Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

anniko sue perastika sas tsoupres

emena i giatros mou dini otrivin pediko k ekso k sto ika.

proi mesimeri vradi alla ego toy evaza mono vradi k gia tris meres.

ayrio pai o Aidonis Lamia na pari ena autokinitaki mikro pou vrikame ikonomiko apo oles tis apopsis giati to megalo ine ansiforo gia ta kathimerina pera dothe:-| k tha exo to anxos na pai k na erthi kala ,liges fores exoume xoristi toses ore ,ine k makria 4,5 ores me to leoforio:roll: to opio feugi 12 to mesimeri ara tha girisi vradi:confused:

tespa kalinixta manoules k morakia aurio exo k doulia tha ksexasto ligo:(


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Anniko περαστικαααααααααααα

ευχομαι να ειστε μια χαρα την Κυριακη!!!

ναι,ο γιος μου μια χαρα ειναι...προσπαθω να μην το σκεφτομαι...

ευτυχως δεν ξαναπαθε τιποτα...

τα πρωτα 2 βραδια κοιμηθηκαμε 3αδα...;)

ωραια ηταν αν και κοντεψα να πεσω κατω απ το κρεβατι...:D

φιλακια στις υπολοιπες!!!


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

καλο ψαξιμο ριτακι μου :)

κ εγω επλενα τη κουζινα, ετοιμασα τις τσαντες μας για αυριο κ τωρα χαλαρωνω λιγακι κ μετα νανακια...εχω πολυ δουλεια αυριο με τα φυντανια μου χαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εδώ είμαι κορίτσια!

Ριτάκι κι εγώ κολλημένη με το ινερνετ για βαφτιστικά είμαι... Άσε αντί να ξεμπερδευτώ μπερδεύομαι πιο πολύ μου φαίνεται όσο περνάει η ώρα...

Pasxalitsa μου πολύ ωραίες ιδέες είχε το λινκ που μας έδωσες.

Βέβαια εγώ για χρώμα σκεφτόμουν κάτι σε πολύ πολύ θηλυκό κάτι πολύ ροζ φουξ μωβ βρε παιδί μου μιας και στις άλλες δυο ήμουν σε πιο ουδέτερους τόνους σαμπανί κτλ.. και είπα να βγάλω τώρα το νεραιδοαπωθημένο μου! Κάλιο αργά παρά ποτέ !!!

Αννίκο μου περαστικά ! Όντως η μάσκα νομίζω βοηθαει , όπως βέβαια και τα αντισώματα που έχουν τα μικρά μας ! Εύχομαι να μην κολλήσουν και να χαρείτε όλοι γεροί τη βάφτιση!

Πάντως σε εμάς συμβαίνει συνήθως το εξής εγώ κολλάω από τα παιδιά αλλά αυτά όχι από εμένα! Ευτυχώς!

Sue καταρχήν περαστικά στο μικρουλάκι σου και θα συμφωνήσω με τη Ρίτα: πρόσεχε πάρα πολύ γιατί κυκλοφορούν πολλά ! Εμείς otrivin βάζουμε πρωί βράδυ όταν έχει πο΄λυ μπούκωμα αλλά το πολύ για 7 ημέρες. Μετά στοπ.

Θένα μου πολύ ωραίες οι φωτο σας!

Fairymummy καλή δουλειά για αύριο !

Εμείς αύριο έχουμε γιατρό - για τη μαμά αυτή τη φορά -να δούμε που θα πάει το χάλι μας!

Πολλά φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα κ απο μενα

εδω τριγυρω ειμαι κ γω ψαχνω κατι μπομπο στο νετ ...........με βοηθαει δηλαδη μια ΦΙΛΗ μπας κ ξεμπερδευτω ,,,,,,,,,,,,,;)

rita pare apo to xamogelo tou paidiou. einai krima. afou ta dinoume pou ta dinoume ta lefta gia mia ora as pane toulaxiston gia kalo skopo. to idio k to prosklitirio


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

3χμαμα κ γω οσο βλεπω μπερδευομαι τελικα.μου αρεσουν τα ακριβα αλλα αποκλειεται να δωσω 3 ευρω το κομματι .φυσικα δεν κατηγορω οσους τα δινουν εμενα παντως δεν μου περισσευουν.

μπραβο που θα πας στον γιατρουλη .καλα νεα να εχεις

νατασσακι στο χαμογελο θα παω αλλα μετα τις 7 του μηνα που εχει κ αδεια ο αγγελος......................εσυ αντεχεις????ολα καλα?////?

fairy μου καλη δυναμη για αυριο κ φιλια στον γιωργο σου

αννικο?????????//ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜακια


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


prepei na antexo ritaki mou! eimai sxedon aupni 3 meres!

to xamogelo exei kai site pou mporeis na deis

ναι ειδα αλλα πηρα τηλ κ πρεπει ν απω πο κει γιατι εχει κ αλλα σχεδια να δω απο κοντα .............εχω συμβουλευτει κ μια μανουλα που εχει κανει απο το χαμογελο.......... εχει ο αγγελος μια βδομαδα αδεια κ θα τα κοιταξουμε παρεα.........

εγω μεσω νετ κανω ερευνα αγορας ας πουμε .....συμειωνω σχεδια κ διευθυνσεις κ θα παμε απο κοντα να τα δουμε

κουραγιο ρε κοριτσακι μου μπορεις να κανεις κατι αλλο ??? :?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε θα σας πω κ κατι να γελασετε

μου τηλ η πεθερα μου νωριτερα να με ρωτησει στο ασχετο τι θα ντησω το παιδι τις αποκριες...................(εγω η χαζη νομιζα οτι θα με ρωτουσε αν θελω βοηθεια)

νευριαζω κ της λεω κ γω πουκα !

ειχα μπροστα μου το ξυπνητηρι γιαυτο το ειπα

κ εκεινη δεν ξερει τι ειναι πουκα κ νομιζε ζωακι κ μου λεγε κατι χαζα .γελασα μ την ψυχη μου


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα κι από μας! Ναι ναι σας γράφω τέτοια ώρα παρέα με τον ξενύχτη μου...! Κουτουλάω αλλά ο Γιάνναρος λες και έχει κοιμηθεί μέρες.. μιλάμε για τρελά αποθέματα!!!!! Και δεν έχει κοιμηθεί λεπτό μέσα στην ημέρα... άντε να βγουν τα πάνω δόντια λέμε!! χαχα

Αννίκο μου διάβασα πιο πίσω αυτό που έπαθες με την Ευαγγελία... τέλος καλό όλα καλά κουκλίτσα μου...

Ριτάκι αλήθεια τι είναι το πουκα; οέο;;;; χαχαχα


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και κουράγιο σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια και τις μαμάδες τους!!

Νατάσα κοπέλα μου κουράγιο!!!!

3xmama καλή επιτυχία με το γιατρό αύριο.. άντε τουλάχιστον να σου φύγουν οι κακές σκέψεις.. να ξέρεις τι γίνεται τουλάχιστον!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...