Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ποτε τα κατέθεσες ?

Εμένα μου τα βαλαν ...

Αρχές Μάρτη...ποσο καιρό κάνει?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα δε μου τα βαλαν ακομα :(...ποτε τα κατέθεσες?

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΣΤΙΣ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΙΣ 2 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ..!!!!!!!

ΚΑΘΕ 1 ΚΑΙ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ...!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΕΙΣ....ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ..!!!!!!!

Βεβαια η δαπανη για γυαλιά που την ειχα καταθέσει αρχες Φλεβάρη μου την εβαλαν τωρα 05/04 (100 ευρώ)....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Etsi opos ta lei i Anita einai ...

Des to ligo ...

Το είδα τώρα...τα κατέθεσα τα χαρτιά στις 11/03....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Logika tha eprepe na ta exis 15/3, to poli 1/4 ...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Θα περιμένω άλλες 15 ημέρες και θα πάω....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Το είδα τώρα...τα κατέθεσα τα χαρτιά στις 11/03....

ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η DADA, ΣΤΙΣ 15/3 Ή ΤΗΝ 1/4 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ..!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ...ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η DADA, ΣΤΙΣ 15/3 Ή ΤΗΝ 1/4 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ..!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ...ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ..!!!!

Enoiteeeeee den einai pola vevea ala den einai kai liga ...

Eprepe na pliroso tis 2 eksosomatikes 4400 etsi plirosa 3700 ... Mia xara !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Enoiteeeeee den einai pola vevea ala den einai kai liga ...

Eprepe na pliroso tis 2 eksosomatikes 4400 etsi plirosa 3700 ... Mia xara !!!!

ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ..!!!!

ΕΓΩ ΟΜΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 300 ΕΥΡΩ..????

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ....


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

A den ksero ... Egw pira kai stis 2 fores akrivos auto pou elege sto site, 352 koma kati.

Ti kratisis kai vlakies lene ;;

ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ..!!!!!!!!!!

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,επεστρεψα και γω,τι κανετε;Τα δικα μου νεα ειναι και καλα και κακα, πηγα στην γιατρο[Ζετα ειναι καλη να πας]και μου ειπε να ξεχασω οτι θα κανω μωρο χωρις δανεικα,η μονη λυση ειναι αυτη,για εμενα που δεν εχω προβλημα [με τα δανεικα]δεν με πειραζει αρκει να κανω μωρο.παει το ενα,λοιπον οταν μου εκανε υπερηχο μου λεει αυτον τον μηνα δεν θα εχεις περιοδο,ταμπλας εγω,λεω γιατι αφου ειχα περιοδο 31/3,μου λεει αυτο που βλεπω απο τον υπερηχο ειναι γυναικα σε εμμηνοπαυση,δευτερος ταμπλας,το ενδομητριο μια λεπτη γραμμη δεκατη πεμπτη μερα περιοδου,μου εδωσε να κανω Ε2 ΚΑΙ FSH και θα δουμε.μετα μου ειπε για το κεντρο που εκανα εξωσωματικη με δανεικα οτι δεν εχει προγραμμα με δοτριες,δηλαδη περνουν ωαρια απο γυναικες που δεν τα θελουν,τριτος ταμπλαςεγω εδινα μονο για την δοτρια 2,500 χιλιαδες ? που πηγαινανε αυτα τα λεφτα οεο που;.τωρα περιμενω τα αποτελεσματα των εξετασεων να δουμε τι θα κανουμε,σας κουρασα αλλα ειχα να πω πολλα.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,επεστρεψα και γω,τι κανετε;Τα δικα μου νεα ειναι και καλα και κακα, πηγα στην γιατρο[Ζετα ειναι καλη να πας]και μου ειπε να ξεχασω οτι θα κανω μωρο χωρις δανεικα,η μονη λυση ειναι αυτη,για εμενα που δεν εχω προβλημα [με τα δανεικα]δεν με πειραζει αρκει να κανω μωρο.παει το ενα,λοιπον οταν μου εκανε υπερηχο μου λεει αυτον τον μηνα δεν θα εχεις περιοδο,ταμπλας εγω,λεω γιατι αφου ειχα περιοδο 31/3,μου λεει αυτο που βλεπω απο τον υπερηχο ειναι γυναικα σε εμμηνοπαυση,δευτερος ταμπλας,το ενδομητριο μια λεπτη γραμμη δεκατη πεμπτη μερα περιοδου,μου εδωσε να κανω Ε2 ΚΑΙ FSH και θα δουμε.μετα μου ειπε για το κεντρο που εκανα εξωσωματικη με δανεικα οτι δεν εχει προγραμμα με δοτριες,δηλαδη περνουν ωαρια απο γυναικες που δεν τα θελουν,τριτος ταμπλαςεγω εδινα μονο για την δοτρια 2,500 χιλιαδες ? που πηγαινανε αυτα τα λεφτα οεο που;.τωρα περιμενω τα αποτελεσματα των εξετασεων να δουμε τι θα κανουμε,σας κουρασα αλλα ειχα να πω πολλα.

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΕ ΕΥΜΟΡΦΙΑ...?????????????????

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..!!!!!!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ, ΑΥΤΟΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΔΟΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..??????

ΤΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..?????

ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...