Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

μαγικη μου κεραλοιφη


polinaκι

Recommended Posts

ο γιος μου ειναι μολις 6 μηνων τερατακι...οσο κι αν τον εχω χωρις πανουλα μου συγκαηκε.....ο γιατρος μου εγραψε κατι κρεμουλες αλλα με εσωσε η κεραλοιφη....

ειναι ενα κοινωνικο μηνυμα απο μια μαμα και ενα πρωην συγκαμενο μωρο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Όντως είναι "μαγική" η κεραλοιφή. Από προσωπική πείρα το λέω... κάνει και για συγκάματα, την χρησιμοποιώ και όταν καίγομαι με το σίδερο ή από ατύχημα στην κουζίνα καθώς επίσης είναι θαυματουργή και για την ακμή!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια φιλη φτιαχνει μια τελεια κεραλοιφη με σπαθόλαδο.δεν θα σας την προτεινα, αν δεν την ειχα δοκιμασει.ειχα καει, την εβαλα και την αλλη μερα το τραυμα επουλώθηκε.το σπαθολαδο που φτιαχνει απο δικο της ελαιόλαδο που βγαζει, ειναι τοοοσο κατακόκκινο, καθόλου αραιωμενο, σαν κρασι.αν θελετε μπορειτε να τη δοκιμασετε.η κρεμούλα που φτιαχνει κανει και για το πρόσωπο για αναπλαση

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα τα βαζακια μου και ειδα οτι ειναι με βαλσαμελαιο. το ιδιο με το σπαθολαδο δεν ειναι;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

To βαλσαμέλαιο και το σπαθόλαδο ειναι τι ίδιο ακριβώς λάδι. το βοτανο λέγεται σπαθόχορτο ή βαλσαμόχορτο

Σημερα παρελαβα τα βαζακια μου και ειδα οτι ειναι με βαλσαμελαιο. το ιδιο με το σπαθολαδο δεν ειναι;
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...