην ακούτε διάφορα του στιλ ο δικός μου το αγάπησε με τη μία και μπλα μπλα.. δεν υπάρχουν. Απλά το κάθε παιδί το δείχνει διαφορετικά και θέλει το δικό του χρόνο να το ξεπεράσει.. ελπίζουμε.. κάποια στιγμή. Εμείς τώρα που έφτασε η μικρή 2 ετών έχουμε βρει τις ισορροπίες μας πλέον. Αλλά και πάλι υπάρχουν στιγμές που τα πράγματα ξεφεύγουν. Αφήστε που τώρα ζηλεύει και η Πένυ την μεγάλη!! Μην την αγκαλιάσω!! Χώνεται ανάμεσα η σουσουράδα και τη διώχνει. Τέλος πάντων.. εμένα μου ακούγονται πολύ φυσιολογικές οι αντιδράσεις των παιδιών σας. Το εκφράζουν, θέλουν τη μαμά πάλι μόνο δική τους.. θα συνηθίσουν σιγά σιγά στη νέα κατάσταση και όλα θα είναι πιο όμορφα, θα δείτε.

dafaki καλά θυμάσαι με το γιογιό. Η μικρή θέλει να βγάλει την πάνα καιρό τώρα. Εγώ η άχρηστη δεν την αφήνω να μη μου λερώσει τα χαλιά. Πηγαίνει κανονικά και τα κάνει, η πλάκα είναι που σκουπίζεται και μόνη της... Αφήστε τα να παίξουν όσο θέλουν με το γιογιό, έτσι θα μάθουν. Ετοιμαστείτε μόνο για πολλά ατυχήματα και ας ελπίζουμε να συνηθίσουν γρήγορα. Στη μεγάλη βγάλαμε την πάνα, το έκανα μια και έξω όταν το πήρα απόφαση, αλλά για 1 μήνα περίπου μέχρι να μάθει είχαμε κατουρήσει τα πάντα. Σεντόνια, μαξιλάρια, πατώματα, τα ρούχα μας συνέχεια.. αλλά έτσι γίνεται.. Το έκανα δραστικά και το κόψαμε αμέσως και το βράδυ. Έβαζα υποσέντονο στο στρώμα. Ένα κόλπο που μου είπε αλλή μαμά και έπιασε είναι να τα πηγαίνεις συνέχεια στο γιογιό. Καθε 30 λεπτά στην αρχή. Και το βράδυ πηγαίναμε μια πριν και την σήκωνα και κατά τις 2-3 μισοκοιμισμένη να τα κάνει πάλι. Το μόνο κακό ήταν με τα κακά όπου μου έγινε λίγο δυσκοίλια..

Αρκετά σας ζάλισα με την κατουροσυζήτηση.. καληνύχτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια !!!

Περαστικά στις φιλενάδες μου Κατερινα κ Vallou. Απ τον Μαιο ελπίζω να ησυχάσουμε με τις παλιοιώσεις ....

Πως με σκεφτοσαστε ετσι βρε Κατερίνες μου!!!! Ευχαριστω πολύ κι εγω δεν θα σας αφήσω έτσι , εχω κάτι κοριτσίστικα γλύκα για εσάς!! ;)

Αθηναίες λέω τώρα που 'έφτιαξε ο καιρός να βρισκόμαστε λιγάκι Τι λετε ??? Αντε Κατερινα να ξεπεταχτεί κι η μπεμπούλα να την βάλουμε στην παλιοπαρέα τον αλλων 3ων . Ρε κοπελιά πως τα κατάφερες κ την έβγαλες καρμπον κ τη μπέμπα ???Η κάνω λάθος ??? Μου φανηκε πως μαμαδίζει κι αυτή λιγάκι ...

Κοριτσια η Ανδρι εχει εμπλουτισει το ρεπερτόριο της με τραγούδια όπως Ματια μπλε ,να κοιμηθω στο πάτωμα , τα ησυχα βράδια, κι αλλα πολλά τέτοια που της τραγουδαμε πριν κοιμηθεί !! Παιρνει κ ύφος μικρομέγαλου κ γελαμε τοσο πολύ !! Στο τσακιρ κέφι ριχνουμε κ το φεγγαρι κάνει βόλτα κ την κοντουλα λεμονιά !!! Τα ξεσηκώνει αμέσως η σκατουλα ...Αυτα ειναι τα καλά γιατί ξεκινησαμε κ τις "ξενες γλωσσες" Βλάκας κ μακάκας απο τώρα ... Προφανως απο άλλα παιδάκια στον παιδικό αν κι ο πατερούλης της όταν οδηγεί του ξεφέυγει κανα κοσμιτικό :mad: :mad::evil::twisted::mad: οπότε τι ? δεν θα το ξεσηκωνε Προς το παρον τ ακουμε κ σφυρίζουμε αδιάφορα κοιτώντας το ταβάνι ....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ ΜΟΥ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Όσο για εμένα "ΜΠΟΥΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!(Ποιο μεγάλο και θριαμβευτικό γίνεται????)

Και μόνο στην σκέψη με ποιάνει ανατριχίλα!!!!Νεαμανουλα, πως θα γινει να γινω η κολλητή του τελευταιου των Μοικανών???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Εμείς μιά χαρά κατά τα άλλα!!!!Αν και ο καιρός δεν βοήθησε πολύ, τις γύρες μας τις κάναμε!!!!

Κατερινάκι περαστικά, γαστρεντερίτιδα μωρε?Έσενα έπρεπε να πιάσει?

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες!!!

πεζούλα κοπέλα μου πολύ ευχάριστα τα νέα σου! σου εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό κοριτσάκι!!!!

και ναι σήμερα πήγαμε για καφέ! ό άντρας μου λέει έβγαλα έξω τις γυναίκες μου!!!!να επισημάνω ότι για καφέ είχαμε να πάμε από όταν ήταν η μαίρη 4 μηνών!!!δεν πιστεύω το πόσο ωραια περάσαμε!!!είμασταν με τους κουμπάρους που έχουν ένα αγοράκι 4! το πόσο όμορφα έπαιζε με την μαίρη!!!δεν σηκωθήκαμε σχεδόν καθόλου!!!έπαιζαν στο γκαζόν και ούτε που πλησίασαν την παιδική χαρά παραδίπλα! τώρα που έγινε η αρχή θα το κάνουμε συχνά!!!

τώρα τα του γιογιο! λοιπόν η μαιρούλα κάθε φορά που κάθεται κάνει και τσίσα ποτέ δεν έχει δώσει άδειο γιογιο! μέχρι και κακά έκανε εχτές! βρε κορίτσια πότε θα αρχίσει να κρατιέται??? δεν θα της βγάλω την πάνα πριν ξεστρώσω αλλά θα ήθελα να ξέρω!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοπελαρες!!!! Με φτιαχνετε με τις ευχουλες σας!!!!:P:p:p:p

vallou μου περαστικουλια, η ανοιξη σε ξεγελαει και αρρωσταινεις πιο ευκολα απο το χειμωνα:rolleyes:, οταν καλοκαιριασει εντελως πιστευω οτι θα ξεφυγουμε απο τον κινδυνο;) Οσο για τα αδεφακια συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου!!!! Τις πολλες φαρφαρες και εγω δεν τις πιστευω!!

july δε θελω αν διαβαζω τετοια! Βγειτε παιδακι μου για καφεδακια!!! Εμεις ολα και ολα τους καφεδες δεν τους παραλειπουμε με τιποτα!! Αφου ρωτας τον Νικολα ¨που θα παμε???¨ και απανταει αμεσως ¨για καφεεεεεε!!!¨ μαθημενο παιδακι στις καφετεριες!!! Τις παιδικες χαρες δεν τις ζηταμε αλλα στους καφεδες σαν τη μαμα και τον μπαμπα γυριστρονι!!!!:D:D:D Ειδικα τωρα το καλοκαιρακι και για μπυριτσα ανετα!!!;);)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Περαστικά στις αρρωστούλες, είστε καλύτερα??

Αχ, εμένα ο Γιώργος ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ:shock::shock::shock: Μην γελάτε, είναι σοβαρό!!! Δεν χωράει ο ποπός του να κάτσει και να είναι και το πουλί του μέσα!! Είναι έτσι το κορμάκι του που απλά δεν χωράει:eek:

Οπότε το καταργήσαμε και θα του πάρω σε λίγο καιρό από αυτά που μπαίνουν πάνω στη λεκάνη.

Προς το παρόν έτσι κι αλλιώς, ειδικα΄από την στιγμή που ήρθε η μικρή στο σπίτι, δεν λέει καν ότι έκανε κακά, οπότε είμαστε για λίγο καιρό οφ σε αυτό το θέμα... Το καλοκαίρι όμως θα τα καταφέρουμε ελπίζω! Στο εξοχικό, ούτε χαλιά ούτε τίποτα. Εξάλλου υπάρχουν και αυτές οι πάνες που είναι για εκμάθηση, λέτε να κάνουν καμιά δουλειά?

Την κορη μου χτες και τη νύχτα σκεφτόμουν είτε να την πνίξω είτε να τη δώσω για υιοθεσία, με έφερε στα όρια μου εντελώς...Δεν ήξερε τι ήθελε με αποτέλεσμα να την κρατάω όλη μέρα αγκαλιά και το βράδυ ήταν ξύπνια 2 ώρες χωρί να μπορώ να την βολέψω, αφού με λυπήθηκε και ο άντρας μου και σηκώθηκε να την κάνει βόλτες (μάλλον το μωρό λυπήθηκε γιατί είχα αρχίσει να βγάζω αφρούς και να την απειλώ). Το πιο κακό είναι ότι θέλει να πιπιλίσει για να ηρεμεί, εμένα το στήθος μου πετάει γάλα , οπότε αναγκαστικά για να πιπιλίσει καταπίνει και γάλα και έτσι είτε τρώει παραπάνω απ ότι μπορεί και τα βγάζει - πάνω μου - είτε τσαντίζεται και την πιάνουν τα νεύρα της και γινόμαστε μύλος:( Πιπίλα που δοκίμασα να της δώσω εδώ και 3 μέρες για να αποφύγουμε όλο αυτό το σκηνικο, δεν την παίρνει με τίποτα... Κάνει λες και της βάζεις το χειρότερο πράγμα στο στόμα και πάει να κάνει εμετό... Οπότε τζίφος...Να λέω βέβαια ευτυχώς που δεν έχει και κολικούς, γιατί δεν ξέρω τι θα έκανα...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Περαστικά στις αρρωστούλες, είστε καλύτερα??

Αχ, εμένα ο Γιώργος ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ:shock::shock::shock: Μην γελάτε, είναι σοβαρό!!! Δεν χωράει ο ποπός του να κάτσει και να είναι και το πουλί του μέσα!! Είναι έτσι το κορμάκι του που απλά δεν χωράει:eek:

Οπότε το καταργήσαμε και θα του πάρω σε λίγο καιρό από αυτά που μπαίνουν πάνω στη λεκάνη.

Προς το παρόν έτσι κι αλλιώς, ειδικα΄από την στιγμή που ήρθε η μικρή στο σπίτι, δεν λέει καν ότι έκανε κακά, οπότε είμαστε για λίγο καιρό οφ σε αυτό το θέμα... Το καλοκαίρι όμως θα τα καταφέρουμε ελπίζω! Στο εξοχικό, ούτε χαλιά ούτε τίποτα. Εξάλλου υπάρχουν και αυτές οι πάνες που είναι για εκμάθηση, λέτε να κάνουν καμιά δουλειά?

:tongue::tongue::tongue::tongue:ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ.....εμείς τα λέει τα κακά και τα τσίσα αλλά μόλις του πείς για γιογιο, φωνάζει ΟΧΙΙΙΙΙΙ και τελικά τα κάνει πάνω του....βασικά το γιογιό το κάνει βόλτες παντού, αλλά το αποτέλεσμα τζίφος!!!!Και εγώ για καλοκάιρι σκέφτομαι....δεν τον ζορίζω κανέις δεν έμεινε με πάνα σε όλη του την ζωή!!!!

Την κορη μου χτες και τη νύχτα σκεφτόμουν είτε να την πνίξω είτε να τη δώσω για υιοθεσία, με έφερε στα όρια μου εντελώς...Δεν ήξερε τι ήθελε με αποτέλεσμα να την κρατάω όλη μέρα αγκαλιά και το βράδυ ήταν ξύπνια 2 ώρες χωρί να μπορώ να την βολέψω, αφού με λυπήθηκε και ο άντρας μου και σηκώθηκε να την κάνει βόλτες (μάλλον το μωρό λυπήθηκε γιατί είχα αρχίσει να βγάζω αφρούς και να την απειλώ). Το πιο κακό είναι ότι θέλει να πιπιλίσει για να ηρεμεί, εμένα το στήθος μου πετάει γάλα , οπότε αναγκαστικά για να πιπιλίσει καταπίνει και γάλα και έτσι είτε τρώει παραπάνω απ ότι μπορεί και τα βγάζει - πάνω μου - είτε τσαντίζεται και την πιάνουν τα νεύρα της και γινόμαστε μύλος:( Πιπίλα που δοκίμασα να της δώσω εδώ και 3 μέρες για να αποφύγουμε όλο αυτό το σκηνικο, δεν την παίρνει με τίποτα... Κάνει λες και της βάζεις το χειρότερο πράγμα στο στόμα και πάει να κάνει εμετό... Οπότε τζίφος...Να λέω βέβαια ευτυχώς που δεν έχει και κολικούς, γιατί δεν ξέρω τι θα έκανα...

Σε καλό σου Κατερινάκι μου, μου έφτιαξες την διάθεση!!!!Το τι γέλιο εχω ρίξει!!!Κρίμα μωρέ το μωρουδάκι!!!!:D:D:D:DΥπομονή και θα στρώσει....

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι μου εσυ την κορη....εγώ γιο και πατερα!

Λοιπον, σας ανακοινώνω ότι ειμαι: Μια υστερική μαμα που κινηγάει το παιδάκι της να φάει λίγη φρουτόκρεμα(αφου πετάξαμε γιαουρτι, κρέμα),μουτρωμένη σύζυγος αφου εδω και καιρο ειμαι όλο με τα μουτρα κάτω(γνώμη του συζύγου) η οποία βεβαιως βεβαιως έκανε το λάθος και αρρώστησε και έτσι ήμουν ακομα πιο κακια..Ή ειμαι ηλίθια ή είμαι διχασμένη προσωικότητα..Γιατι εγώ νομιζω ότι δεν γκρινιάζω και ειμαι γενικά με το χαμόγελο!

Όμως το αγαπημένο μου στεφάνι δεν κάθισε ΠΟΤΕ να ταίσει τον Γιάννη για να δει τη γλυκα.ΠΟΤΕ. Μια φορα που το δοκίμασε μου τον έφερε πίσω...Εξω από τον χορό λοιπόν πολλά τραγουδια λέει. Αυτο ειχε σαν αποτέλεσμα να τσακωθούμε και φυσικα να μου χαλάσει ΠΡΑΓΜΑΙΚΑ αυτη τη φορά τη διάθεση μου. Ουφ τα ειπα μεν ανακατωμένα, αλλα τα ειπα.

Οσο για την κορούλα σου γλυκια μου Κατερινα...μόνο υπομονη μπορώ να πώ.Τιποτε άλλο.Α! Και ότι βλέπω το μέλλον μου!!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατερινακι μου εσυ την κορη....εγώ γιο και πατερα!

Λοιπον, σας ανακοινώνω ότι ειμαι: Μια υστερική μαμα που κινηγάει το παιδάκι της να φάει λίγη φρουτόκρεμα(αφου πετάξαμε γιαουρτι, κρέμα),μουτρωμένη σύζυγος αφου εδω και καιρο ειμαι όλο με τα μουτρα κάτω(γνώμη του συζύγου) η οποία βεβαιως βεβαιως έκανε το λάθος και αρρώστησε και έτσι ήμουν ακομα πιο κακια..Ή ειμαι ηλίθια ή είμαι διχασμένη προσωικότητα..Γιατι εγώ νομιζω ότι δεν γκρινιάζω και ειμαι γενικά με το χαμόγελο!

Όμως το αγαπημένο μου στεφάνι δεν κάθισε ΠΟΤΕ να ταίσει τον Γιάννη για να δει τη γλυκα.ΠΟΤΕ. Μια φορα που το δοκίμασε μου τον έφερε πίσω...Εξω από τον χορό λοιπόν πολλά τραγουδια λέει. Αυτο ειχε σαν αποτέλεσμα να τσακωθούμε και φυσικα να μου χαλάσει ΠΡΑΓΜΑΙΚΑ αυτη τη φορά τη διάθεση μου. Ουφ τα ειπα μεν ανακατωμένα, αλλα τα ειπα.

Οσο για την κορούλα σου γλυκια μου Κατερινα...μόνο υπομονη μπορώ να πώ.Τιποτε άλλο.Α! Και ότι βλέπω το μέλλον μου!!!!!

Αχ σαν να ακούω εμένα.....την κυριακή και το δικό μου το στεφάνι με στόλλησε πραγματικά!!!!Ώρες ώρες νομίζω ότι πραγματικά ζούν στον δικό τους υπέροχο κόσμο!!!!!Ρωτάς και εμένα κύριε που τρέχω σαν το Βέγγο απο τις 8 μέχρι τις 11???Και φυσικά ποτέ και τίποτε δεν γίνεται σωστά, όλα λειψά και ΠΑΝΤΑ φταίω εγώ!!!!

Κατά τα αλλα πως πάς κοπελάρα μου!???

Link to comment
Share on other sites

Αχ σαν να ακούω εμένα.....την κυριακή και το δικό μου το στεφάνι με στόλλησε πραγματικά!!!!Ώρες ώρες νομίζω ότι πραγματικά ζούν στον δικό τους υπέροχο κόσμο!!!!!Ρωτάς και εμένα κύριε που τρέχω σαν το Βέγγο απο τις 8 μέχρι τις 11???Και φυσικά ποτέ και τίποτε δεν γίνεται σωστά, όλα λειψά και ΠΑΝΤΑ φταίω εγώ!!!!

Κατά τα αλλα πως πάς κοπελάρα μου!???

Πες τα βρε gio μου... Μιλάμε μου χάλασε όλη τη διάθεση!

Αν εξαιρέσεις τα χθεσινα...ειμαι καλα. Εχω αναρρωσει πλήρως και κάνω δουλιτσες σε σπίτι αλλα και εξω! Αδειασα τη ντουλάπα του Γιαννη. Πολλά ρουχα μωρε!

Α! και φυσικά...φουσκώνω φουσκώνω φουσκώνω...Υπάρχει άραγε τέλος???:tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...