Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe για μαμάδες Μαίου 2012!!!


ksdesign

Recommended Posts

Καλημέρα, ζουζουνίτσες! Τι κάνετε;;; Μια μια περνάνε οι μερούλες!!!!! :P Τελική ευθεία για όόόόλες!!!!! :tongue:

Λία μου, καλωσήρθες στην κουνιάδα! Έτοιμα όλα;;;; Τέλος οι δουλίτσες στας Αθήνας; Αντε στην γλυκια αναμονη τωρα πάλι!! Όλα καλα θα πανε και θα γεννησεις φυσιολογικα, όπως ακριβώς το έχεις φανταστεί και προετοιμαστεί γι αυτο! Ε, δε θα γεννησουμε και ολες με καισαρικη!! :tongue: Μεθαύριο καταφθάνει και ο αντρούλης σου;; Τι καλα;; Τι εγινε τελικα με την αδεια πανω στις εκλογες; Του τη δωσανε τελικα;;;;

Έλενα μου γλυκια, να σου ζησει ο παιδαρος!!!!! Τον εχεις αγκαλιτσα τωρα ή μου φαινεται;;;;; χιχιχι Δωστου ενα γλυκο φιλακι απο εμας!!! :P Να ειναι γερος και να τον καμαρωνετε! Αχ, Παναγιτσα μου, τι ευτυχια ειναι αυτη!!!!!!! Αληθεια απο εκει δεν μπορεις να μπεις στο ιντερνετ τελικα;;; Μουφα ειναι η δωρεαν πλοηγηση; :?


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελένη μου, καλημέρα!

εσύ κ αν μπήκες στην τελική ευθεία!!!!!!!!!

σε 5 μέρες θα έχεις την μπουμπού σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απιστευτο!

είσαι έτοιμη μικρούλα?

Καλημέρα, κοριτσάκι! :P

Έτοιμα όλα νομίζω..... Απίστευτο δε λες τίποτααααα!!!!! Σε 5 μέρες θα βγει η τσαχπίνα!!! χαχαχαχ Εγω μεγάλη αγωνία και χαρά και απλά δεν μπορώ να με φανταστώ από την Πέμπτη και μετά!!!! Κι εσύ όμως κοντεύεις!!!! Σιγά τι έμεινε;;;; 1 το πολυ 2 βδομάδες.... Σωστά; :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!

Ευχομαι μια ομορφη Κυριακη σε ολες!!!!:D

Ελενα να σου ζησει ο γιοκας!!!! Ελπιζω να σου πηγαν ολα τελεια και περιμενουμε νεα σου.

Εφτασε ο καιρος να γνωρισουμε τα μπουμπουκακια μας φιλες, οπως λεει και η γιαγια του αντρα μου (94 ετων) ερχεται ο νεος ανθρωπος!!!!!:D:D:D

Εμεις εχουμε το ραντεβου μας την Τεταρτη 2 Μαιου στις 8 το πρωι!!!!!!!!!!!!!

Προσπαθω να φανταστω πωσ θα ειναι αλλα δεν μπορω, μου ερχονται συνεχεια εικονες απο τον Νικολα........:)

Επειδη δεν ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναμπω θελω να ευχηθω σε ολες με το καλο να ερθουν τα μωρακια, να ειναι γερα και δυνατα, ευτυχισμενα και τυχερα!!!!!!!!

Ευκολη γεννα και καλη αναρρωση σε ολες τις μαιομανουλες!!!

Πολλα φιλια:D


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

Ελένη1977 με το καλό!!!

κοίτα γεννητούρια που έχουμε αυτή την εβδομάδα!!!

εσύ και η Ελένη μας(πεταλούδα) είσαστε με μια ημέρα διαφορά, και το Σοφάκι μας είναι στις ημέρες της, οπότε μπορεί και μέσα στη βδομάδα να έχουμε και την άλλη μπουμπού!

Πότε ήταν που λέγαμε για την β΄επιπέδου και πότε φτάσαμε στη γέννα:D:D:D

αν κάνω τον απολογισμό κορίτσια, μου φάνηκε σαν όνειρο όλη η εγκυμοσύνη....

το θετικό τεστάκι.... το άγχος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα.... μετά η αγωνία πριν από κάθε υπέρηχο και η χαρά μόλις βλέπαμε πως όλα πήγαιναν καλά... η αποκάλυψη του φύλου...τα πρώτα όνειρα...τα πρώτα σκιρτήματα και η προσμονή κάθε βράδυ αν θα κάνει τη χάρη να κλωτσήσει δυνατά για να το νιώσουμε...μετά αυτή η μοναδική επαφή και επικοινωνία που υπάρχει με το μωρό, τα χέρια πάνω στην κοιλίτσα που φουσκώνει κάθε μέρα...τα πρώτα ψώνια...η προετοιμασία του δωματίου...τα όνειρα ολοκληρωμένα πια...και τώρα η αναμονή της μεγαλύτερης στιγμής, το τέλος της διαδρομής και το ξεκίνημα μιας νέας ολοκαίνουριας ζωής...

τα μωράκια μας έρχονται και εμείς νιώθουμε να ξαναγεννιόμαστε πάλι από την αρχή!!!!

δε νομίζω πως υπάρχουν λέξεις αρκετά δυνατές να εκφράσουν αυτό που νιώθουμε...


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, Λιάκι μου με συγκίνησες!!!!!!! Έχω βουρκώσει τώρα.... :cry: Είναι όμως από χαρά κι ευτυχία.... Έτσι είναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις, κοριτσάκι μου...Έτσι πέρασαν οι πρώτες μέρες και μετά μήνες ολόκληροι.... Σαν όνειρο, σαν ψέμα! Πω πω δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω τώρα.... Απορώ πώς θα είμαι την Πέμπτη! Θα κλαίω συνεχώς, ρεζίλι θα γίνω!!!! :oops::oops::oops:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!

Ευχομαι μια ομορφη Κυριακη σε ολες!!!!:D

Ελενα να σου ζησει ο γιοκας!!!! Ελπιζω να σου πηγαν ολα τελεια και περιμενουμε νεα σου.

Εφτασε ο καιρος να γνωρισουμε τα μπουμπουκακια μας φιλες, οπως λεει και η γιαγια του αντρα μου (94 ετων) ερχεται ο νεος ανθρωπος!!!!!:D:D:D

Εμεις εχουμε το ραντεβου μας την Τεταρτη 2 Μαιου στις 8 το πρωι!!!!!!!!!!!!!

Προσπαθω να φανταστω πωσ θα ειναι αλλα δεν μπορω, μου ερχονται συνεχεια εικονες απο τον Νικολα........:)

Επειδη δεν ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναμπω θελω να ευχηθω σε ολες με το καλο να ερθουν τα μωρακια, να ειναι γερα και δυνατα, ευτυχισμενα και τυχερα!!!!!!!!

Ευκολη γεννα και καλη αναρρωση σε ολες τις μαιομανουλες!!!

Πολλα φιλια:D

Ελένη μου με το καλο!!!! Ευχομαι καθε ευκολια στη γεννα σου! Ηρθε η μεγαλη ωρα!!! Σε λιγους μηνες που θα συζηταμε αλλα θεματα περι μωρων θα μας φαινεται σαν ονειρο ολο αυτο που ζουμε τωρα, ολη αυτη η αναμονη και η λαχταρα, οπως μας φαινεται ηδη η εγκυμοσυνη που περασε!

Σε φιλω γλυκα! Να βγάλεις ενα γερο μωρακι και να εχεις μια γρηγορη και καλη αναρρωση! Θα περιμενουμε τα νεα σου οταν μπορεσεις! :-P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Λιάκι εδώ είσαι και ανησύχησα καλέ?

Άντε έρχεται και ο αντρούλης σου, τι καλά!

Τώρα θα είσαι κι εσύ πιο χαλαρή αφού θα τον έχεις κοντά!

Α και οι δικοί σου σε αναμονή είναι για τη γέννα ε?

Και που θα μείνουν εκείνοι όταν ανέβουν Αθήνα?

Πολύ συγκινητικά όσα έγραψες για τη ζωούλα που μεγαλώνει μέσα μας, δεν θα το πιστεύετε κορίτσια μόλις το δείτε ότι αυτό το πλασματάκι είναι δικό σας, θα πάθετε έρωτα!!

Ελένη1977 την Τετάρτη θα δείτε το μωράκι σας?

Με το καλό κοπέλα μου να έρθει το νινί σας!

Εύχομαι να πάνε όλα σούπερ κοριτσάκι!!

Ελενίτσα και τα δύο τρέχουν αλλά αν τα πιέσω μόνο, δε νομίζω να παίζει ρόλο, όταν θα έρθει η ώρα θα φτιάξει το γαλατάκι, θα δεις!

Ναι μπορεί να πάω και στην παράταση, αφήνει ο γιατρός μου και μια-δυο μέρες αν είναι όλα ο.κ. Άρα μπορεί να πάω και μετά τις εκλογές φαντάσου!

Εσύ την Πέμπτη ε? πώς πέρασε ο καιρός κιόλας έτσι γρήγορα?

Με το καλό κοριτσάκι και σε εσένα!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!!!

Ελένη και εγώ έχω γίνει πολύ ευσυγκίνητη...λες να πλαντάξουμε στο κλάμα ακόμα πριν γεννήσουμε?Η μαία μας είπε πως μετά τη γέννα είναι πολύ φυσιολογικό να κλαίμε συνέχεια και για πολύ καιρό, λόγω των ορμονών και της ψυχολογίας μας, οπότε, το μετά, δεν το γλιτώνουμε σίγουρα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σοφία οι δικοί μου θα μείνουν σε συγγενείς στην Αθήνα, θα είναι λίγο ταλαιπωρία αλλά τι να κάνεις...οι ξενιτεμένοι τα έχουμε αυτά...

Πάω να βρω οφθαλμίατρο σήμερα, γιατί το είχα ξεχάσει τελείως, μου είχε πει ο γιατρός τον τελευταίο μήνα να πάω να δω τα μάτια μου γιατ'ι είχα κάνει λειζερ πριν από κάποια χρόνια και πρέπει να τα ελέγξω πριν την γέννα...ουφ, άντε να τελειώνουμε με τους γιατρούς πια..


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Λία, το πριν τη γέννα κλάμα θα προσπαθήσω να το συγκρατήσω γιατί θα είμαστε πολλοί στο σπίτι την Τετάρτη οπότε δε με παίρνει... Άσε που η αγωνία και ο φόβος θα μας απασχολούν και θα ξεχνάμε τη συγκίνηση.... Μόλις γεννήσουμε με το καλό και φύγει το γερό άγχος και χαλαρώσουμε θα μας βγει το κλάμα σίγουρα! Και πάλι όμως αυτό που είπε η μαία ότι μπορεί να κλαίμε για πολύ καιρό δε μου αρέσει γιατί φοβάμαι και την επιλόχειο κατάθλιψη και αν κλαις είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις το λόγο... Είναι καθαρά χαρά και ορμόνες, ή τείνει να γίνει παθολογικό;;; Ελπίζω να κλάψω όσο γίνεται λιγότερο, δεν αργεί να σε πάρει από κάτω.... Πάντως έχω ακούσει γνωστές που κλαίγαν με τις μέρες και δεν ήταν σκέτη χαρά... :? Ας ελπίσουμε να την παλέψουμε! :rolleyes:

Κι εγώ έχω κάνει λειζερ στα μάτια και μου το είχαν πει κι εμένα αν γεννησω φυσιολογικά να τα κοιτάξω πριν. Υπάρχει περίπτωση ο γιατρός να μη δώσει το ΟΚ για Φ.Τ. και αυτό μου είπαν μπορεί να συμβεί αν έχει λεπτύνει πολύ ο κερατωειδής νομίζω. Όμως μην ανησυχείς, δε γίνεται συχνά και θα πρέπει να είχες πολλή μυωπία πριν την επέμβαση. Περιμένουμε τα νέα!!! :D

Με την Έλενα τι έγινε;;;; Γιατί δεν μπόρεσε άραγε να μπει καθόλου ιντερνετ να μας πει πώς πήγε και πώς είναι το μωράκι της; Τώρα θα είναι σπίτι λογικά. Χθες ή σήμερα θα βγήκε.... :rolleyes: Πού είσαι Ελενίτσαααα;;;; Έχουμε την έγνοια σου! :rolleyes:

Κατερίνα, τι κάνεις;;;;; Πώς τα πας;;;;

Σοφάκι, όποτε και να βγει η ζουζουνίτσα σου να βγει γερή! Αυτό μετράει!! Αχ, τι δύσκολο και για τους γονείς που περιμένουν με τις βαλίτσες στο χέρι και μόλις ειδοποιηθούν θα ταξιδεύουν άρον άρον μέσα στην αγωνία.... :shock:

Πάντως η καισαρική έχει και ένα καλό για τους γονείς μας.. Έρχονται στην ώρα τους χωρίς άγχος! ;)

Αχ, όλο και πιο πολύ με ζορίζει η μικρούλα μου.... Κάνει κινήσεις κι επειδή είναι μεγάλη ή με πονάει ή μου προκαλέι δυφορία!!! Ουφφφφφφφφφφ...... Πατούσες και μπουνίτσες πιάνουμε καθαρά πλεόν!!! χιχιχι Και την πιάνει και αυτός ο παλιολόξυγγας και τσατίζεται και δώσ'του κλωτσιές!!! Αααααχχχχ......


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μεσημέρι κορίτσια!

Ναι ένα καλό είναι αυτό Ελενίτσα, ξέρεις ποια μέρα θα πας, ξέρουν και οι συγγενείς και δεν είστε με την αγωνία όλη την ώρα!

Και άντε να καθαρίζω και συνέχεια γιατί λέω τώρα θα σπάσουν τα νερά και θα τα αφήσω όλα χάλια, να σιδερώσω να μην αφήσω ασιδέρωτα της πεθεράς, ή άπλυτα στο νεροχύτη, πιο πολλές δουλειές κάνω τώρα στα τελειώματα εγώ η τρελή!

Αχ ναι, αυτό ο λόξυγγας πολύ την τσατίζει κι εμένα και αρχίζει τις κλωτσιές!

Και τα τρουλώματα που κάνει με τον ποπό με πεθαίνουν επίσης ώρες ώρες!

Κατά τ' άλλα κάτι μέρες τώρα είναι πολύ ήσυχη και με ανησυχεί αλλά νομίζω είναι φυσιολογικό, δε χωράει πλέον καλά μάλλον, θα ρωτήσω και το γιατρό μετά που θα πάω να δω τι θα μου πει.

Η Έλενα μάλλον θα μπει από το σπίτι να μας πει τα νέα τους!

Θα βγήκε κιόλας λες?

Λιάκι καλή επιτυχία με τον οφθαλμίατρο, όλα να τα βρει ο.κ ο ντόκτορ!

Ναι είναι ένα θέμα αν δεν έχεις δικό σου σπίτι και πρέπει να σε φιλοξενήσουν αλλά λίγες μέρες είναι, θα περάσουν.

Εσείς πόσο θα κάτσετε Αθήνα μετά που θα γεννήσεις? Μετά θα έρθουν και οι δικοί σου στο νησί?

Α, καλώς τα δέχτηκες κιόλας! Πρέπει να ήρθε ο αντρούλης σου σήμερα και θα έχεις χαρά μεγάλη!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, σύμφωνα με τη μαία, είναι απολύτως φυσιολογικό τις πρώτες ημέρες και μέχρι και τον 2ο μήνα μετά που θα γεννηθεί το μωρό, να μην είσαι και στα καλύτερα σου, δεν αντιδρούν όλες οι γυναίκες το ίδιο στη γέννηση του παιδιού τους όσο και να το θέλουν κάποιες φορές τους παίρνει χρόνο να νιώσουν μανούλες, είναι φυσιολογικό αυτό να προκαλεί κλάματα και στενοχώρια, αλλά περνάει, αν και στον 3ο μήνα συνεχίζεται αυτό τότε θα ανησυχήσεις για επιλόχειο κατάθλιψη. Αυτό που μας τόνισε είναι να μη νιώσουμε ενοχές αν δεν ξυπνήσει αμέσως το μητρικό ένστικτο, είναι κάτι που συμβαίνει συχνά και θα περάσει αν δεν φορτωθούμε με τύψεις του τύπου "δεν είμαι καλή μάνα, δεν αγαπώ το παιδί μου" κτλ. Με υπομονή και επιμονή θα γίνουν όλα σωστά:D:D:D

Σοφάκι μου,μόλις βγω από το μαιευτήριο την ίδια μέρα θα φύγω για το νησί:shock::shock::shock:

θέλω οπωσδήποτε να πάρω το μωρό κατευθείαν στο σπίτι μας, δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξω να είμαι φιλοξενούμενη τις πρώτες ημέρες με το μωρό μου...αλλιώς λειτουργείς στο σπίτι σου και πόσο μάλλον σε κατάσταση λοχείας:shock::shock:

απλά ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είναι γερός ο μπεμπούλης μου για να φύγουμε κανονικά:-P:razz::-P

Ο αντρούλης μου έρχεται αύριο, αλλά ευχαριστώ προκαταβολικά για τις ευχές!!!!!!!!1:D:D:D:D Είμαι μες στην τρελή χαρά είναι η αλήθεια!!!


HDfQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λιάκι, άντε με το καλό να δεχτείς τον αντρούλης σου αυριο!!!!!!!!!!!!!!

Καλά θα κάνεις να φύγεις την ίδια μέρα για το σπίτι σου...γιατί θα έχεις που θα έχεις να αντιμετωπίσεις πρωτόγνωρα πράγματα...τουλάχιστον να είσαι χαλαρή!!!!!!!!!! Και εκτός από αυτό, να μην είσαι και σ' ενα σπίτι γεμάτο κόσμο....όσο λιγότεροι τόσο το καλύτερο για το μωράκι!!!!

Τι έγινε με τον οφθαλμίατρο? Πήγες...? Κι εγώ το έχω ακούσει αυτό, αλλά όπως λέει και η Ελένη μας, ξέρω ότι υπάρχει θέμα αν πας με Φυσ. τοκετό που ζορίζεσαι...

Ελένη, ετοιμάζεσαι? (για την Πέμπτη νομίζω ε?) Πως νιώθεις....που πλησιάζουν οι μέρες? άντε μια και σήμερα που θα λεγες αν ήσουνα φαντάρος....!!! Άντε, τσέκαρε βαλίτσα...μια τελευταία ματιά στο δωμάτιο, της μπέμπας...κι έτοιμη για το Ρέα...

Η άλλη Ελένα, που γέννησε την Παρασκευή, μάλλον όπως λες κι εσύ θα μας πει τα νέα της από το σπίτι...

Ελένη1977, κι εσύ πρέπει να ετοιμάζεσαι να υποδεχτείς το μωράκι σου!!! Άντε μία μία, παίρνει την σειρά της....Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!!!!΄Αλήθεια εσύ, που θα γεννήσεις?

Σοφάκι...ηρέμησε με τις δουλειές...δεν πειράζει..δεν είναι κακό αν κάνει κάτι και η πεθερά...μην τρελλαίνεσαι και πάθεις τίποτα...και τρέχεις....

Παιδιά εγώ τώρα που σας ακούω μία μία, να παίρνεται σειρά, και σκέφτομαι ότι πλησιάζει και η δική μου...σκέφτομαι, τον ζουζούνο μου...πως θα νιώθει, που αν όλα πάνε καλά για 4 μέρες δεν θα μ' έχει κοντά του...θα μου λείπουν οι αγκαλίτσες του...αλλά και οι δικές μου επίσης...ειδικά τώρα τελευταία που όταν τον πάω στον παιδικό...λες κι έχει καταλάβει ο σκατούλης...και μου λέει...("....η μαμά θα πάει στη δουλειά....και ο Χρήστος στην Μαρία = (δασκάλα του) να παίξει!!!!!!!!!!!"....και μετά μου τονίζει:...." το μεσημέρι όμως, θά 'θει η μαμά να πάρει τον Τίτο =(Χρήστο) ε? θα 'θει ε?") και αν μείνω λίγα δευτερόλεπτα παραπάνω με κοιτάει και είναι έτοιμος να κλάψει....πω πω, εκείνη την στιγμή μου έρχεται να βάλω κι εγώ τα κλάματα...γιατί μπαίνω στην ψυχολογία του, και στην σκέψη του...και ίσως τώρα που οι ορμόνες μας είναι στα "χάι" τους..με πιάνει ένα κατιτί...κι εμένα....αχ το παιδάκι...που θα το αφήσω...Άσε που δεν ξέρω αν είναι καλό γι αυτόν να μου τον φέρουν στην κλινική ή όχι....αλλά μην το σκέφτομαι άλλο...

Καλύτερα να σας αφήσω...και να πάω να τον πάρω λίγο αγκαλίτσα, γιατί σε λίγο ο καημενούλης μου, θα τις μοιράζεται....κι αυτές....

Φιλάκια φιλάκια....

και καλά γεννητούρια;):D;):D...

αν δεν προλάβω να μπω μέχρι Τετάρτη - Πέμπτη!!!!!!!!!!!!:D:D:D


an1cF250g410000NDN2fDkyMjQwMGRhfFhyaXN0YWtvIG1vdSwgc1wnYWdhcHcgcG9seSEhISE.gif

an1cMeS0g410000MDAwNzM4OGR8Mzk5MTQzMjJqZGF8TWlrcm91bGkgbW91LCBzXCdhZ2FwdyEhISA.gif

glitterfy3041429T805B81.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα, κουκλίτσες μου! Να είμαστε καλά με τις οικογένειές μας! Αυτός ο μήνας είναι δικός μας!!! Μόλις με το καλό γεννήσουμε όλες θα αλλάξουμε και τίτλο στο τόπικ μας.... Π.χ. "Νέες μανούλες" κλπ. Σκεφτείτε τίτλο για να ανοίξουμε άλλο θέμα!! :-P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...