Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι να πρωτογράψω;;

Καταρχήν, neamanoula, περαστικά στο Χριστινάκι σου!!! Πάλι καλά που την προλάβατε την ωτίτιδα! Κι από δόντια, σκίζει η μικρή, για να μην πω για αναλογίες! Θα πρέπει να γίνει κούκλα!

Daf, πολύ κομψό το φόρεμά σου, καλοφόρετο!

Λοιπόν, ο μικρός μου τρωει ψωμί με μεγάλη ευχαρίστηση, δεν τολμάμε να κρατήσουμε ψωμί στο χέρι, μόλις το βλέπει, άσχετα αν έχει φάει ή όχι, το ζητάει επίμονα...Του το δίνω εγώ ή ο άντρας μου, δεν τον αφήνουμε να το κόψει μόνος του...Τι έκανε όμως χθες...Τράβηξε το τρίτο συρτάρι από κάτω (πότε το έφτασε;!) στην κουζίνα όπου έχουμε το καλαθάκι με το ψωμί, τράβηξε την πετσέτα που είναι στρωμένη μέσα και πέταξε κάτω το ψωμί με όλα τα ψίχουλα κι έπειτα το πήρε στο χέρι και το έτρωγε! Έβαλα τα γέλια μόλις τον είδα. Θα ρωτήσω την παιδίατρο που θα πάμε την άλλη βδομάδα για το αν μπορώ πλέον να του δίνω το φαγητό λιωμένο κι όχι αλεσμένο... Κι έχω κι ένα θεματάκι, ή μάλλον δύο:Εσείς πότε τους δίνετε finger food; Το ρωτάω γιατί ο άντρας μου δίνει στο μικρό ψωμί όποια ώρα να 'ναι, αλλά εγώ θεωρώ ότι πρέπει να δίνεται την ώρα του φαγητού ή κοντά σ'αυτή, δε θέλω να μάθει ο μικρός τόσο στο ψωμί, είναι και το βάρος του που με ανησυχεί...

Και το άλλο: έψαξα λίγο το θέμα με το εμβολιο MMR και σε κάποιο σημείο μια μανούλα αναφέρει ότι μετά το εμβόλιο ο μικρός της παρουσίασε αυτισμό. Οι επιστήμονες πάντως λένε ότι δεν υπάρχει σχέση μεταξύ του εμβολίου και του αυτισμού κι ότι είναι σύμπωση η εμφάνισή του, δηλ. τα παιδάκια που θα παρουσίαζαν αυτισμό ούτως ή άλλως, δείχουν τα πρώτα συμπτώματα την εποχή που συμπίπτει με το εμβόλιο. Εσείς έχετε ακούσει κάτι σχετικό; Θα ρωτήσω βέβαια και την παιδίατρό μας, αλλά δεν ξέρω βρε κορίτσια, έχω μια μικρή επιφύλαξη για το συγκεκριμένο εμβόλιο...

marigia, εμείς δεν έχουμε κανέναν για να κρατήσει το μικρό το Μάιο που επιστρέφω στη δουλειά, αλλά με τίπτα δεν θέλω να τον πάω παιδικό, αυτή είναι η τελευταία λύση. Άρχισα να ψάχω για γυναίκα. Ρώτα γνωστούς σου, στη δουλειά σου, στη δουλειά του άντρα σου, κάπου που να έχεις εμπιστοσύνη. Πιστεύω πως θα βρεις ένα αξιόπιστο άτομο, όπως κι εγώ. Άλλωστε, θα την δοκιμάσω για 2 εβδομάδες τουλάχιστον με το μωρό. Το θέμα είναι να έχεις εμπιστοσύνη σε αυτόν/ή που θα σου τη συστήσει. Καλό ψάξιμο (το ίδιο λέω και σε εμένα!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Σήμερα ευτυχώς πολύ καλύτερα από θέμα πυρετού αλλά δυστυχώς δεν τρώει, ούτε γάλα πίνει. Με το ζόρι ήπιε γύρω στα 550γρ. όλη μέρα, αναγουλιάζει και πάει να κάνει εμετό. Πόση πρέπει να πίνει για να μην πάθει καμιά αφυδάτωση?:confused:την ταίζω συχνά και από λίγο..

daf μου ωραία αυτά που γράφεις αλλά το παραμικρό να γίνει, ζητάς τα ρέστα από τον παιδίατρο και όχι από τις έρευνες και τις μελέτες και τα βιβλία. Πολύ καλό είναι να ενημερωνόμαστε αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας μιας και του εμπιστευόμαστε ότι πολυτιμότερο έχουμε, το παιδί μας. Η δικιά μου προσωπικά δεν μασουλάει, το προσπάθησα 2-3 φορές αλλά έκοψε μεγάλα κομμάτια, πήγε να ξεράσει και τρόμαξα πολύ.Για ποιο λόγο να βιάζουμε κατάστασεις όταν αυτό μπορεί να γίνει σιγά σιγά, πχ. ξεκινάμε με πιο χοντροκομμένη κρέμα, μετά λιωμένο με πηρούνι κτλ. μέχρι να φτάσουμε στο να μασουλάει. Τώρα αν την δώσω κατευθείαν κάτι στο χέρι χωρίς τα προηγούμενα στάδια, θα πνιγεί και λογικό μου ακούγεται.marigia πας στο άλλο άκρο, 2 χρονών είναι πολύ μεγάλο για να τρώει αλεσμένα ακόμη...εννοείται ούτε εγώ θα το ήθελα..:rolleyes:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καναμε 4 ολοκληρα βηματακια ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ (ναι ναι....και οι δυο, παντα!:tongue::lol:)!!!!!!!!!!κουκουβαααααα!!!!:tongue::tongue::tongue:

ο παιδιατρος ειπε οτι τη βλεπει γυρω στο χρονο να περπατα - βρε λετε;:tongue::cool:

Αντα στην ερατω δινω περιπου απο τον 8ο πατημενα με το πηρουνι τα παντα, εκτος απο το κοτοπουλο, φακες ρυζι και τα διαφορα δημητριακα, φαγοπυρο, κεχρι κτλ. Το κοτοπουλο το χοντροαλεθω. Τα υπολοιπα τα χυλωνω καλα κ τα τρωει ετσι. Μια φορα που ημασταν εξω της εδωσα κοτοπουλο κομματι-κομματι με το χερι, τραβαγε αυτο που ηθελε και το εφαγε ολο μια χαρουλα. :)

για το mmr συμπεθερα θα διαφωνησω (να τα μαααας....οι πρωτες διαφωνιες :tongue::lol:) η μια αποψη ειναι αυτη, η αλλη ειναι οτι τα συμφεροντα των φαρμακοβιομηχανιων ειναι πολλα κ μεγαλα...:rolleyes:

για τα εμβολια υπαρχει θεμα στο φορουμ και για το mmr :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=32648

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=21019

ορεξη να χεις να διαβαζεις...επιστημονικα αρθρα, τσακωμοι, ιντριγκες, γνωμες και αποψεις ψαγμενων, σχετικων και μη... ο,τι θες εχει ο μπαξες!:tongue:

πολυ πλακα πρεπει να ειχε ο πιτσιρικος σου....αχ βρε παιδια μεγαλωνουν τοοοσο γρηγορα!!σημερα πηγα για ενα γρηγορο τσαι με την αδερφη μου και η ερατω χαιρετουσε ολο τον κοσμο, ουτε υπουργος να ηταν!:tongue: σταμπαρε κ εναν νεαρο και αφου τον εδειξε (η αναιδης!:lol:) και τον χαιρετησε, του εστειλε κ φιλακια!!!!!!!το ατιμο!!εμεινε η μανουλα .... ααα θα της τον κοψω τον αερα!!:shock::lol:

η αδερφη μου θα κανει πολλα πραγματα για τη βαφτιση κατα πως φαινεται....παλι καλα εχουμε τους αργυροχρυσοχοους σπιτι μας ...ο συντροφος της μας ειχε κανει τις βερες του γαμου και επισης κατι αψογα σκουλαρικια δωρο του πατερα μου για το γαμο....ε αφου τωρα τελειωσε κ εκεινη τη σχολη, θα πεσει πολλη δουλεια!:lol:

μαριγια τα ειπαμε κ στο τηλ...χιλιες φορες κοπελα...κ εγω μια απο τα ιδια με τους σταθμους, ευτυχως για τη συγκεκριμενη περιπτωση η δικη μου δουλεια δεν εχει ωραριο κ ετσι ισως τη βγαλουμε μεχρι να γινει 2,5 η ερατουλα...θα δειξει!

νεαμανουλα ελπιζω να ειστε καλυτερα σημερα!!!φιλακια στο χριστινακι!!

οι υπολοιπες;;;που ειστε;;

Link to comment
Share on other sites

daf μου ωραία αυτά που γράφεις αλλά το παραμικρό να γίνει, ζητάς τα ρέστα από τον παιδίατρο και όχι από τις έρευνες και τις μελέτες και τα βιβλία. Πολύ καλό είναι να ενημερωνόμαστε αλλά και πάλι θεωρώ ότι πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στο γιατρό μας μιας και του εμπιστευόμαστε ότι πολυτιμότερο έχουμε, το παιδί μας. Η δικιά μου προσωπικά δεν μασουλάει, το προσπάθησα 2-3 φορές αλλά έκοψε μεγάλα κομμάτια, πήγε να ξεράσει και τρόμαξα πολύ.Για ποιο λόγο να βιάζουμε κατάστασεις όταν αυτό μπορεί να γίνει σιγά σιγά, πχ. ξεκινάμε με πιο χοντροκομμένη κρέμα, μετά λιωμένο με πηρούνι κτλ. μέχρι να φτάσουμε στο να μασουλάει. Τώρα αν την δώσω κατευθείαν κάτι στο χέρι χωρίς τα προηγούμενα στάδια, θα πνιγεί και λογικό μου ακούγεται.marigia πας στο άλλο άκρο, 2 χρονών είναι πολύ μεγάλο για να τρώει αλεσμένα ακόμη...εννοείται ούτε εγώ θα το ήθελα..:rolleyes:

αχ, δεν με προσεχεις!:wink:μα ο,τι σου εγραψα δεν ειναι του μυαλου μου!:) ειναι απο τη συμβουλο θηλασμου κ τον παιδιατρο μας!γι'αυτο σου ειπα για τον παγκοσμιο οργανισμο υγειας, ο οποιος αυτη τη σταδιακοτητα λεει, οπως σου την παρεθεσα, "στον 9ο-11 ετσι, απο τον 12ο κτλ κτλ...."

κ επισης γιάυτο ειπα

πως δεν θα δωσεις στο παιδι κατι το οποιο δεν ειναι ετοιμο να δεχτει και δυσανασχετει!

:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεαμανουλα χαίρομαι που είστε καλύτερα και μη φοβάσαι δεν πρόκειται να πάθει αφυδάτωση αν τρώει συχνά και από λίγο, άσε που από αύριο πιστεύω να αρχίσει να τρώει καλύτερα, anyway περαστικά και μακριά οι ωτίτιδες από σας και από όλα τα παιδάκια...

Βρε την Ερατουλα τσαχπινούλα μας βγήκε κι αυτή, άρε πατεράδες θα τους κυνηγάτε τους γαμπρούς σε λίγα χρόνια....

Εμείς σήμερα είχαμε επισκέψεις κάτι συνάδελφους από την δουλειά μου , έμαθα όλα τα κουτσομπολιά της δουλειάς και νιώθω έτοιμη να επιστρέψω, τώρα γιατί αύριο θα αλλάξω γνώμη πάλι...Α μας φέρανε και κάτι ανοιξιάτικα ρουχαλάκια για την μικρή πολύ ωραία.. καμπαρντινουλα κόκκινη με παντελόνι και μπλουζάκι !!!

Λοιπόν αποφάσισα να ξεστραβωθώ και να αρχίσω μαθήματα οδήγησης . Δεν πάει άλλο κορίτσια βαρέθηκα να εξαρτάμε συνεχεία από τον σύζυγο ακόμα και για ένα σούπερ Μάρκετ εξάλλου και τώρα με το παιδί σίγουρα σε μια ανάγκη θα είναι μεγάλη εξυπηρετηση..αυτοκινητο υπάρχει και κάθεται αφού του συζύγου του δίνουν απ την δουλειά του οπότε ένας λόγος παραπάνω ...

Πήρα φόρα όπως βλέπεται ... έβαλα και αγγελία για Babysitter και μου απάντησε μια κοπέλα 23 ετών με εμπειρία, συστάσεις και η οποία όπως αναφέρει δέχεται να τη παρακολουθούμε από κάμερες και μαγνητοφώνα την ώρα που θα είναι με το παιδί. Ακούγεται καλό αλλά θα την δω από κοντά και θα σας πω..

Αντα μου έχεις δίκιο για το ψωμί λίγο πριν η μετά από το φαγητό, κι εγώ έτσι κάνω.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καναμε 4 ολοκληρα βηματακια ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ (ναι ναι....και οι δυο, παντα!:tongue::lol:)!!!!!!!!!!κουκουβαααααα!!!!:tongue::tongue::tongue:

ο παιδιατρος ειπε οτι τη βλεπει γυρω στο χρονο να περπατα - βρε λετε;:tongue::cool:

Ώπαααααα!!!!Αίντε και με το καλό μόνη της βρε συμπεθέρα!!!!!

για το mmr συμπεθερα θα διαφωνησω (να τα μαααας....οι πρωτες διαφωνιες :tongue::lol:) η μια αποψη ειναι αυτη, η αλλη ειναι οτι τα συμφεροντα των φαρμακοβιομηχανιων ειναι πολλα κ μεγαλα...:rolleyes:

για τα εμβολια υπαρχει θεμα στο φορουμ και για το mmr :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=32648

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=21019

ορεξη να χεις να διαβαζεις...επιστημονικα αρθρα, τσακωμοι, ιντριγκες, γνωμες και αποψεις ψαγμενων, σχετικων και μη... ο,τι θες εχει ο μπαξες!

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη διότι δυστυχώς για εμάς, τα παραπάνω λίνκ τα διάβασα λίγες μέρες αφού ήδη είχαμε κάνει το εμβόλιο...φαντάσου το σοκ!!!!!Παρόλαυτα, ελπίζω ότι ίσως το θέμα που έχει ανάκύψει να είναι απλά ένα κακό όνειρο!!!!Πάντως εμείς για την ώρα μιά χαρά και έχει ήδη περάσει ένας μήνας που το κάναμε!!!!Θυμάστε φαντάζομαι τις 4 μέρες με 40 πυρετό....ΞΟΥΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!

:tongue:

πολυ πλακα πρεπει να ειχε ο πιτσιρικος σου....αχ βρε παιδια μεγαλωνουν τοοοσο γρηγορα!!σημερα πηγα για ενα γρηγορο τσαι με την αδερφη μου και η ερατω χαιρετουσε ολο τον κοσμο, ουτε υπουργος να ηταν!:tongue: σταμπαρε κ εναν νεαρο και αφου τον εδειξε (η αναιδης!:lol:) και τον χαιρετησε, του εστειλε κ φιλακια!!!!!!!το ατιμο!!εμεινε η μανουλα .... ααα θα της τον κοψω τον αερα!!:shock::lol:

ΓΙα φρένο λίγο, θα μας φάνε το κορίτσι έτσι όπως την αφήνεις ελεύθερη!!!!!:lol::lol::lol:

ΤΑ νέα μας είναι ότι η φυσικοθεραπέυτρια μας είπε σιγά, σιγά να αγοράζουνε παπούτσια γιατί μας βλέπει και εμάς να περπατάμε σύντομα....τώρα το δικό μας το "σύντομα" μπορεί να είναι και σε 4 μήνες...who knows!!!!Let's wait and see!!!!!:wink::tongue:

Πήρα χαλί για το δωμάτιο του μικρού, διότι αυτό που είχα, είναι αρκετά λεπτο και δεν με κάλυπτε!!!!Για δείτε και πειτε μου!!!!

http://www.flycarpet.gr/product.php?pid=3341

Το δωμάτιο μας είναι το Fun at the zoo της mothercare σε χρώματα, κίτρινο, πράσινο, μπλέ...παρδαλό βασικά!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ σημερα μονες μας τα λεμε μονες μας τ'ακουμε!:tongue:

μαριγια σκεφτομαι ακριβως το ιδιο...τα πηρα κρανιο -που λεμε- που δεν μπορουσα να συναντηθουμε στο μωλ και που χασαμε μια κολυμβηση γιατι εδινε μαθημα ο φοιτητης μου!θα παω αυριο κιολας να ρωτησω για 5 μαθηματα, καθως διπλωμα εχω, αλλα το πηρα πριν 5,5 χρονια κ δεν θυμαμαι τι-πο-τα!

απο την αλλη βλεπω τις μ@λ@κς του καθενος στο δρομο και τρεμω απο το φοβο μου....:roll:

gio τι να την κανω την 'σουρτουκω' μου...αφου ειναι μια γοησσα;!:lol:

τιποτα δεν θα χει ο παναγιωτακης, εχει αστρο το παιδι!:wink:

και φανταστικο το χαλι παρεμπιπτοντως!λατρευω τα χρωματα και ειδικα τα ζωντανα γηινα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραιες που ειναι οι βολτες στο κεντρο στα μαγαζια!! Σημερα που ειχε καλο καιρο το εκμεταλευτηκα και αλωνισα την αγορα, αλλα με λιγα πραγματα γυρισα καθως απο money εχουμε ενα θεμα, τρελειωσαν γρηγορα αυτο το μηνα με τις εξοδους κ.λ.π...και αργουμε να πληρωθουμε γμτ...:mad:

neamanoula μου ευτυχως που ειστε καλυτερα, αντε με την αντιβιωση ολα θα πανε καλα και προσοχη τα αυτακια μας ε?? Θυμασαι τι σου ειχα πει, στο μπανιο βαμβακακι με λιγο ελαιολαδο για να μην μπει νερακι στο αυτακι της μικρης.

gio μου με γεια το χαλακι, υπεροχο, τελειο, τελικα το πηρες απο το σαιτ η απο μαγαζι τελικα?? Με γεια στο δωματιακι σας!!! Α ρε Παναγιωτακη τυχερε πως σε προσεχει η μανουλα!!!

daf οπως εγραψες και εσυ οποτε ειναι ετοιμο το καθε παιδακι, παντως ειναι ανακουφιση να ξερει να τρωει μονο του χωρις να πνιγεται συνεχεια. Εμενα ακομη και με τα σαλια του πνιγεται:rolleyes:

Συγχαρητηρια και για τα βηματακια, εμεις μεχρι 5 κανουμε μονοι μας αλλα οταν εχουμε πολλα κεφια, αλλιως συνηθως κανουμε 3 ισα για να φτασουμε τη μανουλα;)

marigia αντε με το καλο και εσυ να βρεις καμια κοπελα, παντως οπια αποφαση και να παρεις ευχομαι να σε βολεψει ε τη μικρη, να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Προετοιμαζεσαι για δουλεια ε??? Κοντευει ο καιρος μας γμτ και ποσο γρηγορα περασε:mad:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αγαπητες μου φιλεναδες gio, daf και marigia παρτε το τιμονι στα χερακια σας γιατι αντε.μην διαβαζω φοβιες και τετοια..τιποτα δεν ειναι, η πειρα αποκτιεται με τον καιρο και μπορεις σιγα σιγα να αποφευγεις και τους μ@λακες που κυκλοφορουν.Εγω π.χ. το προηγουμενο Σαββατο κοντεψα να τρακαρω δυο στενα πανω απο το σπιτι μου καθως μια βλαμμενη πεταχτηκε χωρις να δει το στοπ αλλα την απεφυγα ευτυχως στο τσαφ, αφου ειπα ¨παει τρακαραμε¨ ! Αλλα και παλι το αυτοκινητακι μου δεν το αλλαζω με τιποτα και τις βολτες μαζι του επισης!!! Μεχρι και ο Νικολας οταν οδηγω γυριζει και με κοιταει και τρελαινεται στο γελιο..και φυσικα μετα στον υπνο!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


gio Πολύ ωραιο το χαλάκι σας μεγια σας!!!!

Και φυσικά μπράβο στην πυγολαμπίδα μας ( Ερατουλα τρελοκοτσιδου !!!) για τα βηματακια της. ΠΕΖΗ welcome ξεκινησε κι Νικολας βλέπω μπράβο μπράβο τα παιδάκια μας. Αλλα βρε κοριτσια το στάδιο αυτο ειναι πολύ κουραστικό .. πάει η μέση μου σκυφτη να την κραταω και να κάνουμε βηματακια σε όλο το σπίτι...Αντε να φύγουν τουλάχιστον να ξεδιπλωθούμε οι γυναικες κι εμεις....

Παω για νανακια bye....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αγαπητες μου φιλεναδες gio, daf και marigia παρτε το τιμονι στα χερακια σας γιατι αντε.μην διαβαζω φοβιες και τετοια..τιποτα δεν ειναι, η πειρα αποκτιεται με τον καιρο και μπορεις σιγα σιγα να αποφευγεις και τους μ@λακες που κυκλοφορουν.Εγω π.χ. το προηγουμενο Σαββατο κοντεψα να τρακαρω δυο στενα πανω απο το σπιτι μου καθως μια βλαμμενη πεταχτηκε χωρις να δει το στοπ αλλα την απεφυγα ευτυχως στο τσαφ, αφου ειπα ¨παει τρακαραμε¨ ! Αλλα και παλι το αυτοκινητακι μου δεν το αλλαζω με τιποτα και τις βολτες μαζι του επισης!!! Μεχρι και ο Νικολας οταν οδηγω γυριζει και με κοιταει και τρελαινεται στο γελιο..και φυσικα μετα στον υπνο!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΗ!

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΘΟΤΙ ΑΝΕΠΙΔΕΚΤΗ .

ΟΥΤΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΩ...:tongue:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ σημερα μονες μας τα λεμε μονες μας τ'ακουμε!:tongue:

μαριγια σκεφτομαι ακριβως το ιδιο...τα πηρα κρανιο -που λεμε- που δεν μπορουσα να συναντηθουμε στο μωλ και που χασαμε μια κολυμβηση γιατι εδινε μαθημα ο φοιτητης μου!θα παω αυριο κιολας να ρωτησω για 5 μαθηματα, καθως διπλωμα εχω, αλλα το πηρα πριν 5,5 χρονια κ δεν θυμαμαι τι-πο-τα!

απο την αλλη βλεπω τις μ@λ@κς του καθενος στο δρομο και τρεμω απο το φοβο μου....:roll:!

Ax κορίτσια σαν να με βλέπω!!!!Δίπλωμα απο το 2000 και ακόμη δεν όδηγώ, και έχω και δικό μου αυτοκίνητο...το οποίο εκμεταλέυεται ο σύζυγος!!!!:mad::-x:-xΑιντε να το βάλουμε στόχο όλες όσες δεν οδηγούμε να τα καταφέρουμε μέχρι το καλοκαίρι!!!!Εγώ ελπιζω να ανοίξει ο καιρός και να αρχίσω σιγά,σιγά χωρίς τον μικρό μέσα φυσικά!!!!

gio τι να την κανω την 'σουρτουκω' μου...αφου ειναι μια γοησσα;!:lol:

τιποτα δεν θα χει ο παναγιωτακης, εχει αστρο το παιδι!:wink:

και φανταστικο το χαλι παρεμπιπτοντως!λατρευω τα χρωματα και ειδικα τα ζωντανα γηινα!

Για το γόήσα τι να πωωωω....μας έχει μαγέψει!!!

Όσο για το ότι ο Παναγιώτης έχει άστρο...πείτε με τρελλοκουκουβάγια, αλλά και εγώ το πιστέυω!!!!:lol::lol::lol:Είναι σίγουρα το αστέρι μου!!!!!ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑΑΑΑ.......

Thanks για τα καλά σας λόγια για το χαλί...ΠΕΖΗ το παρήγγειλα απο το σαιτ αλλά τηλεφωνικά για σιγουριά!!!!Την άλλη βδομάδα θα το στείλουν!!!!

neamanoula συμφωνών με την ΠΕΖΗ για το βαμβακάκι στα αυτιά!!!!Όπως φαίνεται έχετε ευαισθησία εκέι, οπότε πρέπει να προσέχεις λίγο παραπανω με το νερό!!!!Θα σου τηλ αργότερα να μου πεις τα νεα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μουυυυυυυ...τα νέα μας...

πυρετό δεν έχουμε, τρώμε περισσότερο γάλα σιγά σιγά, κοιμόμαστε όλο και καλύτερα ΑΛΛΑ (γιατί γμτ πρέπει να υπάρχει ένα αλλά) την πείραξε η αντιβίωση και έχει γεμίσει όλο το σώμα της κόκκινα σπιθουράκια...μίλησα με τη γιατρό, την έκοψα την αντιβίωση και το απόγευμα θα την δει και από κοντά..αχχ Χριστέ μου, τί ταλαιπώρια έχει φάει το παιδί μου δεν λέγεται.........και η γιατρός είπε ότι έχουμε ευαισθησία στα αφτιά, και να δείτε μετά το μπάνιο πόσο καλά της τα σκουπίζω....τα σκουπίζω, με πετσέτα, με μπατονέτα, τα τινάζω κτλ. μέχρι μετά και βαμβάκι της βάζω..τί άλλο να κάνω η γυναίκα?Εννοείται στο μπάνιο κάνω αυτό Πεζούλα μου και gio.Η μάνα μου έχει ευαισθησία στα αφτιά, παίζει να είναι κληρονομικό?

Κατά τα άλλα συφωνώ με τη φίλη ΠΕΖΗ, που το αυτοκίνητο είναι πλέον ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ, φοβίες κτλ. είναι συναισθήματα των πρώτων ημερών, μετά δεν θα θέλετε να κατεβείτε από το τιμόνι :rolleyes:ακούστε με, όλοι στην αρχή φοβούνται, αλλά μετά από λίγες μέρες...γουστάρεις τρελά..


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...