Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημερα. Δε νομιζω τα αντισυλληπτικα να σε εκαναν 70 κιλα!!! Υποθετω πως το προβλημα ξεκινησε απο τη διατροφη σου και πιθανον την αδρανεια του σωματος σου. Ξεκινα, μια σωστη διατροφη και καποιο ειδος ασκησης. Απο υγεια παμε καλα?????? Περιεγραψε μια συνηθισμενη ημερα σου για να εχουμε μια εικονα σου.:P:p

καλησπέρα κορίτσια!!!

απλα τα αντισυλληπτικά ένιωθα ότι μου προκαλούσαν πολύ πριξιμο.εδώ και 2 βδομαδες τα έχω σταματήσει και αισθάνομαι οτί ξεφούσκωσα.

ξεκιναω πρωί πρωι με γαλα και δημητριακά κατά βάση (δεν πίνω σχεδόν ποτέ καφε) και φευγω τρέχοντας για δουλεια.ως της 5 τρώω ήκανένα φρούτο η΄κουλουρι ή τοστακι με κασερι-γαλοπουλα ή μπαρα δημητριακών ή κάτι τέτοιο.τρωω μέχρι τις 6 το φαγητό μου συνιθως μαγειρευτο.έχω αδυναμία στα τυροκομικά και όχι τόσο στο ψώμι αν είμαι μόνη δεν αγοράζω κιόλας.σαλατα δυστιχως δεν τρωω πολυ αν και μ αρεσει βαριεμαι να φτιαξω.μετα με πιανει μανία για λυκό.προσπαθώ να το αποφύγω αλλά καμιά φορά πέφτω στην παγίδα!!!βραδυ γαλατακι η κάτι ελάφρυ.πίνω 2 λτ νέρο σχεδόν.

το σκ έρχεται η καταστροφή δυστηχώς.:wink:βγαίνω πολύ,τρώω πολύ, πίνω λίγο ευτυχως, καπνιζω πολυ και ξενυχταω.οπότε ξεφευγω αλλα περνάω καλά.

και μετα κυριακή αποόγευμα με πιάνουν οι τύψεις και δευτέραα πάλι από την αρχη.:-(τα γλυκά είναι ηα δυναμία μου αλλά κάνω προσπάθεια να τα κοψω!!

περπατάω αρκετά αλλά όχι σε καθημερινή βάση.2-3 φόρες την βδόμαδα αλλά κάνω αρκετα μεγάλες αποστάσεις κανονικού ρυθμού.γυμναστήριοόταν πάω χτυπίεμαι σαν το ψάρι!!fat burning,tae bo,kai aerobic γενικά.όργανα δεν μ αρεσουν.μετα το νεο έτος θα ξεκινήσω τώρα έχω να κάνω κανένα εξάμηνο.μια ξεκινάω μία σταματάω.

έχω αρκετο τοπικο πάχος στην περιφέρια μουένω τα άκρα μου είναι κανονικά.

τα ειπα πολυ περιεκτικα όλα!!!αν χάσω 15 κιλα θα είμαι πολυ ευχαρηστιμένη.δυσκολο αλλά θα το παλέψω για άλλη μία φορα!!!

φιλια σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Το βράδυ έχει γυμναστήριο κανονικά. Αν και είναι δύσκολο το να σηκωθώ να πάω στις 9μιση το βράδυ μετά από μια δύσκολη μέρα, μετά από 10 λεπτά άσκησης, πάντα νιώθω καλύτερα από πριν.

Καλό απόγευμα.

Εχεις απολυτο δικιο. Το παν ειναι να σηκωθουμε απο τον καναπε. Αν το καταφερουμε, μετα νιωθουμε ..υπεροχα.

καλησπέρα κορίτσια!!!

απλα τα αντισυλληπτικά ένιωθα ότι μου προκαλούσαν πολύ πριξιμο.εδώ και 2 βδομαδες τα έχω σταματήσει και αισθάνομαι οτί ξεφούσκωσα.

Κοιτα μην φουσκωσεις τωρα με διαφορετικο τροπο!!! :!::!::!::!:

ξεκιναω πρωί πρωι με γαλα και δημητριακά κατά βάση (δεν πίνω σχεδόν ποτέ καφε) και φευγω τρέχοντας για δουλεια.ως της 5 τρώω ήκανένα φρούτο η΄κουλουρι ή τοστακι με κασερι-γαλοπουλα ή μπαρα δημητριακών ή κάτι τέτοιο.τρωω μέχρι τις 6 το φαγητό μου συνιθως μαγειρευτο.έχω αδυναμία στα τυροκομικά και όχι τόσο στο ψώμι αν είμαι μόνη δεν αγοράζω κιόλας.σαλατα δυστιχως δεν τρωω πολυ αν και μ αρεσει βαριεμαι να φτιαξω.μετα με πιανει μανία για λυκό.προσπαθώ να το αποφύγω αλλά καμιά φορά πέφτω στην παγίδα!!!βραδυ γαλατακι η κάτι ελάφρυ.πίνω 2 λτ νέρο σχεδόν.

Σαν να διαβαζω το ημερησιο μενου μου. Εγω βεβαια και σαλατες τρωω και φρουτακια. Αυτο που θες γλυκο μετα απο το φαγητο, το παθαινω κι εγω αλλα προσπαθω να μη κρατω γλυκα στο σπιτι ωστε να μην τα "τιμω". Κρατω παντα ομως μαυρη σοκολατα σε μικρες συσκευασιες για ...τις δυσκολες ωρες. Οσο για το θεμα σαλατας : των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν. Υπαρχουν σαλατες εποχης που τις ετοιμαζεις απο βραδυς και εχεις τουλαχιστο για 2 μερες.Αν θες ιδεες εδω ειμαστε.

το σκ έρχεται η καταστροφή δυστηχώς.:wink:βγαίνω πολύ,τρώω πολύ, πίνω λίγο ευτυχως, καπνιζω πολυ και ξενυχταω.οπότε ξεφευγω αλλα περνάω καλά.

και μετα κυριακή αποόγευμα με πιάνουν οι τύψεις και δευτέραα πάλι από την αρχη.:-(τα γλυκά είναι ηα δυναμία μου αλλά κάνω προσπάθεια να τα κοψω!!

ΟΧΙ!! Να μην τα κοψεις....αλλα να επιλεγεις σωστα γλυκα και η καταναλωση με μετρο. Μια ΑΠΟΑΛΥΣΗ ΕΧΟΥΜΕ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΣΤΕΡΗΘΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΗΝ!!!

περπατάω αρκετά αλλά όχι σε καθημερινή βάση.2-3 φόρες την βδόμαδα αλλά κάνω αρκετα μεγάλες αποστάσεις κανονικού ρυθμού.γυμναστήριοόταν πάω χτυπίεμαι σαν το ψάρι!!fat burning,tae bo,kai aerobic γενικά.όργανα δεν μ αρεσουν.μετα το νεο έτος θα ξεκινήσω τώρα έχω να κάνω κανένα εξάμηνο.μια ξεκινάω μία σταματάω.

έχω αρκετο τοπικο πάχος στην περιφέρια μου ένω τα άκρα μου είναι κανονικά.

τα ειπα πολυ περιεκτικα όλα!!!αν χάσω 15 κιλα θα είμαι πολυ ευχαρηστιμένη.δυσκολο αλλά θα το παλέψω για άλλη μία φορα!!!

φιλια σε ολες

Εγω παντως μαι χαρα σε βρισκω!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου zoitsa, καλώς ήλθες στο club των τροφαντούληδων

Αμα ήμουν στα κιλά σου θα χόρευα όλη μέρα και όλη νύχτα από τη χαρά μου!!

Μην αγχώνεσαι!

Δεν έχεις κανένα τρελό πρόβλημα

Αυτό με τα ρούχα που είναι τσίτα είναι μεγάλο ζόρι ρε γμτ

Προλαβαίνεις καθόλου να πας για περπάτημα;

Είναι πολύ αποτελεσματικό

Το γράφω για να το βλέπω μήπως πάρω τον κ@*^ μου από την καρέκλα και περπατήσω κι εγώ

Κάποτε με περπάτημα είχα χάσει 6 κιλά σε ενα μήνα με προσεγμένη διατροφή

οταν δουλευα, ειχα χασει γυρω στα 10 κιλα με το περπατημα! γιατι πηγαινοερχομουν με τα ποδια...το καλοκαιρι παραλια περπατουσαμε μια ωρα καθε μερα! τωρα ομως...γιαυτο και δε φευγουν τα ρημαδια

κοιτα παλι καλα να λεω, γιατι κανω πολλα γλυκα και φαγητα!

Link to comment
Share on other sites

[quote name=zoitsa!;1337129

κοιτα παλι καλα να λεω' date=' γιατι κανω πολλα γλυκα και φαγητα![/quote]

Το οτι κανεις πολλα γλυκα και φαγητα δεν το βρισκω κακο. Το οτι ΤΡΩΣ ομως ......μαλλον ειναι κακο. Σαν το video που εχουμε στη λιστα μας ....... Σουζυ....παχυνες...Σουζυ ΤΡΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! χαχαχαχαχαχα


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα απο μια εξαφανισμενη χαχαχαχχαα!!!! λοιπον ακουστε τι επαθα κοριτσα οσες με ξερουν θα καταλαβουν χαχχααα εχασα τον κωδικο που εμπαινα στο καφε σπασα το κεφαλακι μου αυτο που εχω δηλαδι για να τον θυμηθώ αλλα ως γρια γυναικα δεν τον θυμόμουν .... χαχαχαχαα

μωρααααααααα καρδιες μου και σε ολα τα γλυκα κοριτσακια που δεν με ξερουν εγω βαρος δεν εχω παρει αλλα ουτε εχω χασει αν και θα ηθελα λιγακι αλλα ενταξη καλα κρατω να κατσω να διαβασω αλλα οσα εχετε γραψει εχω μηνες να μπω μαλλον θα διαβαζω μερες μερες μερες ..... σας φιλο γλυκα γλυκα και θα ειμαι ποιο δυναμικα τωρα μιας και βρηκα τον κωδικο μου !!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο μια εξαφανισμενη χαχαχαχχαα!!!! λοιπον ακουστε τι επαθα κοριτσα οσες με ξερουν θα καταλαβουν χαχχααα εχασα τον κωδικο που εμπαινα στο καφε σπασα το κεφαλακι μου αυτο που εχω δηλαδι για να τον θυμηθώ αλλα ως γρια γυναικα δεν τον θυμόμουν .... χαχαχαχαα

μωρααααααααα καρδιες μου και σε ολα τα γλυκα κοριτσακια που δεν με ξερουν εγω βαρος δεν εχω παρει αλλα ουτε εχω χασει αν και θα ηθελα λιγακι αλλα ενταξη καλα κρατω να κατσω να διαβασω αλλα οσα εχετε γραψει εχω μηνες να μπω μαλλον θα διαβαζω μερες μερες μερες ..... σας φιλο γλυκα γλυκα και θα ειμαι ποιο δυναμικα τωρα μιας και βρηκα τον κωδικο μου !!! :lol::lol::lol::lol:

Βρε βρε βρε καλωστο μας!!! :P Ειδες τι παθαινει κανεις οταν αγαπαει πολυ?????Ξεχναει κωδικους!!!!!!:o:o

Βλεπεις που ξαναζωντανεψε το cafe μας????? Αντε παμε δυναμικα να βαλουμε το χερακι μας και σε αυτην την παρτιδα.

Πω πω!!! Θυμηθηκα τωρα, κατι παρτυ γενεθλιων που καναμε, κατι μπατσελορ παρτυ, κατι Χριστουγεννα, Πασχα κλπ γιορτες που καναμε ολες παρεα......τρελα με κορδελα ειμαστε..........

Πιστευω σε λιγες μερες που θα "τακτοποιηθουν" και καποιες εκκρεμοτητες των αλλων γοργονων, να επιστρεψουν ολες...σουπερ δυναμικες.

Φιλια πολλα......:tongue::tongue::tongue:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ελπίζω να είστε καλά. Σήμερα έχει ωραία μέρα. Κρύο βέβαια αλλά έχει ένα υπέροχο ήλιο. Εγώ φτιάχνω τις ντουλάπες και τα έχω παίξει. Χαίρομαι που σιγά σιγά μαζευόμαστε πάλι. Τα κιλά είναι εδώ, δεν ασχολούμαι πολύ μαζί τους για να μην νομίζουν οτι θα μου κανονίζουν και τη ζωή. Αααα ψάχνω για πλαστικό για μια μικροεπέμβαση (αργότερα οι μεγάλες:cool:), έχει καμμια κοπέλα εμπειρία από κανένα γιατρό στην Αθήνα?

Γειά σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι γειά σας.

Τι καλό φαγατε σήμερα? Εγώ έφαγα φασολάκια λαδερά, με ένα μικρό κομμάτι τυρί χαμηλών λιπαρών και ψωμί. Το λάθος μου ήταν οτι έφαγα 2μιση φέτες ψωμί αλλά δε πειράζει. Ψωμί πλέον τρώω μόνο με λαδερά ή αν φάω κανένα τοστ κανένα πρωί. Αμέσως μετά το γευμα έφαγα και το παγωτάκι μου. :D (80 θερμίδες είναι ένα παιδικό το οποίο το τρώω 1-2 φορές την εβδομάδα).

Αυτά, εσείς τι καλό φάγατε? Γεια πείτε. Να μην λέμε μόνο γενικά και αόριστα για δίαιτα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα..!!!

Δεν έχω ξαναγράψει στο τόπικ αλλά σας διαβάζω συχνά-πυκνά...

Και επειδή ξεκίνησα δίαιτα ,ήρθα για συμπαράσταση...:tongue: 3 κιλάκια θέλω που θα πάει, θα τα χάσω!!

Μέρες που βρήκα και εγώ για δίαιτα...:rolleyes:

Σήμερα πάντως έφτιαξα κρεμμυδόσουπα....Γρήγορη, εύκολη, αρκετα χορταστική και διαιτητική!!!!

Τι να το κάνεις όμως...Και πάλι πεινάω:tongue::tongue::tongue::tongue:


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από εμένα..!!!

Δεν έχω ξαναγράψει στο τόπικ αλλά σας διαβάζω συχνά-πυκνά...

Και επειδή ξεκίνησα δίαιτα ,ήρθα για συμπαράσταση...:tongue: 3 κιλάκια θέλω που θα πάει, θα τα χάσω!!

Μέρες που βρήκα και εγώ για δίαιτα...:rolleyes:

Σήμερα πάντως έφτιαξα κρεμμυδόσουπα....Γρήγορη, εύκολη, αρκετα χορταστική και διαιτητική!!!!

Τι να το κάνεις όμως...Και πάλι πεινάω:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλως ορισες Poeta1. Αν περιμενεις να ρθουν οι καταλληλες μερες γαι διαιτα, θα περιμενεις για παντα. Κρεμυδοσουπα....... δεν εχω κανει ποτε....... και αφου ειναι χορταστικη γιατι ...πεινας?????? Σαλατιτσα εφαγες, λιγο ψωμακι?????

Angel_mammy, το ψωμι δεν ειναι κακο να το τρως, αντιθετως ειναι απαραιτητο αλλα βρε καλο μου,....με μετρο......... ακους εκει 2,5 φετες με λαδερο φαγητο......... Επισης να προτιμας το ψωμι ολικης αλεσης και να υπολογιζεις μια λεπτη φετα = 30 γραμμαρια. Πχ με ενα λαδεροφαγητο το πολυ να φας 2 φετες. Αλλα γενικοτερα να τρως σπανια τα λαδερα λογω ....ΛΑΔΙΟΥ!!!!!

Jenia, ασε τα τραγουδια και ελα απο εδω να δωσεις τα φωτα σου. Εσυ το κατεχεις καλυτερα το αθλημα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Poeta1. Αν περιμενεις να ρθουν οι καταλληλες μερες γαι διαιτα, θα περιμενεις για παντα. Κρεμυδοσουπα....... δεν εχω κανει ποτε....... και αφου ειναι χορταστικη γιατι ...πεινας?????? Σαλατιτσα εφαγες, λιγο ψωμακι?????

Καλώς σε βρήκα!!!

Πεινάω γιατί δεν έφαγα ούτε ψωμί , ούτε σαλάτα....:(:(:(:(

Ψωμί δεν είχα και η σαλάτα δεν μου πήγαινε γιατί η σουπίτσα αυτή εκτός από κρεμμύδια έχει και διάφορα λαχανικά μέσα (πιπεριές, κολοκυθάκια και γενικά ότι θέλει ο καθένας)...

Για βράδυ θα ένα γιαουρτάκι λέω.....:rolleyes:


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Poeta1. Αν περιμενεις να ρθουν οι καταλληλες μερες γαι διαιτα, θα περιμενεις για παντα. Κρεμυδοσουπα....... δεν εχω κανει ποτε....... και αφου ειναι χορταστικη γιατι ...πεινας?????? Σαλατιτσα εφαγες, λιγο ψωμακι?????

Καλώς σε βρήκα!!!

Πεινάω γιατί δεν έφαγα ούτε ψωμί , ούτε σαλάτα....:(:(:(:(

Ψωμί δεν είχα και η σαλάτα δεν μου πήγαινε γιατί η σουπίτσα αυτή εκτός από κρεμμύδια έχει και διάφορα λαχανικά μέσα (πιπεριές, κολοκυθάκια και γενικά ότι θέλει ο καθένας)...

Για βράδυ θα ένα γιαουρτάκι λέω.....:rolleyes:

Συγνωμη, απο το μεσημερι με την σουπα, χωρις συνοδευτικα και για βραδυ μονο ενα γιαουρτι???????????????

Που ειναι το σνακ????????

Φροντισε να τρως κατι καθε 3-4 ωρες. Οποσδηποτε. Να ακολουθεις πρωινο, 10τιανο, 12τιανο, μεσημεριανο, απογευματινο, βραδυνο.

Δεν πρεπει να μενει πολλες ωρες το στομαχι αδειο (λειτουργει ακριβως αντιθετα απο αυτο που επιθυμεις). Ο οργανισμος για να μεταβολλιζει, πρεπει να λαμβανει ...ενεργεια και να βρισκεται σε δραση. Η αδρανεια του κορμιου σε συνδυασμο με αδειο στομαχι....... "κλειδωνει" και δεν καιει τιποτα. Και ειδικα σε μας τις γυναικες!!!!!! Ετσι εχει προνοησει η Μητερα Φυση!!!!! για να ειναι ετοιμη για ολα!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Poeta1. Αν περιμενεις να ρθουν οι καταλληλες μερες γαι διαιτα, θα περιμενεις για παντα. Κρεμυδοσουπα....... δεν εχω κανει ποτε....... και αφου ειναι χορταστικη γιατι ...πεινας?????? Σαλατιτσα εφαγες, λιγο ψωμακι?????

Angel_mammy, το ψωμι δεν ειναι κακο να το τρως, αντιθετως ειναι απαραιτητο αλλα βρε καλο μου,....με μετρο......... ακους εκει 2,5 φετες με λαδερο φαγητο......... Επισης να προτιμας το ψωμι ολικης αλεσης και να υπολογιζεις μια λεπτη φετα = 30 θερμιδες. Πχ με ενα λαδεροφαγητο το πολυ να φας 2 φετες. Αλλα γενικοτερα να τρως σπανια τα λαδερα λογω ....ΛΑΔΙΟΥ!!!!!

Jenia, ασε τα τραγουδια και ελα απο εδω να δωσεις τα φωτα σου. Εσυ το κατεχεις καλυτερα το αθλημα.

georgiamami όταν λέω λαδερό μην φανταστείς κάτι μέσα στη λαδίλα. Το λάδι το προσθέτω στα φαγητά μας πάντα στο τέλος και πάντα ωμό. Δηλαδή μαγειρευω νερόβραστα στην ουσία και προσθέτω το λάδι στο πιάτο μου 1 κουταλιά της σούπας και ανακατέυω να πάει παντού.

Μια λεπτή φέτα ψωμί φαντάζομαι εννοείς 30 γραμμάρια όχι θερμίδες. Όσον αφορά το ψωμί, γενικά το αποφεύγω. Σήμερα έφαγα παραπάνω ψωμί γιατί με τις δουλειές που είχα έκανα το λάθος να αμελήσω το πρωινό και το δεκατιανό, με αποτέλεσμα να πεινάσω.

Προτιμώ για υδατάνθρακα το ρύζι, την πατάτα ή την γλυκοπατάτα όταν έχω σαλάτα αγγούρι για παράδειγμα αν και συνήθως τρώω μπροκολάκι που έχει και πολλά να προσφέρει.

Αυτά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

georgiamami όταν λέω λαδερό μην φανταστείς κάτι μέσα στη λαδίλα. Το λάδι το προσθέτω στα φαγητά μας πάντα στο τέλος και πάντα ωμό. Δηλαδή μαγειρευω νερόβραστα στην ουσία και προσθέτω το λάδι στο πιάτο μου 1 κουταλιά της σούπας και ανακατέυω να πάει παντού.

Μια λεπτή φέτα ψωμί φαντάζομαι εννοείς 30 γραμμάρια όχι θερμίδες. Όσον αφορά το ψωμί, γενικά το αποφεύγω. Σήμερα έφαγα παραπάνω ψωμί γιατί με τις δουλειές που είχα έκανα το λάθος να αμελήσω το πρωινό και το δεκατιανό, με αποτέλεσμα να πεινάσω.

Προτιμώ για υδατάνθρακα το ρύζι, την πατάτα ή την γλυκοπατάτα όταν έχω σαλάτα αγγούρι για παράδειγμα αν και συνήθως τρώω μπροκολάκι που έχει και πολλά να προσφέρει.

Αυτά.:rolleyes:

Εσυ παραεισαι σουπερ!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Εχεις δικιο για τα γραμμαρια..... (το διορθωσα ηδη). Ευχαριστω. :wink:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...