Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πλακα κανεις!!!!!!!!

πως το κανεις???

(φοραμε μονο λιμπερο δυστυχως λογω ευαισθησιας στο ποπουλακι μας............)

γτ εμενα στο ρεα που πηραν τηλ.και μειλ οταν μου δωσαν το βαλιτσακι δεν μου στειλαν ποτε μην :(

Παρε τηλ. στο 800.... δε θυμαμαι και σε καθοδηγει ο τηλεφωνητης. Δεν λειτουργει το τηλεφωνο μεχρι τις 20 του μηνα λογω διακοπων.

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις!!!!!!!!

πως το κανεις???

(φοραμε μονο λιμπερο δυστυχως λογω ευαισθησιας στο ποπουλακι μας............)

γτ εμενα στο ρεα που πηραν τηλ.και μειλ οταν μου δωσαν το βαλιτσακι δεν μου στειλαν ποτε μην :(

Κάνε εγγραφή στο λιμπερο κλαμπ και θα σου στέλνουν.Εγώ έτσι έκανα!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Babylino 4. 7-18κg στο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΙΣ.ME STIKER -3.5.αν εχεις και κουπονια ειναι σε μιση τιμη. τα πηρα εχθες.

Στα AB εχει -3.5 στο 5 νουμερο.

αυτα ειναι μονο για τα συγκεκριμενα καταστηματα;

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο καρφουρ γειτονικης μου πολης και ειχε προσφορα σε τσουληθρες και σπιτακια.

Οι τσουληθρες ειχαν 24 ευρω και τα σπιτακια 72

Δεν ξερω τι λενε απο ποιοτητα αλλα εμφανισιακα ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ :D

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο καρφουρ γειτονικης μου πολης και ειχε προσφορα σε τσουληθρες και σπιτακια.

Οι τσουληθρες ειχαν 24 ευρω και τα σπιτακια 72

Δεν ξερω τι λενε απο ποιοτητα αλλα εμφανισιακα ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ :D

Αχ τα είδα κι εγώ προχθές και ξετρελλάθηκα.Η δε μικρή μου που την είχα στο καρότσι άρχισε να χοροπηδάει και να κουνάει τα χεράκια της!!Μακάρι να είχα τον χώρο να βάλουμε ένα!!:(


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τα είδα κι εγώ προχθές και ξετρελλάθηκα.Η δε μικρή μου που την είχα στο καρότσι άρχισε να χοροπηδάει και να κουνάει τα χεράκια της!!Μακάρι να είχα τον χώρο να βάλουμε ένα!!:(

Εμεις εχουμε σπιτακι και μαλιστα πιο μεαλο αλλα οταν παμε στο σουπερ μαρκετ δεν ξεκολλανε απο αυτα. Ειναι πολυ πιο ομορφα απο τα φτηνα του τζαμπο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , καλες τιμες σε ηλεκτρικες συσκευες στην θεσσαλονικη?

προσφατα πηρα πλυντηριο ρουχων 7κιλο ζανουσι 290 ευρω απο συνοικιακο μαγαζι στη χαριλαου-τουμπα. αλλη τιμη εγραφε πανω οταν πηγαμε στο μαγαζι αλλα αλλη τιμη μας ειπε, μαλλον ειχε εκπτωσεις. αλλιως δες και στα κλασικα μαγαζια και στο καρφουρ που ξεπουλαει τις ηλεκτρικες συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα τηλ στην εξυπηρέτηση καταναλωτών των καρφούρ μαρινόπουλος και μου είπαν ότι άλλαξε η πολιτική τους και θα πέρνουν τα κουπόνια ακόμα και αν είναι κάποιο προϊόν σε προσφορα. Αν δεν το πάρει το κουπόνι το κατάστημα να πάρουμε τηλ την εξυπηρέτηση στα κεντρικά και να τους το πούμε να το λύσουν εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα τηλ στην εξυπηρέτηση καταναλωτών των καρφούρ μαρινόπουλος και μου είπαν ότι άλλαξε η πολιτική τους και θα πέρνουν τα κουπόνια ακόμα και αν είναι κάποιο προϊόν σε προσφορα. Αν δεν το πάρει το κουπόνι το κατάστημα να πάρουμε τηλ την εξυπηρέτηση στα κεντρικά και να τους το πούμε να το λύσουν εκείνη τη στιγμή.

Αντε καλε ???Μα γιατι??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αηδια ειχαν καταντησει με τα κουπονια!!!!:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...