Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλή λευτεριά στις εγκυμονούσες μας!!!

εγω εχω ενα κοριτσάκι που θα γινει 5 ετων τον αλλο μηνα!!

ειχα μια ατυχια με την εγκυμοσύνη μου πριν 1 μηνα και κατι και έχασα το 2ο μου αλλά δεν το βάζω κάτω και όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!

Ποιους γιατρος έχετε κορίτσια?Εμεις παιδιατρο την Κατερινα Χυτη (ειμαι πολυ ευχαριστημενη) και γυναικολό τον Κοτσανάκη (ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ) ΦΟΒΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι και καλως ηρθαμε στο νεο καφε.

εγω εχω μια ζουζουνα 10 μηνων.παιδιατρος μασ ειναι ο βασιλογιαννακης και γυναικολογος ο Τερζακης στο Μητερα.

να χαιρομαστε τα κουκλακια μας και

με το καλο να ερθουν τα νεα μελη ευχομαι στις εγκυμονουσες!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γυναικολογος μου ειναι ο Ψαρουδακης στο μητερα αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω εσας τις καινουριες μαμαδες αν ξερετε καμια καλη μαια στο μητερα?εκανε καμια μαθηματα ανωδυνου τοκετου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...