Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρία σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί πριν τρία χρόνια έφυγε ο άντρας μου για Ορεστιάδα κι έμεινα με το τότε μηνών μωρό μόνη μου λόγω εργασίας μου στον ιδωτικό (κι ένα στεγαστικό στην πλάτη). Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι υπομονή γιατί εμένα είναι ακόμη εκεί. Περιμένουμε μήπως φύγει με τις τωρινές μεταθέσεις, αλλά δεν βγήκαν ακόμη εκεί.

Οι υπόλοιπες είστε καλά;

Έχω πρόβλημα τον υπολογιστή μου το οποίο θα μου το φτιάξουν τέλη του μήνα. Ανοίγει όποτε θέλει αυτό.

Τέσπα, ότι καλύτερο σε όλους.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Μαρία σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί πριν τρία χρόνια έφυγε ο άντρας μου για Ορεστιάδα κι έμεινα με το τότε μηνών μωρό μόνη μου λόγω εργασίας μου στον ιδωτικό (κι ένα στεγαστικό στην πλάτη). Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι υπομονή γιατί εμένα είναι ακόμη εκεί. Περιμένουμε μήπως φύγει με τις τωρινές μεταθέσεις, αλλά δεν βγήκαν ακόμη εκεί.

Οι υπόλοιπες είστε καλά;

Έχω πρόβλημα τον υπολογιστή μου το οποίο θα μου το φτιάξουν τέλη του μήνα. Ανοίγει όποτε θέλει αυτό.

Τέσπα, ότι καλύτερο σε όλους.

Σε ευχαριστώ πολύ! Και εμένα για 2-3 χρόνια πάει. Ελπίζω να είναι 2. Τώρα θέλουμε να δούμε πότε θα του πουν να πάει μήπως και καταφέρουμε να πάρει παράταση κανα μήνα να γίνει η βάπτιση τουλάχιστον. Τέλος, πάντων.Ελπίζω να επιστρέψει με τις τωρινές μεταθέσεις! Αντε, πολύ τον κράτησαν...Το ίδιο και για τις υπόλοιπες κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! και εμεις ειμαστε σε αναμονη αλλα για να μην ξεφευγουμε...πηγε και σε ενα σχολειο στην αθηνα που θα λειπει για 3 βδομαδες και τωρα τρεχω μονη μου για ολα και για τα παιδια!! εχω λιωσει απο την κουραση ειμαι απο τις 4 το πρωι ξυπνια και στο ποδι και σερνομαι...γινεται και πανικος στη δουλεια και παει ετσι το πραγμα:( τωρα ειμαι σε φαση απογοητευσης και να φανταστειτε οτι ξαφνικα μεσα σε 2 μερες μαθαμε για το σχολειο και εφυγε κιολας και ασε που ετσι και αλλιως λογω εγχειρησης στο ποδι πηγαινοερχοταν για ενα μηνα στο ΓΝΑ:| τι να πω...μπηκα να πω τον πονο μου σε εσας που με καταλαβαινετε. α! και πρεπει να τρεχω και για χαρτια γιατι πρεπει να γραψω την κορη μου 1η δημοτικου και αναρωτιεμαι ενας ανθρωπος που δουλευει κιολας πως θα τα καταφερω??


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχχ κουραγιο apricot ειναι σχετικα μικρο το διαστημα..που θα παει θα περασει..υπομονη!!!

δεν εχεις γονεις ή πεθερικα για βοηθεια..?δουλευεις κιολας,ε?πω πω..πολυ τρεξιμο..κοπελα μου μη στεναχωριεσαι σου στελνω ενα μεγαλο ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Apricot κουραγιο και υπομονη δεν εχω κατι αλλο να σουπω σιγουρα θα ειναι πολυυυυυυυυυυυυ δυσκολα......

Εγω παλι θελω να γυρισω σπιτι μου μου εχει λειψει αφανταστα.... αλλα αν ερθει η μεταθεση ακομη καλυτερα!!!!!

Ηρθε ο αντρουλης μου για 4 μερες πηγαμε και στο χωριο για να ξεφυγουμε λιγο και να παιξει ο μικρος και τωρα τα κεφαλια μεσα. Αυριο εχουμε και φυσιοθεραπεια τη μπεμπα και παιδιατρο για εμβολια θελει να παει να δωσει και αιμα ο αντρας μου η μαμα μου θελει να κανει πιττα, μου εφερε τα καλοκαιρινα μου και πρεπει να τα σιδερωσω (μαλλον και αυτα η μαμα μου θα τα αναλλαβει) να τα τακτοποιησω πωπω και μονο που τα σκεφτηκα κουραστηκα......


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

Μαρια ωραια σου εφυγε και αυτο το αγχος κοπελα μου.ευχομαι καλα αποτελεσματα τωρα. :D

Κανενα νεο..εχουν λενε παγωσει οι μεταθεσεις..μετα τις εκλογες..θα μας σκασουν καλε!!!

αντε να δουμε..καλα να περνατε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας, κι εγώ έμαθα ότι θα βγουν μετά τις εκλογές. Για να δούμε..


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...