Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Να σου πω την αλήθεια βρε έρωτα...δεν θέλω να κάνω τεστ, γενικώς δεν θέλω να ελπίζω, φοβάμαι την απογοήτευση...Εσύ καταλβαίνεις...;);)

Ξέρω πολυ καλα τι εννοείς.

Από στήθος κλπ πως είσαι?

Τούμπανο ή χαλαρά?

Πάντως αν αργήσει κι άλλο πήγαινε στο γιατρό να σε δει.

Περίμενε άλλες 2 μέρες και δεστο.

ΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ???

ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχην κορίτσια σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τη βοήθεια και τη συμπαραστάση σας!!

Ναι ειμαι πολύ ευχαριστημενη με τη γιατρο μου, απλα θα αφησω να περασει κανένας μήνας και μετα θα παω να τη δω..θέλω λίγο να χαλαρώσουμε..

Ηταν δύσκολο 3μηνο...:(

Μετα τη βιοχημική με τα κατεψυγμενα τον νοέμβριοο...πολυ τρεξιμο και πολλα προβληματα. Έκανα ΑΜΗ βγήκε χαλια, δε μπορύσα να κανω σαλπιγγογραφια λόγω στενωσης τραχήλου άρα ούτε να περάσω επιτροπή :(, ψαχναμε νεο γιατρο και πηγαινοερχομασταν να βλεπουμε γιατρους, μας εβγαλαν και οτι μπορει να εχουμε κατατμημη στο σπερμα αρα αναβαλεται η εξωσωματικη....Τελικα μπορεσα εκανα σαλπιγγογραφια, πέρασα επιτροπή, έκανα ΝΕΑ ΑΜΗ που βγηκε διπλασια απο την 1η :shock:...καναμε κατατμηση βγηκε οτι δεν ειχαμε...αλλα λιγο πριν ξεκινησουμε εγω ειχα μηκυτες και σταφυλοκοκκο...Αλλο αγχος εκει...Περασαν με 1000 ζορια...Μετα ειχαμε το αγχος να μεγαλωσει το ενδομητριο γιατι εχω πολυ λεπτο.......το φτασαμε ενα 8,5 και ενω νομιζαμε ολα τελειωσαν..ειδαμε λιγα ωοθυλακια..ειπαμε καλα και τα 6...:shock: αλλα εγινε η ωοληψια με τα 4 κυστικα που πηραμε μονο 2....Αλλο αγχος να δουμε ειναι ωριμα...θα γονιμοποιηθούν..θα διαιρεθούν...

Και μετα απο ολα αυτα οχι η χοριακη ειναι 8,5...οχι πήγε 18...ηλπιζε παλι...και μετα να πέφτει πάλι.....:(:(:(:(:(

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ κορίτσια....:(:(:(:(:(

Οσο αφορα επομενη προσπαθεια θα το αφησω λιγο...ΚΑΙ ΜΕΝΑ με αγχώνουν ΠΟΛΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ και θελω να αφηνω 4-5 μήνες...Καλυτερα κοριτσια να αφηνετε ενα διάστημα. Στο εξωτερικο μετα από 6 μηνες ξανακάνουν....Μονο αν εχεις βαλει κατεψυγμένα μπορεισ να κανεισ την επομενη πιο κοντα γιατι στα κατεψυγμενα δε παιρνεις ορμονες...

Εγω το σκεφτομαι τον σεπτεμβριο για φυσικους κύκλους να αποφυγω τα πολλά φάρμακα...

Αρχισα να σκεφτομαι οτι ισως να μην το πετυχουμε και ποτε...

ΑΝΤΕ να βρουμε γιατι γινεται αργα εμφυτευση και γιατι πεφτει μετα η χοριακή...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε.........9,2.................................

Πραγματικά λυπήθηκα τον αντρα μου που με ρώτησε "δηλαδή τελείωσε?" :(:(:(

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΛΕΤΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ?????????? ΑΧ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!!!!!

ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.?????

ΨΑΞΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ....ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...!!!!!!!!

Oxi, distixos. An eixa tha ta evaza ayrio !!!!!!!

Kai stis 2 fores evgala 10 kai mono tin deuteri fora ta afisa na prohorisoun stis vlastokistes ta 3 kai ta evala.

Ti proti fora evala 3 hmeras kai htan i vlakeia mou, arnitiki. Den tha valo pote 2-3 hmeras. MONO VLASTOKISTES !!!!

DADAKI ΜΟΥ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ...!!!!!!!

Γεια σου έρωτα...

ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ

ΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕ..????????????? ΕΓΩ ΔΕ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ..!!!!!!!!!:evil:

Mimitraki μου γλυκό, κουράγιο ότι είναι να γίνει θα γίνει...

ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ..!!!!!!!!!!!:evil:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρω πολυ καλα τι εννοείς.

Από στήθος κλπ πως είσαι?

Τούμπανο ή χαλαρά?

Πάντως αν αργήσει κι άλλο πήγαινε στο γιατρό να σε δει.

Περίμενε άλλες 2 μέρες και δεστο.

ΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΕΙΝΑΙ???

ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΕΙΝΑΙ!

Mimitraki οχι δεν θα έλεγα ότι είναι τούμπανο το στήθος, ενώ θα έπρεπε γιατί εγω πριν την περίοδο από πεπόνια που είναι στα φυσιολογικά τους γίνονται καρπούζια(πολύ βυζί ρε αδερφάκι μου), ξέρεις τι φοβάμαι?Μη με κράξεις...ότι δεν θα μου ξανάρθει και ότι θα περάσω κλιμακτήριο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΛΕΤΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ?????????? ΑΧ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!!!!!

ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.?????

ΨΑΞΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ....ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ...!!!!!!!!

DADAKI ΜΟΥ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ...!!!!!!!

ΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕ..????????????? ΕΓΩ ΔΕ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ..!!!!!!!!!:evil:

ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ..!!!!!!!!!!!:evil:

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

pink hat, ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ...!!!!!!!!!! ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ...!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΓΛΕΝΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ ΑΝ ΕΙΧΑ 8 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...!!!!!!!!!!:P:p:p:p

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ (ΩΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ)....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, ΝΑ ΠΑΣ ΑΜΕΣΩΣ, ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟ Ή ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ/ΚΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..!!!:tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην κορίτσια σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τη βοήθεια και τη συμπαραστάση σας!!

Ναι ειμαι πολύ ευχαριστημενη με τη γιατρο μου, απλα θα αφησω να περασει κανένας μήνας και μετα θα παω να τη δω..θέλω λίγο να χαλαρώσουμε..

Ηταν δύσκολο 3μηνο...:(

Μετα τη βιοχημική με τα κατεψυγμενα τον νοέμβριοο...πολυ τρεξιμο και πολλα προβληματα. Έκανα ΑΜΗ βγήκε χαλια, δε μπορύσα να κανω σαλπιγγογραφια λόγω στενωσης τραχήλου άρα ούτε να περάσω επιτροπή :(, ψαχναμε νεο γιατρο και πηγαινοερχομασταν να βλεπουμε γιατρους, μας εβγαλαν και οτι μπορει να εχουμε κατατμημη στο σπερμα αρα αναβαλεται η εξωσωματικη....Τελικα μπορεσα εκανα σαλπιγγογραφια, πέρασα επιτροπή, έκανα ΝΕΑ ΑΜΗ που βγηκε διπλασια απο την 1η :shock:...καναμε κατατμηση βγηκε οτι δεν ειχαμε...αλλα λιγο πριν ξεκινησουμε εγω ειχα μηκυτες και σταφυλοκοκκο...Αλλο αγχος εκει...Περασαν με 1000 ζορια...Μετα ειχαμε το αγχος να μεγαλωσει το ενδομητριο γιατι εχω πολυ λεπτο.......το φτασαμε ενα 8,5 και ενω νομιζαμε ολα τελειωσαν..ειδαμε λιγα ωοθυλακια..ειπαμε καλα και τα 6...:shock: αλλα εγινε η ωοληψια με τα 4 κυστικα που πηραμε μονο 2....Αλλο αγχος να δουμε ειναι ωριμα...θα γονιμοποιηθούν..θα διαιρεθούν...

Και μετα απο ολα αυτα οχι η χοριακη ειναι 8,5...οχι πήγε 18...ηλπιζε παλι...και μετα να πέφτει πάλι.....:(:(:(:(:(

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ κορίτσια....:(:(:(:(:(

Οσο αφορα επομενη προσπαθεια θα το αφησω λιγο...ΚΑΙ ΜΕΝΑ με αγχώνουν ΠΟΛΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ και θελω να αφηνω 4-5 μήνες...Καλυτερα κοριτσια να αφηνετε ενα διάστημα. Στο εξωτερικο μετα από 6 μηνες ξανακάνουν....Μονο αν εχεις βαλει κατεψυγμένα μπορεισ να κανεισ την επομενη πιο κοντα γιατι στα κατεψυγμενα δε παιρνεις ορμονες...

Εγω το σκεφτομαι τον σεπτεμβριο για φυσικους κύκλους να αποφυγω τα πολλά φάρμακα...

Αρχισα να σκεφτομαι οτι ισως να μην το πετυχουμε και ποτε...

ΑΝΤΕ να βρουμε γιατι γινεται αργα εμφυτευση και γιατι πεφτει μετα η χοριακή...

Κοριτσι μου γλυκο να ηξερες πόσο σε καταλαβαίνω αυτη τη στιγμη. Αυτη την κούραση που λες τη νιωθω κι εγω και δεν ξερω καν αν εχω τη δυναμη να διανυσω αυτην την αναμονη, τις ελπιδες που μετά αποδεικνύονται φρουδες. Παρόλα αυτά θα σου πω αυτό που είπα σε όλες τις κοπελες εδω μεσα: ο μεσος ορος προσπαθειων ειναι 3-4 για το 75-80% των ζευγαριών οπότε δεν πρέπει να το βάζεις κατω. Δεν ειναι κακό να περιμένεις λίγους μηνες να ξεκουραστεις σωματικά και ψυχικά και να αρχίσεις με περισσοτερη δύναμη. Κοίτα να περάσεις οσο καλυτερα γινεται αυτο τον καιρό με τον αντρουλη σου και ολα θα ερθουν. Θα δεις ...!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mimitraki οχι δεν θα έλεγα ότι είναι τούμπανο το στήθος, ενώ θα έπρεπε γιατί εγω πριν την περίοδο από πεπόνια που είναι στα φυσιολογικά τους γίνονται καρπούζια(πολύ βυζί ρε αδερφάκι μου), ξέρεις τι φοβάμαι?Μη με κράξεις...ότι δεν θα μου ξανάρθει και ότι θα περάσω κλιμακτήριο...

νομίζω οτι αυτο ειναι καλυτερο και απο τα ανεκδοτα της Ανιτας!!!Παρακαλω γελαστε :P


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

νομίζω οτι αυτο ειναι καλυτερο απο τα ανεκδοτα της Ανιτας!!!Παρακαλω γελαστε :P

Ναι ρε γέλα...τον προηγούμενο μήνα είχα μόνο 2 μέρες αίμα και τις υπόλοιπες καθάριζα...γιατί συνέβει αυτό μου λες?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

DADAKI ΜΟΥ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ....ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ...!!!!!!!

TA 10 POY VGAZO EGW DEN TA THEOROYME POLA ALA EGW RISKARA. SKEYTIKA: OSA FTASOYN SE VLASTOKISTES TA VAZO, AN DEN FTASOUN SIMENI OTI DEN EINAI KALA KAI MPORI OUTE STIN MITRA NA MIN EFTANAN KAI TELOS !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...