Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Κορίτσια μου θα σας στενοχωρήσω.. αν μιλάμε για το ίδιο επίδομα, γιατί έχω αρρωστουλια τα δίδυμα και είμαι άυπνη 3 μέρες, η αίτηση φεύγει αυτόματα μόλις γεννηθούν και δηλωθούν στο ληξιαρχείο. Όταν το οικογενειακό εισόδημα είναι πάνω από 40.000, η αίτηση απορρίπτεται αυτόματα. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα παραπάνω, η Λίνα νομίζω, τα επίδομα είναι βοηθητικά για μεσαια- χαμηλά εισοδήματα. Με 75.000 ετήσιο εισόδημα, δε νομίζω ότι βγαίνει επίδομα. Εγώ με λίγο πάνω από 40.000 και δύο παιδιά, δεν δικαιούμαι όχι επίδομα, ούτε καν τα όρια του ΕΣΠΑ για βρεφικούς...

      περαστικά τους μωρέ τα ψυχακια 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειναι κανεις εδω?

χαρουλα διπλα ειμουν ομως ηταν και ο γιος μου μαζι μου και εσκαβε το μαναρι μου να διαβασει καμια φωνουλα δεν ξερει.:mad:

ελενακι μια χαρα σε βρισκω αντε τωρα που θα εισαι και ξεκουραστη ,ξερεις εσυ:D

λορεττα περαστικα .

ειρηνη που χαθηκες παλι?

σοφακι αντε και αργοτερα δημαρχος.να ρωτησω κατι ποιος πληρωνει για τα ψηφοδελτια?

η eve χαθηκε η εχασα κατι?

ταο τι κανει το φασολακι σου?

κελι θα μου πεις ποτε πως διαβαζουν?ο καθενας στο δωματιο του?

δεν θυμαμαι σας ειπα οτι πηγαμε για εμβολιο?9200 και 74 ποντοι ομως ειναι χοντρη μαλλον απο τον αδελφο της πηρε.και ψαρι σε 2 μηνες. και μου ειπε αμα θελω να αλλαξω γαλα ομως νομιζω ειναι νωρις θα το κρατησω μεχρι τον χρονο.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites

Σχόλασε το νησί για σήμερα, πολύ γρήγορα τελειώνει μου φαίνεται!

Πού είσαι Μανιτάριους, τρέχετε με τα διαβάσματα?

Όντως η Εύη έχει καιρό να εμφανιστεί και η Στεγία δεν ήρθε να μας πει πώς πήγε ο δημόσιος θηλασμός!

Λορέτα εσύ πώς είσαι καλέ?

Εγώ το έριξα σε σκουπισμοσφουγγαρίσματοσιδερώματα! Αύριο μπάνια και ξεσκόνισμα και θα είμαστε καλούτσικα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσιααααααα!!!!!

ανοιξα το καφε μετα απο αιωνες και ειδα οτι με αναζητησατε! πολυ συγκηνιτικο!

τι κανετε??

δεν πολυπρολαβαινω να μπαινω, ολη μερα ειμαι με τα παιδια, σπιτι, μαγειρεματα, ταισματα κλπ και δεν προλαβαινω να μπω...το βραδυ που ηρεμω κατα τις 11 πλακωνω την TV και βλεπω κανενα ριαλιτι, ραδιο αρβυλα, ΟΛΑ,...ο,τι εχει τελος παντων για να ξεφυγω λιγακι!!

η μικρη ειναι καλα, μπουσουλαει σαν σιφουνας, σηκωνεται και κανει βηματακια πιασμενη απο επιπλα. χαιρεταει, στελνει φιλακια, παλαμακια κανει "νιαου"¨τη γατουλα, γελαει τρελα με τα πουλακια στο δρομο...κανει πολλα χαριτωμενα ΑΛΛΑ ....ακομα δεν τρωει!

παλευουμε για 3 κουταλιες φρουτο την ημερα, τιποτε αλλο, θηλαζει μονο και ανοιγει ΝΑΑΑΑΑ ενα στομα οταν δει το βζ:D:D

οσο ειμαι εδω δεν με νοιαζει, αλλα σε λιγο καιρο γυριζω πισω στη δουλεια μου και...εκει τι κανουμε??

ψαχνω και γυναικα, δεν εχω βρει κατι αξιολογο...

ο Αλεξανδρος ειχε ενα προβλημα στο ποδι του και ηταν ακινητος στο κρεβατι 15 μερες και δεινοπαθησα, τωρα ειναι καλυτερα...

κατα τα αλλα, αν εχετε φεις, στειλτε μου κι εμενα πμ να σας πω κι εγω ονομα διοτι μονο εκει βαζω φωτος, στο φορουμ για καποιο λογο δεν μπορω!

ΦΙΛΑΚΙΑ και θα μπαινω πιο συχνα, υποσχομαιιιιιι!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια.δεν μπορω να σας καλο διαβασω κατι επαθε το ματι μου και θολωνε το απογευμα .χεστηκα απο τον φοβο μου ,πηγα σε οφθαλμιατρο και μου εκανε βυθοσκοπηση.εκει χαιρετησα.ευτυχως δεν λιποθυμησα αλλα εκανα τουλαχιστον 15 λεπτα να συνελθω.τωρα γραφω με το ενα ματι ανοιχτο γιατι στο ματι που μου εκανε την εξεταση ειναι η κορη διεσταλμενη σχεδον 90% και με το φως που χτυπαει απο τον υπολογιστει με τυφλωνει.αυτα.δεν μου βρηκε τιποτα .μου ειπε οτι μπορει απο στεναχωρια να εγινε απο στρες η και απο τιποτα .ετσι απλα!!!

ετσι απλα εγω κοντευα να σοριαστω.αυτα.κατα τα αλλα ευτυχως καλα.

ευακι καλως μας ηρθες και παλι,φιλια στην μπουμπου και περαστικα στον αλεξανδρακο σας.

χριστινακο αντε να κανονιζουμε.ολο λεμε και ολα στα λογια μενουμε.

μανιταρακι μου φιλακια πολλα.οπως καταλαβες απεχω λογο στραβομαρας

λωρακι μου περαστικα καρδουλιτσα μου,ελπιζω να μην κολλησεις και το μικρο σας


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ χάλια, η μικρή θα ξύπνησε πάνω από 7-8 φορές χθες βράδυ, της βάζουμε πιπίλ τη γυρνάμε μπρούμυτα και σε 1' κοιμάται, αλλά εμείς υποφέρουμε έτσι. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία τι να φταίει? Δε νομίζω να είναι από πείνα γιατί χτες στις 12 της έδωσα σαν συμπλήρωμα και ξένο γάλα 12πμλ και το ήπιε, μύξες ή κάτι δεν έχει, δόντι μας έχει πρήξει προ πολλού ένα να βγει αλλά δε λέει να ξεμυτήσει! Εντομεταξύ μου το κάνει πολύ συχνά, 1 βράδυ θα κοιμηθεί ψιλοκαλά, 2-3 θα μας ψοφήσει. Κατά τη διάρκεια της μέρας κοιμάται καμιά ώρα το πρωί 11-12 και το μεσημέρι συνήθως 4-5.30. Το βράδυ κατά τις 9.30-10.00 μέχρι τις 7.30 άρα δε νομίζω να κοιμάται πολλές ώρες! ΟΥφφφφ δεν την παλεύω!

Εύη είδες σύμπτωση, ότι σε αναφέραμε και εμφανίστηκες! Ο γιος σου έπαθε κάτι στο ισχύο, δε θυμάμαι τι είναι αλλά το άκουσα πολλές φορές τελευταία! Δώσε φιλάκια και στη ζουζούνα σου!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεερααααα!!!!!Τελευταια μερα στη δουλεια σημερις!!!! :) :) :)

Τι κανετε;;;

Μανιταριους με τη ππαρλα εχασες το νησι!!

Ευουλα!!Σε χασαμε κοριτσι μου γλυκο!!!Σ΄εχει τρελλανει η κορη ή μου φαινεται;;;(και με τις δυο εννοιες το τρελλανει!χαχαχα)

Μαρινακι να σου πω εγω κατι;;Εγω βαζω στον μικρο δυο πιπιλες!Μια στο στομα και μια στο χερακι του...κατα τη διαρκεια της νυχτας ξυπναει αλλα βρισκει ή τη μια ή την αλλη τη βαζει μοναχουλης του στο στομα και ξανακαληνυχτα και ουτε γατα ουτε ζημια!Το κανουν αυτο τα παιδακια που παιρνουν πιπιλα μεχρι να μπορεσουν να τη βρισκουν και να τη ξαναβαζουν μονα τους!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης ειμαι χαααλιααααα!!!Ποναει το σσωωωωμαααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ....μπουχουυυ

οπως καταλαβατε με κολησε η Λορετα! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα τσουπρες!!!τι κανετε???εμεις σημερα θα καθησουμε σπιτι λογω καιρου αρα θα ευχαριστηθω λιγο παραπανω το καφε μας.ελενακι που εισαι σημερις???μαρινακι γιατι δεν ρωτας τον γιατρο για την μικρη???ειρηνη τι ηταν αυτο με το ματι???ευχομαι περαστικουλια:P


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεεεεεερα!

σημερα επιτελους ειμαι καλύτερα! οχι καλά βεβαια για να βγω εξω. Ποναει ο λαιμός μου (καινουριο αυτο) αλλά νιώθω πολυ καλύτερα. Μου λειπει το γυμναστηριο, το πιστευετε; Λέω να παω ή Πέμπτη η Παρασκευή.

Ευχαριστώ για τις ευχές σας, ο μικρός δεν κολλησε και χαρηκα πολυ!

Σοφη μου μπράβο για τον αντρουλη σου!!! Χαιρομαι πολυ! Βρε καλυτερα να μη βγει γιατι μετά θα εχει τρεξίματα ολη την ώρα. Μανιτάρι οχι και χοντρή η μικρή σου!!! εντελώς φυσιολογική...

Μαρινάκι γιατι ετσι ρε συ η μικρή σου; κάτι την ενοχλεί μες στη νύχτα; αν την αφηνατε λίγο μηπως ξανακοιμοταν μονη της;

Ελενααααααααακι πρόσεχε, λες να σε κολλησα διαδικτυακά;;;;:lol:

αντε τελευταια μερα...μπράβο!!!!

Ποτε θα πιουμε αυτον τον ρημαδοκαφέ;:wink:

Τζες τι κανεις; βολτιτσες διαβασα ε;

πάω να παρω το χαπι μου...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...