Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στολισαμε κ μεις...Με χαρα σας παρουσιαζω το δεντρακι μας και του χρονου κοριτσια να μαστε γερες με τις οικογενειες μας!:D:D

dscn0761u.jpg

Αχου τί όμορφο που είναι. Καραμελωμένο και γλυκαμένο το χριστουγεννιάτικο δέντρο σας. Έτσι να είναι και οι ζωές σας όλο το νέο χρόνο και κάθε χρόνο.

Και του χρόνου κοριτσάκι μου. :D

Link to comment
Share on other sites

Στολισαμε κ μεις...Με χαρα σας παρουσιαζω το δεντρακι μας και του χρονου κοριτσια να μαστε γερες με τις οικογενειες μας!:D:D

dscn0759l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscn0761u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscn0761u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

μα τι υπέροχο δεντράκι...:P και του χρόνου να είστε καλά.

σαν βγαλμένο από περιοδικό είναι.αυτά τα υπέροχα στολίδια από που τα έχεις πάρει?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια....Να ειστε καλα...και του χρονου με υγεια ολες μας και οπως επιθυμουμε:D:D:D:D

Λοιπον πηγαμε τζαμπο χθες.... και εκει βρηκα αυτα τα ζαχαρωτα και αμεσως λεω να με τι θα στολισω φετος το δεντρακι μας....

Και μ βγηκε πολυ φτηνο οι καραμελιτσες ειχαν 0,70 λεπτα και τα πιο μεγαλα ζαχαρωτα 1,5 ευρω! Ηθελε λιγα ακομα νομιζω....αλλα δεν τα υπολογισα σωστα δεν πειραζει του χρονου!! χεχε!!!(Σορρυ αν θεωρηθει διαφημιση απλα ειδα οτι κανα 2 κοριτσια ρωτησαν καο γ αυτο το ειπα μηπως ενδιαφερονται να παρου κ αυτες!:oops:;)

Μου περισεψαν 5 μπαλες μεγαλες ασπρες....δεν ξερω τι να τις κανω?πειτε καμμια ιδεα......σκεφτηκα να τις βαλω σε μια κορδελα και σε εναν καθρεφτη που εχω...αλλα δεν μ πολυαρεσει!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια

Στολίσαμε και εμείς σήμερα....το σπίτι απέκτησε χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και ανυπομονώ να νυχτώσει να ανάψουμε τα φωτάκια μας :)

jo89 Τέλειο το δεντράκι σας, και του χρόνου!!!

Το βράδυ θα σας ανεβάσω φωτογραφίες :)

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα όλα τα δεντράκια!!!!Και του χρόνου κορίτσια!!!!

Καλό μήνα σε όλες!!!Μπήκε ο Δεκέμβρης κ είμαστε 24 και σήμερα!!!!

Σήμερα το απόγευμα θα στολίσουμε κ εμείς το δεντράκι μας επιτέλους!!!Θα ανεβάσω κ εγώ φωτογραφίες μετά!!!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βικ μου.

Για δες εδώ.... θα το λατρέψουν τα κοριτσάκια σου! :tongue:

390257_422251934508430_940109008_n.jpg

Στολισαμε κ μεις...Με χαρα σας παρουσιαζω το δεντρακι μας και του χρονου κοριτσια να μαστε γερες με τις οικογενειες μας!:D:D

dscn0759l.jpg

απιστευτα! jo89 μπραβο για την διαφορετικοτητα του στολισμου σας! και ταιριαζει αψογα με το ασπρο δεντρο! ΕΥΓΕ! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


phpRQ35qKAM.jpg

ακολουθησα τη συμβουλη σας και πραγματι, μου αρεσει περισσοτερο! ειχα ασπρη κορδελα και της εβαλα κοκκινες τελιτσες με υγρη χρυσοσκονη! εντελει δεν πειραζει που δεν κολλησε ο ταρανδος, εξαλλου δεν θα τον κουναμε και πολυ-ειχα ξεχασει να σας πω οτι το εχω στο μπανιο! :tongue: ατιμεεεεες! με τις ιδεες σας, τι μου κανετε! :tongue:


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Στολισαμε κ μεις...Με χαρα σας παρουσιαζω το δεντρακι μας και του χρονου κοριτσια να μαστε γερες με τις οικογενειες μας!:D:D

dscn0759l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscn0761u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dscn0761u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jo89 πολυ ομορφο και γλυκο το δεντρο σας!και του χρονου να εισαστε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Στολισαμε κ μεις...Με χαρα σας παρουσιαζω το δεντρακι μας και του χρονου κοριτσια να μαστε γερες με τις οικογενειες μας!:D:D

dscn0761u.jpg

Αχου τί όμορφο που είναι. Καραμελωμένο και γλυκαμένο το χριστουγεννιάτικο δέντρο σας. Έτσι να είναι και οι ζωές σας όλο το νέο χρόνο και κάθε χρόνο.

Και του χρόνου κοριτσάκι μου. :D

Και του χρόνου! Τέλειο το δέντρο σας!

Link to comment
Share on other sites

Μου περισεψαν 5 μπαλες μεγαλες ασπρες....δεν ξερω τι να τις κανω?πειτε καμμια ιδεα......σκεφτηκα να τις βαλω σε μια κορδελα και σε εναν καθρεφτη που εχω...αλλα δεν μ πολυαρεσει!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

1) Θα μπορούσες να τις βάλεις σε μια κρυστάλλινη μπωλιέρα μαζί με μερικά φύλλα έλατου

2) Ή να τις κρεμάσεις με διάφανη μισινέζα {από το κουρτινόξυλο, από ένα φωτιστικό κτλ}

3) Ή θα μπορούσες να τις βάλεις σε έναν ασημένιο δίσκο

white-christmas-decorating-ideas-i.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα όλα τα δεντράκια!!!!Και του χρόνου κορίτσια!!!!

Καλό μήνα σε όλες!!!Μπήκε ο Δεκέμβρης κ είμαστε 24 και σήμερα!!!!

Σήμερα το απόγευμα θα στολίσουμε κ εμείς το δεντράκι μας επιτέλους!!!Θα ανεβάσω κ εγώ φωτογραφίες μετά!!!

Με το καλό, κορίτσι μου!:D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...