Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

:tongue:

Πιτζάμες και πάλι πιτζάμες.. δεν μπορώ να κάτσω πολύ ώρα όρθια.

Εβαλα το κιμαδάκι να γίνεται και ξανα-ξάπλωσα.

Πόσο σας ζηλεύω κορούλες μου, όσες είστε έξω και κάνετε τις βόλτες σας. Εχει τέλεια μέρα... :|:neutral:

Κοίτα κάνεις το καλύτερο που κάθεσαι σπίτι... εγώ πανω που άρχισα να γίνομαι καλυτερα φύγαμε το προηγούμενο 3ημερο και μολις γυρίσαμε ήμουν πολυ χειροτερα απο πριν.

Ξεκουράσου και ημέρες καλες θα έχει συνέχεια τώρα... ο χειμώνας έφυγε κορίτσια !!! και ονειρεύομαι παραλίες εξωτικές τρομάρα μου :tongue:

εβαψα μαλλια

λουστηκα

εκανα μπανιο

ξυριστηκα κ εβαλα τις κρεμες μου

εβαλα φακες να γινουν (ειναι ετοιμες)

εβαλα ψωμι να γινεται

μαζεψα νεροχυτη κ επλυνα κατι λιγα στα χερια

συμμαζεψα 1-2 πραγματακια εκτος θεσης

τωρα με πηρε ο πατερας μου ειναι εδω κοντα σε μια δουλεια του μαγαζιου κ ερχετε να δει την εγγονη του!!!

εχω ακομα να κανω:

λιστα σουπερ κ λαικης

φτιαξιμο μαλλιων

νυχια

ειρηνη μου το φιογκακι σου ειναι πολυ πολυ γλυκο κ τρυφερο πλασμα!!! τωρα που λειπει ο πατερας του ειναι ο "αντρας του σπιτιου"!!!

σας ειπα ??? 68 κιλα πηγα στα κανονικα μου δηλαδη, θελω ενα ακομα να χασω για καβατζα!!!

καλο υπολοιπο!!!

μπράβο!!! φαντάζομαι ποσο υπέροχα αισθάνεσαι;)

Ευτυχως σε πέςτυχε σε σαββατοκύριακο η ιωση!Ξεκουρασου...:)

έτσι δες το θετικά βρε;) ευκαιρία για χουχουλιασμα!

Καλησπερα κοριτσια!!!!Τι κανετε???

Λοιπον εμεις ειμαστε μια χαρα! ειπαμε οτι σημερα δεν θα κανουμε καμια δουλεια και θα αφιερωσουμε οοολη την ημερα στον Κωνσταντινο!Απο το πρωι παιζουμε,ζωγραφισαμε στον πινακα,τρεξαμε,χορεψαμε και το χαρηκαμε πολυ!:D

Ο μικρος ειναι πολυ καλυτερα!Εχει πολυ καλη διαθεση αλλα κανει διαρροιες:?

είδες όλα για καλό γίνονται ;) ασε που γλιτώσατε και την ταλαιπωρία της κίνησης στην επιστροφή!

Κορίτσια καλησπέρα!

Ειρήνη περαστικά σου, άντε να "βαρεθεί" η ίωση να φύγει που λέει κ ο γιόκας σου:tongue:

θέλω να κάνω δυο αγορές, προτείνετέ μου σας παρακαλώ μοντέλα. θέλω να πάρω ξυριστική μηχανή (χρησιμοποιείτε?βολεύει?μοντέλο?) και επίσης θέλω και νέα "δεύτερη" ηλεκτρική γιατί έχω μια στο κάθε επίπεδο να μην πηγαινοφέρνω, θέλω μια αρκετά δυνατή να σκουπίζει καλά...ξέρω ότι λειπετε οι περισσότερες, θα περιμένω βοήθεια όταν γυρίσετε:tongue::tongue::tongue:

καλό τριήμερο!!

καλά τρομερή ατάκα!

για ξυριστική δεν έχω ιδεα δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ - και με ενδιαφέρει και εμένα να ακούσω την άποψή σας!

ηλεκτρική αγορασαμε πριν κανα χρόνο κυκλώνικη με αποσπωμενο καδο απο τα lidl, είναι πολυ καλη αλλα δεν ε΄χει ουσία να πω περισσότερα αφού αυτά τα βγάζουν όποτε θέλουν, δλδ δεν είναι διαθεσιμη σε κάποιο άλλο καταστημα:?

Μπράβο για τα μαλλάκια. Και γω έχω πάρει βαφές αλλά να δούμε πότε θα τα βάψω... στο μεταξύ Δευτέρα απόγευμα έχω 2 ραντεβού.... :? να δούμε πως θα είμαι.

Οντως, είναι πολύ Γιωτάκι μου. Πολύ τρυφερό παιδί και ώρες και στιγμές μας λέει κουβέντες που μένουμε με το στόμα ανοιχτό. Ολα τα παιδάκια φαντάζομαι... γι αυτό σας τα γράφω.

Εύγε για τα κιλά σου! Ευγε! Είσαι η 2μετρη κορμάρα μας!!

εμένα προχτες μου φιλούσε τα μαλλιά και μου είπε "μαμα είσαι κούκλα"!:tongue:

Με το καλό Ευούλα μου.

Να σου πω την αλήθεια και γω, σε ενδεχόμενη 2η εγκυμοσύνη θα φοβόμουν περισσότερο από την 1η γιατί τώρα "ξέρω".. στην 1η έχεις αυτή τη γλυκιά αίσθηση του πρωτόγνωρου και τα βλέπεις όλα λίγο πιο "ρομαντικά", ας πούμε. Τώρα θα φοβόμουν περισσότερο να πάνε όλα καλά.

Δυστυχώς, εμείς τώρα, σ αυτή τη φάση δηλαδή, δεν θα είχαμε ούτε τα χρήματα για τον τοκετό οποτε... :oops:

δυστυχώς ακριβώς έτσι και εμείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα νέα μας: Το bbq γενέθλιο πάρτυ ήταν σούπερ! Πήγαμε και λίγο νωρίτερα να βοηθήσουμε στο στήσιμο. Είχαμε μαζέψει πολλά παιχνίδια κήπου τσουλήθρες ποδηλατακια τραμπάλες και τα παιδιά ευχαριστήθηκαν!

Αύριο μεσημέρι όπως σας είπα έχουμε τραπέζι στο νονο μας και το πρωί θα παμε Τεχνόπολις.

Τη Δευτέρα αν έχει αέρα μας βλέπω να πετάμε ξανα αετό :)) το ζητάει κάθε μέρα :)) και μετά ίσως κανονιστεί άλλο ενα bbq με φίλους διαφορετικά λέμε να κάνουμε πικ νικ εκεί που θα αποφασίσουμε να πετάξουμε τον αετό μας! έχετε να προτείνετε κανένα μέρος κοντά? σκέφτομαι να πάμε καπου παραλιακά αλλά όχι μακριά δλδ κανα Καβούρι... για πείτε και εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Ειρήνη περαστικά σου, άντε να "βαρεθεί" η ίωση να φύγει που λέει κ ο γιόκας σου:tongue:

θέλω να κάνω δυο αγορές, προτείνετέ μου σας παρακαλώ μοντέλα. θέλω να πάρω ξυριστική μηχανή (χρησιμοποιείτε?βολεύει?μοντέλο?) και επίσης θέλω και νέα "δεύτερη" ηλεκτρική γιατί έχω μια στο κάθε επίπεδο να μην πηγαινοφέρνω, θέλω μια αρκετά δυνατή να σκουπίζει καλά...ξέρω ότι λειπετε οι περισσότερες, θα περιμένω βοήθεια όταν γυρίσετε:tongue::tongue::tongue:

καλό τριήμερο!!

Ευχαριστώ Μυρτούλα μου.

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω στις αγορές αυτές. Δεν έχω ξυριστική και η ηλεκτρική μου δεν είναι και σούπερ-καλή, για να την προτείνω.. :|

Καλή ξεκούραση :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

χαραλωσα, ξεκουραστηκα κ εφτιαξα τα νυχακια μου, τα εβαψα σε milky χρωμα!

παω να παραλαβω το παιδακι απο διπλα!

καλο σαββατοβραδο!!!

Μπράβο! Και είσαι και μέσα στη μόδα μ αυτό το χρώμα! ;)

Τις επόμενες ημέρες θα σας βάλω κι άλλη φωτό, με άλλη εκδοχή του milky, που το έκανα σε μια πελάτισσα, σε ακόμα πιο "απαλό" milky.. :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

αγαπημενες μου φιλεναδες καλησπερα

εχτες βγηκα λιγα αποτομα και δε ξαναμπηκα γιατι ειχα το μπαμπα μου εδω και με βοηθησε λιγο να παω για κατι ψωνια που ηθελα και να καθετε με τα παιδια στο αμαξι για να μην καθυστερω εφυγε το βραδυ και δε προλαβα να ξαναμπω εκανα απιστευτες δουλειες εχτες και το σπιτακι μου ειναι σουπερ καθαρο και μαζεμενο σημερ ελειπα παλι ολοι μερα ειχα και τελειο ηλιο και πολυ το χαρηκαμε πριν λιγο μαζευτηκα θα παραγγειλουμε σουβλακια να φαμε

γιωτακι τελειο το δειπνο αληθεια το ρυζακι με τι ειναι??

ευχαριστω πολυ ολες για τα κιλακια μου

ειρηνη μου κατι ηθελα να σχολιασω με σενα και δεν θυμαμαι τι μα καλα αλτσχαιμερ επαθα??

δε θυμαμαι τιποτα δυστυχως

σας καληνυχτω και θα τα πουμε αυριο

Πάρτε και για μένα ένα σουβλάκι βρε Χαρά μου... σουβλακό-σουπα! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:tongue:

Κοίτα κάνεις το καλύτερο που κάθεσαι σπίτι... εγώ πανω που άρχισα να γίνομαι καλυτερα φύγαμε το προηγούμενο 3ημερο και μολις γυρίσαμε ήμουν πολυ χειροτερα απο πριν.

Ξεκουράσου και ημέρες καλες θα έχει συνέχεια τώρα... ο χειμώνας έφυγε κορίτσια !!! και ονειρεύομαι παραλίες εξωτικές τρομάρα μου :tongue:

Και γω ρε γμτ.. σήμερα φρίκαρα που δεν μπορούσα να βγω, με τόσο όμορφη μέρα... :?

Αλλά πρέπει να κρεβατωθώ γιατί τη Δευτέρα δουλεύω και δεν θέλω να ακυρώσω τα κορίτσια μου!

καλά τρομερή ατάκα!

Είδες βρε παιδί μου κάτι κουβέντες που λένε τα μικρά μας? Μου κάνει τόσο εντύπωση γι αυτό τα αναφέρω.. είναι τοσο όμορφο το μυαλουδάκι τους....:P:p
για ξυριστική δεν έχω ιδεα δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ - και με ενδιαφέρει και εμένα να ακούσω την άποψή σας!

Το μόνο που ξέρω, από μία πελάτισσα, είναι πως το πρώτο διάστημα, την πονούσε πολύ... :|

εμένα προχτες μου φιλούσε τα μαλλιά και μου είπε "μαμα είσαι κούκλα"!:tongue:

Δίκιο έχει! ;)
δυστυχώς ακριβώς έτσι και εμείς!
....:? γμτ....μη σε νοιάζει βρήκα τη λύση.. θα γεννήσουμε σπίτι!!! :tongue::tongue:

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μας: Το bbq γενέθλιο πάρτυ ήταν σούπερ! Πήγαμε και λίγο νωρίτερα να βοηθήσουμε στο στήσιμο. Είχαμε μαζέψει πολλά παιχνίδια κήπου τσουλήθρες ποδηλατακια τραμπάλες και τα παιδιά ευχαριστήθηκαν!

Αύριο μεσημέρι όπως σας είπα έχουμε τραπέζι στο νονο μας και το πρωί θα παμε Τεχνόπολις.

Τη Δευτέρα αν έχει αέρα μας βλέπω να πετάμε ξανα αετό :)) το ζητάει κάθε μέρα :)) και μετά ίσως κανονιστεί άλλο ενα bbq με φίλους διαφορετικά λέμε να κάνουμε πικ νικ εκεί που θα αποφασίσουμε να πετάξουμε τον αετό μας! έχετε να προτείνετε κανένα μέρος κοντά? σκέφτομαι να πάμε καπου παραλιακά αλλά όχι μακριά δλδ κανα Καβούρι... για πείτε και εσείς?

Ευχομαι να περάσετε υπέροχα αύριο και να μας πεις πως ήταν!

Νομίζω, δεν είμαι σίγουρη, πως Δευτέρα θα έχει βροχή...:|

Λατρεύω τον Βοτανικό Κήπο στο Δαφνί, δεν ξέρω αν έχετε πάει ποτέ ή αν σας πέφτει κοντά αλλά για πικ νικ ειναι ιδανικός.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Είδες βρε παιδί μου κάτι κουβέντες που λένε τα μικρά μας? Μου κάνει τόσο εντύπωση γι αυτό τα αναφέρω.. είναι τοσο όμορφο το μυαλουδάκι τους....:P:p

Το μόνο που ξέρω, από μία πελάτισσα, είναι πως το πρώτο διάστημα, την πονούσε πολύ... :|

Δίκιο έχει! ;)

....:? γμτ....μη σε νοιάζει βρήκα τη λύση.. θα γεννήσουμε σπίτι!!! :tongue::tongue:

Πριν απο λίγο τον ρώτησα πως πέρασε στο παρτυ σήμερα....

Μαμά είναι το πιο cool party που έχω πάει στη ζωή μου!:D Θα τον κατασπαράξω λέμε!!!

Ευχομαι να περάσετε υπέροχα αύριο και να μας πεις πως ήταν!

Νομίζω, δεν είμαι σίγουρη, πως Δευτέρα θα έχει βροχή...:|

Λατρεύω τον Βοτανικό Κήπο στο Δαφνί, δεν ξέρω αν έχετε πάει ποτέ ή αν σας πέφτει κοντά αλλά για πικ νικ ειναι ιδανικός.

Δυστυχώς δεν θα έχουμε πολυ χρόνο στο Τεχνοπολις αφού πρεπει 13:30 να είμαστε σπίτι για να μαγειρεψω αλλά εύχομαι να καταφέρουμε να πάμε κατα τις 11:00.

Μη μου λες για βροχές, μη μου λες για βροχές ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ:rolleyes: το meteo δεν δείχνει βροχές αλλά συννεφιά όλη την εβδομάδα!! και τη Δευτέρα 6 μποφόρ το μεσημέρι οπότε μπορεί ναι μεν μπορεί να πεταξει ο αετος αλλά μπουκια δεν θα καταφερουμε να βαλουμε στο στόμα:?

Το έχω ακούσει για το Δαφνί αλλά ακόμα δεν έχουμε πάει και μια που μου το θύμισες μπαίνει και αυτό στο πρόγραμμα μαζί με Αττικο πάρκο και πολλά άλλα.

Ειρήνη μου όμως εκεί μας βλέπω να μας πετάξουν μαζι με τον αετό μας (θέλω μέρος για πικνικ και αετό 2 σε 1 ενα πράγμα)

Εμείς απο Σεπτέμβριο αρχίσαμε τις πολλες εξορμησεις και δραστηριοτητες.. θέατρα, σινεμα, μουσείο, δημ. απασχόληση κλπ αφού πριν απο λίγες μέρες έγινε 3,5 και πριν απο αυτό λιώναμε στις παιδικές χαρές, όχι οτι ακόμα δεν παμε καθημερινά αλλά δεν λιώνω γιατι μεγάλωσε και δεν τον κυνηγάω σε κάθε βήμα :rolleyes:

Ειρήνη μήπως η πελάτισσα εννοούσε για αποτριχωτική και όχι ξυριστική? η αποτριχωτική ναι πονάει στη αρχή αλλά η ξυριστική γιατί να πονάει?

Καναμε τα μπανακια μας, χαλαρώνουμε σαλόνι και σε λίγο νάνι!

Καλό και ήσυχο βραδυ να έχουμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες για βροχές, μη μου λες για βροχές ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ:rolleyes: το meteo δεν δείχνει βροχές αλλά συννεφιά όλη την εβδομάδα!! και τη Δευτέρα 6 μποφόρ το μεσημέρι οπότε μπορεί ναι μεν μπορεί να πεταξει ο αετος αλλά μπουκια δεν θα καταφερουμε να βαλουμε στο στόμα:?

ααααααααααα και εγώ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΒΡΟΧΕΣ....δεν τις μπορώ άλλο....θα μουχλιάσουμε στο τέλος απο την πολύ βροχή!

Εμείς κορίτσια σήμερα δεν βγήκαμε....έκανα δουλειές, φάγαμε κολοκυθάκια τηγανιτά και καλαμαράκια, κοιμηθήκαμε (αμ πως θα το έχανα) το απόγευμα χαλαρά έφτιαξα μια πίτσα για το βράδυ και τώρα ετοιμάζονται για νάνι και εμείς για το paranormal activity 3 (έχουμε δει και τα άλλα 2).....είναι αυτό το έργο με τα φαντάσματα που μέσα στην ησυχία σου πετάγεται μπροστά σου μπππρρρρρ απο τώρα φοβάμαι :? :?

Εντωμεταξύ όταν είναι καμία φρικιαστική σκηνή, εγώ κλείνω τα μάτια μου με τα χέρια μου και αφήνω μια χαραμάδα μόνο για να βλέπω χιχιχιιχ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Ειρήνη περαστικά σου, άντε να "βαρεθεί" η ίωση να φύγει που λέει κ ο γιόκας σου:tongue:

θέλω να κάνω δυο αγορές, προτείνετέ μου σας παρακαλώ μοντέλα. θέλω να πάρω ξυριστική μηχανή (χρησιμοποιείτε?βολεύει?μοντέλο?) και επίσης θέλω και νέα "δεύτερη" ηλεκτρική γιατί έχω μια στο κάθε επίπεδο να μην πηγαινοφέρνω, θέλω μια αρκετά δυνατή να σκουπίζει καλά...ξέρω ότι λειπετε οι περισσότερες, θα περιμένω βοήθεια όταν γυρίσετε:tongue::tongue::tongue:

καλό τριήμερο!!

σκούπα έχω μία philips (που νομίζω δεν βγαίνει πια το μοντέλο) είναι πολύ δυνατή, και έχει και τεράστιο καλώδιο, βγάζει όλο τον όροφο με μία μπρίζα, αυτό εμένα με βόλεψε πολύ. Όταν θα κοιτάς τα watt είναι σημαντικό να δεις πόσα βγάζει στο πέλμα και όχι τα συνολικά της σκούπας, εκεί βλέπεις την διαφορά στο σκούπισμα.

Και γω θα ήθελα στεγνωτήριο, σε ζηλεύω κοριτσάκι μου!

Ελπίζω να κάνατε καμιά βολτίτσα! :D

Το στεγνωτήριο είναι τέλειο, το συνιστώ σε όλες. Βέβαια δεν το χρησιμοποιώ σε όλα τα πλυντήρια που βάζω, αλλά δεν έχω σιδερώσει σχεδόν κανένα παιδικό και βρεφικό ρούχο από τότε που το πήρα. ;)

Πήγαμε βόλτα στο εμπορικό(ένα έχουμε στη Θεσσαλονίκη) ο μικρός κοιτούσε ενθουσιασμένος, ο μεγάλος έπαιξε στον διάδρομο με τα παιχνίδια, και εγώ έφαγα παγωτό και κινέζικο(με αυτή την σειρά).

Καλό σας βράδυ.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:tongue:

ηλεκτρική αγορασαμε πριν κανα χρόνο κυκλώνικη με αποσπωμενο καδο απο τα lidl, είναι πολυ καλη αλλα δεν ε΄χει ουσία να πω περισσότερα αφού αυτά τα βγάζουν όποτε θέλουν, δλδ δεν είναι διαθεσιμη σε κάποιο άλλο καταστημα:?

τι είναι κυκλωνική καλή μου?το ακούω συχνά αλλά δεν ξέρω τι είναι...

μυρτουλα ξυριστηκη μηχανη εχω, αλλα δεν την πολυχρησιμοποιω, οποτε δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος για να σου πω. για την σκουπα εγω εχω την siemens 2400w αυτη που δεν περνει μονο σακουλα αλλα χρησιμοποιητε κ ο καδος, ο οποιος πλενεται, οταν ο καδος ειναι αδειος ρουφαει πιο καλα, οταν αρχιζει κ γεμιζει ρουφαει λιγοτερο. επισης δεν μου τραβαει καλα τις τριχες απο τα χαλια, αλλα αυτο δεν ειναι κριτηριο καθως θυμαμαι στο πατρικο μου ειχα το ιδιο θεμα κ η μαμα μου εχει την κομπρα της delongi που ρουφαει παρα πολυ δυνατα.

πολύ ενδιαφέρουσα επιλογή μου δίνεις Γιώτα μου, θα την ψάξω να δω πόσο βγαίνει...

Τις επόμενες ημέρες θα σας βάλω κι άλλη φωτό, με άλλη εκδοχή του milky, που το έκανα σε μια πελάτισσα, σε ακόμα πιο "απαλό" milky.. :P

και γω λάτρης του Milky ανέκαθεν...απλά δεν ήξερα πώς το λένε κ έλεγα "του γάλακτος":tongue::tongue::tongue:

....:? γμτ....μη σε νοιάζει βρήκα τη λύση.. θα γεννήσουμε σπίτι!!! :tongue::tongue:

μην το γελάς, είναι κ πολύ της μόδας τελευταία;)

Ειρήνη μήπως η πελάτισσα εννοούσε για αποτριχωτική και όχι ξυριστική? η αποτριχωτική ναι πονάει στη αρχή αλλά η ξυριστική γιατί να πονάει?

αχ`και γω αποτριχωτική εννοούσα, να διαρκεί το αποτέλεσμα...

σκούπα έχω μία philips (που νομίζω δεν βγαίνει πια το μοντέλο) είναι πολύ δυνατή, και έχει και τεράστιο καλώδιο, βγάζει όλο τον όροφο με μία μπρίζα, αυτό εμένα με βόλεψε πολύ. Όταν θα κοιτάς τα watt είναι σημαντικό να δεις πόσα βγάζει στο πέλμα και όχι τα συνολικά της σκούπας, εκεί βλέπεις την διαφορά στο σκούπισμα.

Το στεγνωτήριο είναι τέλειο, το συνιστώ σε όλες. Βέβαια δεν το χρησιμοποιώ σε όλα τα πλυντήρια που βάζω, αλλά δεν έχω σιδερώσει σχεδόν κανένα παιδικό και βρεφικό ρούχο από τότε που το πήρα. ;)

Πήγαμε βόλτα στο εμπορικό(ένα έχουμε στη Θεσσαλονίκη) ο μικρός κοιτούσε ενθουσιασμένος, ο μεγάλος έπαιξε στον διάδρομο με τα παιχνίδια, και εγώ έφαγα παγωτό και κινέζικο(με αυτή την σειρά).

Καλό σας βράδυ.

πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες για τα watt δεν το ξερα...

συμφωνώ για το στεγνωτήριο;)

και γω θαμώνας του Κόσμος:P


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, τι κανετε?

εμεις σηκωθηκαμε χαλαρα, φτιαξαμε καφεδακια κ εφτιαξα λουκουμαδες για πρωινο. τελειοι!!!

εστρωσα κρεβατια, μαζεψα κατι λιγα στον νεροχυτη κ αλλαξα πετσετες στο μπανιο που ξεχασα εχτες.

τωρα εβαλα την μικρη για υπνο,θα μαγειρεψω μπιφτεκια της χρυσας με πατατες τηγανιτες κ τζατζικι! λεω να ριξω λιγο νερακι στο μπαλκονι, εχει γινει χαλια. κατα τα αλλα μολις ξυπνησει η μικρη κ φαμε θα παμε καμια βολτουλα.

ειρηνη πως εισαι? ασχετο η πεταλουδα ποσο σου κρατησε? μακαρι να ειχα μια να βαλω στα βαμενα μου νυχακια, αλλα θα παω αυτην την εβδ σιγουρα να παρω!

χαρα το ρυζι μεσα ειχε καρυδια κ επανω του εβαλα λιγο ζουμακι απο το κρεας κ μιτζιθρα, περιττο να σας πω οτι δεν εμεινε τιποτα, ουτε σπιρι ρυζιου

μυρτουλα η αποτριχωτικη εννοεις silk 'n' pill? εμενα μου εκανε θηλακιτιδα κ ποναγε πολυ, αλλα εχω πολυ ευαισθητο δερμα, την εδωσα στην αδελφη μου κ την χρησιμοποιει κανονικα χωρις προβλημα. εγω θελω να παρω την αντιστοιχη που εχει βγει με φωτοαποτριχωση αλλα δεν ξερω κατα ποσο εχει αποτελεσματα.

παω κοριτσακια να ετοιμασω μπιφτεκακια,

εδω γυρω θα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορούλες... παλι ηλιόλουστα έξω και γω... :mad:

Είμαι τα ίδια, ίσως ελαφρώς λίγο καλύτερα. Από χθες έχω γεμίσει μία σακούλα του σούπερ μάρκετ με μυξομάντυλα... δεν υπάρχει αυτό παιδιά... η μύτη μου έχει γίνει κομμάτια, οση κρεμούλα και αν βάζω..έχω λιώσει από την καταρροή.

Πίνω συνέχεια φυσικούς χυμούς αλλά νιώθω αδύναμη :? .

Πριν λίγο έδιωξα και τα αγόρια μου, πάνε στην πεθερά μου να φάνε και κυριώς να ξεσκάσουν λιγάκι. Ειδικά το φιογκάκι πολύ στενοχωρήθηκα που το κλεισα μέσα το παιδάκι... και είχα κανονίσει τόσο όμορφα πράγματα γι αυτές τις μέρες αλλά δεν μας βγήκαν... :? .

Ο άντρας μου, βοήθησε σε όλα. Επλυνε τα πιάτα, μάζεψε κουζίνα, μου εφτιαξε και χθες και σήμερα φέτες βούτυρο με μέλι για να πάρω δυνάμεις, χυμούς...μάλιστα τώρα μόλις με πήρε τηλέφωνο έφτασε στην πεθερά μου και πήρε να δει πως είμαι... τι μπορεί να άλλαξε μέσα σε 20 λεπτά? :tongue::tongue:

Είμαι μόνη και μπήκα να κάνω λίγο παρέα με σας.

Ελπίζω να είστε έξω και να περνάτε όμορφα! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λίγο τον ρώτησα πως πέρασε στο παρτυ σήμερα....

Μαμά είναι το πιο cool party που έχω πάει στη ζωή μου!:D Θα τον κατασπαράξω λέμε!!!

χαχαχαχα!!!! Εμαθε και το cool!!! :tongue::tongue::tongue:

Ορμα του!!!!!!!!!!

Το έχω ακούσει για το Δαφνί αλλά ακόμα δεν έχουμε πάει και μια που μου το θύμισες μπαίνει και αυτό στο πρόγραμμα μαζί με Αττικο πάρκο και πολλά άλλα.

Ειρήνη μου όμως εκεί μας βλέπω να μας πετάξουν μαζι με τον αετό μας (θέλω μέρος για πικνικ και αετό 2 σε 1 ενα πράγμα)

Είναι πολύ όμορφα, σας το συστήνω. Πήγαμε πριν 2 χρόνια, σε ένα παιδικό πάρτυ-πικ νικ και το λατρεψαμε. Πηγαίνουμε πολύ συχνά αλλά συνήθως από Μάιο που ξεκινάμε τις δικές μας εξορμήσεις... ;) {λογω καιρού και περισσότερου ελεύθερου χρόνου από τα διαβάσματα}.
Ειρήνη μήπως η πελάτισσα εννοούσε για αποτριχωτική και όχι ξυριστική? η αποτριχωτική ναι πονάει στη αρχή αλλά η ξυριστική γιατί να πονάει?

Η πελάτισσα μου έλεγε για το σιλ ν' πιλ, κοριτσάκι μου και μου είπε πως πονούσε αρκετά και πως πολύ συχνά της γύριζαν οι τρίχες και είχει διάφορα θέματα.

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααα και εγώ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΒΡΟΧΕΣ....δεν τις μπορώ άλλο....θα μουχλιάσουμε στο τέλος απο την πολύ βροχή!

Εμείς κορίτσια σήμερα δεν βγήκαμε....έκανα δουλειές, φάγαμε κολοκυθάκια τηγανιτά και καλαμαράκια, κοιμηθήκαμε (αμ πως θα το έχανα) το απόγευμα χαλαρά έφτιαξα μια πίτσα για το βράδυ και τώρα ετοιμάζονται για νάνι και εμείς για το paranormal activity 3 (έχουμε δει και τα άλλα 2).....είναι αυτό το έργο με τα φαντάσματα που μέσα στην ησυχία σου πετάγεται μπροστά σου μπππρρρρρ απο τώρα φοβάμαι :? :?

Εντωμεταξύ όταν είναι καμία φρικιαστική σκηνή, εγώ κλείνω τα μάτια μου με τα χέρια μου και αφήνω μια χαραμάδα μόνο για να βλέπω χιχιχιιχ

Το δατε τελικα? Το χω δει.. :tongue: νομίζω πως είναι το χειρότερο από τα 3.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...