Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

σκεφτομαι να αλλαξω γιατρο....σαν γιατρος ο δικος μου ειναι πολυ καλος αλλα ειναι λιγο αδιαφορος δεν ειναι πολυ συζητησιμος,για να καταλαβεις μπορει να με απασχολει κατι και να το σκεφτομαι να τον παρω τηλ γιατι ειναι καπως αποτομος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

...το σημαντικοτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να νιωθεις καλα με το γιατρο...για μενα που εχω περασει κ καμποσα,ειναι πολυ σημαντικη η σχεση με το γιατρο...να μη σκεφτεσαι για να τον παρεις τηλ,κ κυριως να ειναι διαθεσιμος να σου λυσει κ τη πιο χαζη σου απορια.

αν νιωθεις οπως λες,μαλλον θα πρεπει να βρεις αλλον,για να μπορεσεις ν απολαυσεις κ την εγκυμοσυνη σου...(γνωμη μου...)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ειναι αναπλ διευθυντης στο αλεξανδρα.λεγεται γουμαλατσος νικος και ναι,ειμαι απολυτα ευχαριστημενη απο τον τροπο που μου εχει φερθει μεχρι τωρα.

γνωμη μου ειναι να ψαξεις τωρα που ειναι νωρις γιατι μερικοι δεν σε βλεπουν με καλο ματι αν πας στον 5ο η 6ο μηνα...

επισης πολυ καλος ειναι ο γιατρος που κανω τα υπερηχα μου ειναι εξειδικευμενος στην εμβρυομητρικη ιατρικη κ ξεγενναει στο ιασω.εγω παω εκει για δευτερη γνωμη κ για τα μεγαλα μου υπερηχα(ξερει ομως οτι δεν θα γεννησω μαζι του)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο κτηριο του αλεξανδρα που ειναι στη λαμψακου 6,δυο παραληλλες απο την εισοδο του αλεξανδρα.δεχεται καθε δευτερα κ πεμπτη.

δεν χανεις τιποτα να του κανεις μια επισκεψη......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ναι,τα κλεινει η γυναικα του.αν θες μπορω να σου στειλω τα στοιχεια του...

βεβαια,τη μερα που γεννας θα επιστρεφει απο τις διακοπες του,αλλα απο οτι μου εχει πει,υπαρχει αντικαταστατης που ειναι εξισου καλος.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ναι,τα κλεινει η γυναικα του.αν θες μπορω να σου στειλω τα στοιχεια του...

βεβαια,τη μερα που γεννας θα επιστρεφει απο τις διακοπες του,αλλα απο οτι μου εχει πει,υπαρχει αντικαταστατης που ειναι εξισου καλος.....

δεν το σηκωνει στο σπιτι,να παρω στο κιν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...ξεχασα να σου πω,απο τις 6-8 ειναι το τηλ του σπιτιου διαθεσιμο...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες! τι κανετε???? εμεις... φουσκωνουμε! που θα φτασουμε ηθελα να ξερα....

σημερα παρελαβα και το πακετο απο τη direct care μεσω του mothercare... ειχε μεσα ενα μικρο μπιμπερο avent, και δειγματα nivea & sudocream. ειχε και ενα βιβλιαρακι και κατι χαζο κουπονια! το πρωτο μας "δωρο".... ελπιζουμε το δευτερο να ειναι τα αποτελεσματα των εξετασεων της αυχενικης & Papp A τη πεμπτη.... αντε να περασουν οι μερες.

απορια: εχετε φαγουρα στις θηλες? εδω και 2 μερες κοντευω να με "φαω". δεν μπορω και να ξυστω γιατι ποναω και ποτε ποτε νιωθω και τσιμπιες. εχετε κανενα γιατροσοφι μπας και ηρεμισουν λιγο???


ZOrwp3.png
Link to comment
Share on other sites

κωνκων,περαστικα...κι εμεις εχουμε ιωση,ο δημητρης πυρετο,κι οι υπολοιποι ετοιμαζονται....

νανο,που πηρες το κουτι???θελω κι εγω........

καλα αποτελεσματα.....

Επεξεργάστηκαν by theolvas

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...